"Nowy Dzień" - nowa gazeta

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a dziennikowi "Nowy DzieĂą" spada sprzedaÂż. Pewnego dnia osiÂągneÂła tylko ponad 70 tys egz. przy nakÂładzie 450 tys. :roll: OgĂłlnie Âśrednia sprzedanych egz. to ponad 177 tys, a nakÂład 480 tys... :roll:

WiĂŞcej TU.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No a dziennikowi "Nowy DzieĂą" spada sprzedaÂż. Pewnego dnia osiÂągneÂła tylko ponad 70 tys egz. przy nakÂładzie 450 tys. :roll: OgĂłlnie Âśrednia sprzedanych egz. to ponad 177 tys, a nakÂład 480 tys... :roll:

WiĂŞcej TU.
No to przecieÂż byÂło do przewidzenia... "Nowy DzieĂą" myÂślaÂł, ze zrobi karierĂŞ na polskim rynku a tu niestety...PudÂło :D Mysleli, ze podbijÂą rynek leksykonem "Budki Suflera" po 13 zÂł (sic!!) od drugiego numeru - jak jest teraz nie wiem bo juÂż przestaÂłem na 3 numerze kupowaĂŚ.

Nieudany chwyt reklamowy i na nieszczêœcie dla redaktorów "Nowego Dnia" Fakt i Super Ekspress nie przepuszcz¹ ich g³êbiej na rynek :wink:
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No i koniec z "Nowym dniem":

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 76801.html

Szkoda, chociaÂż nie kupowaÂłem. W czwartek ostatni numer. Ciekawe, jak siĂŞ poÂżegnajÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja dzisiaj akurat kupiÂłem NW. Jak dla mnie cienizna (maÂło stron). W ogĂłle lepiej sobie kupiĂŚ GW bo jest ciekawsza wg mnie. WiĂŞcej stron, wiĂŞcej tematĂłw.

Gazeta œrodka = szaroœÌ (bo jak ktoœ chce sobie kupiÌ gazetê z wiadomoœciami to sobie kupi GW, jak tabloida chce poczytaÌ to kupi Fakt.)
Od poczÂątku myÂślaÂłem, Âże ten rodzaj gazety siĂŞ w Polsce nie przyjmie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie dziwiĂŞ siĂŞ ta gazeta jest maÂło ciekawa ma maÂło stron jeszzce jakieÂś gÂłupie tamaty sÂą w niej... :? No i ta akcja z leksykonem "Budki Suflera"... :? :? Lepiej by sobie poradzÂł pewnie brukowiec no ale mi 2 juÂż wystarczÂą a w marcu pewnie bĂŞdzie 3... Agora ma bardzo dobrÂą "GazetĂŞ WyborczÂą" niech pomyÂślÂą, aby obniÂżyĂŚ jej cenĂŞ moÂże sprzedaÂż siĂŞ zwiĂŞkszy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...)Agora ma bardzo dobrÂą "GazetĂŞ WyborczÂą" niech pomyÂślÂą, aby obniÂżyĂŚ jej cenĂŞ moÂże sprzedaÂż siĂŞ zwiĂŞkszy... :roll:
Czy Gazeta Wyborcza jest takÂą dobrÂą gazetÂą ?? Hmm...mam wÂątpliwoÂści - napewno jest lepsza jak "Nowy DzieĂą" ale napewno nie jest bardzo dobra.

Co do "Nowego Dnia" - có¿...dobrze im tak !! Nale¿a³o im siê to za "numerek" z leksykonem Budki Suflera. :evil:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Czy Gazeta Wyborcza jest takÂą dobrÂą gazetÂą ?? Hmm...mam wÂątpliwoÂści - napewno jest lepsza jak "Nowy DzieĂą" ale napewno nie jest bardzo dobra.
A to nie jest dobra? :smiech:
A jaka codzienna jest lepsza od Wyborczej? Chyba tylko Rzepa siĂŞ wybija. Poza Naszym Dziennikiem oczywiÂście :evil2:
pawell pisze:Agora ma bardzo dobrÂą "GazetĂŞ WyborczÂą" niech pomyÂślÂą, aby obniÂżyĂŚ jej cenĂŞ moÂże sprzedaÂż siĂŞ zwiĂŞkszy...
Jak na zamĂłwienie masz, niedawno ruszyÂła akcja "teczkowa" Gazety- Wyborcza za zÂłotĂłwkĂŞ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: A to nie jest dobra? :smiech:
A jaka codzienna jest lepsza od Wyborczej? Chyba tylko Rzepa siĂŞ wybija. Poza Naszym Dziennikiem oczywiÂście :evil2:
Gazeta Wyborcza...No có¿...

Dla mnie nie jest ona bardzo wiarygodn¹ gazet¹. Kilkakrotnie spotka³em siê tam z ró¿nymi "dziwnymi" tekstami, które jak dla mnie by³y ewidentnie ustawiane przez "takich i owakich".

Zgoda - moÂże i siĂŞ wybija na marnym polskim rynku prasowym ale nie jest wybijajÂącÂą siĂŞ. Czasem (przynajmniej w miom odczuciu) gazety codzienne lokalne sÂą bardziej obiektywne.

No a "Nasz Dziennik" to ju¿ zdecydowanie jest w tej klasyfikacji na miejscu oczywiœcie tylko i wy³¹cznie pierwszym :evil2:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem "Gazeta Wyborcza" jest najlepsza, potem "Rzeczpospolita", a potem dÂługo, dÂługo nic... :D No moÂże przesadziÂłem dodajÂąc sÂłowo bardzo - ale jest dobra. :D :]

EDIT:

No i dzis ostatni nr "Nowego Dnia":

Obrazek

Obrazek

takÂże w dziesiejszym "Fakcie" na ostatniej stronie jest o tym:

A przecieÂż Fakt ostrzegaÂł... GWIAZDY (to jest podobne do loga "Nowego Dnia" :roll: ) nie kÂłamiÂą

Trzeba sÂłuchaĂŚ tego, co mĂłwiÂą gwiazdy! kto tego nie zrobi, Âźle na tym wychodzi. Dzisiaj mamy na to koronny dowĂłd.
A zaczĂŞÂło siĂŞ w listopadzie 2005r., gdy 12-tego ostrzegaliÂśmy: gwiazdy mĂłwiÂą, za nadchodzacy tydzieĂą bĂŞdzie najgorszy w roku!. Astrologowie odradzali robienie nowych interesĂłw, kupowanie nowych rzecay, nawet jeÂśli kosztowaÂłaby zÂłotĂłwkĂŞ, zawieranie nowych kontraktĂłw, umawianie siĂŞ na pierwsze randki, wchodzenie na rynek z nowoÂściami, podejmowanie nowej pracy. Bili na alarm: nowe przedsiĂŞwziĂŞcia skazane sÂą na klĂŞskĂŞ! Gwiazdy miaÂły racjĂŞ. Dowodem jest choĂŚby los gazety "Nowy DzieĂą". MiaÂła byĂŚ krokodylem i poÂżreĂŚ konkurencjĂŞ na rynku prasowym. MiaÂła byĂŚ peÂłna Âżycia. I oto - uszÂło ono z niej, bo jej matka nie psÂłuchaÂła gwiazd!(...)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a mi troche smutno Âże niebĂŞdzie "Nowego Dnia", bo przyznam siĂŞ bez bicia raz wygraÂłem 100zÂł.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no "Fakt" niezachowaÂł siĂŞ po koleÂżensku, ale tego byÂło moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ. Ja co prawda "Noego dnia" nieczytaÂłem ale szkoda, Âże gazeta schodzi z rynku, bo konkurencja jest mniejsza. Ale pocieszam siĂŞ, Âże niedÂługo poodbno szykuje nam siĂŞ polski odpowiednik niemieckiego "Die Welt"...poczekamy zobaczymy.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O powstaniu "Nowego Dnia" chyba "Wiadomosci" i "Fakty" nie mĂłwiÂły a jak gazeta znika to pojawiajÂą siĂŞ materiaÂły. :roll: Pare minut temu byÂł w "Faktach" teraz jest w "WiadomoÂściach" nie wiem jak tam "Wydarzenia". :roll: I w obu materiaÂłach o nowych dziennikach, ktĂłre nadchodzÂą.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość