"Tylko mnie kochaj", czy "Ja wam pokażę

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na oficjalnej stronie TVN piszÂą o bardzo dobrych wynikach "Tylko mnie kochaj":
tvn.pl pisze:"Tylko Mnie Kochaj" bije rekordy popularnoÂści.

"Tylko Mnie Kochaj" , film fabularny, którego telewizja TVN jest wspó³producentem, zobaczy³o ju¿ 1 622 057 widzów!

Tym samym pobi³ ogl¹dalnoœÌ i ogromny sukces komedii romantycznej "Nigdy w ¯yciu", którego TVN tak¿e jest wspó³producentem.

Oba obrazy wyreÂżyserowaÂł Ryszard Zatorski.(...)
No i rekord pobity. :P Ale chyba nie na d³ugo nie wiem jak tam z "Ja wam poka¿ê!" i filmem "Jan Pawe³ II" który tez jest popularny w kinach. :roll: I pewnie te¿ gdzieœ za rok ten film ("Tylko...") bêdzie w TVN tak samo jak "Nigdy w ¿yciu"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

DziÂś byÂłem na filmie "Tylko mnie kochaj" superkomedia, jak zwykle wszystko co wychodzi zpod znaku ITI FILM STUDIO.
Najbardziej podoba³a mi siê gra michalinu jak wesz³a do mieszkania ojca i jad³a palcami kurczaka, ten film mo¿na ogl¹daÌ w nieskoùczonoœÌ. Ciekawe kiedy bêdzie w TVN-ie, pewnie nied³ugom, to sobie znów obejrze.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

A ja wole "Ja wam poka¿ê". Mo¿e Pazura w roli Eksia trochê nie pasuje bo Frycz gra³ tê rolê zupe³nie inaczej ale "Tylko mnie kochaj" odrzuci³ mnie ju¿ na pocz¹tku t¹ ton¹ reklam w TVN-ie. By³em na dwóch filmach - Tylko mnie kochaj mi³y i sympatyczny(by³em ze wzglêdu na A.Dygant która nawet jako czarny charakter jest œwietna ,odrzuca mnie w tym filmie Zakoœcielny, którego nie trawie) a Ja wam poka¿e bardziej powa¿ny i zupe³nie inny podoba³ mi siê bardziej. Ale to tylko moje odczucie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość