Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

niedawno widzialem reklame teraz my w 1 odcinku bedzie debata naprawdopodobniej jednego z dwoch przyszlych premierow to znaczy Rokity i Kaczynskiego(Jaroslawa :D ) i na koncu chyba bylo logo tego programu :)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

a to o tym czego w jesiennej ramĂłwce TVN-u nie ma: http://www.gej.net/kult_akt_anioly.phtml

odbieram to trochê jako przytyk do TVN-u. 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dzis w faktach Styska zachecala do ogladania programu teraz MY i pokazali tam troche studia ale niestety sie nie przyjzalem :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja bym teÂż chaÂł Âżeby w ramĂłwce TVN-u znaleÂżli siĂŞ "Taxi", wszystkie czĂŞÂści, "Epoka Lodowcowa". mogliby na ÂświĂŞta puÂściĂŚ wszystkie czĂŞsci "Kevin sam..." fajnie Âżeby powrĂłciÂło "HBO na stojaka"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Ja bym teÂż chaÂł Âżeby w ramĂłwce TVN-u znaleÂżli siĂŞ "Taxi", wszystkie czĂŞÂści, "Epoka Lodowcowa".
noo fajnie by bylo:p
chandler pisze: mogliby na ÂświĂŞta puÂściĂŚ wszystkie czĂŞsci "Kevin sam..."
do tego ma prawa polszmat :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WIELKIE UCIECZKI
tvn.pl pisze:Produkcja serialu zabra³a rok. Do tej pory nakrêcono 9 odcinków, a zdjêcia by³y krêcone w Australii, USA, Kanadzie, Rosji i niemal ca³ej Polsce. Twórcy serialu postawili sobie za cel ukazanie ma³o znanych kart polskiej historii powojennej: spektakularnych ucieczek Polaków za granicê w czasach panowania re¿imu komunistycznego. W trakcie dokumentacji wy³oniono te najbardziej interesuj¹ce, trzymaj¹ce w napiêciu, które niejednokrotnie mog³yby s³u¿yÌ za kanwê thrillerów politycznych. Ka¿dy odcinek opowiada o innej ucieczce. Jest podzielony na dwie czêœci - dokumentaln¹ oraz fabularn¹. W czêœci dokumentalnej - ogniwem ³¹cz¹cym jest postaÌ Tomasza Sianeckiego, dziennikarza Faktów, który prowadzi widza przez skomplikowane losy bohaterów. CzêœÌ fabularna wi¹za³a siê z uruchomieniem potê¿nej filmowej maszyny. Inscenizacje ucieczek odbywa³y siê w realistycznej scenerii, z udzia³em zawodowych aktorów krakowskich teatrów. Re¿yserom zale¿a³o na maksymalnym uwiarygodnieniu zdarzeù opowiadanych przez tych, którzy je prze¿yli. Dlatego pierwszym etapem produkcji by³a ¿mudna dokumentacja - poszukiwanie bohaterów, po których œlad zagin¹³ w momencie ucieczki z kraju (czêœÌ dokumentacji przekazano do IPN, który nie posiada³ do tej pory ¿adnych informacji odnoœnie dalszych losów bohaterów ucieczek). Nastêpnie, ekipa realizacyjna przemierzy³a tysi¹ce kilometrów, aby nakrêciÌ d³ugie, wzruszaj¹ce rozmowy z bohaterami serialu. Na ich podstawie re¿yserzy, stworzyli scenariusze odcinków serialu. Ka¿dy odcinek jest osadzony w konkretnym kontekœcie historycznym, dlatego czêœÌ dokumentaln¹ i fabularn¹ uzupe³niaj¹ liczne nieznane dotychczas archiwalia. .......Franciszek Jarecki jest dziœ obywatelem USA. Mieszka w Pensylwanii i prowadzi w³asn¹ fabrykê. Jego mundur z pamiêtnego dnia ucieczki jest eksponatem "National Air and Space Museum" w Waszyngtonie. W Polsce pamiêtaj¹ go tylko historycy i koledzy z lat m³odoœci, poniewa¿ porwanie MIGA by³o przez lata zatajane. W Ameryce, czyn ten zapewni³ Jareckiemu s³awê. Historiê Jareckiego bêdzie mo¿na zobaczyÌ 31 paŸdziernika. Serial nie bêdzie mia³ regularnych emisji. Ka¿dy odcinek bêdzie nadany w ró¿nych odstêpach czasowych.
Pierwszy odcinek juz 9 pazdziernika w przerwie Wieczoru Wyborczego o 22.05.Ten serial zapowiada sie bardzo ciekawie poniewaz bedzie pokazana malo znana historia Polski i to przez Tomasza Sianeckiego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to "Aniol Stroz" zaltuje na bardzo wczesna pore od 29 pazdziernika bedzie w soboty o 17:30 wiec chyba tam na dobra ogladalnosc nie mozemy liczyc ale to dobrze ze daja w tym czasie chociaz to spowoduje ze znikie jedna powtorka :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiedzialem gdzie to dac, a nowego tematu nie chcialem zakladac. :D
wirtualnemedia.pl pisze:TVN dosta³ w tym roku od firm oko³o 18 mln z³ na szeœÌ du¿ych widowisk.
Telewizje biorÂą pieniÂądze od sponsorĂłw coraz chĂŞtniej, gdyÂż firmy pokrywajÂą koszty imprez, a wpÂływy z reklam pÂłynÂą w caÂłoÂści do kieszeni stacji - podaÂła "Gazeta Prawna".

Wielkie widowiska telewizyjne -tzw. eventy - to coraz popularniejsza forma przyciÂągniĂŞcia duÂżo wiĂŞkszej widowni niÂż w dni z normalnÂą ramĂłwkÂą. To takÂże dobry sposĂłb na budowĂŞ swojej marki, bo widowiska sÂą zawsze mocno promowane, a media piszÂą o nich wiĂŞcej niÂż zwykle.

- Gdyby nie pomoc sponsorów, nie by³oby tylu eventów na takim poziomie jak obecnie, bo koszty ich organizacji, g³ównie techniczne, s¹ bardzo du¿e - przyznaje "GP" Jacek Nowak, zastêpca dyrektora biura reklamy TVN, który bardzo chêtnie korzysta z pieniêdzy sponsorów.

W tym roku na jej antenie emitowane byÂło piĂŞĂŚ duÂżych eventĂłw: "Fakty XXI wieku", mecze Bayern Leverkusen i Bayern Monachium kontra Legia Warszawa, Sopot Festival 2005 oraz "Narodowy Test na Prawo Jazdy". Ale to nie koniec. 18 listopada widzĂłw czeka kolejne widowisko. BĂŞdzie to "Domino's Day" - wielkie zawody w ukÂładaniu domina, ktĂłre odbĂŞdÂą siĂŞ w Holandii, a w Polsce pokaÂże je TVN. DuÂży sponsor finansowy, ktĂłry pomoÂże w finansowym udÂźwigniĂŞciu relacji, takÂże juÂż jest.

WedÂług informacji "GP", na sam Sopot Festival, ktĂłry miaÂł trzech sponsorĂłw, kaÂżdy z nich przeznaczyÂł okoÂło 1,5 mln zÂł. DziĂŞki temu stacja przynajmniej o poÂłowĂŞ zmniejszyÂła swoje koszty organizacji tej imprezy, ktĂłra wedÂług szacunkĂłw kosztowaÂła od 6 do 8 mln zÂł. ObniÂżenie kosztĂłw organizacji imprezy pozwoliÂło natomiast stacji duÂżo wiĂŞcej zarobiĂŚ na reklamach. Jej przychody wedÂług danych cennikowych AGB Nielsen Media Research, wyniosÂły w trakcie trwania festiwalu 8,4 mln zÂł. Nie wiadomo, ile z tej kwoty stacja zarobiÂła na czysto, ale gdyby nie pieniÂądze od sponsorĂłw, z pozyskanych pieniĂŞdzy musiaÂłaby pokryĂŚ koszty przygotowania festiwalu.

Tak samo byÂło z innymi eventami stacji. W przypadku kaÂżdego sponsorzy przeznaczali na jego organizacjĂŞ Âśrednio okoÂło 1,5 mln zÂł, a byÂło ich w sumie 12. PodliczajÂąc wszystkie imprezy, daje to w sumie 18 mln zÂł od sponsorĂłw.

W przyszÂłym roku TVN zamierza co najmniej powtĂłrzyĂŚ liczbĂŞ tegorocznych eventĂłw. DziÂś wiadomo juÂż, Âże odbĂŞdzie siĂŞ kolejny Sopot FestivaL Rozmowy ze sponsorami na temat pieniĂŞdzy juÂż trwajÂą - czytamy w "GP".
Ciekawe jakie beda te eventy w 2006 kazdy wie juz ze to bedzie Sopot Festival 2006, pewnie "Fakty XXI wieku" i moze "Domino Day 2006" no i na tyle jestem pewnien, byc moze bedzie jakies mecz :roll: albo kolejny test (oby nie! :) ). Ciekawe jakiego sponsora znalezli dla "Domino Day" :roll: pisza ze duzy zobaczymy :roll: Mam nadzieje ze TVN wymysli cos fajnego na 2006 rok co moze nam dac fajne widowisko, a TVN-owi pare milionow zysku :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

dla mnie HITEM Jesieni TVN jest W11 i beda DETEKTYWI na nich stawiam !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To juz nie jesien tylko wiosna :arrow: :
press.pl pisze:3 grudnia wyemitowany zostanie ostatni odcinek nowego polskiego serialu TVN-u "Anio³ stró¿". Stacja nie zamierza kontynuowaÌ produkcji. Natomiast zobaczymy kolejne odcinki "Niani", "Magdy M.", "Szymon Majewski Show". Bêdzie trzecia edycja "Taùca z gwiazdami".

"Anio³ stró¿" to jeden z trzech nowych polskich seriali wprowadzonych we wrzeœniu do ramówki TVN-u. Najpierw nadawano go w poniedzia³ki o 21.30, po siedmiu odcinkach przeniesiono na soboty o 17.40. Do tej pory serial ogl¹da³o œrednio 1,9 mln widzów (5,3 proc. ogl¹dalnoœci, 14,7 proc. udzia³u w rynku). W komercyjnej (rozliczeniowej) grupie docelowej (16-49 lat), serial przyci¹ga³ przed ekrany œrednio 1,1 mln widzów (5,6 proc. ogl¹dalnoœci, 17,1 udzia³u w rynku). Te wyniki by³y mniejsze ni¿ programów emitowanych w tym czasie w stacjach konkurencyjnych. Przeniesienie "Anio³a" na sobotê nie polepszy³o wyników. Dwa odcinki serialu wyemitowane w weekend ogl¹da³o odpowiednio: 1,1 mln i 1,4 mln widzów. To mniej, ni¿ œrednia ca³ego cyklu. Nie najlepsze wyniki ogl¹dalnoœci wyp³ynê³y na decyzjê o zakoùczeniu emisji.
TVN zapowiada, Âże pozostaÂłe dwie nowoÂści: "Niania" i "Magda M." bĂŞdÂą kontynuowane. W pierwszej czĂŞÂści przygotowano po 15 odcinkĂłw obu seriali. Nadal bĂŞdzie nadawany "Szymon Majewski Show". Zobaczymy trzeciÂą edycjĂŞ "TaĂąca z gwiazdami". Druga, obecnie nadawana, jest najpopularniejszym staÂłym programem TVN-u. Gromadzi przed telewizorami Âśrednio ponad 4,2 mln widzĂłw. Wszystkie dane AGB Nielsen Media Research.
No i dobrze :] Ciesze sie ze bedzie "Szymon Majewski SHOW" bo ten program jest zaje***ty :D fajnie tez ze zostaja tez 2 nowe seriale bo tez je ogladam i tez mi sie podobaja. Bardzo ciekawe jakie gwiazdy zatancza w juz 3 edycji "Tanca z gwiazdami" eh jeszcze sie 2 nie skonczyla a ja juz mysle o 3. :roll: :D Ciekawe rowniez jakie beda nowe programy i czy w ogole beda. :roll: No i nie szkoda mi ze "Aniol Stroz" zniknie z TVN bo juz go dawno nie ogladalem zreszta serial czasem tak glupi ze sie nie dalo ogladac. :/
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

CieszĂŞ siĂŞ, Âże "Taniec..." i szczegĂłlnie, Âże "Niania" ( :!: :!: :D :D :!: :!: ) pozostanÂą na wziji. To samo dotyczy "SMS" :!: A "AnioÂł..." jest tak okropny, Âże jeszcze nigdy do tej pory nie obejrzaÂłam wiecej tego serialu niÂż 5 minut. Tak wiec won z TVN (i Âżyczenie siĂŞ speÂłnia :wink: ).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości