[TVN] Jak pies z kotem

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

[TVN] Jak pies z kotem

Post autor: :: Kamil »

Nie wiedziaÂłem gdzie to wrzuciĂŚ wiĂŞc zaÂłoÂżyÂłem nowy temat.

Nowy program o zwierzĂŞtach w TVN

Jak pies z kotem

KaÂżdy opiekun psa czy kota potwierdzi, Âże czworonoÂżni milusiĂąscy to nie "domowe zwierzĂŞta", a normalni czÂłonkowie rodziny.
MajÂą swoje imiona i ulubione potrawy Ich wÂłaÂściciele dobrze znajÂą upodobania swoich pupilkĂłw, wiedzÂą, jak najbardziej lubiÂą spĂŞdzaĂŚ czas i kiedy majÂą zÂły humor. Mimo Âże czasem doprowadzajÂą opiekuna do szaÂłu, zawsze pozostajÂą tymi najukochaĂąszymi. Im wÂłaÂśnie poÂświecony jest nowy program o zwierzĂŞtach w TVN "Jak pies z kotem".
Znajd¹ siê w nim porady, jak prawid³owo ¿ywiÌ i dbaÌ o psa czy kota, jak okazywaÌ im swoj¹ mi³oœÌ, kiedy nale¿y je szczepiÌ, na jakie mog¹ zapaœÌ choroby. Z magazynu mo¿na siê te¿ dowiedzieÌ, jak przygarn¹Ì zwierzaka ze schroniska oraz jakie panuj¹ obecnie trendy w zwierzêcej modzie. Bo przecie¿ ka¿dy kochaj¹cy opiekun czworonoga wie, ¿e modna obró¿ka czy kaganiec to duma nie tylko psa, ale przede wszystkim w³aœciciela.
Program prowadzi Ola MÂątkiewicz - dziennikarka i, co bardzo waÂżne, prawdziwa miÂłoÂśniczka zwierzÂąt. Sama doskonale wie, o czym mĂłwi, gdyÂż ma w domu piĂŞĂŚ psĂłw, kota, rybki i iguanĂŞ.
Ola zaprasza teÂż do studia znanych ludzi, ktĂłrzy sÂą miÂłoÂśnikami zwierzÂąt. Ci oczywiÂście przychodzÂą ze swoimi pupilkami, ktĂłre muszÂą sprostaĂŚ zadaniu i godnie zaprezentowaĂŚ siĂŞ przed kamerami. (ÂźrĂłdÂło: FaktTV)

Obrazek

Emisja programu: Sobota, godz. 16:10

Od moderatora: Skoro zmieniÂłem nazwĂŞ ematu to widocznie miaÂłem powĂłd! Nie zmieniaj go spowrotem na stary, bo nie rozmawiamy tutaj o nowych programach TVN (bo niby jakich nowych), tylko konkretnie o programie "Jak pies z kotem", uszanuj wiĂŞc mojÂą decyzjĂŞ!
Ostatnio zmieniony piątek 08 lip 2005, 18:53 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Uhahaha! Ten program leci ju¿ od dawna! :lol: Swoj¹ drog¹ jest bardzo fajny. ostatnio pokazywali cmentarze dla psów. :lol: Goœcie w studio (np. Majewski z psem). Bardzo fajny program, ale nius (nieco) spóŸniony (a w³¹œciwie to znacznie spóŸniony. :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Bardzo fajny program, ale nius (nieco) spóŸniony (a w³¹œciwie to znacznie spóŸniony. :lol:
tylko co on robiÂł we wczorajszym Fakcie :mad:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wiem. :lol: Fakt po prostu odkryÂł AmerykĂŞ. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

No wÂłaÂśnie.. dziÂś goÂściem programu "Jak pies z kotem" byÂł Grzegorz Miecugow:

Obrazek
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no teraz powtĂłrki lecÂą. Szkoda. MyslaÂłam ze w wakacje chociaz ten program bedzie pokazywany premierowo. :(
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ta pani co prowadzi ostatnio powidziaÂła coÂś Âże zbrzmiaÂło to jakby ÂżegnaÂła siĂŞ nie tylko na wakacje :|
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

Bardzo prosze o pomoc w poszukiwaniu utworu instrumentalnego ktory lecial w trakcie programu "Jak pies z kotem" gdy gosciem byl Conrado Morena - ostatni lub przed ostatni odcinek. Melodia byla grana na pianinie dokladnie w czasie materialu na sam koniec programu gdy pokazywano historie dziewczyny ktora jezdzi na wyscigach konnych na warszawskim Sluzewcu.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 10 gości