Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:
KrĂłcej to juÂż chyba nie daÂłoby siĂŞ tych faktĂłw przedstawiĂŚ :?
Niestety, to zawsze mnie najbardziej wkurzaÂło :/

Jestem- w miare mo¿lwio¶ci sta³ym widzem FAKTÓW Popo³udniowych
i zapewniam, byÂł okres Âże trwaÂły 8-9minut. Chyba te jeszcze o 16. tyle trwaÂły.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

czekaj michaek :D bo nie rozumiem w Styczniu niespodzianka a w marcu nowy wyglÂąd czy na odwrĂłt :D ?

I skrypty masz na myÂśli napisanie stronki od nowa czy dodanie paru rzeczy ?
Jak chcesz od nowa stronke w html czy w php pisac to szczerze polecam zmieniĂŚ serwer
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak dokÂładnie tak. Wszystko od nowa na nowym serwerze, mam nadziejĂŞ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Konkurencja :?: :D
Marcin pisze:Podobno Anita beirze udziaÂł w ÂświÂątecznych przerywnikach w... TVN!
Cholera jasna, nie mĂłw, Âże bĂŞde musiaÂł odkodowaĂŚ tvn :/ Taki zaszczyt jÂąw tym roku spotkaÂł :shock: MoÂże siĂŞporzucaĂŚ ÂśnieÂżkami z gwiazdami tvn :wow: :evil:
ZnajÂąc moje szczĂŞÂście nie natrafiĂŞ na AnitĂŞ, tylko na...

I zaczyna siĂŞ kolejny dzieĂą ''podglÂądania Anity'' podczas przygotowaĂą do faktĂłw :wink:
Dzisiaj pierwszy raz widziaÂłem jÂą w skrĂłcie o 10.45 :D StaÂła przy biurku :D
PóŸniej chwilê przed 11-st¹ widzia³em znowu now¹ rekalmê faktów :wow: Nowa nie do koùca, bo sta³e by³y elementy ze studiem: obracanie sto³u, itd., nowe zaœ ujêcia gwiazd faktów popo³udniowych: Anity i Patrycji. Anita tym razem ukazana przy swoim stanowisku zwrócona twarz¹ do kamery, bardzo uœmiechniêta, wszystko pokazane w zwolnionym tempie, trwa³o 2,3 sekundy, wygl¹da jakby Anita z kimœ rozmawia³a :D Wygl¹da cudnie :p Wiêc to ju¿ trzecia ods³ona reklamy faktów, ta, któr¹ widzia³em dziœ, podoba mi siê najbardziej :D
W serwisie o 11-stej znowu by³o widaÌ Anitê, i by³o wokó³ niej bardzo t³oczno :D

PS Kamuii - spory update :D Strona robi siĂŞ co raz ciekawsza :cool2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No to Michaek powodzenia ;)

Black nie sÂądze by pani dyrektor bawiÂła siĂŞ w rzucanie ÂśnieÂżkami wiĂŞc chyba mozĂŞsz byc spokojny :D

SwojÂą drogÂą zobaczcie mamy ojca dyrektora i hmmm wÂłasnie siostrĂŞ dyrektor ??? :evil2:

Ja dzisiaj natrafiÂłam na nowÂą zajawkĂŞ damy pikowej :> tÂą z Dagmar HavlovÂą
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

DziÂś Anita byÂła w "Faktach"
MiaÂła jakieÂś czarne wdzianko, ale to maÂło waÂżne.
Na koniec powiedziaÂła coÂś takiego : "Do zobaczenia jutro o 16.45 mam nadziejĂŞ
O co chodziÂło?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:p Moje ulubione uczesanie :D
<===== Takie jak na moim avaratku :cool2:
No, no dzisiaj Anita postaraÂła siĂŞ o Âładne, konkretne i w miarĂŞ moÂżliwoÂści dÂługie zpowiedzi.
Ten uœmieszek przed materia³em o Eltonie i jego zam¹¿wyjœciu :wink:
MiÂła rozmowa - tradycyjnie z MaĂŚkiem Knapikiem :D
A na koniec Benedykt w czapce a la MikoÂłaj: ''na pielgrzymach zrobiÂła ogromne wraÂżenie, na nas teÂż'' - rzekÂła Anita :D A moÂże by tak prezenterki przyodziaÂły podobne czapeczki :?: :lol: Skoro papieÂż moÂże, to czemu prezenterzy nie mogÂą :?: :lol:
A na koniec: ''do zobaczenia jutro, mam nadziejĂŞ'' - Anita, nie musisz mieĂŚ nadziei, przecieÂż to oczywiste, Âże siĂŞ spotkamy :wink: :D

*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A.I.W.L.I.S. pisze:(...)
Na koniec powiedziaÂła coÂś takiego : "Do zobaczenia jutro o 16.45 mam nadziejĂŞ
O co chodziÂło?
hmmm...mo¿e to Pieczyùski ze z³¹ Pochanke szykuj¹ na ni¹ jak¹œ niespodziankê, ¿eby ju¿ ca³kiem przesta³a wystêpowaÌ na wizji :evil2: Przecie¿ takim strasznym zagro¿eniem jest dla tej niezdarnej Pochanke :evil2:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Black nie badÂź takim optymistÂą.
TVN_FANie, gratulacje trafiÂłeÂś w samo sedno.
:twisted: :twisted: :twisted:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

TVN_FAN pisze:
A.I.W.L.I.S. pisze:(...)
Na koniec powiedziaÂła coÂś takiego : "Do zobaczenia jutro o 16.45 mam nadziejĂŞ
O co chodziÂło?
hmmm...mo¿e to Pieczyùski ze z³¹ Pochanke szykuj¹ na ni¹ jak¹œ niespodziankê, ¿eby ju¿ ca³kiem przesta³a wystêpowaÌ na wizji :evil2: Przecie¿ takim strasznym zagro¿eniem jest dla tej niezdarnej Pochanke :evil2:
Ja nigdy w swojej 6-postowej karierze na tym forum nie zajmowaÂłam negatywnego stanowiska wobec "niezdarnej" - jak napisaÂłeÂś Pochanke. MusiaÂłeÂś akurat mnie cytowaĂŚ ??
Nawet nie pomyÂślaÂłam, Âże Pochanke/PieczyĂąski...coÂś tam Anicie, Âżeby ona...MyÂślaÂłam raczej, Âże nasza "zdarna" Anita boi siĂŞ, Âże siĂŞ znowu rozchoruje.
________________
TeÂż mam nadziejĂŞ, Âże do jutra o 16.45
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

michaek pisze:TVN_FANie, gratulacje trafiÂłeÂś w samo sedno.(...)

Wiem, wiem taka moja natura, ¿e chyba powinienem byÌ wró¿k¹ p³ci mêskiej No bo przecie¿ bêd¹c sta³ym czytelnikiem tego fascynuj¹cego w¹tku o tej jak¿e wspania³ej dziennikarce moje stwierdzenie by³o tylko wnioskiem z tego co Wy zagorzali fani piszecie a nigdy nie odwa¿y³bym siê porównaÌ p.Werner z kimœ takim z którym napewno nikt nie chcia³by byÌ porównany, a co siê zdarzy³o w odniesieniu do innej osoby.

A.I.W.L.I.S. - moja odpowiedÂź absolutnie nie odnosiÂła siĂŞ do Ciebie - to tylko taka maÂła sugestia co do stwierdzenia p.Werner na zakoĂączenie FaktĂłw. :wink:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Blacka interpretacja wydaje mi siĂŞ najsÂłuszniejsza!
I proszĂŞ sobie tutaj sobie jaj nie robiĂŚ - apel do robiÂących sobie jaja :evil:
Anita powinna powiedzieĂŚ: ,,Do zobaczenia jutro, to rozkaz!' :wink:
Black Jack pisze:
Marcin pisze:Podobno Anita beirze udziaÂł w ÂświÂątecznych przerywnikach w... TVN!
Cholera jasna, nie mĂłw, Âże bĂŞde musiaÂł odkodowaĂŚ tvn :/ Taki zaszczyt jÂąw tym roku spotkaÂł :shock: MoÂże siĂŞporzucaĂŚ ÂśnieÂżkami z gwiazdami tvn :wow: :evil:
ZnajÂąc moje szczĂŞÂście nie natrafiĂŞ na AnitĂŞ, tylko na...
Co??????!!!!!! Anita rzucajÂąca ÂśnieÂżkami na TVN?! To trzeba koniecznie odkodowaĂŚ TVN!
Marcin, wiadomo coÂś wiĂŞcej? Anita jest sama, z PatrycjÂą?!
A moÂże caÂła ekipa FaktĂłw rzuca siĂŞ ÂśnieÂżkami? Anita daÂłaby radĂŞ im wszystkim :lol: A moÂże w grĂŞ wchodzi nacieranie Âśniegiem :evil2:
Black Jack pisze: PóŸniej chwilê przed 11-st¹ widzia³em znowu now¹ rekalmê faktów :wow:
A wiĂŞc to juÂż trzecia, ktĂłrÂą widzieliÂśmy :D Serial, czy co? :| A dlaczego w TVN24 nie skÂładajÂą ÂżyczeĂą? :?
Black Jack pisze: :p Moje ulubione uczesanie dzisiaj w faktach :D
A ja myÂślaÂłam, Âże z tak krĂłtkich wÂłosĂłw, kucyka za nic w Âświecie nie da siĂŞ uczesaĂŚ - myliÂłam siĂŞ :D Bardzo Âładnie Anita wyglÂądaÂła :D
Co do zapowiedzi, to teÂż siĂŞ zgadzam, Âże byÂły o niebo lepsze od wczorajszych!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

I na koniec mojego dzisiejszego pisania uwaga do Michaeka
michaek pisze:
Wybacz mi te zÂłoÂśliwoÂści, ale jakiÂś taki humorek dzisiaj mam.:twisted: Witamy A.I.W.I.S.'ie. MĂłgÂłbyÂś to roszyfrowaĂŚ, jesli to coÂś w ogĂłle znaczy.
Nie, nie "mĂłgÂłbym", bo ja nie jestem kobietÂą !!!
Heh, miaÂłam kiedyÂś takÂą zabawnÂą sytuacjĂŞ. Do perfekcji opanowaÂłam modulacjĂŞ gÂłosu. PracowaÂłam nad tym, aby nieco obniÂżyĂŚ gÂłos i mĂłwiÂłam bardzo "grubo". DzwoniÂąc w Ăłwczas do TP taki pan powiedziaÂł do mnie: "Widzi pan,..."
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Jest rzucajaca ÂśnieÂżkami Pochanke !!! to pewnie i Anita jest wiĂŞc wytĂŞrzajmy wzrok :D:D
2. hmmm no my mamy nadziejĂŞ Anito zawsze :]
3. oglÂądnĂŞÂłam sobie Dame pik dzisiaj... i powiem szczerze nic ciekawego. Nawet kawaÂłka wywiadu nie byÂło :(
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anita jest w parze z PatrycjÂą. Anita rzuca ÂśnieÂżkÂą, Patrycja stoi i uÂśmiecha siĂŞ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 15 gości