TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Maciek_POZ »

Będzie jakiś streaming przez internet? Bo chętnie bym to obejrzał...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Transmisji LIVE póki co nie zapowiadają, ale jak wzrośnie zainteresowanie - a powinno - to kto wie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: michal_borkowski »

Trochę jednostronnie ta debata się zapowiada. Może warto zaprosić też kogoś z drugiej strony?
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Felippe »

Po co? Przecież im o to chodzi, żeby było jednostronnie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: prze_kw »

Camilo pisze: Może akurat ktoś mieszka w pobliżu albo będzie miał ochotę się tam przejechać?
Jeśli nie będzie streamingu, to po panelu przemycę Wam tu kilka ciekawych rzeczy (o ile takie padną). :)
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Miło. :) Paradoksalnie im bardziej kameralne spotkanie i im bardziej we "własnym" gronie, tym więcej ciekawych rzeczy może paść. Nikt nie będzie tracił czasu na wykrzykiwanie argumentów, które mniej więcej wszyscy znamy.

Tutaj jeszcze powody zdjęcia "Familiady" z anteny TVP2:
– Nie może być tak, że flagowy teleturniej familijny ma prowadzącego, którego nazwisko kojarzy się z jednym z najważniejszych unijnych miast – poinformował na konferencji prasowej szef TVP, Jacek Kurski.
– Co prawda jeszcze nie ustaliliśmy, czy pan Strasburger pracował w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości, ale musieliśmy działać, bo widzowie się skarżyli – mówi z kolei Maciej Chmiel, nowy szef programowy "Dwójki". – Poza tym musimy być obiektywni i unikać skojarzeń z jakimkolwiek Trybunałem – dodaje

http://aszdziennik.pl/116283,familiada- ... y-sie-z-ue
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: michal_borkowski »

Z tego co pisze jeden z tygodników opinii, Familiada ma zostać na antenie.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Bo zostaje, to tylko news z Asz Dziennika. ;) Natomiast ilość jadu wylewanego na rządzących przez tych, którzy dali się w to wrobić, jest przerażająca. I to patrząc na Facebooka najczęściej po bandzie jadą dość nieźle sytuowani emeryci, którzy lansują się fotkami z zagranicznych wakacji czy pięciodaniowych obiadków jedzonych w całkiem przyzwoitych restauracjach... :D10
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Maciek_POZ »

Camilo pisze:Bo zostaje, to tylko news z Asz Dziennika. ;) Natomiast ilość jadu wylewanego na rządzących przez tych, którzy dali się w to wrobić, jest przerażająca. I to patrząc na Facebooka najczęściej po bandzie jadą dość nieźle sytuowani emeryci, którzy lansują się fotkami z zagranicznych wakacji czy pięciodaniowych obiadków jedzonych w całkiem przyzwoitych restauracjach... :D10
No cóż, nie podejrzewam elektoratu PiS o umiejętność odczytywania ironii. Ja mimo swojego wyraźnego nastawiania politycznego potrafię się pośmiać z ich internetowych memów, choćby o słynnym Szogunie czy bulu Komorowskiego itd. Oni nie mają za grosz dystansu, ale za to hejtują aż miło, w dodatku na niskim poziomie - do choćby poziomu Kuźniara im tak daleko jak stąd na Jowisza.

Aha, prze_kw, liczę na jakieś dobre streszczenie spotkania :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
szymek48
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 19:31

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: szymek48 »

W przypadku hejtowania jest tylko jeden poziom - dno. Kuźniar to polityczny hejter na równi z hejterami PiS, PO etc.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

We wspomnianej wczoraj debacie "Wyborczej" udział wezmą jeszcze Karolina Lewicka i Katarzyna Janowska.

Poza tym TVP znika z YouTube'a i zamierza postawić na własną platformę w stylu Netflixa czy Playera: http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... wizja.html
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: michal_borkowski »

szymek48 pisze:W przypadku hejtowania jest tylko jeden poziom - dno. Kuźniar to polityczny hejter na równi z hejterami PiS, PO etc.
Podobnie Tomasz Lis, który ostatnio pisał na TT o jednym pośle, przemawiajacym w PE: "Kastet i w ryj!". I tak zachowuje się aspirujący do roli sumienia narodu "dziennikarz".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Nie jestem zbyt skory do bronienia Lisa, ale też nie zauważyłem, by jakoś szczególnie aspirował ostatnio do roli sumienia narodu. A Kuźniar - choć czasami zbyt mocno i emocjonalnie - to jednak często trafia w punkt. W każdym razie nawet najgorsze ich tweety nie równają się z tym stadem inwektyw, na które natknąłem się wczoraj.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: michal_borkowski »

No, dobrze, na manifestacji KOD występował jako sumienie elektoratu PO, krzycząc: "Zabiorą nam program!".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Camilo »

Elektoratu PO czy ludzi, którzy niekoniecznie mają konserwatywne poglądy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości