Dziennikarze w naszych oczach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Dziennikarze w naszych oczach

Post autor: Marcin »

Postanowi³em za³o¿yÌ temat, w którym ka¿dy powinien scharakteryzowaÌ wedle w³asnej woli od 10 do 15 dzienniakrzy, czy prezenterów kana³ów Grupy TVN. Mam nadziejê, ¿e nie dojdzie do off-topiców i kolejnej bitwy fanów Pochanke i Werner. :D

- Justyna Pochanke

Porywcza, dociekliwa, z bardzo interesujÂącym tembrem gÂłosu, prawdziwa gwiazda. Jest ÂświetnÂą publicystkÂą, rĂłwnie dobrze radzi sobie w newsach, nawet w najtrudniejszych chwilach. Prawdziwa profesjonalistka, ktĂłra wie co kiedy powiedzieĂŚ lub o co zapytaĂŚ. Czego chcieĂŚ wiĂŞcej? MoÂże Âżeby nie byÂła taka egosityczna i okazywaÂła wiĂŞcej sympatii, bo niechĂŞtnie odpisuje na e-maile i niechĂŞtnie udziela wywiadĂłw.

- Anita Werner

Spokojna i opanowana niezaleÂżnie od sytuacji, ze wszystkim umie sobie poradziĂŚ, nawet z prowadzeniem "Damy Pik". Wydaje mi siĂŞ, Âże rĂłwnie dobrze poprowadziÂłaby teleturniej call-tv, "Rozmowy w toku", program newsowy jak i reality-show. Trzeba teÂż dodaĂŚ, Âże bardzo Âładnie siĂŞ prezentuje na ekranie, ma miÂły dla ucha gÂłos i jest sympatyczna.

- Kazimiera Szczuka

Konthowehsyjna i medialna, sthasznie lubiê j¹ naœladowaÌ. Ma osobowoœÌ i "to coœ". Œwietnie sphawdzi³a siê jako gospodyni "Najs³abszego ogniwa". Komu przyda siê mózgo³adowahka? Uszczypliwa, z³oœliwa, a zahazem sympatyczna. Niektórzy uwa¿aj¹ ja za potwoha, a inni za chodz¹ce cudo. Czy jest ktoœ, to przechodzi obok Szczuki obojêtnie?

- Szymon Majewski

Mo¿e nie mam racji, ale s¹dzê, ¿e znacznie lepiej sprawdzi³ siê w "Mamy ciê!", anie¿eli w "Szymon Majewski Show". Regularnie mam wra¿enie, ¿e w tym drugim programie usi³uje z siebie zrobiÌ idiotê albo naœladuje zachowania Kuby Wojewódzkiego. Po za tym jest coraz mniej œmieszny, ca³oœÌ ratuje fantastycznaa formu³a programu. Wszystko mu obojêtne, niechêtnie udziela wywiadów, jest luzakiem.

- Kinga Rusin

Co by siĂŞ nie dziaÂło, wesoÂła. urocza, sympatyczna, miÂła, z wdziĂŞkiem. Tylko czemu rozstaÂła siĂŞ z Lisem? Nic jej chyba nie posuje humoru, ani porwanie przez UFO, ani najwiĂŞksze brednie wypisywane przez tabloidy, ani nawet koniec Âświata. Raz juÂż zostaÂła uznana za odkrycie roku. Teraz ten tytuÂł naleÂży jej siĂŞ po raz drugi, bo TVN wygrzebaÂł jÂą dosÂłownie spod ziemii!

- Omenaa Mensah

Gdy prze³¹czam kana³y w poszukwianu czegoœ ciekawego i natrafiê na Omenê, to zawsze zostawiam, nawet jeœli widzia³em ju¿ pogodê 14 razy i kompletnie mnie nie interesuje. :) Jest w niej coœ ciekawego, ciep³a, uœmiechniêta, stara siê, przebywaj¹c na wizji, a jednoczeœnie nie jest automatem. Pogodê przekazuje w niezwykle interesuj¹cy sposób, który potrafi zaciekawiÌ widza. ChoÌ czasem palnie jak¹œ g³upotkê, to bardzo j¹ lubiê i uwa¿am za odkrycie.

- Ryszard Cebula

Doskona³y prezenter i reporter. Sprawy, którymi siê zajmuje robione s¹ od pocz¹tku do koùca, z wielkim zaanga¿owaniem i niezwyk³¹ precyzj¹. On to jakimœ prokuratorem powinien byÌ. :lol: Œwietne teksty, pomys³owoœÌ i efekt zaskoczenia - to s¹ cechy materia³ów Cebuli. Nale¿y mu siê w tym roku Telekamera.

- Piotr Marciniak

Niezwykle sympatyczny, z interesujÂącÂą barwÂą gÂłosu. Na maila odpisaÂłby chyba nawet gdybyÂśmy pytali o ciÂśnienie atmosferyczne w Pcimiu Dolnym. jego podejÂście do sprawy jest niezwykle profesjonalne. Sprawdza siĂŞ zarĂłwno w newsie, jak i w publicystyce. Nigdy nie jest nudny.

- Grzegorz Kajdanowicz

"Za nami pierwsza czêœÌ programu, przed nami kolejna." - ile razy mo¿na s³yszeÌ jeden i ten sam tekst?! Bywa nudny, czasami siê dziwnie giba, za to doskonale sprawdza siê w roli reportera. Plany jego przejœcia do TVP pokaza³y jak niekonsekwentny i niezdecydowany jest Kajdanowicz. Kiedys Fakty z jego udzia³em by³y pe³ne wpadek. S³yszeliœny ju¿ m.in. o ma³ym, 43pokojowym mieszkaniu. Warto jednak zaznaczyÌ, ¿e ostatnio coraz lepszy. Poprawia siê z Faktów na Fakty i oby tak pozosta³o.

- Beata Tadla

Prawdziwe odkrycie! ZabÂłysnĂŞÂła juÂż pierwszego dnia obecnoÂści na wizji. CiepÂła, symatyczna, opanowana, z niezwykle przyjemnÂą dla ucha barwÂą gÂłosu, dobre zapowiedzi, a takÂże rozmowy w studiu. ZarĂłwno w TVN24, jak i w TVN Style. To bĂŞdzie gwiazda, to najwiĂŞksze odkrycie tego roku w TVN24. Trzymam za niÂą kciuki.

- Anna KalczyĂąska

Znakomicie mówi po polski, angielsku i francusku, kobieta z klas¹, niezwykle ³¹dna, z prawdziw¹ przyjemnoœci¹ s³ucha siê informajcji, przekazywanych przez Ann¹ Kalczyùsk¹. Dobra i w newsach i w rozmowach i w reporta¿ach. Mog³aby siê tylko ³adniej ubieraÌ. :)

- Hubert UrbaĂąski

Idealnie dopasowuje siê do sytuacji, za ka¿dym razem pokazuje swoj¹ now¹ twarz. Potrafi prowadziÌ skrajnie ró¿ne programy rozrywkowe, takie jak: "Milionerzy", "Dla Ciebie wszystko", "Jestem Jaki Jestem", "Wyprawa Robinson", czy "Taniec z gwiazdami". I wszêdzie okazuje siê byÌ najmocniejszym ogniwem. Kiedy trzeba weso³y, kiedy trzeba œmiertelnie powa¿ny. Mo¿naby rzec: cz³owiek guma.

- Martyna Wojciechowska

No i mamy kolejnÂą gumĂŞ. :D ÂŚwietna jako kierowca, czy pilot rajdowy, jako gospodarz reality-show, teleturnieju, programu motoryzacyjnego, czy rozrywkowego. Czas, by poprowadziÂła "Taniec z gwiazdami" albo... cokolwiek ciekawego. MoÂżna bez problemu przewidzieĂŚ, Âże Wojciechowska siĂŞ sprawdzi.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Dziennikarze w naszych oczach

Post autor: salladyn »

Kazimiera Szczuka
Zimna,nieustĂŞpliwa,cyniczna,jednoczeÂśnie zabĂłjczo inteligentna,zabawna i bÂłyskotliwa.To jeden z moich najwiekszych autorytetĂłw. :super:

Justyna Pochanke
Najlepsza dziennikarka w polsce.Zimny,metaliczny i niezwykle przykuwajÂący uwagĂŞ tembr gÂłosu,ogromne doÂświadczenie i do tego wdziĂŞk,styl i klasa-czego moÂżna chcieĂŚ wiecej ? To rĂłwnieÂż mĂłj wielki autorytet. :super:

Inga RosiĂąska
Czyli wszystko co chcielibyscie wiedzieĂŚ o Europie,ale boicie siĂŞ zapytaĂŚ.Rewelacyjna reporterka,Nigdy nie mĂłwi nic co byÂło by juÂż niepotrzebne,jej relacje zawsze trafiajÂą w sedno. :super:

Klaudia Carlos
ÂŚwietna prezenterka, piĂŞkna kobieta ktĂłra pokazaÂła Âże naprawdĂŞ potrafi Âświetnie taĂączyĂŚ(szkoda Âże ludzie gÂłosujÂą zawsze na swoje ulubienice z serialu).Sportu nie lubiĂŞ ale kiedy Klaudia Carlos go prowadzi to zostaje przed ekranem. :super:

Maja Popielarska
Niezwykle ciepÂła osoba,mam wraÂżenie Âże muchy by nie skrzywdziÂła.Kiedy oglÂądam pogodĂŞ ktĂłrÂą prowadzi wÂłaÂśnie ona to mam wraÂżenie Âże ÂładujĂŞ akumlatory nawet kiedy mĂłwi Âże jutro bĂŞdzie plucha i wiatr. :super:

Patrycja Redo
MyÂślĂŞ ze najbardziej niedoceniana gwiazda tvn i tvn24.Bardzo podoba mi siĂŞ jej sposĂłb przedstawiania informacji zimny i bez emocjii.Czasem jednak nawet kiedy reporterzy zrobiÂą Âśmieszny materiaÂł ona zostaje niewzruszona,ale to jest taki mikroskopijny minus. :super:

Katarzyna Kolenda-Zaleska
WedÂług mnie najlepsza repoterka w Polsce,jej materiaÂły zawsze trafiajÂą w sedno,jej pytania sÂą zawsze uÂłoÂżone tak Âżeby rozmĂłwca nie mĂłgÂł siĂŞ wykrĂŞciĂŚ od odpowiedzi,Jako prowadzÂąca (chociaÂż w tej roli wystĂŞpuje rzadko) teÂż jest naprawdĂŞ dobra.Cimoszewicz swego czasu siĂŞ na niÂą obraziÂł bo zadaÂła mu pytanie ktĂłre byÂło dla niego niewygodne.Tylko Âże on swojÂą karierĂŞ ma za sobÂą a kariera Kasi dopiero rozkwita. :super:

ResztĂŞ osĂłb ktĂłre po prostu lubiĂŞ wymieniĂŞ juÂż bez charakterystyki:Katarzyna ÂŁastowiecka,Danuta Kondratowicz,Szymek Majewski,Roman MÂłodkowski,Sekielski,Morozowski,Tomasz Sianecki,Anita Werner,Piotr Marciniak

Martyna Wojciechowska
Po prostu nudna.Nie oczarowaÂła mnie niczym specjalnym a Big Brother-a nie trawiÂłem wiĂŞc teÂż nie polubiÂłem jej.Jak dla mnie nic specjalnego. :dobani:

Magda MoÂłek
Sztuczna,plastikowa,(czekam aÂż postawiÂą jÂą obok Kena w sklepie :? ) nienaturalna,nie ma nic do przekazania,nudna. :dobani:

Grzegorz Kajdanowicz
Ostatnio siê poprawia ,ale w ¿ó³wim tempie.Pozer,gra profesjonaliste,nieciekawy.Bardzo dobry reporter,szczególnie od spraw UE.
ProwadzÂący :dobani: Reporter :super:

Mog³em kogoœ pomin¹Ì ale nie jestem robotem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

JUSTYNA POCHANKE
NajwiĂŞksza gwiazda telewizji. Zawsze profesjonalnie przygotowana do programu. Fakty z jej udziaÂłem sÂą Âświetne a M24 to prawdziwe dzieÂło sztuki. Prawdziwa i najwiĂŞksza gwiazda, ktĂłra pracuje w TVN.

PIOTR MARCINIAK
Dla mnie ma³e odkrycie Faktów. Do czasu jak nie prowadzi³ Faktów, przyznajê ma³o zwraca³em na niego uwagê. Od czasu jak pojawi³ siê o 19:00 zacz¹³em zauwa¿aÌ jak profesjonalnym, mi³ym i dobrym dziennikarzem jest Pan Piotr.

GRZEGORZ KAJDANOWICZ
No có¿...jest, jaki jest. Mo¿na go lubiÌ, lub nie. Ale ma on te¿ swój styl - jakiœ dziwny ale ma.

BOGDAN RYMANOWSKI
Drugi po Justynie prowadzÂący Fakty, ma swĂłj styl i swĂłj image, ktĂłry czasem byÂł krytykowany ale mimo wszystko jest ok.

KINGA RUSIN
Odkrycie roku TVN !! PiĂŞkna, mÂądra i elokwentna - prawdziwa gwiazda, ktĂłra nie bierze do siebie tego co o niej i jej Âżyciu prywatnym piszÂą brukowce

BEATA TADLA
Drugie po Kindze odkrycie 2005 roku. Fajny gÂłos, bardzo Âładny wyglÂąd i ciekawy sposĂłb prowadzenia serwisĂłw.

MARTA KULIGOWSKA
"CiepÂła" prezenterka, ktĂłrÂą z przyjemnoÂściÂą siĂŞ oglÂąda i sÂłucha.

KAZIMIERA SZCZUKA
Kobieta o wielu obliczach, przed któr¹ stan¹Ì w NO obawia³o siê wielu ludzi.

JAKUB PORADA
ROBOCOP jeÂżeli chodzi o pracĂŞ - no ale ile moÂżna.

KATARZYNA KOLENDA- ZALESKA
Dziennikarka, która kiedyœ pracowa³a w TVP ale dopiero w TVN pozwolono jej rozwin¹Ì skrzyd³a. Przed jej pytaniami dr¿¹ wszyscy politycy od lewa do prawa.

MAGDA MOÂŁEK
Sztuczna, zupeÂłnie siĂŞ wypaliÂła juÂż. GwiazdÂą napewno nie jest.

RYSZARD CEBULA
DoskonaÂły dziennikarz majÂący juÂż okreÂślonÂą markĂŞ w TVN i w Polsce. Zdecydowanie tacy ludzie sÂą potrzebni TVNowi.
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anita Werner - Najlepsza dziennikarka tej stacji :] WspaniaÂła, opanowana spokojna, sympatyczna. W Faktach czĂŞsto zimna i beznamiĂŞtna za to w porankach pogodna i bardzo ciepÂła. Potrafi poprowadziĂŚ wszystko i wszĂŞdzie. Zachowuje zimnÂą krew i stoicki spokuj.
Ma mocny wrĂŞcz mĂŞski bas co czyni jej osobe bardziej wiarygodnÂą. Nie lansuje siĂŞ i w jej serwisach jest wiĂŞcej informacji niÂż samej Anity. :D

Justyna Pochanke - Najlepsza w tej chwili prowadz¹ca Fakty g³ówne. Krzykliwa nieopanowana i nieumiej¹ca zachowaÌ spokoju. Jednoczesnie symaptyczna zawsze uœmiechniêta i wszêdzie jej pe³no. Jest mistrzem ciêtej riposty :D . Potrafi byÌ bardzo z³oœliwa. Czêsto chlapnie co jej œlina na jêzyk przyniesie bez zastanowienia siê. Czyni du¿e postêpy ju¿ nie rzuca g³owa jednak czasem pieje :evil2:

Tomasz Sianecki- Rewelacja i najlepszy dziennikarz tvn /24 Mistrz cietej riposty robi sympatyczne wraÂżenie. Wielki kibic sportowy i mistrz stand'up'a . W szkle kontaktowym robi wraÂżenie nieÂśmiaÂłego.

ÂŁukasz Grass - Odkrycie tvn 24... najpierw nam siĂŞ troche zautomaciÂł :D ale szyblo mu przeszÂło... tylko ta fryzura okropna :/ .
UdowodniÂł co potrafi podczas zamachĂłw w Londynie i ataku gĂłrnikĂłw na stolicĂŞ :lol: .Opanowany i profesjonalny

Jakub Porada - CiĂŞÂżki los Jakuba Porady oj ciĂŞzki :D chyba najbardziej zapracowany czÂłowiek TVN 24
WyglÂądem przypomina mi Barney'a z Flintstone'Ăłw

Grzegorz Kajdanowicz - osoba nie na swoim miejscu, dobry reporter bardzo sÂłaby prowadzÂący. Zwany A*tomatem. Nie ma pojĂŞcia co to dykcja i interpretacja tekstu. Ale w gruncie rzeczy chyba dobry czÂłowiek ktĂłremu nie jest obce dobro innych ludzi. I to nie tylko na pokaz.

Maja Popielarska - Powolna jak ¿ó³w, robi wra¿enie jak by dzia³a na zwyk³e baterie nie Duracell :evil2: , czêsto siê myli.

Kazimiera Szczuka - Notorrryczhnie siĂŞ wymÂądrza, potworrrnie niesypatyczna. DuÂżo wie ale nie wszystko. ObraÂża ludzi czĂŞsto nie tylko za ich wiedzĂŞ. ZatwardziaÂła feministka.

Hubert UrbaĂąski - KiedyÂś go lubiÂłam teraz nie bardzo... chamskie zagrywki w Robinsonach, pajacowanie w TzG zrobiÂło swoje... z rewelacyjnego prowadzÂącego zamieniÂł siĂŞ w Strassburgera

Magda MoÂłek - KrĂłtko - PORAÂŻKA ! lalka barbie z przerostem ambicji
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Bogdan Rymanowski- nudny.... w pozytywnym tego sÂłowa znaczeniu. ÂŚwietnie wypada z JP, ale jest samodzielnym i dobrym dziennikarzem.

Piotr Marciniak- potrafi byĂŚ serio, chociaÂż jego oczy mĂłwiÂą co innego. Profesjonalny i bardzo sympatyczny na ekranie.

Tomek Sekielski- jego materia³y to poezja, nie ma w nich ¿adnego zbêdnego s³owa, a ka¿de wa¿ne jest podkreœlone. P³akaÌ mi siê chce na sam¹ myœl, ¿e mo¿e odejœÌ z Faktów.

Jacek PaÂłasiĂąski- pamiĂŞtam jego relacje w Zetce, dobre ale czegoÂś brakowaÂło, jak zobaczyÂłam go w tv, wiedziaÂłam Âże brakowaÂło gestĂłw, min, ruchu, po prostu wizji!!

Justyna Pochanke- najlepsza w Faktach. Po kilku latach zdominuje je bardziej niÂż sam Lis. Ma zadatki na bycie twarzÂą firmowÂą stacji Tvn czy tvn24. GÂłos nie do zapomnienia.

GrzeÂś Kajdanowicz- nie przepadam za Faktami w jego wykonaniu, zrobione sÂą dobrze, ale wykonane gorzej. Za to relacje reporterskie bardzo lubiĂŞ. I samego Grzesia teÂż.

Anita Werner- opanowanie czasami przechodzi w niepotrzebny (chyba) ch³ód, ale profesjonalizmu nie mo¿na jej odmówiÌ. Lubiê, "szczególnie o Poranku".

Kazia Szczuka- Kaziê "znam" z innych dokonaù, i dlatego Ogniwa nie ogl¹dam. Bardzo inteligentna. Nie powinno jej zabrakn¹Ì.

Jakub Porada- niezapamiêtywalny, d³ugo nie mog³am go skojarzyÌ, bo niczym siê nie wyró¿nia³, nie ma cech szczególnych na ekranie.

Magda Mo³ek- kiedyœ wymyœli³am do niej rym: Mo³ek- ko³ek, ale ostatnio coraz mniej mnie irytuje. Œliczna i chyba dlatego wszyscy oczekuja, ¿e powinna udowadniaÌ, ¿e posiada coœ wiêcej ni¿ urodê i potrafi wznosiÌ siê ponad przeciêtnoœÌ. A ona ci¹gle jest taka sobie.

Ewa Drzyzga- jeden z filarów TVNu, po starcie jej programu puka³am siê w g³owê, bo pamiêtam j¹ z RMFu, ale teraz widaÌ, ¿e jest bardzo elastyczn¹ dziennikark¹, bo nie ka¿dy umia³by siê znaleŸÌ w tak ró¿nych formach. Wielka klasa.

Katarzyna Kolenda Zaleska- chocia¿ do³¹czy³a niedawno, trudno wyobraziÌ sobie zespó³ Faktów bez niej, bo ma w nim ju¿ swoje miejsce. Bardzo wa¿ne. Wolê jak relacjonuje z sejmu, ni¿ jak przepytuje w studiu.

Maciej Woroch- bardzo mocny punkt ekipy FaktĂłw. Podziwiam relacje i odwagĂŞ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Anna KalczyĂąska - moja ulubiona dziennikarka TVN, informacje przekazywane przez niÂą sÂą klarowne i bez niedomĂłwieĂą. Bez wÂątpliwoÂści to jedyna osoba wÂśrĂłd prezenterĂłw TVN24, ktĂłra potrafi mĂłwiĂŚ po francusku (nie wiem, ale Anna CzerwiĂąska chyba mĂłwi jeszcze po francusku, a takÂże Inga RosiĂąska), najbardziej lubiĂŞ gdy prezentuje serwisy. Najlepsza intonacja odziedziczona zapewne po rodzicach-aktorach.

Anita Werner - pani z nieco ocieplon¹ ,ostatnio, ch³odn¹ twarz¹ - (prawie) najwiêkszy talent z TVN24 - uroda, profesjonalizm - wk³ada do pracy wszystko najlepsze z siebie - wspaniale jest obudziÌ siê, w³¹czyÌ TVN24 i us³yszeÌ treœÌ najœwie¿szej prasy z jej ust - prawie jak poranna kawa. Niegdyœ prawie w ogóle nie widywa³em na jej twarzy uœmiechu - obecnie jednak zmieni³a image. Dodam jeszcze, ¿e jej program dama Pik to mój ulubiony program w stacji - powinien byÌ w TVN

Teraz jest noc, wiĂŞc nie chce mi siĂŞ dodawaĂŚ kolejnych opisĂłw. Reszta wkrĂłtce...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość