1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Kuchenne Rewolucje
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Wiadomości
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Magda Mołek
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Olga Olesek
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Wyspa Przetrwania
11. Szok roku:
*Kierunek w jakim zmierza TVP Info
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
13. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski:
*Diagnoza
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek/Tomasz Hajto (duet)
15. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych:
*Filip Chajzer
FORUMERY 2017 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE (do 13 stycznia)
Moderator: Łukasz
Re: FORUMERY 2017 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE (do 13 stycznia)
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Kuchenne Rewolucje
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Fakty
3. Program do wymiany:
*Wiadomości
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Tomasz Kammel
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Olga Olesek
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Wyspa Przetrwania
11. Szok roku:
*Kierunek w jakim zmierza TVP Info
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek (solo)
15. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych:
*Filip Chajzer
*Kuchenne Rewolucje
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Fakty
3. Program do wymiany:
*Wiadomości
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Krzysztof Skórzyński
6. Najlepszy prezenter:
*Tomasz Kammel
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Olga Olesek
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Wyspa Przetrwania
11. Szok roku:
*Kierunek w jakim zmierza TVP Info
12. Zasługuje na więcej:
*Diana Rudnik
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Mateusz Borek (solo)
15. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych:
*Filip Chajzer
Re: FORUMERY 2017 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE (do 13 stycznia)
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Wiadomości
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Marcin Prokop
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Kamila Kalińczak
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
-
11. Szok roku:
*Śmierć Grzegorza Miecugowa
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesekk
13. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski:
*Ucho Prezesa
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Rafał Wolski
15. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
*The Voice of Poland
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*Wiadomości
4. Najlepszy dziennikarz:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Marcin Prokop
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Anna Dec
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Kamila Kalińczak
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
-
11. Szok roku:
*Śmierć Grzegorza Miecugowa
12. Zasługuje na więcej:
*Olga Olesekk
13. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski:
*Ucho Prezesa
14. Najlepszy komentator sportowy:
*Rafał Wolski
15. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych:
*Dagmara Kaczmarek-Szałkow
Re: FORUMERY 2017 - CZĘŚĆ II - GŁOSOWANIE (do 13 stycznia)
1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
*Milionerzy
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*W tyle wizji
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Marcin Prokop
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Olga Olesek
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Belfer 2
11. Szok roku:
*Śmierć Grzegorza Miecugowa
13. Najlepszy serial:
*Diagnoza
15. Dziennikarz social media:
*Joanna Kryńska
*Milionerzy
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka):
*Czarno na Białym
3. Program do wymiany:
*W tyle wizji
4. Najlepszy dziennikarz:
*Anita Werner
5. Najlepszy reporter:
*Wojciech Bojanowski
6. Najlepszy prezenter:
*Marcin Prokop
7. Najlepszy prezenter pogody:
*Agnieszka Cegielska
8. Najciekawsza metamorfoza:
*Olga Olesek
9. Do odstrzału:
*Danuta Holecka
10. Rozczarowanie roku:
*Belfer 2
11. Szok roku:
*Śmierć Grzegorza Miecugowa
13. Najlepszy serial:
*Diagnoza
15. Dziennikarz social media:
*Joanna Kryńska
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości