Ludzie listy piszą...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Ludzie listy piszÂą...

Post autor: Maciek »

Ten temat jest niejako prĂłbÂą pochwalenia siĂŞ. :p Ale - takie odnoszĂŞ wraÂżenie - jest czym. I choĂŚ nie jest to sprawa najÂświeÂższa, to wierzĂŞ, iÂż warto o niej wspomnieĂŚ. Dopiero teraz, bo wczeÂśniej do internetu dostĂŞpu nie miaÂłem - wakacje... :wesoly:

PrzejdŸmy jednak do meritum. Otó¿ 6 czerwca, czyli w dniu publikacji "Wprost", wys³a³em do redakcji tego¿ tygodnika mail'a. Dotyczy³ on opublikowanego w ten dzieù, w wydaniu 23. tygodnika, rankingu osobowoœci telewizyjnych. Publikacja zatytu³owana by³a "Guma do ¿ycia".

Na tej liœcie zabrak³o, ku mojemu zdziwieniu, nazwiska Huberta Urbaùskiego. Tym wiêksze by³o moje zaskoczenie, ¿e w rankingu z kolei znalaz³o siê miejsce dla wielu innych gwiazd i "gwiazdek". Dlatego te¿ zdecydowa³em siê do redakcji tygodnika napisaÌ. Nie spodziewa³em siê ¿adnego odezwu, bo tak niestety zwykle postêpuje wiêkszoœÌ firm, tak¿e mediowych. Ale...

...blisko miesi¹c póŸniej, przegl¹daj¹c "Wprost"(nr 28.), zatrzyma³em wzrok na stronie 14-stej, gdzie mieœci³ siê rysunek Henryka Sawki, a tak¿e dwa listy do redakcji, wœród których znalaz³em... mój. :devil2:

WielkÂą przyjemnoÂściÂą byÂło dla mnie przeczytaĂŚ swĂłj list na Âłamach tego pisma - mimo tego, Âże byÂł to jedynie jego fragment. ByÂłem (i jestem) z tego sukcesu bardzo zadowolony. :D

Scana nie zamieszczê, bo nie mam skanera. Ale treœÌ tego listu znajduje siê tak¿e na stronie internetowej "Wprost". Oto jego treœÌ:
Wprost pisze:Guma do Âżycia
Ciekawe, dlaczego w rankingu najbardziej wpÂływowych osobowoÂści telewizyjnych ("Guma do Âżycia", nr 23) zabrakÂło nazwiska Huberta UrbaĂąskiego, najpopularniejszego prezentera TVN, a jednoczeÂśnie - jak donoszÂą liczne ÂźrĂłdÂła - jednego z najbardziej cenionych pracownikĂłw stacji? UrbaĂąski jest laureatem licznych nagrĂłd, wÂśrĂłd ktĂłrych sÂą m.in. Telekamera i Wiktor, i jest Âświetny w tym, co robi. ÂŚwiadczÂą o tym rewelacyjne wyniki oglÂądalnoÂści jego programĂłw - poczÂąwszy od sÂłynnych "MilionerĂłw", a na "TaĂącu z gwiazdami" skoĂączywszy. Warto dodaĂŚ, iÂż finaÂł tego ostatniego obejrzaÂły niemalÂże cztery (bagatela!) miliony ludzi. To najlepiej oglÂądana produkcja TVN ostatnich miesiĂŞcy.
Maciej Kautz
To wydarzenie utwierdziÂło mnie w przekonaniu, Âże warto napisaĂŚ, reagowaĂŚ, odpowiadaĂŚ. A Wy - czy mieliÂście juÂż podobne 'przygody' z mediami? I jak myÂślicie - czy TVN ma na oku tego typu publikacje? :gwizd:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No Âładnie, Âładnie :] Masz niebywaÂłe szczĂŞÂście 8) Sam artykuÂł ciekawy. ZdziwiÂło mnie, Âże na liÂście znalazÂł siĂŞ Zubilewicz :D :D (29, ale jest!) i to jako chyba jako jedyny prezenter pogodowy.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości