Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Najciekawsze ejst zdjĂŞcie w Âśrodku, co jest swoistym komentarzem do caÂłego artykuÂłu, gdzie Kamil jest przedstawiony jako miÂły i sympatyczny a Justyna jako "zimna formalistka". W Âśrodku artykuÂłu sÂą dwa zdjĂŞcia, Durczok, ktĂłry jest uÂśmiechniĂŞty i szczĂŞÂśliwy, i Pochanke, ktĂłra ejst zÂła i patrzy spod byka...
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Jest te¿ pewnie inny powód. Jego przejœcie do TVN wi¹¿e siê z awansem.
Powód odejœcia Kamila Durczoka jest chyba jeden, ale nikt go nie potwierdzi oficjalnie. Bo oficjalnie nie mówi siê, ¿e w TVP oprócz warsztatu, u dziennikarza liczy siê "przynale¿noœÌ polityczna". Chyba w to nie w¹tpicie? :?
Marcin pisze:Durczok powinien teÂż poprawiĂŚ marketing i reklamĂŞ FaktĂłw
Ca³kiem dobra rada na przysz³oœÌ dla Kamilka. Zw³aszcza jeœli jego osoba pojawi siê w reklamach. :wink:
A kilka tygodni temu, kiedy w radiu zaczĂŞÂły pojawiaĂŚ siĂŞ reklamy FaktĂłw zastanawiaÂłam siĂŞ dlaczego nie sÂłychaĂŚ w nich Âżadego gÂłosu prezentera, ani reportera FaktĂłw. Bezosobowo reklamowali ten program, jakby nie mieli czym pochwaliĂŚ. ToÂż nawet WiadomoÂści umieÂściÂły WysockÂą na plakacie. :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:

TVN_FAN pisze:(...)I ja siĂŞ tam wcale nie dziwiĂŞ, Âże Durczok poszedÂł do TVN - kasa, kasa, kasa...


No a ty na jego miejscu nie poszedÂłbyÂś tam gdzie Ci daliby wiecej ?? :> A poza tym napewno wkrĂłtce zostaÂłby wuÂżucony z TVP... :roll:
PaweÂł - jasne, Âże bym poszedÂł - to normalna kolej rzeczy. Idzie siĂŞ tam do pracy gdzie oferujÂą lepsze warunki.
Ale nie wiem czy moÂżna tak przebieraĂŚ jak siĂŞ zarabia (wg doniesieĂą prasowych !! bo nie widziaÂłem jego paska wypÂłaty :evil2: ) okoÂło (=-) 60-70 000 zÂł :? Wydaje mi siĂŞ, Âże to kwestia smaku...

A to, ¿e zosta³by wyrzucony z TVP ?? Mo¿e nie wyrzucony acz dyplomatycznie podziekowano by mu za pracê :wink: albo zaproponowano du¿¿¿¿ooooooo ni¿szy kontrakt.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiesz ja mam 16 lat i jeszcze niemam potrzeby by pracowaÌ. Ale wydaje mi siê, ¿e idzie siê do innej pracy nie tylko po to by wiêcej zarabiaÌ, ale tak¿e tam gdzie masz jakies mo¿liwoœci rozwoju, gdzies gdzie bêdziesz robi³ coœ leprzego i mo¿e ciekawszego ni¿ poprzedniol. Ja przynajmniej mam nadzieje, ¿e Durczok to TVN idzie dlatego bo tam widzi jakieœ mo¿liwoœci a nie dlatego, ¿ ebêda mu tam p¹³ciÌ prawie dwa razy wiêcej i dostanie s³u¿bowy samochód, tak informuje SE.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to na szczegó³y zwi¹zane z Durczokiem w TVN poczekamy a¿ do kwietnia:

Media Link pisze:Kamil Durczok rozpocznie pracĂŞ w "Faktach" TVN w maju. NiektĂłre media spekulowaÂły, Âże poza pracÂą w sztandarowym programie informacyjnym stacji Waltera - poprowadzi teÂż wÂłasny magazyn w TVN24. O tym jak bĂŞdzie w rzeczywistoÂści - nie dowiemy siĂŞ prĂŞdko.

- Co do szczegó³ów mojej obecnoœci w Faktach - informacje pojawi¹ siê pewnie dopiero w kwietniu. - powiedzia³ wortalowi internetowemu MediaLink.pl Kamil Durczok.


Jeszcze zapomniaÂłem dodaĂŚ to:

Media Link pisze:Nieoficjalnie mówi siê o autorskim magazynie Durczoka w TVN24 i programie publicystycznym podobnym do "Debaty" w TVN. Ten drugi projekt móg³by jednak ruszyÌ dopiero jesieni¹. Szczegó³y wiosennej ramówki TVN poznamy w œrodê.


Czyli Durczok prowadziÂłby "Fakty" jakis program publicystyczny w TVN24 i jeszcze jakiÂś w TVN. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To Durczok bĂŞdzie wszĂŞdzie!!!! A co do programu w TVN, obawiam siĂŞ, Âże ta niby "Debata" zastÂąpi miejsce "Teraz my!"
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I chyba niestety tak bĂŞdzie. :roll: Ale mam nadziejĂŞ Âże dadzÂą ten program Durczoka w niedzielĂŞ po "Pod napiĂŞciem". :roll: Ale wtedy byÂłyby 2 programy publicystyczne w TVN wiec chyba to by nie przeszÂło... :roll: Mam nadziejĂŞ ze coÂś na tej konferencji w ÂśrodĂŞ powiedzÂą. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, Teraz my na pewno bĂŞdzie swojÂą drogÂą, a program Durczoka swojÂą. Debata Durczoka wyglÂąda nieco inaczej niÂż program Sekielskiego i Morozowskiego. A tak po za tym sÂądzĂŞ, Âże Durczok w TVN oprĂłcz FaktĂłw nie poprowadzi juÂż Âżadnego prorgamu, co najwyÂżej ten autorski magazyn w TVN24. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No niewiem, mam nadzieje, Âże masz racje. Ciekawe jaki bĂŞdzie ten autorski program w TVN24, tam juÂż chyba niema pomysÂłu na program, ktĂłrego nikt nie zrobiÂł. Mam nadzieje, Âże nie zobaczymy go w magazynie "24 godziny"
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet "Newsweek" pisze o przejÂściu Durczoka z TVP do TVN... TU jest artykuÂł z tej gazety...

...a to 1 strona:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Fakcie" Kamil Durczok napisaÂł artykuÂł o tym o co chodziÂło w ostatnich wydarzeniach politycznych - "Przeciek kontrolowany i poskromienie koalicjantĂłw". I juÂż "Fakt" podpisaÂł tak Kamila: "Kamil Durczok - nowy szef "FaktĂłw" TVN".

Obok jest takÂże wypowiedz Tomasza Lisa...

----------------
MaÂłe plany Durczoka:

Media Link pisze:(...)Czego widzowie "FaktĂłw" TVN mogÂą spodziewaĂŚ siĂŞ po Durczoku?

- By³oby mocno nieeleganckie, gdyby moi przyszli wspó³pracownicy dowiadywali siê o moich planach z prasy - powiedzia³ "Polityce" Kamil Durczok

- Chcia³bym, aby to by³ taki program, ¿e ludzie wstrzymuj¹ oddech przed 19 zastanawiaj¹c siê: Co te¿ oni poka¿¹ tym razem. Je¿eli tak bêdzie, a jest to mo¿liwe tylko w grze zespo³owej, bo dla solistów jest publicystyka, bêdê bardzo zadowolony - doda³ Durczok.


Ja te¿ bym tak chcia³ ¿eby tak by³o. I aby mniej takich weekendowych materia³ów by³o bo are razy o czymœ wa¿nym nie powiedzieli...

P.S. wiem Âże 2 posty pod rzÂąd niech ktoÂś je scali...


"KtoÂś" Ci scaliÂł. WyjÂątkowo.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak ktoÂś chce artykuÂł o Durczoku z Newsweek'a
to pisac na maila

kamuii.chan22@gmail.com

NIE PISAC NA PW

tak sobie poczytaÂłam i widaĂŚ wyraÂźnie Âże
a ) nie chcÂą kamila w redakcji
b) StyÂśka pozegna siĂŞ ze swoimi przywilejami :D byle nie z praca ;(
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Jak ktoÂś chce artykuÂł o Durczoku z Newsweek'a
to pisac na maila

kamuii.chan22@gmail.com
WkoĂącu z czego :?: :> z "Polityki" czy "Newsweek"? zresztÂą nie waÂżne juÂż napisaÂłem do Ciebie. :]

kamuii pisze:tak sobie poczytaÂłam i widaĂŚ wyraÂźnie Âże
a ) nie chcÂą kamila w redakcji


No to kamil pewnie nie bĂŞdzie siĂŞ tam czuÂł za dobrze, ale moze zdanie zmieniÂą jak bo bardziej - bliÂżej poznajÂą... :roll:

kamuii pisze:b) StyÂśka pozegna siĂŞ ze swoimi przywilejami :D byle nie z praca ;(


Czyli nie bĂŞdzie ukÂładaĂŚ grafiku itp... No moÂże nareÂście nie bĂŞdziecie w temacie o Anicie Werner gadaĂŚ o tym... :twisted: A z pracÂą pewnie siĂŞ nie poÂżegna, ale gdyby tak byÂło (odpukaĂŚ) to niech Kamil spada... :twisted: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Z newsweeka :]
Najpierw mi siĂŞ pomyliÂło... juÂż sprawdzam pocztĂŞ :D

hehe w temacie o Anicie i tka bedzimey gadaĂŚ bo wiadomo kto to zapoczÂątkowaÂł :D
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Czyli nie bĂŞdzie ukÂładaĂŚ grafiku itp... No moÂże nareÂście nie bĂŞdziecie w temacie o Anicie Werner gadaĂŚ o tym... :twisted: A z pracÂą pewnie siĂŞ nie poÂżegna, ale gdyby tak byÂło (odpukaĂŚ) to niech Kamil spada... :twisted: :D [/color]
Tak Pawell !! Szanowny Pan Black Jack teraz weŸmie na klawiaturê Durczoka i pewnie przy pisaniu teraz Kamil Durczok bêdzie mu siê klawiatura zacina³a :? No i ciekawe na kogo teraz bêd¹ zrzucaÌ winê za nieobecnoœÌ Werner na antenie (to absolutnie nie do Ciebie sugestia kamuii :lol: )

A co do obecnoÂści Justyny na wizji to masz racjĂŞ - Jej nie potrzeba Âżadnych przywilejĂłw - ona jest najlepsza i zawsze takowa bĂŞdzie !!
I juÂż doczekaĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ maja jak w wÂątku o Werner bĂŞdzie ..."a ten Durczok taki, a taki..."

bĂŞdzie git !! :wink:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości