Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Musimy ch³on¹Ì ka¿d¹ sekundê i mno¿yÌ conajmniej razy dwa, ¿eby póŸniej - w razie kolejnej nieobecnoœci - mieÌ zapasy.
kamuii pisze:Ciekawe czy jutro zonaczymy AnitĂŞ w poranku czy teÂż w Faktach ?
Ja stawiam raczej na Fakty, chociaÂż nigdy nic nie wiadomo :roll: MoÂże bĂŞdzie w Poranku, jeÂśli nie jako gospodyni (jak to do Anity pasuje :evil2: ), to moÂże bĂŞdzie siĂŞ przygotowywaĂŚ do rozmowy :roll: Skoro tak nas rozpieszczajÂą w tym tygodniu, to bardzo moÂżliwe :D
zamiast ''jeden i 8 dziesiÂątych'', przeczytaÂła ''metr 80''
Ale w porĂŞ siĂŞ poprawiÂła :D
Black Jack pisze: A widzieliœcie zdjêcie, na którym widnia³y postacie: Kaczyùski, Tusk i Lis w ich towarzystwie Uhh... Anitko, nale¿a³o czêœÌ z Lisem zakryÌ d³oni¹
MoÂże Liska nie zauwaÂżyÂła - tym lepiej dla niej, ale czy za coÂś takiego nie wsadzajÂą do wiĂŞzienia :evil2:
A mnie bardziej interesujÂą koleÂżeĂąskie, czy nawet przyjacielskie ,,ukÂłady'' pomiĂŞdzy AnitÂą a Damianem Kurasiem. Zawsze wymieniajÂą siĂŞ serdecznymi uÂśmiechami. Wczoraj dowcipkowali, a dziÂś na poczÂątku wejÂścia Damian miaÂł taki :wesoly: uÂśmiech na twarzy, ciekawe o czym wczeÂśniej rozmawiali? :D
No to moÂże ja jutro zajrzĂŞ do dziaÂłu z mĂŞskimi pisemkami
Szukajcie, a znajdziecie :wink: Nie tym razem chÂłopcy -marzenia ÂściĂŞtej gÂłowy :D Trzeba sobie byÂło obraĂŚ inny obiekt westchnieĂą :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Okay, to niech w takim razie Anita nie zakÂłada wiĂŞcej tak obcisÂłych topikĂłw i z takim dekoltem :wink:
Funckyrella pisze:A mnie bardziej interesujÂą koleÂżeĂąskie, czy nawet przyjacielskie ,,ukÂłady'' pomiĂŞdzy AnitÂą a Damianem Kurasiem. Zawsze wymieniajÂą siĂŞ serdecznymi uÂśmiechami. Wczoraj dowcipkowali, a dziÂś na poczÂątku wejÂścia Damian miaÂł taki :wesoly: uÂśmiech na twarzy, ciekawe o czym wczeÂśniej rozmawiali? :D
MyÂślĂŞ, Âże Anita przed ich ''wejÂściem'' na wizjĂŞ albo pytaÂła siĂŞ Damiana, czy jest wyposaÂżony w mikrofon, albo sama to sprawdzaÂła :evil2:
Funckyrella pisze:MoÂże Liska nie zauwaÂżyÂła - tym lepiej dla niej, ale czy za coÂś takiego nie wsadzajÂą do wiĂŞzienia
Do wiêzienia, to mo¿e i nie, ale wysy³aj¹ na ''przymusowy urlop''.... o nie doœÌ tych ¿artów :!: Bo jeszcze wykraczemy :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehehe ciekawe jakie to pisemka Black masz na myÂśli :evil2:
czekaj czekaj moze jak anite wywalÂą za "publiczne pokazaywanie siĂŞ w poranku z Lisem" to siĂŞ w ktĂłrymÂś pokaÂże :D

heh ja bym na rozmowe jednak nie liczyÂła chyba bĂŞdiemy musieli siĂŞ porankiem zadowoliĂŚ
MyÂślĂŞ, Âże Anita przed ich ''wejÂściem'' na wizjĂŞ albo pytaÂła siĂŞ Damiana, czy jest wyposaÂżony w mikrofon, albo sama to sprawdzaÂła
Black Âświetne :D :brawo:

hehe moÂże pytaÂła czy ma ze soba notatki mikrofon i reszte bo w koĂącu gdyby on miaÂł jej patrzeÂź w "mikroporty" to juz by siĂŞ tak konfortowo jak przy Maji nie czuÂła :evil2:

A nowy kolega niestey nie ma poczucia hunoru... no có¿ trudni :?
Co zaÂś do Sakowskiej to jej obecnoÂśc o 7 rano jest jak najbardziej dziwna ;) i zbĂŞdna... mogÂła byĂŚ tam rĂłwnie dobrze o 9.00 np
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Anita w Faktach :)
NiedÂługo capsy :)

Ps: "(...)Do zobaczenia jutro w Faktach(...)"
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe byÂła i zapowiedziaÂła siĂŞ na jutro :)
czekamy na capsy bo piĂŞknie wyglÂądaÂła :)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:[ Wreszcie cholerni elektrycy naprawili usterkĂŞ, ktĂłra od poÂłudnia odciĂŞÂła mojÂą okolicĂŞ od cywilizacji :!:
Ale fakty obejrzaÂłem u znajomych :D
WiĂŞcej, widziaÂłem nawet zapowiedÂź, ktĂłra jest w trakcie tego badziewnego serialu. Ummm... juÂż wtedy mogÂłem zobaczyĂŚ jak piĂŞknie Anita dziÂś wyglÂąda :D Te loki, ten strĂłj, te spojrzenia :P Tu juÂżoczywiÂście piszĂŞ nie o reklamie a o samych faktach, ktĂłre ku mojemu zaskoczeniu byÂły dziÂś nawet na pozoimie... aaa... nie bĂŞdĂŞ prĂłbowaÂł go okreÂślaĂŚ :wink:
Anita u³o¿y³a ³adne zapowiedzi, doœÌ d³ugie, bo fakty skoùczy³y siê parê sekund po 17-stej. A ta koùcówka... myœla³em, ¿e Anita nie skoùczy mówiÌ :D mówi³a i mówi³a, zaprasza³a i zaprasza³a :D


aktualizacja:
O nie :!: :[ teraz to ju¿ tych cholernych elektryków partaczy zaskar¿ê :mad: Otó¿ tê usterkê, o której pisa³em wy¿ej naprawiali od wczoraj, od 9-tej rano (z przerwami), ale te¿ o 9-tej skoùczy³ siê dla mnie poranek :!:
A dziÂś dostaÂłem w mailu, w relacji innego adoratora Anity, takie oto zwierzenia, z ktĂłrych jasno wynika, Âże Anita przeprowadzaÂła rozmowĂŞ z arabistÂą prof. Januszem Daneckim :!:!!!!!!!!!!!!!!
dodam jeszcze coÂś! A mianowicie na rewelacyjnÂą rozmowe z prof. Januszem Daneckim-arabistÂą! Nie doÂśc, ze pytania zadawaÂła tak pÂłynnie i z taka uwagÂą na kaÂżde sÂłowo to jeszcze pochwaliÂła siĂŞ swojÂą wiedzÂą ktĂłrej nawet nie miaÂł ten profesor (tzn.nie pamiĂŞtaÂł). Jak mĂłwiÂł o miejscu gdzie byÂł niedudany zamach na husajna to nie wiedziaÂł w ktĂłrym to roku a Anitka od razu powiedziaÂła Âże byÂłto rok 1982r. lub podaÂła liczbe osĂłb ktĂłre zostaÂły tamzamordowane czyli 143! Przypuszczam, Âże pewnie przeczytaÂła to gdzies jak siĂŞ przygotowywaÂła do poranku lub moÂże wiedziaÂłato od dawna? albo miala te liczby napisane na karteczkach ktĂłre trzymaÂła na kolanie? Gdyby o tym pamiĂŞtaÂła to Âświadczy to, Âże ma bardzodobrÂą pamiĂŞĂŚ do liczb co z drugiej strony nie jest dziwne bo jednak chodziÂła do klasy mat-fiz.! OczywiÂście tak jak napisaÂłem przed
chwilÂą caÂły wywiad byÂł doskonaÂły i naleÂży jeszcze doaĂŚ Âże Anitka przeprowadziÂła to na moim ulubionym fotelu i wyglÂądaÂło przez to przepiĂŞknie! A tak a propo to wydawaÂło mi siĂŞ, Âże ten profesor byÂł trochĂŞ stremowany jak Anitka go odpytywaÂła! no ale co siĂŞ dziwiĂŚ jak naprzeciw
niego siedziaÂła tak oszaÂłamiÂąjÂąco piĂŞkna kobieta i to jeszcze z takim dekoltem!
Bo¿e, ja tego nie widzia³em :zalamany: :zalamany: Cholera jasna, to siê nie zdarza nawet raz na miesi¹c, tylko razz na rok, a mo¿e rzadziej, a ja tego nie widzia³em!!!!!!!!!!!! Chyba pójdê siê poci¹Ì!!!!!! :zalamany:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

O w mordĂŞ :sad: ;( :mur:
To musia³a byÌ naprawdê rewelacyjna rozmowa! Black, idziemy poci¹Ì siê razem :sad:
A taki mieliÂśmy dobry nastrĂłj po Faktach :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Capsy Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehhh ja to siê musze na tego informatora poskar¿yÌ bo ja nie dosta³am takiego ³¹dnego maila :(
Wiem ze to przeczyta :evil2:

No ale do rzeczy YoTomasz dziĂŞki za capsy sÂą Âświetne :D
choĂŚ pewnie dla fanĂłw niektĂłrych osĂłb jak zwykle badziewne :? no ale dla mnie sÂą super :)

Ja niestety tez nie widziaÂłam tej rozmowy i zaÂłujĂŞ...
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

kamuii pisze:choĂŚ pewnie dla fanĂłw niektĂłrych osĂłb jak zwykle badziewne :? no ale dla mnie sÂą super :)
hmm.. Jak dla mnie to tez sa super :) i na pewno NIE badziewne :!: :evil: tylko mogly by byc nieco wieksze :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no problem w tym ze nie mogly by chyba byĂŚ bo one sÂą robione ze strony ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Super capsy :D DziĂŞki Yotomasz :!:
Tak dÂługich wÂłosĂłw Anita dawno juÂż nie miaÂła :!: WyglÂąda piĂŞknie :D
A fakty ja juÂż nie patrzĂŞ na nie przez pryzmat tego, co Anita jest w stanie pokazaĂŚ, ale oceniam je w kontekÂście poziomu caÂłego programu, programu, w ktĂłrym prowadzÂąca nie jest najwaÂżniejsza, materiaÂły pozostawiajÂą wiele do Âżyczenia, czyli mĂłwimy o flashu. Ale wydaje mi siĂŞ, Âże byÂło trochĂŞ lepiej niÂż na poczÂątku wrzeÂśnia.
Ju¿ trochê och³on¹³em po tej informacji o rozmowie, której nie dane mi by³o podziwiaÌ. Nie poszed³em siê poci¹Ì, Funcky te¿ nie - na szczêœcie. Teraz znowu bardziej skupiamy siê na niechêci do ludzi, którzy steruj¹ losem Anity :twisted: Któzy rozsiewaj¹ jej grafik, jak baby mak :mad: Cholera, trzeba by byÌ jasnowidzem, ¿eby przewidzieÌ, kiedy Anita ma pojawiÌ siê na wizji :[ A do tego jeszcze dochodzi z³a passa i mo¿na siê ''pochlastaÌ'' :[
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack pisze:A ta koĂącĂłwka... myÂślaÂłem, Âże Anita nie skoĂączy mĂłwiĂŚ :D mĂłwiÂła i mĂłwiÂła, zapraszaÂła i zapraszaÂła :D

akurat mi to siê ma³o spodoba³o, bo to wygl¹da³o lekko nie profesjonalnie, sta³a jak nauczycielka przy tablicy b¹d¿ Pani na wyk³¹dzie i ciurkiem lecia³a z ramófk¹



Black Jack pisze:a propo to wydawaÂło mi siĂŞ, Âże ten profesor byÂł trochĂŞ stremowany jak Anitka go odpytywaÂła! no ale co siĂŞ dziwiĂŚ jak naprzeciw
niego siedziaÂła tak oszaÂłamiÂąjÂąco piĂŞkna kobieta i to jeszcze z takim dekoltem!
pszepraszam, ale Wy wspominacie jak¹œ rozmowe, czy ona rzeczywiœcie wcozraj siê odby³a. Ja ogl¹da³em Porannego Goœcia po9 i rozmawia³a z nim Anna Jedrzejowska


Black Jack '62 pisze:Teraz znowu bardziej skupiamy siĂŞ na niechĂŞci do ludzi, ktĂłrzy sterujÂą losem Anity :twisted: KtĂłzy rozsiewajÂą jej grafik, jak baby mak :mad: Cholera, trzeba by byĂŚ jasnowidzem, Âżeby przewidzieĂŚ, kiedy Anita ma pojawiĂŚ siĂŞ na wizji :[ A do tego jeszcze dochodzi zÂła passa i moÂżna siĂŞ ''pochlastaĂŚ'' :[

nie wiem czy siê nie myle ale za grafiki odpowiada Danuta Kondratoicz, ona jest sekretarzem programowym stacji i odpowiada za treœÌ jaka jest a jakiej nie ma na antenie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak donoszÂą Wirtualne Media "Dam Pik" nadawana bĂŞdzie w kaÂżdÂą ostatniÂą sobotĂŞ miesiÂąca. Jak dla mnie to fatalnie, bo bĂŞdĂŞ wtedy na dziaÂłce, mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdÂą powtĂłrki. Pierwsza bĂŞdzie Julia Tymoszenko.
Ostatnio zmieniony piątek 21 paź 2005, 15:09 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WogĂłle tego nie skomentuje... kolejny raz pokazali nam ile siĂŞ dla nich liczy profesjnalne dziennikrastwo !!!!!!!
Jak moÂża byÂła daĂŚ program Anity w porze takiej oglÂądalnoÂści ????
CHAMSTWO !!!
Tylko czemu ona siĂŞ na to zgadza ?
Nawet nie obejrze tego programu bo mnie w tedy nie ma ;(

Zapewne Pieczyùski i spó³ka zarezerwowali lepszy czas antenowy dla innych wybraùców tej stacji...
Po co by³o to przygotowanie ? Te roczne prawie podchodzy do programy który ³¹cznie potrwa z 3 h w porze ma³ej ogl¹dalnoœci na tvn 24... KPINY !!!
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 33 gości