Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jedyne wyjÂście to chyba sprawiĂŚ sobie tvn24. Anita jest tam 2, 3 razy w tygodniu. NaprawdĂŞ ÂżaÂłuj, Âże go nie masz bo Anitka tam czadu to daje.
UÂśmiecha siĂŞ czĂŞÂściej bo ma tam dÂłuÂższe dyÂżury i wiĂŞcej okazji aby siĂŞ uÂśmiechaĂŚ czasami nawet po 5h. Kilka razy widziaÂłem nawet jak siĂŞ ÂśmiaÂła. :lol: :lol: :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Tzn. jak Balicki patrzy³ na Anitê? Po¿¹dliwie? Bo to wnioskujê z waszych wypowiedzi! Dobrze, ¿e nie zacz¹³ siê do niej dobieraÌ, bo mielibyœmy kolejny skandal!
Ju¿ widzê nag³ówki w gazetach ,,Minister zdrowia molestowa³ seksualnie dziennikarkê TVN24!!
To by raczej nie pomogÂło SÂłuÂżbie Zdrowia
:wink:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj Anitka byÂła w poranku i w serwisach do 12. WyglÂądaÂła jak zawsze piĂŞknie, ale byÂła jakaÂś taka smutna, maÂło siĂŞ uÂśmiechaÂła, z jej oczu daÂło siĂŞ odczuĂŚ niepokĂłj i nie miaÂła tego bÂłysku w oczach i nie zadziwiaÂła nas tym cudownym spojrzeniem. :cry: :cry: :cry:
ObserwujÂąc ostatnio AnitkĂŞ rĂłwnieÂż w faktach stwierdzam, Âże Anitka siĂŞ zmieniÂła. Nie ma juÂż tego dynamizmu, siÂły i pewnoÂści siebie.
Nie mĂłwiĂŞ tego z pamiĂŞci tylko z obserwacji poprzednich wydaĂą faktĂłw, ktĂłre mam nagrane na kasecie vhs.
Jej sposób mówienia sta³ siê spokojny i rzadko kiedy tak ró¿orodny, zarówno pod wzglêdem si³y samego g³osu jak i tego w jaki sposób akcentuje to co mówi.
MoÂże siĂŞ tylko czepiam i szukam dziury w caÂłym, ale ja, ktĂłry AnitkĂŞ oglÂąda zawsze kiedy jest na wizji zauwaÂżyÂłem pewne zmiany to musi byĂŚ coÂś na rzeczy i jakaÂś prawda w tym wszystkim jest. :?: :?: :?:
Zmiana Anity zaszÂła ok 2 tygodnie temu kiedy prowadziÂła fakty w piÂątek.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

podejrzewasz Âże mogÂła mieĂŚ jakiÂś powĂłd zeby posmutnieĂŚ? moÂże doszÂło do zapylenia ze strony pana MeÂłgwy i teraz Anitka siĂŞ smuci Âże figurĂŞ straci?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie wiem czy mia³a jakiœ powód aby posmutnieÌ tylko po prostu stwiedzi³em fakt, ¿e troszkê siê zmieni³a. Od wysuwania spekulacji dotycz¹cych jej ¿ycia osobistego jestem daleki bo nie jestem chamem i nie bêde zni¿a³ siê do poziomu brukowców. A o tym zapylaniu to troszkê g³upoty mówisz i proponujê aby w takie szczegó³y nie wchodziÌ i zamkn¹Ì w¹tek o zapylaniu. :!: :!: :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ok ok, juÂż nie bĂŞdĂŞ, tylko taki Âżarcik miaÂł byĂŚ no ale skoro nie wyszÂło....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie no ja nie mogĂŞ ;) :D :) ja tam siĂŞ nie znam na tym co sie facetom podoba bo w koĂącu jestem dziewczynÂą ale szczerze nie rozumiem waszej fascynacji AnitÂą Werner ;) Co wam siĂŞ w niej tak podoba ? rozumiem Âże jest profesjonalna ma Âładny gÂłos i wogole ale jeÂśli chdzi o urodĂŞ ? .... Oki jest wysoka , ale co poza tym ? Tragiczna fryzura zero uÂśmiechu, brwi wyrzej niÂż gÂłowa wyraz twarzy jakby byÂła z SS.Fakt jak jÂą umalujÂą i zrobiÂą fryzurĂŞ jak w "zstaĂŚ Miss" abo jest wgole bez makijarzu to jest bardzo Âładna ale w faktach byÂła tragiczna (od paru wydaĂą siĂŞ bardz zmienia na lepsze ale wasza fascynacja niÂą trwa chyba dÂłuÂżej ?? ) :)
Btw. to nie jest tyko moje zdanie ale wieu moich koleÂżanek wiĂŞc pytam co siĂŞ wam facetom tak w niej podoba ???
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wiesz co? PozostawiĂŞ ciĂŞ w tym niezrozumieniu, nie bĂŞdĂŞ nic tÂłumaczyÂł!

Powiem ci tylko, Âże makijaÂż pisze siĂŞ przez ,,Âż’’. :P
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No to czas na zdjĂŞcia i fryzury Anity:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 24 lip 2004, 10:09 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 2 razy.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Po³¹czy³em je wszystkie w jeden post
Ostatnio zmieniony sobota 24 lip 2004, 10:05 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

heh dziĂŞki bez tej wiedzy niemoÂżliwa byÂła by moja dalsza egzystencja na foroom ;)
btw. szkoda Âże nie chcesz mnie oÂświeciĂŚ narawdĂŞ szkoda ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Uroda to pojĂŞcie wzglĂŞdne - kiedyÂś rĂłwnieÂż uwaÂżaÂłem AnitĂŞ za maÂło interesujÂącÂą, torche nadĂŞtÂą prezenterkĂŞ. Jednak swoje zdanie zmieniÂłem podczas gali rozdania WiktorĂłw wpadÂła mi w oko - orgiynalna sukienka i makijaÂż, ciekawe premĂłwienie, oj ustrzeliÂła mnie wĂłwczas :lol: :lol: :wink:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dlaczego mam bezsensownie nabijaĂŚ posty?

JeÂśli jesteÂś ciekawa mojego zdania na temat Anity przejrzyj post poÂświĂŞcony jej najobszerniej!

Poza tym ró¿ni nas (mnie i Ciebie)p³eÌ - st¹d to niezrozumienie (myœlê?)poniewa¿ w przypadku obu p³ci kryteria oceny urody s¹ kompletnie odmienne!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wszystkie fajne, nie podoba mi siĂŞ jednak to drugie. Jest ulizana jakby jÂą krowa jĂŞzykiem uraczyÂła...
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Hahaha :lol: :lol: :lol: PorĂłwnanie iÂście mistrzowskie...

PS ZauwaÂżyliÂście, Âże dziaÂł ZaÂłoga TVN rĂłwnie dobrze moÂże zmieniĂŚ nazwĂŞ na Anita Werner :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości