Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Po polsku to czytalem tylko czeœÌ 1 i 2 a ju¿ od 3 (jak jeszcze u nas nie bylo w Polsce) czytalem tylko w oryginale. Duzo lepiej sie czyta :)

Na stronie MediaRodziny pisze Âże prawdopodobnie wydadzÂą tÂą ksiÂązke na ÂŚwiĂŞta.
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

I stalo sie "Wydarzenia" pobily "Fakty"!!!:( ÂźrĂłdÂło http://www.brief.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »


Oto udziaÂły stacji z dnia 12 stycznia 2004 (wg AGB Polska):

TVP2 23,9%
TVP1 23,1%
Polsat 17,2%
TVN 15,1%
TVP3 6,0%
TV4 1,9%
TVN7 1,4%
TVN24 1,2%

NajchĂŞtniej oglÂądane programy w dniu 12 stycznia 2005 (wg OBOP):

1.TVP2 - M jak mi³oœÌ 30,1%
2.TVP1 - Klan 15,32%
3.TVP1 - Teleexpress 15,01%
4.TVP1 - WiadomoÂści 14,1%
5.TVP1 - Jaka to melodia 11,4%
6.TVP1 - MiĂŞdzy nami 10,24%
7.Polsat - Samo ÂŻycie 10,08%
8.TVP1 - Romans z opiekunkÂą 9,75%
9.TVP1 - Wieczorynka: Dig i Dug 8,98%
10.Polsat - Wydarzenia 8,78%

Nie do uwierzenia, ze "Wydarzenia" lepsze niÂż "Fakty' prawda :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I jak sie okazuje Lis ma jednak dobre pomys³y. Wystarczy wrzucic pr. informacyjny miêdzy dwa doœÌ popularne seriale i widownia skacze.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_k pisze:I stalo sie "Wydarzenia" pobily "Fakty"!!!:( ÂźrĂłdÂło http://www.brief.pl
Nie sta³o siê, tylko ju¿ drugi raz by³y lepsze... (niestety oczywiœcie). Ja jednak nadal wierzê w to, ¿e moda na "Wydarzenia" minie prêdzej czy póŸniej. Pozatym, wiecie: OBOP zawsze by³ korzystniejszy dla POLSATU, mniej korzystny dla TVN :lol:

Mnie bardzo siĂŞ podobaÂły wczorajsze FAKTY. Nie byÂło sensacji (jak w "Wydarzeniach") tylko bardzo dobre materiaÂły Kolendy Zaleskiej (Âładne ma futro -pÂłaszcz :P ), Sianeckiego i Kunicy. GratulujĂŞ. I byÂło gorÂąco (sÂłowa Pochanke) :wink:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

szkoda, Âże te dane z OBOP nie sÂą w milionach widzĂłw tylko w procentach bo ciekawy jestem ile dokÂładnie widzĂłw
No trochĂŞ poraÂżka FaktĂłw... ale co o tym Âświadczy, Âże wydarzenia bijÂą Fakty? To, Âże Polska to same buraki ze wsi co oglÂądajÂą polsat :x
.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

O przepraszam ja tam oglÂądam "Samo ÂŻycie". Tylko nie buraki :!: :evil: :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no ja teÂż swego czasu oglÂądaÂłem ten serial ale jak go przeniesli na godzinĂŞ dziewiĂŞtnastÂą ileÂś a w tym czasie oglÂądam tradycyjnie TVN - tzn Fakty, Sport, Pogoda, Uwaga to nie przeÂłaczaÂłem na polsat bo czĂŞsto o samym Âżyciu zapomniaÂłem, tak minĂŞÂło kilka miesiĂŞcy i juÂż s.Âżycia nie oglÂądam a w szczegĂłlnoÂści caÂłego polsatu, najgorszej telewizji w Polsce :cry:
No wiesz ArO, jak ty tam oglÂądasz samo zycie to sie nic nie dzieje ale sÂą ludzie, co uwazajÂą, ze polsat jest lepszy od TVN-u, no to to juÂż jest przegiĂŞcie... widaĂŚ, Âże siĂŞ ktoÂś nie zna [i tutaj chodzi mi, ze takie zdanie buraki gadajÂą] :x :evil:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Anonymus pisze:szkoda, Âże te dane z OBOP nie sÂą w milionach widzĂłw tylko w procentach bo ciekawy jestem ile dokÂładnie widzĂłw
No trochĂŞ poraÂżka FaktĂłw... ale co o tym Âświadczy, Âże wydarzenia bijÂą Fakty? To, Âże Polska to same buraki ze wsi co oglÂądajÂą polsat :x
.
Szczerze sobie powiedzmy: A jakie byÂły zamierzenia FaktĂłw na poczÂątku? Lis idzie dokÂładnie tÂą samÂą trasÂą!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To, Âże Polska to same buraki ze wsi co oglÂądajÂą polsat
Wypraszam sobie nazywanie mnie "burakiem" :!: :!: :!:
Jest wolnoœÌ wyboru i ka¿dy wybiera to co mu odpowiada. :!:
ze polsat jest lepszy od TVN-u, no to to juÂż jest przegiĂŞcie... widaĂŚ, Âże siĂŞ ktoÂś nie zna [i tutaj chodzi mi, ze takie zdanie buraki gadajÂą]
Dla mnie oba programy nie prezenutjkÂą nic specjalnego :!: ZresztÂą lewpiej czytac o telewizji niÂż ja ogladaĂŚ :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

JuÂż chyba po raz setny sÂłyszĂŞ, Âże OBOP kogoÂś faworyzujĂŞ (jak nie TVP to Polsat), a AGB jest rzetelne. A skÂąd Wy macie takie informacje? Rozumiem, Âże codziennie rano listonosz przynosi Wam wyniki z poprzedniego dnia z dokÂładnÂą analizÂą.
Ludzie trochĂŞ pokory, bo powoli stajecie sie Âśmieszni.
PS idÂąc Waszym tokiem rozumowania widzowie Polastu moga krytykowac dane AGB bo te sprzyjajÂą TVNowi, wiĂŞc nie sÂą warte zÂłamanego gorsza. Przypominam, Âże pierwsze wyniki mĂłwiÂące o zwyciĂŞstwie WydarzeĂą pochodziÂły wÂłaÂśnie od AGB.
Ostatnio zmieniony piątek 14 sty 2005, 11:28 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Oto tygodniowe wyniki z Wirtualnych MediĂłw. SÂłyszaÂłem, Âże wiele osĂłb miaÂło problemy ze znalezieniem tego kliknij
10 najlepiej oglÂądanych programĂłw w dniach 03.12- 09.01 2005 - dane: AGB Polska
1 2005-01-05 (Wed) TVP2 M JAK MILOSC /TELENOW.POL./ 12 014 899
2 2005-01-09 (Sun) TVP1 PUCHAR SWIATA W SKOKACH NARCIAR. 8 062 950
3 2005-01-03 (Mon) TVP1 TELEEXPRESS 7 826 517
4 2005-01-03 (Mon) TVP1 KLAN /TELENOWELA POL./ 7 373 064
5 2005-01-09 (Sun) TVP1 WIADOMOSCI 6 895 585
6 2005-01-08 (Sat) TVP1 BAL MISTRZOW SPORTU 6 733 288
7 2005-01-06 (Thu) TVP1 STUDIO SPORT 6 723 019
8 2005-01-08 (Sat) TVP1 SPORT /SERWIS SPORT./ 6 530 554
9 2005-01-03 (Mon) TVP1 RAZEM NA BIEGUN - ANTARKTYDA /REP./ 6 141 375
10 2005-01-07 (Fri) TVP1 PLEBANIA /TELENOW.POL./ 6 068 556

Na Polsacie "Samo ÂŻycie" ma ponad 5 mln widzĂłw, a ja myslaÂłem, ze bedzie spadek oglÂądalnoÂści. "Wydarzenia" 3 mln 700 tysiecy. Na TV4 aÂż 900 tysiecy i pierwsza pozycja.
Ostatnio zmieniony piątek 14 sty 2005, 11:31 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Anonymus pisze: To, Âże Polska to same buraki ze wsi co oglÂądajÂą polsat :x
.
Tak siê ska³da, ¿e to TVN wiedzie prym w programach dla buraków - Zabi³¹m mêza pi³¹ tarczow¹, czyli Rozmowy w toku, teletrunieje dla debili, Ciao Darwin (specjalna kategoria), telenowele z Ameryki Po³oudniowej, Si³acze i powtórki powtórek.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Co ciekawe nie ma tu "WydarzeĂą" tak jak w OBOP-ie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale czo³ówka praktycznie ta sama. KolejnoœÌ te¿.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no zajerzyste sÂą te wyniki :lol:
Co oni w tym Facie na oczy nie widzÂą co drukujÂą :?:
Takie b³êdy, ¿e szok :P
WiadomoÂści godz 19.29 - powinno byĂŚ 19.30
Od kiedy Samo Âżycie leci na TVN-ie o godz 19....? No moÂże TVN faktycznie z FaktĂłw zrezygnowaÂł :lol: <Âśmieje>
a najlepiej Fakty - godz 19.48 :lol:
a reszte programĂłw to juÂż nie wiem bo nie oglÂądam pozostaÂłych telewizji
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość