Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ZakÂładajÂąc, Âże wyglÂąda tak, jak my jÂą w tej chwili widzimy
No ja jÂą trochĂŞ inaczej postanowiÂłam zobaczyĂŚ ;)
Anita moÂże zbyt czĂŞsto i gĂŞsto rozglÂąda siĂŞ za nowÂą miÂłoÂściÂą i sÂłowo wypowiedziane zabrzmaiÂło nie tak jak powinno
Anita nie musi zataczaĂŚ wielkiego koÂła podczas ,,rozglÂądania siĂŞ'' - ma tylu przystojnych kolegĂłw w redakcji ..... :lol: Wolnych i legalnych, nie powiÂązanych Âżadnymi wĂŞzÂłami :devil:

Mam nadziejĂŞ, Âże dobrze siĂŞ bawi tego wieczora, w koĂącu raz w Âżyciu koĂączy siĂŞ dwadzieÂścia yhmmmm lat :lol:
I mam nadziejĂŞ, Âże jutro mimo wszystko pojawi siĂŞ w Poradku, mimo, Âże Poradki to teraz jeszcze wiĂŞksze dno niÂż kiedyÂś :x
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Anita nie musi zataczaĂŚ wielkiego koÂła podczas ,,rozglÂądania siĂŞ'' - ma tylu przystojnych kolegĂłw w redakcji .....
Romas z kolegÂą/ koleÂżankÂą z pracy, to nie jest najlepszy pomysÂł :/ No chyba, Âże kolega/ koleÂżanka jest jednoczenie szefem/ szefowÂą :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże dobrze siĂŞ bawi tego wieczora,
Taaa :lol2: popisuje siĂŞ pewnie od kilku godzin swoimi umiejĂŞtnoÂściami tanecznymi Obrazek :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Taaa :lol2: popisuje siĂŞ pewnie od kilku godzin swoimi umiejĂŞtnoÂściami tanecznymi Obrazek :devil:
Mo¿e jednak jakieœ bardziej wspó³czesne taùce byœ zaproponowa³? :devil:

A mnie siê wydaje najbardziej prawdopodobne to, ¿e Anita teraz siedzi w domu, najprawdopodobniej sama :/ , wziê³a gor¹c¹ k¹piel :P , zasiad³a przed telewizorem odziana w szlafrok i kapcie, w³¹czy³a oczywiœcie TVN :lol2: i popijaj¹c gor¹ce kakao marzy sobie, ¿eby któregoœ dnia spokaÌ takiego :roll: dajmy na to Piotrusia Korzeckiego :roll: :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak Tak PiotruÂś korzecki :D:D albo Marek z kryminalnych :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JuÂż jestem :lol2: Rano miaÂłem problem natury technicznej, wiĂŞc pozostajÂąc na ÂścieÂżce wojennej z moim komputerem nie mogÂłem zajrzeĂŚ na forum :/
:D albo Marek z kryminalnych
Albo Black Jack z forum tvn.tivi :lol2:
Anita byÂła w poradku, tak jak siĂŞ spodziewaliÂśmy :D No i wersja wczorajszego urodzinowego wieczora Anity, to chyba ta, ktĂłrÂą Funcky obmyÂśliÂła, czyli maÂło huczna rocznica :D Bo Anita wyglÂądaÂła na wyspanÂą ... no, moÂże trochĂŞ blada byÂła :roll: WidaĂŚ nie chwyciÂły jÂą jeszcze wiosenne promienie sÂłoneczne, no i przyszÂła DP, to nie bĂŞdzie na pewno mieszkanka ciepÂłego kraju :D
Mam tyle do napisania w kontekœcie dzisiejszego poradka, ¿e nie wiem od czego zacz¹Ì :roll: :lol: Jakby powiedzia³ mój znajomy: ''najlepiej od pocz¹tku'' :lol: Zacz¹³bym od pocz¹tku (poradka), gdybym go widzia³, bo dziœ nie tylko komputer, ale tak¿e telewizor postanowi³ siê zbuntowaÌ :evil: Ale na szczêœcie ominê³o mnie tylko pierwsze wejœcie, chocia¿ jako wielki fan Anity powinienem by³ napisaÌ a¿ jedno wejœcie :/
PóŸniej ju¿ by³o g³adko i bez problemów :D Ogólnie ca³oœÌ poradka nawet mi siê podoba³a :D Zasypia³em i budzi³em siê z nastawieniem, ¿e dziœ znowu bêd¹ dominowa³y serwisy, a tu mi³a niespodzianka, nie by³o takiego naporu serwisów, jak to mo¿na by³o ostatnimi czasy obserwowaÌ :D Dlatego Anita pojawia³a siê, co prawda tylko doœÌ czêsto, ale i tak czêœciej ni¿ w ostatnim poradku, który prowadzi³a 2 tygodnie temu :D
Anita wyglÂądaÂła bardzo Âładnie, poza tÂą bladoÂściÂą, o ktĂłrej juÂż wyÂżej wspominaÂłem, ubrana byÂła na ciemno – cool spodnium :D MogÂła jednak jak¹œ wiosennÂą bluzkĂŞ pod marynarkĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ :D
Miecia nie byÂło, byÂła za to Kasia Kolenda :D Dobrze, przynajmniej od rana Anita nie zrobiÂła mi nieprzyjemnoÂści uÂśmiechami do Miecia :D ByÂła w poradku interesujÂąca rozmowa Anity z HoÂłowniÂą na temat obchodĂłw rocznicy Âśmierci Jana PawÂła i trochĂŞ wspomnieĂą ... Rozmowa byÂła krĂłtka, acz fantastyczna :D MĂłgÂłbym jej sÂłuchaĂŚ godzinami, rozmowa miaÂła jakiÂś specyficzny klimat ... byÂła interesujÂąca, wywaÂżona (a przecieÂż wiemy, jakim excentrykiem jest HoÂłownia :D ), moÂże to byÂła zasÂługa tego, Âże Anita i Szymon znajÂą siĂŞ od dawna, byĂŚ moÂże dobrze siĂŞ znajÂą, zwracali siĂŞ do siebie na ''Ty'' – pozytywnÂą energiĂŞ daÂło siĂŞ wyczuĂŚ :D
Nie mogĂŞ posegregowaĂŚ myÂśli :roll: ChciaÂłem uporzÂądkowanÂą wypowiedÂź uÂłoÂżyĂŚ, ale coÂś mi nie idzie :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, Âże bardziej ucztowaliÂśmy wczoraj niÂż Anita, skoro dopiero teraz siĂŞ pojawiamy :devil:
Poradek jak najbardziej udany, high light, to oczywiÂście rozmowa z HoÂłowinÂą, ale nie brakowaÂło rĂłwnieÂż innych dobrych momentĂłw :D
ChciaÂłem uporzÂądkowanÂą wypowiedÂź uÂłoÂżyĂŚ, ale coÂś mi nie idzie :/

To moÂże Ci pomogĂŞ? :D Masz problem z segregacjÂą myÂśli, bo faktĂłw jest sporo :D
WydawaÂło mi siĂŞ, Âże jĂŞzyk jej siĂŞ jeszcze trochĂŞ plÂątaÂł :lol: ZwÂłaszcza podczas pierwszych przeglÂądĂłw prasy ;)
Faktycznie, co do serwisĂłw, to wydawaÂło siĂŞ, Âże sytuacja wrĂłciÂła do postaci, tej sprzed miesiÂąca.
SkrĂłty – tak jak nazwa na to wskazuje byÂły krĂłtkie – no, ale dochodziÂła prognoza pogody i czasu dla Anity byÂło juÂż póŸniej maÂło :/
W pogodzie krĂłlowaÂła Maja Popielarska, ale kilka zapowiedzi pogodowych map rĂłwnieÂż Anicie przypadÂło w udziale :D
W sporcie wydawaÂło mi siĂŞ, zaobserwowaÂłam, Âże Grzesiu MĂŞdrzejewski nie byÂł wylewnie miÂły w stosunku do Anity :? Kiedy ta powiedziaÂła, Âże Grzegorz ma dobre informacje dla kibicĂłw piÂłki noÂżnej, ten zbyÂł jÂą zdaniem: ,,Ja wiem, czy takie dobre’’ :? No, moÂże po prostu potraktowaÂł jÂą jako typowego laika piÂłkowego :devil:
W biznesie Kasia ÂŁastowiecka i rozmowa o kasach fiskalnych, a dokÂładnie j o maÂłym zamieszaniu, ktĂłre ma miejsce w naszym kraju, a ktĂłre to zamieszanie Anita skwitowaÂła okreÂśleniem: ,,karuzela’’ :D
Dlatego Anita pojawia³a siê, co prawda tylko doœÌ czêsto, ale i tak czêœciej ni¿ w ostatnim poradku
To prawda :D Serwisy mia³y wzglêdn¹ d³ugoœÌ, a Anicie przytrafi³o siê nawet tak jak to kiedyœ bywa³o, przeprowadziÌ kilka rozmów telefonicznych.
Z Markiem Brzeziùskim, o zamieszkach studenckich na ulicach Pary¿a. Tutaj nale¿y pochwaliÌ Anitê za to, ¿e przed zadaniem mu pierwszego pytania, bardzo szczegó³owo ³adnie i sk³adnie omówi³a ca³y problem i towarzysz¹ce jemu okolicznoœci, dodaÌ nale¿y, ze prawie w ogóle nie zerka³a w notatki :D
Ponadto któryœ z serwisów po wpó³, skoùczy³ siê na tyle wczeœnie, ¿e jak za dawnych czasów wystarczy³o czasu na ³¹czenie na ¿ywo z Magd¹ Sakowsk¹, która sta³a przed kancelari¹ premiera i na krótk¹ rozmowê telefoniczn¹.
Kilka rozmĂłw odebraÂł Anicie Krzysiu GĂłrlicki, ale niech mu bĂŞdzie, Anita i tak sporo roboty, dobrej roboty odwaliÂła :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z Markiem Brzeziùskim, o zamieszkach studenckich na ulicach Pary¿a. Tutaj nale¿y pochwaliÌ Anitê za to, ¿e przed zadaniem mu pierwszego pytania, bardzo szczegó³owo ³adnie i sk³adnie omówi³a ca³y problem i towarzysz¹ce jemu okolicznoœci, dodaÌ nale¿y, ze prawie w ogóle nie zerka³a w notatki :D
DziÂś miaÂła ogromy potencjaÂł twĂłrczy, sÂłychaĂŚ byÂło, Âże kontroluje myÂśli i sÂłowa – yesssss :D TakÂą AnitĂŞ lubiĂŞ najbardziej oglÂądaĂŚ i takÂą podziwiam :)
Wymyœli³a na poczekaniu, s³uchaj¹c relacji Brzeziùskiego, twórcz¹ myœl: ''mówisz Marku o chorej Francji, ja zatem zapytam o szczegó³ow¹ diagnozê, jak¹ wystawi³ lekarz pierwszego kontaktu'' :D
W rozmowie z Milewskim z Nowego Jorku o zmianach w BiaÂłym Domu to samo. Po skoĂączonej relacji Anita powiedziaÂła coÂś w rodzaju: ''zmiana warty, ktĂłra blisko szczytu, ale nie na szczycie'' :lol2:
Kilka rozmĂłw odebraÂł Anicie Krzysiu GĂłrlicki, ale niech mu bĂŞdzie, Anita i tak sporo roboty, dobrej roboty odwaliÂła :D
No tak, naleÂży tu jeszcze wyszczegĂłlniĂŚ rozmowĂŞ telefonicznÂą Anity z RomaĂączukiem z BiaÂłorusi, z obozu Milinkiewicza, tylko 3 pytania Anity, ale jak na tak krĂłtki czas rozmowy, to byÂły aÂż 3 pytania, bardzo sensowne i ukazujÂące wraÂżliwoœÌ Anity na krzywdĂŞ ludzkÂą. I jeszcze wtrÂącĂŞ, Âże Anita podczas rozmowy staÂła na tle tego wielkiego okna – lubiĂŞ, kiedy tam stoi :P
Ponadto by³o ³¹czenie na ¿ywo z tym sympatycznym panem z Wroc³awia, który zajmuje siê ''sytuacj¹ podtopieniow¹'', ³¹czenie z Wroc³awia z ... ochhh :/ coœ mi ten Œl¹sk nie chce utkwiÌ w g³owie :/ no w ka¿dym b¹dŸ razie rozmowa dotyczy³a jakiegoœ procesu, który mia³ byÌ, a Anita zapyta³a siê o niego w czasie przesz³ym.
I resztĂŞ rozmĂłw faktycznie przeprowadzaÂł GĂłrlicki.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Po skoĂączonej relacji Anita powiedziaÂła coÂś w rodzaju: ''zmiana warty, ktĂłra blisko szczytu, ale nie na szczycie'' :lol2:
He, he :D JuÂż planuje za MartynÂą ruszyĂŚ na wyprawĂŞ w gĂłry ;) Szczyty jej chodzÂą po gÂłowie :lol:

Jeszcze nie napisa³eœ o problemach z ³¹czeniem z Magd¹. Anita opowiada³a o kolejnym problemie, ale widaÌ by³o, ¿e coœ jest nie tak, bo robi³a co najmniej dziwne miny :lol2: No i póŸniej okaza³o siê, ¿e nie myli³am siê, bo Anita powiedzia³a, ¿e to, o czym mówi³a za chilê i puœcili reklamy, po reklamach faktycznie wrócili do omawianego problemu i Anita od nowa recytowa³a swoj¹ kwestiê :D No ale dziêki tym problemom nie by³o skrótu :devil: Ale pogoda ju¿ tak :/
PóŸniej krótka rozmowa z Zalesk¹ i po serwisie zaproszenie, które us³yszeliœmy z ust Anity: ,, za chwilê na tych fotelach (tu wskaza³a d³oùmi) zasi¹d¹ K. K. Z i jej goœÌ, J.M. Rokita z PO''.
I to by³ praktycznie rzecz bior¹c koniec Poradka, bo Anita dopiero przed dziesi¹t¹ pojawi³a siê razem z Majk¹, a na po¿egnanie powiedzia³a, ¿e Poradek dobieg³ koùca, ale informacjê ca³y czas na bie¿¹co w TVN24 i zachêcam do pozostania z nami'' :D
Nie wiem, czy wypada siĂŞ ,,chwaliĂŚ'', ale ja po takim udanym Poradku juÂż nie miaÂłam ochoty na nic innego :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ehhh... :/ koniecÂświĂŞta ... ÂświĂŞtowanie czas zakoĂączyĂŚ ..., ale stopniowo ... zacznĂŞ od zmiany avatara :(
ja po takim udanym Poradku juÂż nie miaÂłam ochoty na nic innego :D
Ani ja, ale to raczej z powodu braku czasu :/
Anita dopiero przed dziesiÂątÂą pojawiÂła siĂŞ razem z MajkÂą
A propos Majki, ta chwali³a siê, ¿e dziœ ma³o nie wziê³a udzia³u w zderzeniu (z powodu mgie³), a jecha³a zaledwie 60 Km/h :lol: ''To ma³a prêdkoœÌ, przyznasz Anito ...?'', a Anita tylko kiwnê³a g³ow¹ :devil:
No có¿¿¿¿¿ ... :lol:
Z ciekawostek, na jakiÂś czas zlikwidowano zegar, pomyÂślaÂłem, Âże po to, bym siĂŞ tak bardzo nie denerwowaÂł, kiedy Anita wchodziÂłaby na wizjĂŞ na 2,3 minuty, ale na szczĂŞÂście powodĂłw do nerwĂłw nie byÂło, a i zegar w koĂącu wrĂłciÂł :D
A wracajÂąc jeszcze do HoÂłowni i rozmowy, to zauwaÂżyÂłem, Âże Anita jest zdania, Âże po tych wyjÂątkowych dniach przemian ludzkich, kiedy papieÂż umieraÂł, nic nie zostaÂło, wtĂłrowaÂła za PolitykÂą, Âże zostaÂła jedynie ''kupa zniczy'', mam nadziejĂŞ, Âże nie daÂła siĂŞ zmanipulowaĂŚ jakiemuÂś tygonikowi i bandzie pseudokibicĂłw, ia nawet jeÂśli, to, Âże teraz tak naprawdĂŞ zmieniÂła zdanie, no choĂŚby po rozmowie z Szymonem :]
W ogĂłle duÂżo byÂło o rocznicy, na zakoĂączenie tej wyÂżej wymienionej rozmowy, Anita informowaÂła o transmisjach, jakie przewiduje tvn24, czytaÂła duÂżo o tym w prasie.
A skoro o prasie mowa, to bardzo p³ynnie poszed³ jej przegl¹d prasy ekonomicznej :D Tylko raz mia³a problem z g³osem i musia³a odchrz¹kn¹Ì ... przyda³aby siê szklaneczka z jakimœ napojem na stanowisku :D
Anita fajnie teÂż zaakcentowaÂła zdanie: ''SÂąd draÂżni RzÂąd, to w Polityce'' , co moÂże byĂŚ wyrazem tego, Âże miaÂła dobry nastrĂłj :D
I chyba juÂż raz na zawsze zrezygnowali z przeglÂądĂłw na stojÂąco, bo stolik staÂł osamotniony :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Przed chwil¹ by³a zapowiedŸ najbli¿szej DP. Okazuje siê, ¿e 1 kwietnia znowu Hanna Suchocka. Czy¿by chcieli wyemitowaÌ zaleg³¹ zajawkê? :? :x A mo¿e jeszcze nie zd¹¿yli porozmawiaÌ z kolejn¹ dam¹? Ale to chyba nie mo¿liwe, bior¹c pod uwagê nieobecnoœÌ Anity tydzieù temu.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Okazuje siĂŞ, Âże 1 kwietnia znowu Hanna Suchocka.
ÂŻartujesz wÂłoch?!!!
No a jeÂśli nie ty, to tvn24 robi chyba jakiÂś Âżart prima aprilisowy :evil: :evil:
I chyba juÂż raz na zawsze zrezygnowali z przeglÂądĂłw na stojÂąco, bo stolik staÂł osamotniony :lol2:
Ale to tak jak my, my teÂż osamotnieni, bo z AnitÂą juÂż siĂŞ w tym tygodniu nie spotkamy ....... aaaa :o: o Damie Pik zapomniaÂłam :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Trzeba pamiêtaÌ, ¿e TVN24 jest nieobliczalna. Zamiast tej g³upiej zjawki z Suchock¹ :x mogliby powtórzyÌ albo ca³oœÌ, albo jeszcze raz Ericzkê :twisted: .
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Okazuje siĂŞ, Âże 1 kwietnia znowu Hanna Suchocka.
ÂŻartujesz wÂłoch?!!!
No a jeÂśli nie ty, to tvn24 robi chyba jakiÂś Âżart prima aprilisowy :evil: :evil:
Ja myœlê, ¿e ten weekend bêdzie nale¿a³ do Jana Paw³a, a Suchocka b¹dŸ co b¹dŸ jest ambasadorem Watykanu i ³¹czy³y j¹ serdeczne stosunki z papie¿em :]
Tvn24 bêdzie mia³a specjalny program, a i ogl¹dalnoœÌ wiêksz¹ mo¿e, to przyjació³ka Suchockiej, równie¿ Hannah, tyle ¿e Gronkiewicz-Waltz, ma³e PR zrobi przed wyborami na prezydenta Wa-wy :lol2: 8)
Trzeba pamiêtaÌ, ¿e TVN24 jest nieobliczalna. Zamiast tej g³upiej zjawki z Suchock¹ mogliby powtórzyÌ albo ca³oœÌ, albo jeszcze raz Ericzkê
Ja myÂślĂŞ, Âże o caÂły odcinek biega, nie tylko o zajawkĂŞ :rozglada:
WolaÂłbyÂś w tych dniach Steinbach oglÂądaĂŚ? :lol:
michaek, a jakie wraÂżenia po poradku? :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Z Poradka ogl¹dna³em pierwsze pó³ godziny. Ustawi³em wideo, wróci³em do domu i zasta³em na wyœwietlaczu mrugaj¹ce "00:00". Wiesz co to znaczy :(
Ale nie byÂło co w depresje wpadaĂŚ, bo lekarze strajkujÂą, a po co przechodzic na Âłono Abrahama przedwczeÂśnie. :devil:
W ogóle coœ ostatnio u nas strajkuj¹. Teraz jeszcze strajkuj¹ elektrycy, bo nie chc¹ w³aczenia do BOT'u, tylko utworzenia odddzielnej spó³ki "Energetyka Podkarpacka". Belka i Hausner obiecali, wpisali do planu, przyszed³ Kaziu i wykreœli³. :devil:
MoÂże dlatego nie byÂło prÂądu :roll:
Ja mam ju¿ doœÌ tych stajków. O niczym innym ostatnio nie s³yszê. Nawet TVN24 ci¹gle puszcza nasz piêkny :devil: szpital wojewódzki i jego dyrektora Solarza :devil: .
A ostanio swĂłj start w wyborach na prezydenta zadeklarowaÂł Szlachta(PiS, ten od dubania w nosie w "Szkle kontaktowym') i Bury-piekne nazwisko(PSL, tego co Jaruga-Nowacka z mĂłwnicy po nazwisku upominaÂła, za klepanie Âłapkami). Nic, tylko siĂŞ cieszyĂŚ.
CoÂś siĂŞ zagalopowaÂłem z tym off topic;iem. :stop:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:stop: off topic zabawny :lol2:
Historia z magnetowidem i elektrowniÂą juÂż mniej :/ :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości