Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i to ty Blacku jesteÂś tym szczeÂśliwcem ktĂłry napisaÂł 1 post na 200 stronie :D :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

CenĂŞ? ZapÂłaciĂŚ? Black - popatrz dwusetka wybiÂła :super: Moje gratulacje szczĂŞÂśliwcze :D
A Anicie ¿yczymy kolejnych co najmniej dwustu stron w¹tku tylko i wy³¹cznie o niej o niej :D :D Niech te dwieœcie stron i wszystkie nastêpne bêd¹ uwieùczeniem jej wyj¹tkowoœci i niepowtarzalnoœci! :brawo:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Fucktycznie :wow: Nie wierzĂŞ :shock: Nie wiem co napisaĂŚ... :wink:
Brak mi s³ów... :wink: Ufff... jest wiele osób, którym chcia³bym w tym miejscu podziêkowaÌ: Bogu, rodzinie, przyjacio³om, wrogom, znajomym, wszystkim, którzy pisali w tym w¹tku i mam nadziejê nadal bêd¹... :D :lol:
Ja...??? ... okazaÂłem siĂŞ tym szczĂŞÂśliwcem??? Nie wierzĂŞ :wink: :lol:

CzyÂżby passa mi sprzyjaÂła :?: JuÂż wiem, juÂż wiem, jaki bĂŞdĂŞ miaÂł nastĂŞpny podpis :idea: :!: BĂŞdzie to kolejne pytanie: Kto bĂŞdzie tym szczĂŞÂśliwcem, ktĂłry poÂślubi AnitĂŞ :?:
Kto wie, moÂże znowu mi siĂŞ poszczĂŞÂści :?: :lol: :lol: :lol: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Black po Twoim opisie wpad³am w jeszcze gorszy marazm ;( jak JA TO MOG£AM PRZEGAPIÆ !!! ????

Black oddawaj murek bo nie mam w co gÂłowÂą waliĂŚ 8)

GRATULACJE Black :D:D :wino: :D
pytanie: Kto bĂŞdzie tym szczĂŞÂśliwcem, ktĂłry poÂślubi AnitĂŞ
Kto wie, moÂże znowu mi siĂŞ poszczĂŞÂści
Black nie chce niszczyĂŚ Twoich marzeĂą ale niestety nie oglÂądniĂŞcie dzisiejszego poranka dziaÂła na mnie bojowo :twisted: Wiesz co to jest szczeÂście poczÂątkujÂącego ?? :D :lol: w kwestii Anity wykorzystaÂłeÂś je na 200 stronĂŞ wÂątku :D:D
Brak mi s³ów... Ufff... jest wiele osób, którym chcia³bym w tym miejscu podziêkowaÌ: Bogu, rodzinie, przyjacio³om, wrogom, znajomym, wszystkim, którzy pisali w tym w¹tku i mam nadziejê nadal bêd¹...
Ja...? ... okazaÂłem siĂŞ tym szczĂŞÂśliwcem? Nie wierzĂŞ
Black a gdzie w tym korowodzie podziêkowaù Anitka ??? :D w koùcu to ona nas natchnê³¹ do napisania tych kilku (set) stron :D

A z bardziej realnych pytaĂą to moze kto bedzie szczĂŞÂśliwce i spotka AnitĂŞ albo zdobĂŞdzie jej autograf :D ???
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ByÂło tyle okazji na spotkanie z AnitÂą podczas plenerowych PorankĂłw i zdobycie jej autografu, ale nasze drogi jakoÂś nie chciaÂły siĂŞ skrzyÂżowaĂŚ ;(
kamuii pisze: a gdzie w tym korowodzie podziĂŞkowaĂą Anitka
Blacky zapomniaÂł o dwu bardzo oczywistych rzeczach. Pierwsza to, tak jak napisaÂłaÂś podziĂŞkowania dla bohaterki tego wÂątku - Anity :D . A druga sprawa, to dedykacja - Black miaÂł zadedykowaĂŚ te dwieÂście stron Justynie Pochanke :evil2:

Kamuii - u mnie jest ikonka,( nie wiem jak u Blacka :evil2: ) ktĂłrej nie ma u Ciebie. Tylko, Âże ja nie mam za bardzo powodĂłw ku temu, by :mur: :wink: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Haha no tak dedykacja dla Justynki to rzecz podstawowa ale ja myÂślĂŞ ze
jeszcze powinien ten wÂątek byĂŚ dedykowany Annie JĂŞdrzejowskiej Adamowi PieczyĂąskiemu i MÂłodemu Walterowi :evil2:

Co niniejszym czyniĂŞ :D

Aha dziekiBlack za dedykowanie mi Twojego streszczenia poranka :D

Funcky ja mam tutaj ta ikonkĂŞ :D ale chce zeby Black oddaÂł tamtÂą nie rozumiem czemu jÂą bezprawnie przetrzynuje !!! :D Black czyÂżby siĂŞ baÂł ze bedziesz musiaÂł jej uÂżyĂŚ ponownie ??? :P

Dzisiaj dzieĂą bez stresu czyli - wiadomo ze Anitki nie zobaczymy - czyli spokojnie mogÂłam pospaĂŚ do 11.00 :D

btw Black, Funcky spĂłjrzcie za moje okno :D
Obrazek

Ehhh te Beskidy :D ktĂłre tak kocha Anita
Android <3
Zyczu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:40
Lokalizacja: Wrocław

Witam wszystkich..a moÂże witaj Anito W. :)

Post autor: Zyczu »

Witam :)

Od jakiegoœ czasu œledzê wasz w¹tek na forum.. Trawi³em na niego jakieœ pó³ roku temu gdy szuka³em informacji o ty co siê sta³o z Anit¹ W.
Od tego czasu bacznie ÂśledzĂŞ wasze posty a Âże teraz z racji zmiany pracy mam wiĂŞcej wolnego czasu postanowiÂłem was "wspomĂłc" w rozwijaniu wÂątku.
Na poczÂątek maÂłe info bo chyba o tym nie byÂło zapraszam na 81 str Tele-Tygodnia recenzja Poranku TVN 24 moÂże uda mi siĂŞ wkleiĂŚ screan.

Pozdrawiam wszystkich 8)

Doklejone od moderatora:

Na szybko zrobiÂłem zdjĂŞcia telefonem...ale zawsze coÂś :)

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam :)

Od moderatora: Nie wolno pisaĂŚ dwĂłch postĂłw pod rzÂąd w czasie, nie przekraczajÂącym 48 godzin!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Witamy Zyczu :D
i zapraszamy do dyskusji
Postaram sie za jak¹œ godzinkê wkleiÌ lepszej jakoœci skan :)

Obrazek
Obrazek

I voila
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

TrochĂŞ mnie nie byÂło ...

CoÂś dla Blacka :
Black Jack '62 pisze:(...) sÂą najbardziej pociÂągajÂące i intrygujÂące, a erotyzm jej spojrzenia, ust, ruchĂłw, gÂłosu potrafi mocno zakrĂŞciĂŚ w gÂłowie :D Wiem coÂś o tym :wink:
wzrost teÂż ...

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

Ps : Kamuii masz te skany w wiĂŞkszej rozdzielczoÂści :?: :?: jak tak to przeÂślij mi je na mojego maila :)

Ps2 : jutro chyba porada :placze: :nie: :placze: :nie: :placze: :nie:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bardzo interesujÂący artykuÂł :D
SkanĂłw nie mam ale z
robiê i wyœlê :) tylko ze musze wejœÌ na win 98 wiec to troche potrwa takze bed¹ raczj jutro ni¿ dzisiaj :D

BLACK FUNCKY !!! wracajcie :)
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Black Jack '62 pisze:
Funckyrella pisze: ChociaÂż te kobitki, z ktĂłrymi Anita usiÂłowaÂła sobie pogadaĂŚ, wyglÂądaÂły na trochĂŞ speszone :D

A ciekawe, czy Ty nie byÂłabyÂś speszona, gdybyÂś staÂła w kolejce po warzywka, a nagle podeszÂłaby do Ciebie prawie 2-metrowa laska... ubrana w drogi spodnium... otoczona ekipÂą telewizyjnÂą i zagadnĂŞÂła do Ciebie tym przesÂłodkim basem :?: :lol:
ja bym zemdlaÂł :wink: i ty chyba teÂż :wink: :tak:
Black Jack '62 pisze: Kto bĂŞdzie tym szczĂŞÂśliwcem, ktĂłry poÂślubi AnitĂŞ :?:
Ostatnio miaÂłem sen w ktĂłrym Anita bierze Âślub :wink:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Yo Tomasz to moÂże daltego nie ma Blacka i Funcky :D
Patrz a nas na wesele nie zaprosili :D:D

Obrazek
Obrazek

btw YoTomasz skany siĂŞ wysyÂłajÂą[/quote]
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

KtĂłre wam siĂŞ najbardziej podoba :?: :?:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Thnx za capsy

Ps: NiedÂługo bĂŞdzie wiĂŞcej :D :D :D
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

najbardziej podoba mi siĂŞ to ostanie. Anitka w stylu retro wyglÂąda wyÂśmienicie. Jak na sesji fotograficznej.

Doklejone:

jeszcze jedno: Czym siê ró¿ni 2 zdjêcie od ostatniego, bo jakoœ nie za bardzo widzê.

PS. To juÂż 3000 post tego tematu :)

Od moderatora: Nie wolno pisaĂŚ dwĂłch postĂłw pod rzÂąd w czasie, krĂłtszym, niÂż 48 h.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jest bardziej zamazane i sÂą na nim takie jak by grudki :D
btw uÂżywamy funkcji edit :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości