[TVN] Złoty dla zuchwałych

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Dzisiaj w "Uwadze o piÂątej" fajna relacja z kulis testu.(...)
Wszyscy, ktĂłrzy tego nie widzieli (m.in. ja :wink: ) mogÂą zobaczyĂŚ ten materiaÂł z dzisiejszej "Uwagi!" TU. :wink: TakÂże tam maÂły artykuÂł z tego co sie wczoraj dziaÂło...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

TVN kolejny raz pokazaÂł jak durny program potrafi zrobiĂŚ. Co ten test miaÂł sobÂą zaprezentowaĂŚ???
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja sie rozczarowaÂłem. Oczywiscie od strony wizualnej i technicznej wszystko ok, natomiast pytania... ProszĂŞ ja was, zawachaÂłem siĂŞ ... 3 razy razem z rundÂą finaÂłowÂą. Na caÂły test miaÂłem 1 pomyÂłkĂŞ - i to dlatego ze zle wbiÂłem dane na kalkulator i wyszÂło mi, Âże tylko 8000 starczy na naszÂą spÂłatĂŞ dÂługu publicznego...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja niewiem czy moÂże to ze mnÂą jest coÂś nie tak czy ten caÂłytest to jakas bujda!! SÂłuchajcie, moze i studio fajne, grafika oki, prowadzÂący ujdÂą...ale coÂś mi tu niepasi. Rozumiem robienie testu IQ ale dla mnie reszta jest bez sensu, i ten na prawo jazdy i ten obecny, znaczy siĂŞ ten co jest juÂż (dziĂŞki Bogu) za nami zÂą niepotrzebne i zbĂŞdne. To takie "Ciao Darwin" tak samo niepotrzebne.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:(...) Rozumiem robienie testu IQ ale dla mnie reszta jest bez sensu, i ten na prawo jazdy i ten obecny, znaczy siĂŞ ten co jest juÂż (dziĂŞki Bogu) za nami zÂą niepotrzebne i zbĂŞdne.(...)
A dla mnie one nie sÂą zbĂŞdne. Prawo i ekonomia sÂą w naszym codziennym Âżyciu wiĂŞc sÂą potrzebne takie testy. :roll: No ale uwaÂżam ze robienie kolejnych edycji to bĂŞdzie bezsensu i zbĂŞdne...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mi siĂŞ zdaje, Âże juÂż im siĂŞ wyczerpaÂły tematy do robienia testĂłw. A moÂże za rok zrobiÂą Test - 10 lat TVN. To byÂłby dobry temat do testu.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

wÂłoch pisze:Mi siĂŞ zdaje, Âże juÂż im siĂŞ wyczerpaÂły tematy do robienia testĂłw. A moÂże za rok zrobiÂą Test - 10 lat TVN. To byÂłby dobry temat do testu.
Popieram to by by³o fajne ukoronowanie 10 lecia TVN-u, mam nadzieje, ¿e TVN zrobi jak¹œ fete, np. specjalna linia gad¿etów, która bed¹ wysy³aÌ to widzów...wystarczy³o by do niech wys³aÌ tylko meila:):) Ale to tlyko z³udne marzenia:(:(
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości