Jesień 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Wprowadzenie celebrity show byłoby strzałem w stopę. Pora postawić na coś świeżego. Liczę na produkcję o in vitro, bo to dobry, kontrowersyjny i autorski projekt.
Powrót YCD w np. poniedziałek byłby czymś idealnym. I do tego programy modowe w środę - na zmianę Top Model i Project runway. Serial + Kuba we wtorek, w czwartki Rozenek i Gessler. To dobra opcja moim zdaniem.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Liczę, że tym razem zapowiedzi programowe się spełnią, i to szczególnie, że to dla TVN-u jest to przegrany sezon - (prawie) pod każdym względem: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... na-ramowka#
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: bartek09 »

Od kilku miesięcy już wiadomo, że tej jesieni TVN musi szczególnie postarać. Polsat mocno podniósł poprzeczkę i bardzo wzbogacił swoją ramówkę. TVN nie może tutaj pozostać w tyle. Potrzebuje czegoś nowego, świeżego, co znów pozwoli jej wyprzedzić konkurencję. Myślę, że przydałby się jakiś nowy, duży format. Coś większego i poważniejszego niż paradokumenty czy "Project Runway". Kolejne show na skalę "X Factora" i "Mam talent". Na "I'm a Celebrity" raczej nie ma szans (a szkoda, bo myślę, że coś tak świeżego i kreatywnego mogłoby przyciągnąć wielu widzów i byłoby bardzo ciekawą odpowiedzią na "Taniec z Gwiazdami"). Chętnie zobaczyłbym jakieś lekkie rozrywkowe show. Brakuje mi takiego programu od czasu zdjęcia Szymona Majewskiego. Przykład "Saturday Night Takeaway" pokazuje, że wystarczy odrobinę kreatywności i przemyślenia, by stworzyć coś naprawdę fantastycznego.

Poza tym, uważam, że TVN powinna na nowo zainteresować się "Big Brotherem", bo program ten z pewnością ma jeszcze spory potencjał w naszym kraju. Myślę, że upłynął już wystarczający czas, by całe zło jakie spotkało ten format ze strony TV4 poszło w niepamięć :D Poza tym wydaje mi się, że widzowie znowu chcą podglądać życie zwykłych ludzi, kreować nowe osobowości. Wystarczy spojrzeć na "Warsaw Shore", czyli program, którego "nikt nie ogląda", ale wszyscy znają teksty Trybsona, wiedzą co się dzieje w programie, a program osiąga oglądalność, o jakiej MTV do niedawna mogła jedynie marzyć. Myślę, że TVN powinna umieścić nową edycję "Big Brothera" np. w ramówce na wiosnę 2015. Zresztą, ciekawie byłoby zobaczyć, jak ten program zmienił się po tylu latach. Byłaby to edycja nowocześniejsza, może trochę bardziej w brytyjskim stylu. I aż prosi się, by poprowadziła go Agnieszka Szulim :D A jeśli już nie w TVN, to program mógłby trafić do TVN7.
Wiem, że ciekawą alternatywą jest też "Utopia", ale jak dla mnie to na razie taki kot w worku i nie bardzo go sobie wyobrażam w Polsce. Może po obejrzeniu amerykańskiej edycji przekonam się do tego formatu. Jednak póki co postawiłbym na sprawdzonego "Big Brothera".

No i oprócz tego, zdecydowanie czekam na kolejną edycję "You Can Dance". Zwłaszcza teraz, gdy nie ma "Got To Dance", program na pewno cieszyłby się dużym zainteresowaniem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Dział ds. kontaktów z widzami napisał do jednego z naszych użytkowników, że powrót "YCD" nie jest brany pod uwagę. Bardziej prawdopodobny jest powrót "Top Model", tym bardziej, że nieoficjalnie Rochstar przymierza się do produkcji tego programu.

Powrót "Big Brothera" do TVN-u wydaje się mi mało prawdopodobny - dla Miszczaka jest to już chyba zamknięty temat. A co do "Warsaw Shore", to producenci nazywając ten twór mianem "reality-show" chyba minęli się z celem. Bardziej to jest prostactwo telewizyjne, przy którym "Trudne Sprawy" to wręcz "Dynastia". A ostatnia kampania promocyjna z pewnością wywołuje niejednoznaczne i niesmaczne skojarzenia. Trzeba by było litry piwa wypić, by to jakoś lekko obejrzeć.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Camilo »

Zrozumieli w końcu, że skąpienie nie popłaca. Brawo. Lepiej późno niż wcale. Cudów nie oczekuję, jedyne z czym wiążę nadzieje, to nowy serial kryminalny. Niech będzie chociaż namiastką "Kryminalnych".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: adik1148 »

Polsat z powodu mistrzostw siatkówki przesunie swoją jesienną ramówkę , więc TVN będzie mieć lepszą oglądalność swoich nowych programów :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: prze_kw »

No chyba że Polacy daleko zajdą w MŚ :]
Liczą się tylko Fakty.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Polsat z powodu mistrzostw siatkówki przesunie swoją jesienną ramówkę , więc TVN będzie mieć lepszą oglądalność swoich nowych programów :)
Raczej odwrotna sytuacja moim zdaniem.
TVN musi wykreować nowe seriale. Zdecydowanie, ilość seriali i oryginalnych hitowych pomysłów jest perspektywą na przyszłość. Jeden kryminalny, drugi przebojowy, obyczajowy, z dozą humoru, jakiś dramat też by się przydał. TVN jeśli chce tak zaskoczyć, musi pomyśleć nad zapełnieniem pasm w środy i czwartki o 22.30, sobotniego po MT (które aż się prosi o coś nowego, np. show na wzór SMS/2 godzinny) i zmianą wypalonej już "Ukrytej Prawdy" i pasma o 15:00 które dla TVNu jest zmorą od wielu lat. Wielkie wyzwania przed Wiertniczą w najbliższych sezonach, oj wielkie.
tvn - latem programowo najgorsza!
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Kylo »

A może powrót :Agenta"? :lol: Jakiś rok temu Miszczak wspominał że wiele osób pyta o ten format i nie wykluczał powrotu tego reality show.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: prze_kw »

Wkrótce (kwestia tygodnia - dwóch) poznamy jedną z nowości TVN. Prawdopodobnie będzie to format, który pojawił się wcześniej w innej stacji.
Liczą się tylko Fakty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: adik1148 »

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Niestety nie Idol. :) Bardziej myślę, że to jakiś program o odchudzaniu.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: adik1148 »

Łoo ... to pojadą .. ;/ nie cierpie takich programow o szukaniu żon , odchudzaniu itd. ;/ dla mnie takie programy nadają się wszędzie , tylko nie do TVN'u. Proszę o wielkie show - powrót YCD lu Idola :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: SevenUP »

Na pewno to będzie Idol, kolejne talent show na które nie ma miejsca.

Agenta lub YCD obejrzał bym z zaciekawieniem.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: bartek09 »

Naprawdę chcielibyście powrotu "Idola"? Przecież jest już "X Factor". "Idol" to już raczej przeszłość i nie widzę za bardzo sensu wznawiania go.
Ja w pierwszej chwili pomyślałem o jakimś celebrity show. "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Mam nadzieję, że nie. A jak o odchudzaniu to pasowałby "The Biggest Loser". Puls pokazał chyba tylko jedną edycję. Chociaż liczę jednak na coś większego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości