[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

W jakim radiu to puszczaj¹ :?: Ja slucham RMF FM i tam jakoœ nic nie leci o niej.Ale jak leci w Radiu ZET albo w Jedynce to ma p*zejebane :oops: .Ja i tak bede na ni¹ glosowal :D
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3

jak mozna glosowac na takie beztalencie???
a teraz robia z niej wielka ofiare buahaha biedny owoc szantazowany buahaha , no bez przesady pff!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Szykuje nam siê drugi Cimoszewicz i druga Jarucka.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mo¿e ka¿¹ siê stawiæ Mandarynie przed komisj¹ œledcz¹. :D
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

ja bym chcia³a, ¿eby to by³a totalna kompropitacja pani Wisniewskiej i piêkny koniec jej kariery jako wokalistki :twisted:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A kto tu na samym pocz¹tku umieœci³ ten link :?: :?:

PS. Moja œlepa siostra tak wierzy Mandarynie, ¿e mĂłwi, ¿e ona siê tylko tak wyg³upia. :o Jasne :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

wyglupia buahaha z takim falszem? hehe
ja tez mam nadzieje, ze kariera Owoca jako 'wokalistki' runie zaraz po Sopocie :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Nie oszukujmy sie, Mandaryna nigdy nie umia³a spiewac i nie bedzie umieæ. Nic jej juz nie pomoze, (nawet lekcje u pani Zapendowskiej z Idola.) Jej atutem jest taniec i to ze ma bogatego, s³awnego me¿a, ktĂłry tak kocha swoj¹ zoneczke ze jej wszystko kupi, nawet œpiewanie. Dziewczyna nie ma za grosz talentu. Robi tylko swoje show.

Nawet taka Doda, ktĂłra jest wci¹¿ porĂłwnywana do Marty, i ca³y czas gazety o niej pisza ze jest bardzo kontowersyjna i zbyt ma³o na siebie ubiera to przynajmniej umie œpiewaæ i pokaza³a to podczas programu "kierunek sopot" gdzie zaspiewa³a na zywo kawa³ek sojej piosenki.

Ja nie mĂłwie ze je lubie czy nie. Tylko trzeba sie zastanowiæ dlaczego taka mandaryna ma takie same sznase jak doda na s³owika. Ludzie chyba naprawde sa juz g³usi skoro oddwali na marte g³os...
....w świecie Faktów....
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak "Ich Troje" zrobi³o tak¹ furore to pewnie po¿al siê Bo¿e Mandaryna te¿, a po noæ Wiœniewski che wrĂłciæ z ich troje i po co?
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

emi pisze:Ja nie mĂłwie ze je lubie czy nie. Tylko trzeba sie zastanowiæ dlaczego taka mandaryna ma takie same sznase jak doda na s³owika. Ludzie chyba naprawde sa juz g³usi skoro oddwali na marte g³os...
w³aœnie mnie te¿ to dziwi, a najœmieszniejsze jest to, ¿e Mandaryna ma najwiêksze szanse na s³owika Publicznoœci :/ u nas w Polsce poprostu wygrywa kicz,tandeta,go³e cia³o,³adne ruchy i piekna pani :/ muzyka ³atwa,prosta,przyjemna (?) bez przekazu,¿eby ludzie nie musieli za duzo myslec :/
dlatego ca³y czas mĂłwie znajomym i nietylko o g³osowaniu na Prawdziwych (przez duze P) muzykĂłw, tj Ewelina Flinta, Kiljañski czy Virgin. chcia³abym, ¿e walka o s³owiki rozegra³a siê miêdzy t¹ trĂłjka, a najbardziej zalezy mi na Ewelinie :)

Znaj¹c Polskie spo³eczeñstwo i gusta to niestrawny Owoc dostanie :/ :mad:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a moja trĂłjka to Ewelina, £zy, Kiliañski
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja bym chcia³, aby walka rozegra³a siê miêdzy zespo³em Virgin, a Ewelin¹ F.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja te¿ obstawiam tych dwĂłch faworytĂłw. Virgin - œwietna piosenka "Znak pokoju" no i jak zawyklê wspania³a Ewelina Flinta i jej "Nieskoñczona historia"
Wróciłem!!
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Tez chcia³abym, ¿eby ostateczna walka rozegra³a siê miêdzy Virgin i Ewelin¹, gdy¿ dwie wokalistki maj¹ rewelacyjne wokale, zajedwabiste warunki :) obydwa single nie mia³y jakieœ extra promocji, a sa rewelacyjnymi utworami.

G³osuje na Eweline :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i znamy wyniki:

Bursztynowy S³owik dla Andrzej Piasecznego a S³owik Publicznoœci dla Virgin ale co najlepsze :D drugie miejsce dla..............gwiazdy Mandaryny !! Jak to us³ysza³em to prawie spad³em z fotela...kto na ni¹ g³osowa³ ???????? A co do Piaska??cĂł¿ zdecydowanie s¹dzi³em, ze wygra Flinta, bo do Nagrody Publicznoœci to mia³em pewnoœæ, ¿e po show wczorajszym wygra Virgin !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości