TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale kto mówi ¿e odrazu mia³by prowadziÌ "Fakty" gdyby przeszed³ do TVN ?? Oczywiœcie tam by by³o chyba najlepsze miejsce dla niego. Mo¿e by mia³ jakis program w TVN 24 m¿e by poprwadzi³ wieczorne wydanie "Magazunu 24 godziny" ?? A mo¿e przejdzie do polszmatowskich "Wydarzeù" ?? Tam by siê przyda³. Bo Hanka i Guga³a czy jak mu tam to za ma³o prowadz¹cych do g³ównych wydaù "Wydarzeù". A mo¿e w ogóle nie wywal¹ go z TVP ?? Wiadomo napisa³ to brukowiec, który nie raz juz podawa³ g³upoty. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie widzĂŞ miejsca dla Durczoka w TVN. Lis chyba teÂż go nie przyjmie, wiĂŞc bĂŞdzie miaÂł ten sam problem co Max Kolonko. :D SÂądzĂŞ, Âże Durczoka moÂże zastÂąpiĂŚ Bogdan Rymanowski. Jest znany i pewnie zgodziÂłby siĂŞ na odejÂście. :] WĂłwczas jego miejsce zajaÂłby pewnie Marciniak, a Marciniaka... Anita. :D :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

czy durczok odejdzoe z tvp

Post autor: salladyn »

Ja widzĂŞ miejsce dla Durczoka.W sam raz oddajÂące jego profesjonalizm.Seriwsy informacyjne od 0.00 do 5.00 nad ranem w weekendy.Nie przeszkadza wam wszystkim Âże to jest dziennikarz ktĂłry nie jest obiektywny :!: :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja bardzo bym siĂŞ cieszyÂła widzac go w tvn...
SÂądze Âże moÂże to byĂŚ wymiana Durczok za A*tomata :] bardzo dobra wymiana z resztÂą ;)
Tylko to zalezy od tego jakie poglÂądy politycznw ma Kajdanowicz bo to musi byĂŚ ktoÂś pro PiS ...
Najlepiej z telewizji TRWAM podejrzewam
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Re: czy durczok odejdzoe z tvp

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Salladyn, zgadzam siĂŞ z TobÂą w 100% Durczok jest nieobiektywny i nudny. Nie wiem co niektĂłrzy w nim takiego fascynujÂącego widzÂą.
A kto na jego miejsce???
Anita Werner oczywiÂście Ona potrafiÂłaby odÂświeÂżyĂŚ WiadomoÂści, zrobiĂŚ z nich ciekawy program. Gdyby przeszedÂł Ryman byÂłoby tak samo nudno jak jest teraz. Anicie stronniczoÂści zarzuciĂŚ nie moÂżna. Ona zdaje siĂŞ byĂŚ obiektywnÂą dzinnikarkÂą i trudno rozszyfrowaĂŚ mi jej poglÂądy polityczne.
WiĂŞc
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze: SÂądzĂŞ, Âże Durczoka moÂże zastÂąpiĂŚ Bogdan Rymanowski. Jest znany i pewnie zgodziÂłby siĂŞ na odejÂście. :]

Nie Ryman musi zostaĂŚ w TVN. Moim zdaniem bardzo dobrze prowadzi "Fakty" i tak myÂślĂŞ Âże w ogĂłle by siĂŞ nie zgodziÂł na odejÂście...
Marcin pisze:WĂłwczas jego miejsce zajaÂłby pewnie Marciniak, a Marciniaka... Anita. :D :D
Gdyby Ryman odszed³ no to napewno Piotr by zaj¹³ jego miejsce. :roll: I tak jak piszesz do prowadz¹cych do³¹czy³a by Anita lub ktos inny, no ale nie widzê kogoœ lepszego z TVN 24 do prowadzenia g³ównego wydania "Faktów".

P.S. - A.I.W.L.I.S. czy móg³byœ zmniejszyÌ iloœÌ wykrzykników w podpisie, bo roz********j¹ ca³¹ stronê. :mad:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie ma obiektywnych dziennikarzy nawet Ancie swego czasu zarzucano pewne przekrĂŞty :]
Durczok jest za to bardzo profesjonalny i ludzie bardzo go lubia czego nie moÂżna powiedzieĂŚ o takiej WYsockiej czy Kajdanowiczu
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

pawell pisze:P.S. - A.I.W.L.I.S. czy móg³byœ zmniejszyÌ iloœÌ wykrzykników w podpisie, bo roz********j¹ ca³¹ stronê. :mad:
JuÂż to zrobiÂłam, nie zrobiÂłem Marcinie, mozna by zrobiĂŚ coÂś z moi m nickiem, Âżeby nie myliÂł

Od moderatora: Ja wysÂłaÂłem Ci PW z prawidÂłowym zwrotem, pomyliÂłaÂś mnei chyba z pawellem. :)
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Re: czy durczok odejdzoe z tvp

Post autor: mietelski »

salladyn pisze:Nie przeszkadza wam wszystkim Âże to jest dziennikarz ktĂłry nie jest obiektywny :!: :?:
Za to Pochanke jest caÂłkowicie obiektywna, bezstronna i do tego zdobyÂła swojÂą posadĂŞ w sposĂłb caÂłkowicie uczciwy, nie gnojÂąc przy tym innych prezenterĂłw Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A.I.W.L.I.S. pisze:JuÂż to zrobiÂłam, nie zrobiÂłem Marcinie, mozna by zrobiĂŚ coÂś z moi m nickiem, Âżeby nie myliÂł
Oj :oops: :oops: aleÂż pomyÂłka :oops: :oops: sorry :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: czy durczok odejdzoe z tvp

Post autor: TVN_FAN »

mietelski pisze:Za to Pochanke (...)zdobyÂła swojÂą posadĂŞ w sposĂłb caÂłkowicie uczciwy, nie gnojÂąc przy tym innych prezenterĂłw Obrazek
a konkretniej ?? podaj szczegó³y...o kim myœlisz, ¿e zosta³ tak bardzo poszkodowany przy Justynê ?? !! ?? Tylko nie powtarzaj siê ju¿ z Pieczyùskim bo o tym to wiemy ju¿ wszyscy...
----------------------------------------------------------------------------------
Co do Durczoka - myœlê, ¿e to tylko burza w szklance wody...Fakt ju¿ wiele razy pisa³ ró¿ne cuda, który nie mia³y potwierdzenia w rzeczywistoœci. Wiêc spokojnie, poczekajmy na rozwój wypadków...
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ojojoj. ProszĂŞ mi tu nie wszczynaĂŚ wÂątku Justyny Pochanke. :D
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Post autor: mietelski »

Szkoda, Âże nawet tak Âświetny dziennikarz, jak Kamil Durczok, nie moÂże byĂŚ pewien swojej posady, bo przy kaÂżdej zmianie ekipy rzÂądzÂącej musi nastÂąpiĂŚ wymiana personelu w tvp (m.in.). O, juÂż widzĂŞ, jak do WiadomoÂści ÂściÂągnÂą tego grubego faceta, albo tÂą babĂŞ z wtybaÂłuszonymi oczami z tvtrwam. A szkoda, bo WiadomoÂści juÂż nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ :( WiĂŞc co? Eeee, chyba przerzucĂŞ siĂŞ na wydarzenia :/
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kto zostaÂł poszkodaowany :D ???
To chyba jest w 100 % jasne :]

Tak TVN_Fanie tylko Âże DUrczok jest niewygodny dla ekipy WarakoĂąskiej juÂż od zesÂłego roku :] tylko nie bylo ich staĂŚ na zerwanie kontraktu
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:Kto zostaÂł poszkodaowany :D ???
To chyba jest w 100 % jasne :]
A no tak...zapomniaÂłem :D
kamuii pisze:Tak TVN_Fanie tylko Âże DUrczok jest niewygodny dla ekipy WarakoĂąskiej juÂż od zesÂłego roku :] tylko nie bylo ich staĂŚ na zerwanie kontraktu
Czyli co ?? Myœlisz, ¿e jednak wykorzystaj¹ okazjê ?? No to kto wtedy zostanie do g³ównego wydania ?? Wysocka ?? No sory - nie przepadam za Durczokiem ale jednak jak¹œ tam twarz¹ TVP i Wiadomoœci dla mnie jest !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości