Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

Według portali plotkarskich Pienkowska jest juz po próbach do Faktów, a rozwazany jest też Weglarczyk jako szef.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

W sensie, że Pieńkowska na wizję, a Węglarczyk bez tej opcji? Bo też się przeraziłem, czytając tabloidy i widząc tę egzotyczną kandydaturę Bartka...
To tylko moje skromne zdanie
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: MrAdam »

Ciężko mi dać wiarę w te plotki. Zwłaszcza po pyskówce (bo ciężko inaczej to nazwać) na Twitterze z Karoliną Hytrek-Prosiecką, która poza TVN24BIŚ jest reporterką Faktów. Podobnie zresztą jak jej mąż Dariusz Prosiecki. Jeśli to by było prawdą to mamy pierwsze zwolnienia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Mała ciekawostka: w nawiązaniu do odejścia kilku posłów z Ruchu Palikota i likwidacji klubu poselskiego, w TVN24 pojawił się przerywnik m.in. z wywiadem z Januszem Palikotem, który prowadził... Kamil Durczok (zadaje pytanie i go widać przez chwilę).
To tylko moje skromne zdanie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

http://www.fakt.pl/gwiazdy/durczok-zawi ... 28682.html

We wtorek miały odbyć się próbne zdjęcia.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Camilo »

Węglarczyk to chociaż jakaś konstruktywna propozycja. Zdaję sobie sprawę, że wielu go nie lubi i niektórzy pewnie parskną za chwilę śmiechem, ale ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem newsowym, ma dużo spokojniejszy temperament, jest przeciwnikiem tabloidyzacji a prowadząc "Świat" w TVN24 BiŚ udowodnił też, że ma wiedzę, profesjonalizm, opanowanie i amerykański styl, do którego wszystkie media powoli starają się dążyć. Nawet prowadzenie DDTVN udało mu się zbalansować na tyle, by zachować własną tożsamość. Nie licząc paru drobnych ekscesów, dla mnie jego wizerunek pozostaje wiarygodny. Chętnie zobaczyłbym "Fakty" w jego wykonaniu. Mógłby tam sporo dobrego wnieść. A ostatnio nawet "Wprost" go szybko przepraszało. :lol2:
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Nie byłoby to zbyt logiczne, jego odejście ze "Świata" (zamieszanie z M. Ogórek) i teraz, w obliczu wyborów prezydenckich, miałby trafić do głownego programu informacyjnego Stacji? Chyba, że później, albo kierowałby redakcją zza ekranu. No i musiałby w tej sytuacji zrezygnować z telewizji śniadaniowej, bo tego by już nie zdołał "zbalansować". Swoją drogą, wyobrażacie sobie Durczoka w tv śniadaniowej?
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: matik »

Fakt, że Węglarczyk musiałby zrezygnować z DDTVN, ale również uważam, że wniósłby wiele do "Faktów". "Świat" w TVN24 BiŚ w jego wydaniu był bardzo dobry - do wydań prowadzonych przez innych gospodarzy do tej pory się nie przekonałem przez co zaprzestałem oglądanie tego programu. Mimo tego co "Wprost" pisało, Węglarczyk nie jest osobą kontrowersyjną.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: avatar »

Jakoś nie jestem przekonany co do tego żeby któraś z tych postaci pojawiła się na ekranie. Węglarczyk owszem ma sporą wiedzę ale jego sposób prowadzenia programów do mnie kompletnie nie trafia. Co do Pieńkowskiej to byłoby dziwne z uwagi na fakt, że widzowie walczyli o jej odejście z DDTVN. :P
EDIT:
Jednak Pieńkowska nie wchodzi w grę. Uffff... :D
https://jastrzabpost.pl/newsy/jolanta-p ... 94838.html
Ostatnio zmieniony czwartek 05 mar 2015, 18:25 przez avatar, łącznie zmieniany 1 raz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Camilo »

Węglarczyk nie tańczył chociaż przy ubijaniu masła. I przez cały ten czas działa aktywnie jako szef zespołu newsowego i publicysta. To, że musiałby zrezygnować z DDTVN to oczywista oczywistość. Pytanie na ile realna ta kandydatura.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: matik »

W dzisiejszym wydaniu "Faktów" swego rodzaju debiut miał Marek Nowicki, który chyba po raz pierwszy przygotował materiał nie związany z tematyką zdrowotną.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:W dzisiejszym wydaniu "Faktów" swego rodzaju debiut miał Marek Nowicki, który chyba po raz pierwszy przygotował materiał nie związany z tematyką zdrowotną.

Nowicki wiele razy miał materiały nie o zdrowiu, zwłaszcza w wydaniach specjalnych.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:W dzisiejszym wydaniu "Faktów" swego rodzaju debiut miał Marek Nowicki, który chyba po raz pierwszy przygotował materiał nie związany z tematyką zdrowotną.
O czym był ten materiał ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: matik »

miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Przecież Marek Nowicki nie raz przygotowywał materiały nie związane z tematyką zdrowotną, ba - jego pierwsze materiały w "Faktach" w ogóle nie były związane z tą tematyką, a doskonale pamiętam, jak niejednokrotnie przygotowywał materiały z zagranicy (zazwyczaj w okresie wakacyjnym), albo podczas jakichś nadzwyczajnych wypadków (katastrofa w kopalni). Kto wypisuje takie bzdury?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości