Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

05.05.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Nie wiem, czy był już taki tydzień, że Dagmarę oglądaliśmy codziennie w popołudniowych Faktach.
To tylko moje skromne zdanie
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

i super teraz czekamy na pierwsze pewnie weekendowe wydanie Faktow o 19 mysle ze to kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

michal_borkowski pisze:Nie wiem, czy był już taki tydzień, że Dagmarę oglądaliśmy codziennie w popołudniowych Faktach.
Prawie codziennie - we wtorek była Diana Rudnik.

06.05.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Tak czy inaczej to napewno została "etatową" prowadzącą tego programu wcześniej ewidentne to były zastepstwa. Poza tym zniknął Radek Mróz i inni którzy sporadycznie pojawiali sie w f16 dla mnie to dobra zmiana ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Dziś Dagmarę mogliśmy oglądać z kolei w Dzień Dobry TVN.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

07.05.2016 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jutro też będzie w serwisach DD TVN.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

wielkifan pisze:Tak czy inaczej to napewno została "etatową" prowadzącą tego programu wcześniej ewidentne to były zastepstwa. Poza tym zniknął Radek Mróz i inni którzy sporadycznie pojawiali sie w f16 dla mnie to dobra zmiana ;)
W ogóle w F16 jest większa rotacja, kiedyś była tylko Anita Werner i Piotr Marciniak, a sporadycznie pojawiała się też Kasia Zdanowicz. Dojście Diany Rudnik i ewidentny awans Dagmary nieco pozmieniały sytuację. Nie zmienia to faktu, że bohaterka wątku jest istnym tytanem pracy - codziennie na wizji :)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: matik »

Rotacja w F16 wynika z tego, że kiedyś Anita Werner i Piotr Marciniak rzadziej prowadzili F19 i FPF, od czasu odejścia Durczoka wyraźnie się to zmieniło, zwłaszcza po tym jak Maciej Knapik awansował do F19.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

08.05.2016 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Marcin Meller był ewidentnie zaskoczony faktem, że Dagmara studiowała we Francji.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

09.05.2016 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4531
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

10.05.2016 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

10.05.2016 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

Wczoraj Dagmara na swoim fb napisala "Mówią, że mi pasują te lata 20-te...ciekawe co w tym jest? "
Rozwalil mnie jeden z komentarzy "jak sie cieszę że widzę twoje warkocze i odrazu 20 lat młodziej wyglądaż :)pozdrawiam z gór sowich z walimia"/pisownia oryginalna/ :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

9 i 10 maja można było zobaczyć dwie stylizacje Dagmary i w obu było jej dobrze - zarówno w rozpuszczonych włosach, jak i tych ucharakteryzowanych na wspomniane przez Nią samą lata 20. Meteor jak zwykle dał radę i widzę awansował na "Stałego bywalca" :D.

@manio - mieszkańcy Walimia pewnie mają niezłe używanie po takim wpisie. Z tymi dwudziestoma latami to ładnie popłynął i ten błąd ortograficzny na końcu. Może i chciał dobrze, ale chyba mu nie wyszło :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

Dla niektorych jezyk polski jest baaardzo trudny.
Dzisiaj ten sam Pan napisal: "Czymajcie się". I w tym momencie prof. Miodek dostaje zawalu :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości