Jak sktutecznie wyleczyć trądzik?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Jak sktutecznie wyleczyĂŚ trÂądzik?

Post autor: PabloOoOo_90 »

Mam problem cierpiĂŞ na trÂądzik mÂłodzieĂączy i nie wiem jak siĂŞ go skutecznie pozbyĂŚ . MoÂże Wy znacie jakieÂś spodoby , diety , kosmetyki ktĂłre zapobiegajÂą powstawaniy tzw. PRYSZCZY ?
ProszĂŞ o pomoc :roll:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Jak sktutecznie wyleczyĂŚ trÂądzik ?

Post autor: :: Kamil »

pablo_xl pisze:Mam problem cierpiĂŞ na trÂądzik mÂłodzieĂączy i nie wiem jak siĂŞ go skutecznie pozbyĂŚ . MoÂże Wy znacie jakieÂś spodoby , diety , kosmetyki ktĂłre zapobiegajÂą powstawaniy tzw. PRYSZCZY ?
ProszĂŞ o pomoc :roll:
hah, takiego tematu jeszcze nie byÂło :lol: zajrzyj na http://www.nastolatek.pl , http://www.clearasil.pl .. nie drap tego, myj twarz wzglĂŞdnie czĂŞsto :roll: przejdzie kiedyÂś..
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja to mam rok i za cholerê nie chce zejœÌ. Mam ju¿ w tym du¿e doœwiadzczenie. Pytania? Moje gg. 8648429 ZAPRASZAM
Żartowałem.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Przemek pisze:Ja to mam rok i za cholerê nie chce zejœÌ. Mam ju¿ w tym du¿e doœwiadzczenie. Pytania? Moje gg. 8648429 ZAPRASZAM
szczerze powiedziawszy to i ja mam doÂświadczenie ;) jakieÂś postĂŞpy juÂż sÂą :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja tego nigdy nie miaÂłem, ale moim zdaniem nie warto kupowaĂŚ Âżadnych kosmetykĂłw do tego, tylko po prostu myĂŚ mordkĂŞ czĂŞsto i odrzywiaĂŚ siĂŞ dobrze. JakieÂś saÂłatki etc. Nom i zakochanie mile widziane. Te trzy rzeczy i cera jak u niemowlaka. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:(...) Nom i zakochanie mile widziane. (...)
ciekawa teza :D

--

http://www.evi-med.pl/?main=profilaktyka&id=17 (zajrzyj):
- Nie wyciskaĂŚ zaskĂłrnikĂłw, naleÂży je usuwaĂŚ u kosmetyczki w warunkach higienicznych.
- DbaÌ o skórê, stosuj¹c regularnie odpowiednie preparaty polecane przez lekarza lub farmaceutê. Lekki tr¹dzik mo¿na usuwaÌ œrodkami z³uszczaj¹cymi naskórek - dziêki temu zrogowacenie i ³ój s¹ usuwane z porów skóry.
- StosowaĂŚ kosmetyki, specjalnie przeznaczone dla cery trÂądzikowej
- Delikatnie wycieraĂŚ twarz po umyciu, najlepiej papierowym rĂŞcznikiem
- ZadbaĂŚ o lekkostrawnÂą dietĂŞ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja tez nigdy z tr¹dzikiem problemu nie mia³em. Widocznie nas, zawsze piêknych, to omija :evil2: A tak serio to trzeba unikaÌ s³odyczy, nie uzywaÌ zwyk³ego myd³a do mycia twarzy i kupiÌ specjalna maœÌ, która zasusza to obrzydlistwo :? -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze:Ja tez nigdy z tr¹dzikiem problemu nie mia³em. Widocznie nas, zawsze piêknych, to omija :evil2: A tak serio to trzeba unikaÌ s³odyczy, nie uzywaÌ zwyk³ego myd³a do mycia twarzy i kupiÌ specjalna maœÌ, która zasusza to obrzydlistwo :? -->
moÂże hormony w zrĂłwnowaÂżonym tempie Wam podskakiwaÂły.. wiem dobrze Âże u wielu osĂłb to siĂŞ jakoÂś nie pojawia..
sam trÂądzik niektĂłrym siĂŞ i podoba - bardziej pozostaÂłoÂści.. ;)

a i jeszcze polecam to: http://info.onet.pl/1117210,16,item.html moÂże CiĂŞ pocieszy :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁukaszu mylisz siĂŞ. Te pÂłyny i mydÂła bardzo pomagajÂą.

Polecam Ci kosmetyki ktĂłre ja uÂżywam:
Obrazek
BENZACNE TONIK po kaÂżdym myciu, wcieraj wacikiem.

DAVERCIN- Âżel lub pÂłyn. MaÂła butelecznka na recepte. Pomaga nieziemsko!!

Obrazek
ACNOSAN - pÂłyn. Stosuje po kaÂżdym myciu jak Benzacne.

Dodatkowo Âłykam PeÂłny zesaw Wit. B i preparat dorÂżdÂżowy DORMIN.
Obrazek

PS. Nie bierzcie mnie za jakiegoÂś narcyza, tylko stosuje to bo nie chce chodziĂŚ w masce!
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przemek pisze:ÂŁukaszu mylisz siĂŞ. Te pÂłyny i mydÂła bardzo pomagajÂą.
Polecam Ci kosmetyki ktĂłre ja uÂżywam:
Ale ja Ci mĂłwiÂłem, Âże mi sÂą niepotrzebne. ZresztÂą ja TwĂłj wiek mam juÂż za sobÂą. :D A odnoÂśnie jakiejÂś wypowiedzi powyÂżej, to z tym zakochaniem caÂłkiem powaÂżnie. Podobno wtedy wydziela siĂŞ jakiÂś hormon, ktĂłry poprawia cerĂŞ. ZresztÂą duÂżo fajnych rzeczy wg naukowcĂłw i nie tylko naukowcĂłw siĂŞ wtedy wydziela. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zanim dostaliÂście trÂądziku trzeba byÂło uÂżywaĂŚ specjalnych kosmetykĂłw, wtedy nie mieliÂścieby tego cholerstwa. :twisted: Ja od kilku lat uÂżywam specjalnych kosmetykĂłw i tego nie mam. MĂłj kolega zresztÂą teÂż. :twisted: "Lepiej zapobiegaĂŚ, niÂż leczyĂŚ". :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Zanim dostaliÂście trÂądziku trzeba byÂło uÂżywaĂŚ specjalnych kosmetykĂłw, wtedy nie mieliÂścieby tego cholerstwa. :twisted: Ja od kilku lat uÂżywam specjalnych kosmetykĂłw i tego nie mam. MĂłj kolega zresztÂą teÂż. :twisted: "Lepiej zapobiegaĂŚ, niÂż leczyĂŚ". :D
ciekawe.. to pewnie kosmetyki "hamujÂące hormony".. :shock: :roll:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Marcin pisze:Zanim dostaliÂście trÂądziku trzeba byÂło uÂżywaĂŚ specjalnych kosmetykĂłw, wtedy nie mieliÂścieby tego cholerstwa. :twisted: Ja od kilku lat uÂżywam specjalnych kosmetykĂłw i tego nie mam. MĂłj kolega zresztÂą teÂż. :twisted: "Lepiej zapobiegaĂŚ, niÂż leczyĂŚ". :D
" :twisted: " <-- Soryy ale to nie jest mi³o. Bo wiesz nie zawsze mo¿na przewidzieÌ kiedy wyskocz¹ pryszcze. Idê teraz do I gim. i w mojej dawnej klasie 60% ch³opaków ma ju¿ tr¹dzik. I to jest tak ¿e pojawia siê to z dnia na dzieù. Ja nie mam tr¹dziku m³odzieùczego. Tylko tr¹dzik chorobowy który jest du¿o gorszy. Wydaje setki z³otych na p³yny tabletki i nne. On jest o tyle gro¿ny ¿e mo¿e siê rozporzestrzenic na ca³ym ciele. Czasami s¹ takie dni ¿e mam zsypan¹ ca³¹ twarz. Konsekwencj¹ nie leczenie mojego rodzaju tr¹dzika s¹ np. dziuty w skurze na twarzy. To jest okrkopne. To wygl¹da okropnie. To jest niebezpieczne. I Marcinie takie uwagi typu "Lepiej zapobiegaÌ ni¿ leczyÌ" schowaj do kieszenie. Zobaczymy czy ty te¿ bêdziesz taki m¹dry jak CI 'w¹gry' wyskocz¹. ¯yczê Ci tego* :!: :twisted: :twisted: :twisted:


* ÂŻebyÂś zorzumiaÂł jak to wyglÂąda, a nie drwiÂł z tych co majÂą trÂądzik.
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale ja nie drwiê. To jest czysta prawda, ¿e lepiej zapobiegaÌ, ni¿ leczyÌ. Mówiê tu o tr¹dziku m³odzieùczym - sk¹d mia³em wiedzieÌ, ¿e masz jakiœ inny tr¹dzik. Wiele moich znajomych sotosuje t¹ metodê i nie maj¹ problemów. A po co siê zastanawiaÌ kiedy pojawi siê tr¹dzik? KremowaÌ siê specjalnymi kremami ci¹gle, zanim zd¹rzy wyskoczyÌ. Myœlenie "jeszcze nie bêdê siê kremowa³, bo na pewno jeszcze nie dostanê tr¹dziku" jest bez sensu. Tr¹dzik mo¿e siê pojawiÌ w ka¿dej chwili, a póŸniej jak sami napisaliœcie ciê¿ko ju¿ cokolwiek zrobiÌ.


U¿ywam zestawu kosmetyków "g³¹dka cera" Floriny. W sk³ad zestawu wchodz¹: krem antybakteryjny, tonik antybakteryjny do cery tr¹dzikowej i t³ustej, ¿el antybakteryjny do mycia twarzy i chusteczki antybakteryjne.

PrzepiszĂŞ co jest napisane na kremie:
Lekki, dobrze wch³aniaj¹cy siê krem do codziennej pielêgnacji cery tr¹dzikowej lub t³ustej. Zawiera aktywne sk³adniki (w 100% naturalny destylat z drzewa herbacianego - Melaleukol (R), biosiarkê, wyci¹g z sza³wii), które hamuj¹ rozwój bakterii, zapobiegaj¹ powstaawaniu zmian zapalnych i normalizuj¹ pracê gruczo³ów ³ojowych. £agodzi podea¿nienia skóry oraz lekko j¹ wysusza. Zmniejsza podatnoœÌ na infekcje. Zaleca siê stosowaÌ rano i wieczorem po przetarciu twarzy tonikiem tej samej serii.
Podobne teksty sÂą na reszcie kosmetykĂłw Floriny.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ja wczeœniej uzywa³em ró¿ne tego typu niedrogie kremy. I co? Wcha³nia³o siê to w skórê tylko przez pierwsze tygodnie a póŸniej pozostawia³o bia³e plamy niczym bym siê posmarowa³ past¹ do zêbów.
Raz w szkole u mnie rozdawali ulotki majÂące na celu reklamĂŞ nowego kremu do zwalczania trÂądziku - Brevoxyl. ZresztÂą o tym produkcie mozna przeczytaĂŚ tu http://brevoxyl.pl/ Fakt w porĂłwnaniu do tamtych byÂł on o wiele droÂższy ale za to do dziÂś skuteczny.
Moja teza jest taka: lepiej kupiĂŚ jeden droÂższy a skuteczny niÂż kika tanich a dziaÂłajÂących na gorsze.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości