Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To jest naprawdê ¿enujace :? CzekaÌ, czekaÌ na Anitê, a tu masz, w kó³ko te same gwiazdy :x Najproœciej w œwiecie w tvn nie graj¹ tych ¿yczeù :sad:

A jednak byÂła powtĂłrka, tyle, Âże nie w poÂłudnie a o 13-stej :D PrzesunĂŞli o godzinĂŞ, z powodu Urbi et orbi, ktĂłre Benedykt XVI wygÂłaszaÂł w poÂłudnie.
Ufff... przesun¹³em pasek o jakieœ 2, 3 :wink: dziurki, zdecydowanie przekroczy³em wskaŸnik sytoœci :D , pozby³em siê w koùcu rodzinki i mogê wróciÌ do ''normalnoœci'' :wink:
Powtórkê ogl¹da³em w towarzystwie nawiedzaj¹cej nasz dom rodziny. Powali³ mnie mój kuzyn, a w³aœciwie to jego komentarz, kiedy w po³owie programu ockn¹³ siê nagle i zdumiony powiedzia³: ''A to nie jest program o Anicie :?: '' :? :lol: :lol: Ja mu na to: ''To zale¿y jak na to patrzeÌ, dla mnie to jest program o Anicie'' :evil2: Kiedyœ siê z tym cz³owiekiem bardziej rozumia³em :? :lol:
A Ty Kamuii, na dokÂładkĂŞ do pierwszego dnia ÂświÂąt, takÂą ciĂŞÂżkÂą recenzjĂŞ napisaÂłaÂś :? :wink:
MyslĂŞ, Âże niesÂłusznie uczepiÂłaÂś siĂŞ monotonnoÂści w gÂłosie Anity, ja mam z goÂła odmienne zdanie w tej kwestii :] Owszem, przy okazji odcinka poÂświĂŞconego Tymoszenko, kiedy to Anita tÂłumaczyÂła wszystkie kwestie, to mogÂło byĂŚ monotonne, czy maÂło wyrazisty podziaÂł rĂłl, ale tym razem kwestie kobiet tÂłumaczyÂła... jakaÂś inna kobieta. Funcky twierdzi, Âże to B. Tadla, ale nie ma jej w napisach koĂącowych, wiĂŞc... :roll:
kamuii pisze:I trochĂŞ jednak za bardzo idzie ten program w styl kur domowych jakieÂś klucze, skandaliki itd...
Za maÂło tu polityki i wielkoÂści tych kobiet.
A ja znowu reprezentujê inny pogl¹d. Gdyby zag³êbiaÌ siê w poczynania polityczne np. Julii Tymoszenko musia³aby powstaÌ kilkunasto odcinkowy serial :wink: Myœlê, ¿e jak na ograniczenie czasowe Anita zwiêŸle i wyczerpuj¹co zarysowa³a przesz³oœÌ polityczn¹ Tymoszenko. Moim zdaniem proporcje s¹ równomiernie wymieszane, ka¿dy znajdzie coœ dla siebie: dzisiaj, ja analizowa³em wszystko co z Anit¹ zwi¹zane, moja ciocia prze¿ywa³a, ¿e nigdy nie wysz³aby za m¹¿ za schorowanego i o 17 lat starszego faceta :wink: wujek wspomina³ jak za czasów komuny i po jej upadku, przekraczaj¹c granicê... mo¿e to zachowam dla siebie :lol: zaœ kocur Funcky je¿y³ siê na widok bokserów pani Havlovej :lol:

Teraz juÂż jestem pewien, Âże Anita wraz ekipÂą byÂła na tym wielkim, ekskluzywnym balu charytatywnym. Szkoda, Âże nie udaÂło siĂŞ Anicie z HavlovÂą porozmawiaĂŚ :/ Ciekawe, czy Anita miaÂła ze sobÂą stosowny strĂłj :?:
Sharon Stone ubrana byÂła w dÂługÂą czarnÂą kieckĂŞ pewnie od jakiegoÂś znanego wÂłoskiego projektanta. Anita pewnie zadzwoniÂła do Waltera, poprosiÂła o stosowny przelew na konto i kupiÂła sukienkĂŞ od Versace :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky masz kota :/ ? MyÂślaÂłam Âże pieski hodujecie z Blackiem ;)
Ja moge przebywaĂŚ w odlegÂłoÂści 50 metrĂłw od kota inaczej stoje z zasÂłoniĂŞtymi oczami i gÂłowÂą w ramionach :D Niejednokrotnie wrzeszczÂąc.
Okropne i przeraÂżajÂące stworzenia . Raz siĂŞ na jednego zaczajiÂłam na klatce i..... :evil2:

Tak Blacky masz racje zenada :( dziĂŞki fanom z mojego i tego forum mam juÂż wszystkie reklamĂłwki :D oprĂłcz tej z AnitÂą ;(
Ja na DamĂŞ Pik patrze tylko w kategoriach programu autopromocyjnego Anity :evil2:
Hmmm czy to Beata Tadla czyta ? Ja sÂądze ze raczej zatrudniÂła do tego koleÂżankĂŞ Wasiak ;)
Widze ze u Ciebie ca³¹ rodzinka w Anitomanie zaangazowana ? :D u mnie tylko mama ale ona jest we wrogim obozie :evil2: fanów Justyny
Czy ja wiem czy ona byÂła na tym balu ? SÂądze ze na chwilĂŞ weszli pokamerowaĂŚ i won... no chyba :> Âże Waltery sypnĂŞÂły kasÂą na fundacjĂŞ :> ?
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No, ale Âżeby pokamerowaĂŚ teÂż musieli jakoÂś schludnie wyglÂądaĂŚ :lol: Anita nie poszÂłaby chyba na takÂą imprezĂŞ we flip-flopsach :lol:
kamuii pisze:Funcky masz kota ? MyÂślaÂłam Âże pieski hodujecie z Blackiem
Tak, mam cudownego kota o imieniu Kaskader :D Zapewniam CiĂŞ, Âże gdybyÂś go poznaÂła, pokochalibyÂście bez sÂłowa, jest uroczy, bo nie ma typowego kociego charakteru :P Tak samo rzecz siĂŞ ma z psinami Blacka, Kaskader moÂże im wÂłaziĂŚ na gÂłowy (dosÂłownie!) a one nawet nie zaszczekajÂą. W ich przypadku kompletnie nie sprawdza siĂŞ przysÂłowie ,,ÂżyĂŚ jak pies z kotem'' - zaprzyjaÂźnili siĂŞ :D Dlatego, gdy kiedyÂś proponowaÂłaÂś Blackowi swojego psa nie chciaÂłam siĂŞ zgodziĂŚ - ze wzglĂŞdu na Kaskadera :D
kamuii pisze:Na zobaczenie reklamy z AnitÂą juÂż nie liczĂŞ :sad:
To smutne, bo ja teÂż juÂż nie widzĂŞ Âżadnej iskierki nadziei, mimo Âże przed nami jeszcze jeden dzieĂą ÂświÂąteczny :sad:
kamuii pisze:dziĂŞki fanom z mojego i tego forum mam juÂż wszystkie reklamĂłwki oprĂłcz tej z AnitÂą ;(
Dziwne to :? JeÂśli daĂŚ wiarĂŞ sÂłowom Przemka, Âże widziaÂł (na jawie :wink: ) w poniedziaÂłkowy ranek AnitĂŞ rzucajÂącÂą ÂśnieÂżkÂą, to tym bardziej dziwi i zÂłoÂści, Âże caÂła armia ludzi nie byÂła w stanie powtĂłrnie ani razu tych ÂżyczeĂą :?
Black Jack pisze:PowtĂłrkĂŞ oglÂądaÂłem w towarzystwie nawiedzajÂącej nasz dom rodziny.
Zatroszczy³eœ siê o to, by ogl¹dalnoœÌ by³a wiêksza :evil2:
TrochĂŞ mnie zdziwiÂła dzisiejsza reklama Damy Pik i deklarowana w niej kolejna odsÂłona programu w Sylewstra :zdziwko: Ale (i to mi przyszÂło do gÂłowy dopiero teraz) chyba bardziej powinna nas dziwiĂŚ emisja Damy Pik w WigiliĂŞ, wszak ostatnia sobota miesiÂąca przypada w Sylwestra :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:TrochĂŞ mnie zdziwiÂła dzisiejsza reklama Damy Pik i deklarowana w niej kolejna odsÂłona programu w Sylewstra :zdziwko: Ale (i to mi przyszÂło do gÂłowy dopiero teraz) chyba bardziej powinna nas dziwiĂŚ emisja Damy Pik w WigiliĂŞ, wszak ostatnia sobota miesiÂąca przypada w Sylwestra :D
Fucktycznie, Funcky masz racjĂŞ :!: :D Kolejny dowĂłd na to, Âże w tvn nie znajÂą siĂŞ na kalendarzu :evil2: My to co innego, tylko na chwilĂŞ przysnĂŞliÂśmy, czy zostaliÂśmy przytÂłumieni nawaÂłem ÂświÂątecznych przygotowaĂą :wink: Ale wracamy do peÂłni sprawnoÂści :D
;( ÂświÂątecznych ÂżyczeĂą z tvn-u jak nie byÂło, tak nie ma ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

TrochĂŞ mnie zdziwiÂła dzisiejsza reklama Damy Pik i deklarowana w niej kolejna odsÂłona programu w Sylewstra Zdziwiony Ale (i to mi przyszÂło do gÂłowy dopiero teraz) chyba bardziej powinna nas dziwiĂŚ emisja Damy Pik w WigiliĂŞ, wszak ostatnia sobota miesiÂąca przypada w Sylwestra
Pewnie nie chcia³o im siê robiÌ jeszcze jednej zjawki, a tak to mo¿e ogl¹dalnoœÌ bedzie wiêksza.
Ja na DamĂŞ Pik patrze tylko w kategoriach programu autopromocyjnego Anity
Ja tak samo, a przy okazji sie moÂżna czegoÂś ciekawego dowiedzieĂŚ.
Widze ze u Ciebie ca³¹ rodzinka w Anitomanie zaangazowana ?
Moze po prostu Balck jest zaraÂża.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

a

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

ÂŻe ja jeszcze nie miaÂłem okazji podziwiaĂŚ pupy Anity - trĂłjrzĂŞdĂłwka.Ewenement na skale ÂświatowÂą.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky :D wie¿ê ze Twój kocur Kaskader (fajne imiê :D ) jest s³odki ale na pewno byœmy sie nie polubili :evil2:
PamiĂŞtam 3 sytuacje zwiÂązane z kotami :D
a) Kamuii wchodzi do klatki jeden kot zachodzi mi droge o dtyÂłu dru tarasuje drogĂŞ na schody :> oba stojÂą i dziwnie na mnie patrzÂą :[
WyraÂźnie chcÂą mnie zaatakowac i wydrapaĂŚ oczy. ChwilĂŞ potem patrzÂą na mnie z politowaniem i po kilku minutach odchodza :D
b) Kamuii wychodzi z klatki :D na wycieraczce ON... kot dachowy !!! Kamuii ubiera gogle narciarsie rêkawiczki i bierze spryskiwaÌ z wod¹ :D Po czym zgania kota na dó³ :D
c) Kamuii przychodzi do kole¿anki :D Kole¿anka uczula j¹ ze mama nie lubi przeklinania :D ca³¹ wizyte siê trzyma³am. Niby wiedzia³am ze ona ma kota ale obieca³a ze bêdzi esiê trzyma³ z daleka... i tu¿ przy wyjsciu :( zajrza³am do kuchni a tam by³ znowu ON i z nienacka wystawi³ ³eb... przecie¿ ta bestia by³a ogronmna i jeszcze prychn¹³ ;( wiêc wyd³am z siebie tylko przeciag³e i g³osne KU*****A :D i uciek³am :D

Tak wiĂŞc ja i koty siĂŞ wyraÂźnie nie lubimy :D Zdecydowanie mĂłj Jarpen jest bardziej odpowienim towarzyszem :]

A teraz wracamy na tory Anitowe :> oczywiÂście nie byÂło jej w poranku ?
Co do Sylwestra to moze oni juz popili i nie wiedzÂą kiedy ostatnia sobota miesiÂąca :D
btw Kto nastĂŞpny ? w sensie ktĂłra dama ?
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii dzisiaj - oczywiÂście :D - nie byÂło poranka, porzÂądek weekendowy, dziÂś ÂświÂąteczny :D
Ale kolega Porada bĂŞdzie siedziaÂła w sierwisach do nocy - ma dziÂś dyÂżur, wiĂŞc albo zanocuje w pracy do jutrzejszego poranka, albo w poranku bĂŞdzie ÂświeÂżutka i dawno tam nie widziana Anita :P

Co do DP, myÂślĂŞ, Âże kolejnÂą bohaterkÂą bĂŞdzie Erika Steinbach..., ewentualnie Dora Bakoyanni (tak siĂŞ to pisze :?: ) w koĂącu jÂą poznamy :lol:

Bardzo interesujÂące ''kociestory'' Kamuii :evil2: :lol: :wink:
ÂŻe ja jeszcze nie miaÂłem okazji podziwiaĂŚ pupy Anity

Tylko czekaĂŚ, kiedy ''pupÂą'', bĂŞdÂąchcieli nas upupiĂŚ i zacznÂą wykorzystywaĂŚ przeciwko nam :evil2:
Muszê Ciê za³amaÌ ;( dzisiaj by³a kolejna okazja przed 16-st¹ :D Niestety nie wiedzia³em o tej powtórce, przypadkiem w³¹cze³em chwilê przed szesnast¹... a tam... s³ynny ju¿ fragment, w którym widaÌ pupê Anity :lol: :lol: :wink: (Funcky, Ty i Twoje odkrycie przejdziecie do historii :lol: ). Teraz ju¿ wiem (zinteresowani wiedz¹ sk¹d to wiem :wink: ), ¿e gdy los siê w koùcu do mnie uœmiechnie, na prezent dla Anity nie wybieraÌ czêœci garderoby zwanej stringami :evil2: :wink:
Black Jack pisze:mĂłj Jarpen jest bardziej odpowienim towarzyszem :]
:D TeÂż fajne imiĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Kamuii, twĂłj problem polega na tym, Âże ,spotykaÂłaÂś na swojej drodze nieodpowiednie koty :wink: MĂłj Kaskader, to nie jest ten stereotypowy kocur z wrednym, marudnym, zadziornym i leniwym charakterem :D
Co do DP, myÂślĂŞ, Âże kolejnÂą bohaterkÂą bĂŞdzie Erika Steinbach...
Do tej pory Anita rozmawia³a ze ,,s³odziutkimi'' paniami - jeœli mo¿na tak napisaÌ - s³odka wymiana s³odkich tematów :D Steinbach ze s³odkoœci¹ nie ma nic wspólnego! W ogóle zastanawia³am siê, jak osobie, która ma skrzywion¹ wizjê historii, mo¿na poœwiêcaÌ pó³godzinny program? :x Chyba tylko po to, by tê wizjê naprostowaÌ? Sprawa centrum przeciwko wypêdzeniom, jest wystarczaj¹cym powodem, dla którego Anita nie powinna pozostawiÌ na niej suchej nitki! Ale zobaczymy, jak¹ opcjê przyjmie Anita - oby tym razem nie szczêdzi³a s³ów krytki!
mĂłj Jarpen jest bardziej odpowienim towarzyszem :]
Eeee Black, to chyba Kamuii napisaÂła? :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Funckyrella pisze:
kamuii pisze:Funcky masz kota ? MyÂślaÂłam Âże pieski hodujecie z Blackiem
Tak, mam cudownego kota o imieniu Kaskader :D
A ja mam kotkĂŞ, ktĂłrÂą nazwaÂłam Dyrektorowa :). Mam teÂż 2 maÂłe, urocze kundelki, Zubiego i Woltera :))))
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DziĂŞki za oÂświecenie w sprawie poranka :D
No ale mogli by daĂŚ Âświateczny poranek :D Aita w czapeczce MikoÂłaja ;)
Eeee Black, to chyba Kamuii napisaÂła?
A tego zamieszania nie rozumiem Funcky ?? :D
Tu moÂżecie sobie zobaczyĂŚ NajpiĂŞkniejszego psa na Âświecie

Co do kotĂłw moze masz Funcky racje ale nie mam zamiaru wiĂŞcej poznawaĂŚ :D

Co do Steinbach to pewnie macie racje ona albo ta burmistrz Aten :]
MyÂślĂŞ Âże mozemy siĂŞ przeliczyĂŚ co do tego Âże Anita jÂą zjedzie... raczej niestety bedzie uprzejma :( i skupi siĂŞ na gÂłupotach typu ulubiona kosmetyczka unrania i poczÂątki kariery...
Mnie jakoÂś poÂśladki Anity nie interesujÂą co innego Ociepa :] albo Ziemiec
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

ÂŁadny piesek kamuii. Co do kotĂłw mam podobne odczucua. :evil:
Anita w czapce mikoÂłaja. Jak bĂŞdĂŞ miaÂł czas to jÂą ubiore w czapeczke i moze berecik.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Stron nam ubyÂło :placze: Fajniej byÂło, gdy ich przybyÂło :sad:
michaek pisze:Anita w czapce mikoÂłaja. Jak bĂŞdĂŞ miaÂł czas to jÂą ubiore w czapeczke i moze berecik.
MoÂże lepiej nie? :?
Black Jack pisze:wujek wspominaÂł jak za czasĂłw komuny i po jej upadku, przekraczajÂąc granicĂŞ... moÂże to zachowam dla siebie :lol:
Dobrze zrobiÂłeÂś, Âże trzymaÂłeÂś jĂŞzyk za zĂŞbami :lol: Jeszcze sprowadziÂłbyÂś na niego ABW :lol:
kamuii pisze:
eee Black, to chyba Kamuii napisaÂła?
A tego zamieszania nie rozumiem Funcky :?: :D
No to juÂż ci tÂłumaczĂŞ :D Tak to wyglÂąda parĂŞ postĂłw wyÂżej:
Black Jack pisze:
Black Jack pisze:mĂłj Jarpen jest bardziej odpowienim towarzyszem :]
:D TeÂż fajne imiĂŞ :D
ParĂŞ postĂłw wyÂżej Black sobie przypisaÂł te sÂłowa :? :D

ÂŚliczna psina, kamuii :P

Anity w Poranku nie byÂło, w Faktach teÂż chyba jej nie bĂŞdzie :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii, a ta psina... urocze spojrzenie, to fakt, ale czy chociaÂż CiĂŞ przed intruzami obroni :?: :evil2: :wink:

Co do Steinbach, to moÂże przynajmniej Anita da jej lekcjĂŞ historii - prawdziwej :!:
Funckyrella pisze:Anity w Poranku nie byÂło, w Faktach teÂż chyba jej nie bĂŞdzie :sad:
CaÂły BoÂży dzieĂą bez Anity ;(
Czy bĂŞdzie jutro :roll:
SpppprrrrĂłbujĂŞ to wyliczyĂŚ :D Z jednej strony Anita, z drugiej Jakub i wyliczamy: enedue like fake torba borba usme smake deus deus kosmadeus i morele baks :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

MoÂże wiecie co z tatÂą Anity?
Ogl¹da³am dziœ filmik z Wiktorów z 2004 rok. Kiedy Anita odbiera³a Wiktora powiedzia³a ³ami¹cym g³osem, jakby zaraz mia³a siê rozp³akaÌ: "I jeœli Paùstwo pozwol¹ na dorobinê prywaty, chcia³abym jemu* tego Wiktora dedykowaÌ. Mam nadziejê, ¿e mnie teraz ogl¹da. Walczy z ciê¿k¹ chorob¹ i mam nadziejê, ¿ê zwyciê¿y. Kiedyœ jak na mnie patrzy³ - jak by³am ma³a - mówi³, ¿e dzieci jak s¹ ma³e to s¹ takie s³otkie, ¿e by siê chcia³o je zjeœÌ, a póŸniej ¿a³uje siê, ¿e siê tego nie zrobi³o. (tu jakby uœmiecha³a siê przez ³zy). Mam nadziejê tato, ¿e nie ¿a³ujesz.
Co z nim jest? WyzdrowiaÂł?

*chodziÂło o Jerzego Werner
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 26 gości