Rymanowski, Metz, Cejrowski ......

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Rymanowski, Metz, Cejrowski ......

Post autor: Grand »

ObejrzaÂłem wÂłaÂśnie rozmowĂŞ 3-ch PanĂłw na temat numeru "zerowego" - nowej "Machiny". Moja subiektywna ocena - a znam Metza i Cejrowskiego z ich wystĂŞpĂłw w ostatnich 13 latach.

Panowie :) :) - Âładnie ktoÂś podpÂłaciÂł za ten wywiad w tvn24 - no i szczegĂłlnie w magazynie "24 godziny". Pan Cejrowski jak nigdy - rzucaÂł argument - oponent odpowiadaÂł i ... cisza - czyli odpowiedÂź Metza go w peÂłni zadowoliÂła. W przeciwnym kierunku - Cejrowski rzuca "niby zarzut" - Metz odpowiada - i Cejrowski ....cisza. Nie no super :))

I jeszcze na koniec rozmowy - kamera juÂż robi tradycyjny finaÂłowy przejazd a tu Ryman ..... (nie wylaczyli mikrofonu)..... i slysze..."Panowie .... jesze prosze o ......".

Ludzie - albo robimy powaÂżny program - albo sprzedajemy siĂŞ nie tylko w paÂśmie reklamowym - a rĂłwnieÂż w programie ??? to byÂłby koniec wiarygodnoÂści !!! Ja rozumiem, Âże ktoÂś kto kupiÂł tytuÂł "Machina", chce mieĂŚ rozgÂłos - ale to widaĂŚ ....

Pozdrawiam wszystkich PaĂąstwa,
..... Grand
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Grand ja te¿ wczoraj oglada³em magazyn "24 godizny" i mi rozmowa siê podoba³a. Tego dnia niewydajew mi siê by byli jacyœ ciekawsi goœcie. Weg³ug mnie nietraktuje tego jako brak wiarygotnoœci, Bogdan rymanowski zazwyczaj szuka jakiejœ "luŸnej" rozmowa. By³a ciekawa i to nie tylko dlatego, ¿e Wojciech Cejrowski jest znany z ciekawego stylu ¿ycia, patrz np. ta herbatka na stole. ale temat by³ doœc interesuj¹cy a obaj panowie siê niezgadzali i jeden chcia³ drugiemu wytkn¹Ì, ¿e niema racji, by³y przytaczane ciekawe argumenty. Wed³ug mnie to jest jedna z najleprzych rozmów w magazynie "24 godizny" jaka widiza³em kiedykolwiek, jest napewno w pierwszej 10.
Wróciłem!!
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

no wlasnie Cejrowski zdziwi³ mnie najbardziej - raczej ostro zawsze dyskutowa³ i mocnych s³ów uzywa³ - a wczoraj bylo grzecznie - jedno zdanie jego jedno metza - no ale moze sie ugrzecznil. nevermind.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nies¹dze, chociaz to tesz mnie zdziwi³o by³ moment kiedy siê chyba troche zdenerwowa³ ale niepowiedzia³ nic co by mnie zszkowa³o...no có¿, mo¿e Bogdan go poprosi³ by by³ grzeczny:):)
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości