Maciej Wierzyński

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Maciej WierzyĂąski

Post autor: Camilo »

Nie dostrzegÂłem wÂątku o p. Macieju, wiĂŞc go zakÂładam :)
W TVN24 prowadzi Horyzont
Obrazek
Zapraszam Was do dyskusji o Macieju WierzyĂąskim! :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wg informacji, o jakich przeczytałem przed chwilą w ''Tele tygodniu'' Maciej Wierzyński dostał propozycję pokierowania ''Wiadomościami'' w TVP1! Jednak - jak pisze gazeta - prawdopodobnie jej nie przyjmie.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: dynamitri »

Nie lubię go - facet podobno ma kilkanaście (!) lat doświadczenia jako dziennikarz, a jak dla mnie jest drewniany jak Pinokio na kiju od miotły i amatorszczyzną jedzie od niego na kilometr. Strasznie mnie drażni jego sposób mówienia, jakiś taki sztuczny mi się wydaje, dlatego magazyn "Horyzont" omijam szerokim łukiem :nie:
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: Ksero »

Obrazek
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: Camilo »

M. Wierzyński w audycji "Zrozumieć świat" w TOK FM rozmawia właśnie z W. Osiatyńskim o szeroko rozumianym sporcie, o tym jak się zmieniał na przestrzeni dzięsiątków lat, o promowaniu młodych talentów, kształtowaniu charakteru, o swoich wspomnieniach z nim związanych a zakorzenionych w głębokim PRLu, etc. Jak ktoś lubi takie dłuższe formy radiowe, to ma szansę poznać gospodarza "Horyzontu" z innej strony.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: matik »

Dziś ostatni program Horyzont jaki Pan Maciej poprowadzi. W rozmowie z Anną Seremak wyjaśniono, że odejście z programu związane jest z wiekiem.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4503
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Maciej Wierzyński

Post autor: Meteor »

Polecam felieton Macieja Wierzyńskiego opublikowany tydzień temu na tvn24.pl
https://tvn24.pl/polska/gest-kozakiewic ... go-4261435
Zastanawiam się czasem, dlaczego irytują mnie rządy PiS. Właśnie irytują, a nie przerażają. Śmieszą, a nie wywołują zgrozę. (...) Kiszczaka się bałem. Rozwścieczonego Gomułki też się bałem. A ci mnie tylko śmieszą, ale się ich nie boję.
(...) nie zgadzam się, że obecna władza nie ma złych zamiarów. Moim zdaniem ma, ale jak dotąd przynajmniej, nie jest w stanie ich zrealizować, choćby chciała. I to ją bardzo złości.
Prezes Kaczyński - mam wrażenie - widzi siebie jako marszałka Piłsudskiego, tragicznego przywódcę gnuśnego narodu. W głębi duszy nim gardzi, ale że innego nie ma, to musi się ze słabościami tego narodu liczyć i temu narodowi podlizywać. Nie może go - choćby chciał - wziąć za mordę, bo krępują go różne ograniczenia.
Mam podobne poglądy na temat intencji tej władzy wobec Polski i Polaków. I też uważam, że im się nie uda tych intencji zrealizować, ale jednak - może z racji tego, że jestem młodszy od autora felietonu - pewną zgrozę we mnie wywołują.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości