Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ostatnio moÂżna Blacka spotkaĂŚ teÂż w innych wÂątkach
Tak jakoÂś wyszÂło ;)
s¹ jeszcze realne szanse na to, ¿e jak¹œ œwiatow¹ damê zobaczymy
Tak, tak, ÂświatowÂą :rydzyk:
[...]czy to Anita rozmawiaÂła z tymi znawcami polskiej polityki, z paniÂą Waltz :D
Ale pytanie, kto rozmawiaÂł z pozostaÂłymi nadal pozostaje bez odpowiedzi :?
Z przyjemnoÂściÂą obwieszczam wszem i wobec, Âże ja miaÂłam racjĂŞ :tanczy:
Jak zawsze Funcky, jak zawsze :smile: Nie wiem, po co ja w ogĂłle wdajĂŞ siĂŞ w jakiekolwiek spory z TobÂą :roll:
sÂłowa te wypowiedziaÂł prof. Grygiel
A propos pana profesora :D DziÂś dopiero zauwaÂżyÂłem jakie sÂłodkie robiÂła miny Anita, kiedy staÂła z nim w tym oknie :P :devil: CaÂła sytuacja arcyÂśmieszna :lol: nie do opisania :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak jakoÂś wyszÂło
I bardzo dobrze :]
Tak, tak, ÂświatowÂą
No w sumie one wszystkie swiatowe :> tylko na swiecie nie znane :devil:

heh ;/ byle nie Condi....

Rowling Rowling Rowling :D:D to jest Âświatowa ale czy dama ? :> :D:D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dama, czy nie - jakieÂż to ma znaczenie? :D ByÂła Steinbach, to chyba kaÂżda pani moÂże staĂŚ siĂŞ bohaterkÂą Damy Pik :?
Tak, tak, ÂświatowÂą :rydzyk:
tylko na swiecie nie znane
I znanÂą - no wÂłaÂśnie :devil:
A propos pana profesora DziÂś dopiero zauwaÂżyÂłem jakie sÂłodkie robiÂła miny Anita, kiedy staÂła z nim w tym oknie CaÂła sytuacja arcyÂśmieszna :lol: nie do opisania :lol:
Co wiĂŞc powiedzieĂŚ o scenach w sypialni, czy garderobie Suchockiej? :lol: Anita byÂła bardziej dociekliwa w kwestii iloÂści szali i tego, w ktĂłrej szufladzie siĂŞ znajdujÂą, niÂż momentami w kwestiach politycznych :lol: ,,a to w tej szufladzie?'', ,,ach w drugiej'', to wszystkie pani szale?'', ,,tylko jedna szuflada na szale?'' :lol:
I jeszcze jedno :D Wczoraj pisaÂłam, Âże odcinek nie miaÂł zakoĂączenia, Âże brakowaÂło puenty.
Dzisiaj spojrza³am na to nieco inaczej :D Ws³ucha³am siê w opowieœÌ pani Waltz o tym, ¿e Suchocka lubi³a jeŸdziÌ na zakupy do Londynu, ale ju¿ nie wyje¿d¿a, bo to chyba przez przys³owiow¹ poznaùsk¹ oszczêdnoœÌ :lol:
PóŸniej nast¹pi³a ostatnia scena, bodaj na rynku z warzywami i Suchocka mówi¹ca ostatnie s³owa ...... coœ w rodzaju: ,, szkoda na to pieniêdzy'' :lol:
Wzi¹Ì te powy¿sze fakty, rewolucjê z obni¿eniem rent i emerytur i wniosek siê nasuwa sam :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

GratulujĂŞ puenty :brawa:
Anita byÂła bardziej dociekliwa w kwestii iloÂści szali i tego, w ktĂłrej szufladzie siĂŞ znajdujÂą, niÂż momentami w kwestiach politycznych :lol
Ale nie zaprzeczysz, ¿e, ¿eby dobrze wykonaÌ powierzone zadanie, musia³a zaczerpn¹Ì niebanalnej i szczegó³owej lekcji historii wspó³czesnej Polski :] Z po¿ytkiem dla niej, tym razem.
Bo tak naprawdĂŞ czy potrzebnie Anita spĂŞdziÂła tyle czasu nad zaznajomieniem siĂŞ ze szczegó³ami historii Grecji np.? PrzecieÂż w newsach nawet nie informowano o tym, Âże na poczÂątku roku w Grecji byÂły wybory parlamentarne :? Anita spĂŞdziÂła na pewno masĂŞ czasu nad zapoznaniem siĂŞ z caÂłym mechanizmem greckiego rzÂądzenia, kiedy u nas duÂżo jest do zrobienia, powiedzenia, omĂłwienia, przeanalizowania – myÂślĂŞ tu o dziennikarstwie postrzeganym na arenie krajowej. Owszem, to czego siĂŞ nauczyÂła i dowiedziaÂła, to jej, ale dobrze siĂŞ staÂło, Âże tym razem musiaÂła bardzo wnikliwie zag³êbiĂŚ siĂŞ w sprawy krajowe i przeanalizowaĂŚ politykĂŞ rodzÂącej siĂŞ i rozwijajÂącej III RP :D
PóŸniej nast¹pi³a ostatnia scena, bodaj na rynku z warzywami
Zupe³nie jak w poradku, tym z Kazimierza :devil: Praktyka i nauka nie posz³y w las :lol: A nam ten poradek wydawa³ siê bezpodstawny :lol2: Tyle, ¿e tym razem sprawa nie kr¹¿y³a wokó³ pomidorów i cukini, a karczochów ... :lol: chyba :roll:
Ostatnio zmieniony niedziela 26 mar 2006, 16:43 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 2 razy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
syzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 07 sie 2005, 12:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: syzio »

MoÂżecie powiedzieĂŚ o co chodzi? :( Tak w skrĂłcie :D :rydzyk:
PS. Jakie wydarzenie jest za dwa dni?
TVN TVN TVN TVN TVN
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:cicho: :cicho: :cicho:
CierpliwoÂści :D Dowiesz siĂŞ za 2 dni :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

syzio pisze: Jakie wydarzenie jest za dwa dni?
Pewnie chodzi o jak¹œ rocznicê, jakiegoœ wielkiego wydarzenia w dziejach ludzkoœci :roll: :D
Praktyka i nauka nie posz³y w las A nam ten poradek wydawa³ siê bezpodstawny Tyle, ¿e tym razem sprawa nie kr¹¿y³a wokó³ pomidorów i cukini, a karczochów ...
MoÂże Anita zÂłapie w koĂącu kulinarnego bakcyla :lol: I juÂż nie bĂŞdziesz miaÂł Black Âżadnych oporĂłw, by ..... :lol:
No i popatrzcie, kuchnia pani Suchockiej nawet Wa³êsê odmieni³a :lol:
Jak¹¿ si³ê perswazji ma ten posi³ek ...... okazuje siê, ¿e dla cia³a i dla ducha :D

Ale nawet gdyby Anita staÂła siĂŞ najlepszÂą kucharkÂą Âświata :lol2: ja i tak bĂŞdĂŞ pod najwiĂŞkszym wraÂżeniem tych deklamacji Anity, ktĂłrymi nas raczy kilkakrotnie w trakcie trwania programu :D PrzecieÂż tego powinny dzieci uczyĂŚ siĂŞ w szkole zamiast Inwokacji ;) PiĂŞknym jĂŞzykiem mĂłwi Anita :smile:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Black Jack '62 pisze::cicho: :cicho: :cicho:
CierpliwoÂści :D Dowiesz siĂŞ za 2 dni :lol:
Ale ja ten podpis juÂż chyba przedwczoraj widziaÂłem :> :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Funckyrella pisze: Pewnie chodzi o jak¹œ rocznicê, jakiegoœ wielkiego wydarzenia w dziejach ludzkoœci :roll: :D
Na pewno to nie bêdzie rocznica pierwszych Faktów G³ównych Anity (5 marca 2003) i rocznica odebrania statuetki Wiktora (15 marca 2003). :o Hmm... Ciekawe co to? :mhm:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W³och masz trochê mylne informacje :D Anita Wiktora otrzyma³a owszem 15 marca, ale 2004 roku :D A pierwsze fakty g³ówne poprowadzi³a 31 stycznia 2004 roku :D
::Kamil pisze: Ale ja ten podpis juÂż chyba przedwczoraj widziaÂłem :> :lol:
To niemoÂżliwe, przedwczoraj w miejscu 2 byÂła inna cyferka :lol:
Pewnie chodzi o jak¹œ rocznicê, jakiegoœ wielkiego wydarzenia w dziejach ludzkoœci
Lepiej tego uj¹Ì nie mo¿na by³o 8) :brawa:
MoÂże Anita zÂłapie w koĂącu kulinarnego bakcyla
wybacz, ale cholernie trudno mi wyobraziĂŚ sobie AnitĂŞ pichcÂącÂą w kuchni smaczny obiadek :lol: :lol: :lol:
bĂŞdĂŞ pod najwiĂŞkszym wraÂżeniem tych deklamacji Anity, ktĂłrymi nas raczy kilkakrotnie w trakcie trwania programu PrzecieÂż tego powinny dzieci uczyĂŚ siĂŞ w szkole zamiast Inwokacji
:lol: Anita wieszczem :lol:
To prawda :D wspaniale sÂłucha siĂŞ tych zapowiedzi. Anita posÂługuje siĂŞ takim wyszukanym stylem :P

O cholera :o dopiero dowiedzia³em siê, ¿e dziœ by³a zmian czasu z zimowego na letni :lol: To dlatego tak mi ten dzieù umkn¹³ i dlatego jeszcze jasno za oknami :lol: :lol: Dobrze, ¿e nie mia³em umówionych terminów :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Black Jack '62 pisze:W³och masz trochê mylne informacje :D Anita Wiktora otrzyma³a owszem 15 marca, ale 2004 roku :D A pierwsze fakty g³ówne poprowadzi³a 31 stycznia 2004 roku :D
le przepisa³em dane z waszego artyku³u. :hmm: Mia³a byÌ 4, a da³em 3. Je¿eli chodzi o fakty, to chodzi³o mi o popo³udniowe, a nie g³ówne. W³aœnie te Anita poprowadzi³a po raz pierwszy 5 marca. :)
MoÂże Anita zÂłapie w koĂącu kulinarnego bakcyla. wybacz, ale cholernie trudno mi wyobraziĂŚ sobie AnitĂŞ pichcÂącÂą w kuchni smaczny obiadek :lol: :lol: :lol:
MoÂże zamiast prowadzenia PoradkĂłw zajĂŞÂłaby siĂŞ prowadzeniem DDTVN. MoÂże by tam coÂś zgotowaÂła. :D
To prawda :D wspaniale sÂłucha siĂŞ tych zapowiedzi. Anita posÂługuje siĂŞ takim wyszukanym stylem :P
Ciekawe czy pisze wiersze? MogÂłaby zostaĂŚ poetkÂą. :D
O cholera :o dopiero dowiedzia³em siê, ¿e dziœ by³a zmian czasu z zimowego na letni :lol: To dlatego tak mi ten dzieù umkn¹³ i dlatego jeszcze jasno za oknami :lol: :lol: Dobrze, ¿e nie mia³em umówionych terminów :spiewa:
Oj, oj. WidaÌ, ¿e twoja mi³oœÌ wci¹¿ trwa i jest obecna ci na ka¿dym kroku.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże zamiast prowadzenia PoradkĂłw zajĂŞÂłaby siĂŞ prowadzeniem DDTVN. MoÂże by tam coÂś zgotowaÂła.
:lol: :lol: :lol: Anita w fartuszku mieszajÂąca w garnkach i to w dodatku na wizji? :lol: To mĂłgÂłby byĂŚ dla niej jako adeptki gotowania zbyt wielki stres :lol2:
Ciekawe czy pisze wiersze? MogÂłaby zostaĂŚ poetkÂą
Kiedyœ pisa³a i to podobno ca³kiem dobre wiersze :D Teraz pewnie ju¿ tego nie robi :( Ale za to uk³ada wspaniale texty do Damy Pik :D Tak celnie trafia do cz³owieka ich treœÌ ... choÌby poprzez powtórzenia (dajmy na to dziœ zwrot ''¿elazna dama'' :D ) Anita tak pokrêca³a to s³owo, ¿e wydoby³a z ca³oœciowej wypowiedzi sprawcz¹ potencjê :D dodaÌ jeszcze ten autentyzm szczegó³ów stopiony z emocjonalnym nasyceniem treœci ... i odpowiedni¹ interpretacjê textu ... i intonacjê ... w rezultacie temat jest spiêty wymown¹ klamr¹ :P
Oj, oj. WidaÌ, ¿e twoja mi³oœÌ wci¹¿ trwa i jest obecna ci na ka¿dym kroku.
A skÂąd Ci to przyszÂło do gÂłowy? :lol: (dziÂś juÂż drugi raz zadajĂŞ to pytanie :lol: )
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A skÂąd Ci to przyszÂło do gÂłowy? :lol: (dziÂś juÂż drugi raz zadajĂŞ to pytanie :lol: )
Bo nawet o czasie zapominasz, gdy myÂślisz o Anicie. :D
Anita w fartuszku mieszajÂąca w garnkach i to w dodatku na wizji? To mĂłgÂłby byĂŚ dla niej jako adeptki gotowania zbyt wielki stres
Stres, to byÂłby gdyby Kinga zamiast wypowiedzi: "Oh! Bardzo dobre" powiedziaÂła: "Be! Gdzie ty siĂŞ uczyÂłaÂś gotowaĂŚ?" :devil: :lol: :lol: .
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze: Ale za to uk³ada wspaniale texty do Damy Pik Tak celnie trafia do cz³owieka ich treœÌ ... choÌby poprzez powtórzenia (dajmy na to dziœ zwrot ''¿elazna dama'' ) Anita tak pokrêca³a to s³owo, ¿e wydoby³a z ca³oœciowej wypowiedzi sprawcz¹ potencjê dodaÌ jeszcze ten autentyzm szczegó³ów stopiony z emocjonalnym nasyceniem treœci ... i odpowiedni¹ interpretacjê textu ... i intonacjê ... w rezultacie temat jest spiêty wymown¹ klamr¹ :P
Tylko, Âże wÂłaÂśnie miĂŞdzy innymi dlatego, nie jestem w stanie nawet jednego zdania powtĂłrzyĂŚ :lol:
Pamiêtam jedynie coœ z krótkiej charakterystyki pani Suchockiej, widzianej oczami ludzi z zewn¹trz: ,,konkretna, rzeczowa, zimna, bez skazy (...)'' - ale to zaledwie 1/5 czêœÌ zdania :/ :D A gdzie¿ tu resztê przytoczyÌ :roll:
wÂłoch pisze: powiedziaÂła: "Be! Gdzie ty siĂŞ uczyÂłaÂś gotowaĂŚ?"
,,U Hanny Suchockiej'' :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie uwierzycie, jak Wam powiem, kto dzisiaj spacerowaÂł za plecami pana Poradka :D

Anitka :tanczy:

He, he i jest nowa reklama Biznesu w poradku i jest w niej Anita :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości