Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Wspaniale :D Ogl¹dalnoœÌ Wyprawy ros³a z ka¿dym odcinkiem, ale nie spodziewa³em siê tego ¿e Fina³ pokona Fakty. Wyœmienicie. :D :D :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

No Wyprawa Robinson 'pokona³a' Fakty :lol: No ale wynik bdb, wiele ludzi narzeka³o, ¿e og³oszenie wyników zrobili w poniedzia³ek ale jednak zasiedli przed tv i ogl¹dali Robinsona, ale ¿eby jakis film na polsacie ni st¹d ni z ow¹d mia³ tak du¿¹ ogl¹dalnoœÌ...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Poniedzia³kowe filmy na Polsacie zawsze maj¹ doœc du¿a ogladalnoœÌ.
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szybko dodali nowe wyniki na stronie TVN.pl :)

"Fakty" - trzeba przyznaÌ, ¿e doœÌ przeciêtny wynik maj¹: 4,1mln. Lepsza ju¿ okaza³a siê "Wyprawa Robinson" :D Dobr¹ widowniê mia³ te¿ Najsztub (2,9mln), ale np. "Mamy Ciê" nie ma na liœcie - czyli ogl¹dalnoœÌ poni¿ej lub w okolicach 2,5mln...

http://tvn.pl/324417,onas.html
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ArO a gdzie dzisiejszy skan...?
teÂż jestem ciekaw wynikĂłw oglÂądalnoÂści... Mam nadziejĂŞ, Âże kupiÂłeÂś Fakt i przeskanujesz
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Czy ja mam za kazdym razem powtarzac, ze w PONIEDZIAÂŁKI i CZWARTKI Fakt nie drukuje danych o oglÂądalnoÂści :?: :!:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ok, nie wiedziaÂłem
nie kupujĂŞ codziennie Faktu i dlatego
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Bedzie jutro, w srode i piÂątek.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dla tych ktĂłrzy bardzo chcÂą zobaczyc wyniki oglÂądalnosci to mogÂą zajrzec na WM. Tam juÂż sÂą >>kliknij<<

Oczywiœcie prowadzi "M jak mi³oœÌ" z 11 415 381
widzĂłw. Fakty sÂłabiutko. Ledwo 4 mln (4 081 129), a ukochane przez wszystkich "Gumisie" miaÂły MILION widzĂłw wiecej czyli 5 126 862. Ja sie tylko zastanawiam skÂąd nagle taki spadek "FaktĂłw". Przeciez jeszcze z 2 tygodnie temu miaÂły wiecej widzĂłw.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze: Ja sie tylko zastanawiam skÂąd nagle taki spadek "FaktĂłw". Przeciez jeszcze z 2 tygodnie temu miaÂły wiecej widzĂłw.
Nie ma co sie dziwiÌ - FAKTY ju¿ od pocz¹tku wrzeœnia konkuruj¹ z '"Samym zyciem", które po s³abej wioœnie, ma dobr¹ jesieù. Ogl¹dalnoœÌ serialu wynosi nawet ponad 4,3 mln widzów i czesto ostatnio widzowie zamiast programu informacyjnego TVN wybieraj¹ w³aœnie serial Polsatu. Ale Lis sam da szansê FAKTOM: od 3 stycznia program bêdzie w zasadzie konkurowa³ z Wydarzeniami :lol: :lol: :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wiem i sam siê uœmia³em z g³upoty ludzi z Polsatu. Jak do tej pory siedzia³em cicho, ale teraz to ju¿ g³upoty robi¹. "Samo ¯ycie" zacznie siê o 19:30 i zahaczy o "M jak mi³oœÌ". Spadek widzów gwarantowany :!:



A i w Œwiêta, a dok³adnie 25 grudnia "Fakty" konkurowaÌ bêd¹ z "M jak mi³oœÌ" bo TVP 2 wymituje je o godzinie 19:05. Ciekawe jaka bêdzie faktowa widownia. :D



A oto najnowsze dane z "Faktu":

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze:A i w Œwiêta, a dok³adnie 25 grudnia "Fakty" konkurowaÌ bêd¹ z "M jak mi³oœÌ" bo TVP 2 wymituje je o godzinie 19:05. Ciekawe jaka bêdzie faktowa widownia. :D
KonkurowaÌ bêd¹ tak¿e - a mo¿e przede wszystkim - z Wiadomoœciami TVP. I taka emisja "M jak mi³oœÌ" o 19:05 o wiele gorzej skoùczy siê dla Wiadomoœci ni¿ Faktów. Fakty maj¹ nieco inny typ widowni ni¿ Wiadomoœci. I dobrze wiecie, ¿e to przede wszystkim widzowie Wiadomoœci po dzienniku zmieniaj¹ kana³ na "Dwójkê". Ja jestem pewien, ¿e 25 XII wiêkszy spadek zanotuj¹ Wiadomoœci ni¿ Fakty. No chyba, ¿e ten odcinek nie bêdzie trwa³ godzinê, tylko pó³.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Oj nie wiem, nie wiem tzn. pewne, ze "Wiadomoœci" bêd¹ mia³y mniej ni¿ zwykle, ale zauwa¿, ze to "Samo ¯ycie" odbiera teraz widzów "Faktom" czyli jednak serial. Odcinek M jak m bêdzie pe³ny, a o 19:55 bêd¹ jeszcze "Kulisy serialu M jak mi³oœÌ". Moim zdaniem "Fakty" tak¿e bêd¹ mia³y mniej. No nie da siê inaczej bo jak serial ma 11 i pó³ miliona widzów tzn., ze zbiera siê wiêkszoœÌ ludzi którzy zwykle ogl¹daj¹ inne stacje. Przecie¿ nie kazdy w Polsce ogl¹da telewizjê.

I pewne jest, ¿e "M jak mi³oœÌ" nie bedzie mia³o tych 11 mln i powiedzmy 400 tysiêcy widzów. Podczas gdy w zesz³ym roku normalnie serial mia³ prawie 10 mln widzów to w Œwiêta "tylko" 9 mln i 72 tysi¹ce. Do tego dochodzi jeszcze taka dziwna pora emisji.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości