Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A czy moÂże ktos wtÂłumaczyĂŚ co siĂŞ dziaÂło dzis?
Żartowałem.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Przemek pisze:A czy moÂże ktos wtÂłumaczyĂŚ co siĂŞ dziaÂło dzis?
Zmiany...ach te zmiany :P Chyba zauwaÂżyÂłeÂś co siĂŞ staÂło ze stronÂą - oczywiÂście pozytywnego :D
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Aktualne sprawy forum.

Post autor: salladyn »

Niezgodny z prawd¹ opis tvn meteo.Tvn meteo to nie pierwsza a jedyna stacja nadaj¹ca wy³¹cznie pogodê.Przypominam ¿e ju¿ kiedyœ nadawa³a telewizja WIZJA POGODA.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co to ma z forum wspĂłlnego? Zapraszam do dziaÂłu Strona - tvn.tivi.pl.

Rzeczywiœcie ma³a niezgodnoœÌ, wystarczy wstawiÌ s³owo "ca³odobowy", bo Wizja Pogoda tylko 6 godzin nadawa³a chyba do 13. potem by³ Travel.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Czy temat o wiadomoÂściach juÂż nie bĂŞdzie istniaÂł? Dalej nie dziaÂła.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Przykro mi ale muszĂŞ.
ÂŁukasz pisze:Zasada, Âże nie moÂżna edytowaĂŚ swoich starych postĂłw jest ogĂłlnie przyjĂŞtÂą normÂą na profesjonalnych forach dyskusyjnych. Tak jest na gazeta.pl, czy teÂż jest na popularnym wÂśrĂłd webmasterĂłw forum.webhelp.pl.
Po pierwsze: Na takich forach jak forum gazety nigdy nie byÂło i zapewne nie bĂŞdzie moÂżliwoÂści edycji wypowiedzi bo takie forum ma byĂŚ proste i bez zbĂŞdnych dodatkĂłw - coÂś podobnego do komentarzy.
Po drugie: Dlaczego kÂłamiesz mĂłwiÂąc Âże na forum.webhelp.pl nie ma moÂżliwoÂści edycji wypowiedzi? Nawet jak post byÂł napisany rok temu (i wczeÂśniej) i byÂły do niego odpowiedzi bez problemu mogĂŞ go wyedytowaĂŚ :? :shock:
ÂŁukasz pisze:Takie sÂą Âświatowe - forumowe standardy i nie wymyÂśliÂłem tutaj niczego nadzwyczajnego, drastycznego, czy utrudniajÂącego Wam Âżycie. Ostatniego posta moÂżna skasowaĂŚ i poprawiĂŚ, a nie widzĂŞ powodu dla ktĂłrego trzeba poprawiaĂŚ swoje stare posty.


KonsultowaÂłem siĂŞ z kilkunastoma doÂświadczonymi w tej dziedzinie osobami i tak samo jak ja nie spotkali siĂŞ z takim ograniczeniem (na forach phpbb) - bynajmniej Âżadnen Âświatowy standard to nie jest :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

o wiedziaÂłam Âże zapomniaÂłam o czymÂś wypowiedzieĂŚ :D
dok³¹dnie... na gazeta.pl nie ma ¿adnej mo¿liwoœci edycji :D tak samo jak i na onecie czy wp :>
Co do 2 foruma sie nie wypowiadam bo nie wiem ;)

Fakt ze jest to utrudnienie bez sensowne... no ale nic zobaczymy
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dlaczego gdy wejdĂŞ do jakiegoÂś tematu a potem z niego wyjdĂŞ znikajÂą wszystkie oznaczenia Âże w danym temacie/forum sÂą nieprzeczytane posty? CoÂś z ciasteczkami ale nie wiem co.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przed chwil¹ usuniête zosta³y wszystkie zablokowane tematy z forum. W zwi¹zku z tym niektórym mog³a spaœÌ iloœÌ postów. :P Szczególnie tym, którzy pomagali nam, podaj¹c linki do ju¿ istniej¹cego tematu, który przez jakiegoœ nowicjusza zosta³ zdublowany (czêsto to robi³ pawell, czasem Kamil i inni). :) Zablokowanych/skasowanych tematów by³o oko³o 100.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to dobrze ze pousuwales zablokowane tematy... chyba w samym pod forum Telewizja TVN bylo ich z 20 :roll: No i troche mam mniej postow ale nie obchodzi mnie ich liczba... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

zdublowany (czĂŞsto to robiÂł pawell, czasem Kamil i inni).
Jaz zwykle szowinizm rzÂądzi :[ :twisted:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

D³ugoœÌ i wielkoœÌ podpisów

Post autor: Marcin »

Obrazek

Proszê, aby wielkoœÌ podpisów by³a normalna, tj. taka, aby wielkoœÌ czcionki nie odbiega³a znacz¹co od wielkoœci czcionki w poœcie, jak na zdjêciu powy¿ej.

Wielkie podpisy, a takÂże takie, ktĂłre powodujÂą rozszerzanie siĂŞ podstron forum bĂŞdÂą usuwane z postĂłw.

Przecie¿ wielkoœÌ podpisu mo¿e byÌ zupe³nie normalna. Mam wra¿enie, ¿e na forum ostatnio jest wyœcig na to kto bêdzie mia³ wiêkszy podpis. Osoby, maj¹ce zbyt du¿y podpis proszone s¹ o jak najszybsze przywrócenie go do normalnych rozmiarów.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak myœlê ¿e ju¿ powinny znikn¹Ì te czpeczki miko³aja z emotek... :D :) :roll: 8) Œwiêta ju¿ mine³y prawie na ¿adnej stronie internetowej nie ma ju¿ œladu po nich... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż zmienione. :D :) 8) :lol: :roll: :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

No jak zmienione jak sÂą caÂły czas :evil:
-----
----
--
-
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości