[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak wiele razy wczoraj TVN promowal dzisiejsze wydanie "Dzien Dobry TVN". :D Wczoraj widzialem wiecej reklam tego programu niz od poczatku istnienia DDTVN do piatku (09.12.) :lol: :lol: :D 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nawet Justyna Pochanke o stresie siĂŞ wypowiadaÂła. Ciekwego capsa zrobÂłem. :lol:

Obrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Nawet Justyna Pochanke o stresie siĂŞ wypowiadaÂła. Ciekwego capsa zrobÂłem
Hehehe ta rĂŞka z ÂłaĂącuchem to pewnie A. PieczyĂąski :evil2:
Marcinie, czy jesteÂś w posiadaniu jakis mpegĂłw z tego DDTVN? O czym to byÂło w ogĂłle?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

A czy gdzies moÂżna na bierzÂąco sie dowiadywac o gosciach ,,DzieĂą dobry TVN`` ???
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:A czy gdzies moÂżna na bierzÂąco sie dowiadywac o gosciach ,,DzieĂą dobry TVN`` ???
Nie chyba nie... ale o gosciach ktorzy beda w programie w niedziele mowia chyba pod koniec "Dzien Dobry TVN" w sobote... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no tak tylko nie zawsze dam rade wstaĂŚ w soboite Âżeby obejrzeĂŚ :P bo jestem Âśpiochem a tak przynajmniej jakby byÂł ktoÂś interesujacy mogÂłabym sie poswieciĂŚ no szkoda :cry:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze ale dzis ciekawe "Dzien Dobry TVN" i Styska i pan Jacek sa goscmi bedzie rowniez material ze studia "Faktow" gdzie nam pokaza kulisy przygotowan do tego programu... :D :D i wiele wiele innych fajnych rzeczy...

ObrazekObrazek

Obrazek

TVN_FAN'ie masz szczescie 2 twoje ulubione gwiazdy w jednym miejscu... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lilith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 gru 2005, 11:56
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: DzieĂą Dobry TVN

Post autor: Lilith »

A kto waszym zdaniem poprowadzi porankowe serwisy w DzieĂą Dobry TVN :?:[/quote]

Kinga Rusin i Marcin Meller sÂą rewelacyjni! Zblazowany Piotr vel Olivier Janiak i Magda "KoÂłek" MoÂłek reprezentujÂą poziom kilka razy nizszy. No normalnie aÂż siĂŞ chce wyjÂśc z kina:). Natomiast Rusin i Meller to mi dezorganizujÂą przedpoÂłudnia, bo siedze przed ekranem zamiast siĂŞ zajac konstruktywnym sprzataniem :))
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Ja osobiÂście wole Mellera i KingĂŞ Rusin Kinga jest o wiele sympatyczniejsza i wdziĂŞczniejsza do oglÂądania niÂż KoÂłek MoÂłek .....i ten drewniany Janiak ...sory ale nie trawie Oliwiera ..po rprostu ...KoÂłka MoÂłka podobnie
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:TVN_FAN'ie masz szczescie 2 twoje ulubione gwiazdy w jednym miejscu... :D :D
Zgadza siĂŞ !! Taka okazja nie zdarza siĂŞ czĂŞsto 8) Dwie wielkie gwiazdy kobiece stacji Justyna Pochanke oraz Kinga Rusin oraz niewÂątpliwie wybitny dziennikarz jakim jest Jacek PaÂłasiĂąski przy jednym stole :D
Miodzio... :D

Ta rozmowa na dalszy plan -przynajmniej dla mnie -zsunĂŞÂła inne wÂątki programu wiĂŞc o innych treÂściach siĂŞ nie wypowiem 8)
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dzisiaj nie mogÂłem oglÂądaĂŚ "DDtvn", bo byÂłem na uczelni, wiĂŞc pytam siĂŞ kaÂżdego z Was co dzisiaj byÂło, jutro terz nie obejrze.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ByÂła wizyta Justyny Pochanke i Jacka PaÂłasiĂąskiego oraz rozmowa z aktorkÂą, ktĂłra zagraÂła Nel "W pustyni i w puszczy", wiĂŞcej nie pamiĂŞtam. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

macie skreeny?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

szymoncz pisze:macie skreeny?
W temacie o Justynie Pochanke jest kilka.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie ogladalem dzis calego "Dzien Dobry TVN", ale koncowka nawet byla ciekawa... :roll: Szkoda ze nastepny odcinek dopiero 7 stycznia 2006... :cry: no ale bedzie trzeba jakos wytrzymac... :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości