[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:Ktoœ ma mo¿e linka? Nie mogê tego znaleŸÌ na internetowych stronach SE. :neutral:
JuÂż daÂłem Ci cytat. :P ;) No i masz tego linka>> http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

To, ¿e Pieùkowska poprowadzi 1 kwietnia DD TVN jest wielce prawdopodobne, wszak to Prima Aprilis i wszystko jest wtedy mo¿liwe, zw³aszcza w programach rozrywkowych. a TVN-owy PR teraz tylko nakrêca brukowce i widzów, przecie¿ to zwiêkszy tylko ogl¹dalnoœÌ :P :arrow:
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

ooooooooooo!! :brawa: To fajnie by bylo! Ja tam lubie J.Pienkowska. :tanczy:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, ja w to wierze wlasciwie. Dla mnie pewne byÂło to, ze pani Pienkowska predzej czy pozniej pojawi sie w TVN, zastanawialem sie tylko w jakiej roli. Zobaczymy jak sobie poradzi ;-) Niedobre jest tylko to, ze bedzie to teraz para damsko-damska
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

No to by byÂła ciekawa propozycja i oby dobry powrĂłt.

"O odejÂściu Janiaka nic nie wie rzecznik prasowy stacji, Andrzej SoÂłtysik. - Nic o tym nie sÂłyszaÂłem"

KurczĂŞ zawsze tak jest ,Âże jeÂżeli Pan SoÂłtysik nic nie wie to zazwyczaj okazujĂŞ sie to prawdÂą(tak mĂłwiÂł przy kaÂżdym odejÂściu np. Tomka Lisa) :lol: :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Para damsko-damska na pewno nie przejdzie na staÂłe. Wg. doniesieĂą MoÂłek nie bĂŞdzie miaÂła przedÂłuÂżonego kontraktu, juÂż teraz rzadko pojawia siĂŞ na wizji, ponoĂŚ z powodĂłw osobistych czy coÂśtam. Mnie siĂŞ jednak wydaje, Âże ona zostaÂła po prostu odsuniĂŞta i jeÂżeli faktycznie PieĂąkowska trafi na staÂłe do DD to znajdÂą jej jakiegoÂś faceta :P :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I kto miaÂł racje :> ?
Kamuii :tanczy: mĂłwiÂłam ze dziennikarka :devil:

wielka szkoda ze PieĂąkowska bedzie choĂŚ przez chwile w parze z MoÂłek :?
Nie mogli od razu faceta poszukaĂŚ ?
Android <3
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mam takie pytanie w imieniu czyim Kinga I marcin zaprosili na za tydzieĂą
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Powiedzieli tylko, Âże bĂŞdzie WIELKA NIESPODZIANKA.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

Bardzo dobra wiadomoœÌ ¿e to p. Jola poprowadzi Dzieù Dobry TVN. Bêdzie to z korzyœci¹ dla programu i nie tylko.
Kolejna gwiazda w TVN :brawa:




TVN NAJLEPSZA PROGRAMOWO i nie tylko
Mery
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lut 2006, 09:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mery »

Extra wiadomosc!
Jola zawsze uwielbialam i napewno sie sprawdzi. Tylko obawiam sie, ze bedzie to tylko ten program PRima Aprilisowy - sobotni.
Obym sie mylila, bardzo chetnie.
Molkowa teraz pewnie bedzie jeszcze wieksza damĂłlke stroic w sobote.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Sobotnia para nieco dziwna - dwie panie. Ciesze sie z powodu pani PieĂąkowskiej fajna babka. Ale MoÂłek po miesiÂącu nieobecnoÂści bedzie pewnie chciala "zablysnac" :/. Zal mi pani Joli ze bedzie z niÂą prowadziĂŚ program. Nie dziwie sie wybor padl na PienkowskÂą moÂżna powiedzieĂŚ ze jest "zaprzyjaÂźniona" z TVN - pojawiaÂła sie ona we wszystkich TVN-owskich testach jako staÂły juÂż element druÂżyny gwiazd wiec w pewnym stopniu jest obeznana z tÂą telewizjÂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ludzie spokojnie :lol: "Super Express" napisaÂł na poczÂątku artykuÂłu Âże siĂŞ o tym nieoficjalnie dowiedzieli ;) i nie raz pisali gÂłupoty ;) wiĂŞc teraz moze byĂŚ podobnie. :roll: RadzĂŞ poczekac do soboty i siĂŞ przekonaĂŚ jak to bĂŞdzie... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Ludzie spokojnie :lol: "Super Express" napisaÂł na poczÂątku artykuÂłu Âże siĂŞ o tym nieoficjalnie dowiedzieli ;) i nie raz pisali gÂłupoty ;) wiĂŞc teraz moze byĂŚ podobnie. :roll: RadzĂŞ poczekac do soboty i siĂŞ przekonaĂŚ jak to bĂŞdzie... :P :D
tvn.tivi.pl pisze:Jolanta PieĂąkowska - byÂła gwiazda TVP i prezenterka WiadomoÂści - wraca na wizjĂŞ. Od najbliÂższej soboty poprowadzi "DzieĂą dobry TVN", zastĂŞpujÂąc Oliviera Janiaka. TakÂą informacjĂŞ podaÂł dzisiejszy "Super Express", a potwierdziÂło jÂą dla tvn.tivi.pl biuro prasowe TVN. Olivier Janiak swoje odejÂście tÂłumaczy powodami osobistymi.
:]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie pawell. ¯adne g³upoty. Ja i £ukasz otrzymaliœmy potwierdzenie doniesieù "Super Expressu" z dwóch ró¿nych Ÿróde³ w TVN. O 8:30 przywitaj¹ siê Magda Mo³ek i Jolanta Pieùkowska, tym razem "Super Express" siê nie myli.

Ja tam PieĂąkowskÂą lubiĂŞ, toteÂż mi dzisiejsza informacja odpowiada. :tanczy: :brawa:
:spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość