Czy warto "pchać się" do świata mediów?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Tutaj moÂżecie poczytaĂŚ o znaczeniu imion.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki!
PoczytaÂłem sobie o Anicie i dowiedziaÂłem siĂŞ o niej wielu nowych zaskakujÂących rzeczy :shock: :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

Nie warto. najpierw ciĂŞ gÂłaskajÂą a potem oplujÂą. albo inaczej - najpierw ciĂŞ oplujÂą, potem zagÂłaskaja i jeszcze raz oplujÂą.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja miaÂłam siĂŞ dzisiaj okazjĂŞ dostaĂŚ do Âświata wielkich mediĂłw :):) :lol: :lol: :lol: w zwiÂązku z niedawny, atakiem panĂłw w niebieskich mundurach na chatĂŞ :) ktĂłrzy usilnie wmawiali nam Âże mieszkamy nielegalnie musieliÂśmy dopeÂłniĂŚ obowiÂązku czasowego zameldowania :)

A wiĂŞc udaliÂśmy siĂŞ do urzĂŞdu miasta Posen.A tam podbiega do nas jakaÂś lacha... i koleÂś z aparatem:) PowiedziaÂła ze jest z dziennika Faktu i Âże robi artykuÂł o ludziach wprowadzÂąjÂących siĂŞ do Poznania i chciaÂła nam zrobiĂŚ zdjĂŞcie itp... OczywiÂście siĂŞ nie zgodziliÂśmy ona coÂś tam mĂłwiÂła ze bedzie miaÂła problemy itp... ale pozostaliÂśmy niewzruszeni.MĂłwimy jej Âże to siara a ona "jaka siara dziennika fakt nikt nie czyta :? " I tu zaczĂŞÂłam siĂŞ obawiaĂŚ czy ta "dziennikarka jest naprawde dziennikarkÂą czy teÂż bierze nas za debili :) ponadto nie miaÂła Âżadnego identyfkatora itp :) podejrzanie to wyglÂądaÂło :)

Niemniej jednak odpuœci³am sobie ta jak¿e niezwyk³¹ okazjê pokazania siê w fakcie ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przez ca³y semestr mieszka³em nielegalnie w Krakowie (tj bez zameldowania) i nikt nas nie nachodzi³. Bez zameldowania mieszka³bym pewnie i kolejny semestr, ale pok³óciliœmy sie z w³aœcicielk¹ i postanowi³em doje¿d¿aÌ. (Do krakowa ma oko³o 30 km).

PS KAmuii kolejnym razem nie odmawiaj. PrzecieÂż nie tak Âłatwo trafiĂŚ na okÂładkĂŞ brukowca - musiaÂła byc kogosz abiĂŚ, lub zterroryzwaĂŚ - np WarakomskÂą lub Waltera Juniora. :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:(..) Niemniej jednak odpuœci³am sobie ta jak¿e niezwyk³¹ okazjê pokazania siê w fakcie ;)
NiezÂła sytuacja. :) Ale ja bym siĂŞ chyba zgodziÂł.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości