Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ÂŻartujesz wÂłoch?!!!
No a jeÂśli nie ty, to tvn24 robi chyba jakiÂś Âżart prima aprilisowy
Nie ja, nie ja. To TVN24. :lol2:

JeÂżeli chodzi o dzisiejszy Poranek to mi siĂŞ podobaÂł. OglÂądaÂłem jedynie godzinkĂŞ, w tym rozmowĂŞ Anity z Szymonem HoÂłowniÂą. WidaĂŚ byÂło, Âże Anita go bardzo sÂłucha. ZauwaÂżyÂłem, Âże mĂłwiÂł do niej per ty. :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, sÂłychaĂŚ byÂło, Âże siĂŞ rozumiejÂą i dobrze siĂŞ znajÂą, zarĂłwno Anita jak i Szymon to podkreÂślali zwracajÂąc siĂŞdo siebie per ''Ty'' :D

A tu mam od Grzesioo'a na dwĂłd, Âże rozmowa byÂła :devil: capsa :D

Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A tu caÂły czas o Âśrodowym Poradku? :devil:
Nie byÂło mnie jeden dzieĂą, to myÂślaÂłam, Âże fura rzeczy zwiÂązanych z AnitÂą mnie ominie :devil: Nie ma tak dobrze :/
A moÂże to i dobrze :roll: , nie jestem do tyÂłu z aktualnoÂściami :devil:
PojawiÂła siĂŞ chociaÂż w jakiejÂś reklamie na TVN24? :devil:

No dobra, nie byÂło jej od Âśrody w telewizji, to ja napiszĂŞ o czymĂŚ, co nam umknĂŞÂło przy okazji omawiania Âśrodowego Poradka. MiaÂłam o tym w czwartek pisaĂŚ, ale teÂż mi ,,umknĂŞÂło'' :devil:
A sprawa byÂła i to nawet czĂŞsto omawiana - myÂślĂŞ tu o przyznaniu orderu Jruzelskiemu - wielki tryumf panĂłw Sekiego i Morozo, a wielka klĂŞska obozu KwaczyĂąskiego Lecha :D Ale jednak czĂŞÂściej niÂż Anita, mĂłwiÂł o tym GĂłrlicki w serwisach :D

No coÂż :/ Anita gdzieÂś siĂŞ chowa i nie daje nam powodĂłw do dykusji, to wÂątek siĂŞ nie bĂŞdzie rozrastaÂł :nie:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No tak, sprawa odznaczenia Jaruzelskiego faktycznie by³a doœÌ czêstym tematem w œrodê, dziœ za to ju¿ inna maj¹ca z nim zwi¹zek.

Mimo, iÂż jestem zawalony po uszy robotÂą, znalazÂłem czas na maÂłe przemyÂślenia ;)
Sprawa siĂŞ tyczy sobotniej Damy Pik :D
SÂą 2 powody, dla ktĂłrych w tĂŞ sobotĂŞ emitowana bĂŞdzie ponownie ''Dama Pik'' z SuchockÂą :]
Pierwszy to oczywiœcie tematyka odcinka maj¹ca zwi¹zek z przypadaj¹c¹ 2 kwietnia, czyli jutro w sobotê, rocznic¹ œmierci papie¿a Jana Paw³a, i specjalny program tvn24, który wessa³ do swej ramówki opowieœÌ o tej akurat damie - ambasador w Watykanie. ChoÌ ¿a³ujê, ¿e na powtórkê nie wybrano pani szefowej zwi¹zku wypêdzonych ... ale to ewidentnie by nie pasowa³o :?
Drugi zaÂś powĂłd, trochĂŞ mniej istotny, ale jednak ;) to ten, Âże kwiecieĂą ma aÂż 5 sobĂłt! :D No a wiemy, Âże ukÂład programowy DP wyglÂąda nastĂŞpujÂąco: 3 zajawki (tym razem bĂŞdÂą to soboty 8, 15 i 22 kwietnia) plus odcinek premierowy (tym razem przypadnie on na termin 29 kwietnia) :D
Tak wiĂŞc kim bĂŞdzie nastĂŞpna dama? Tego dowiemy siĂŞ najprawdopodobniej dopiero w przyszÂłym tygodniu :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Black Jack '62 pisze:Pierwszy to oczywiÂście tematyka odcinka majÂąca zwiÂązek z przypadajÂącÂą 2 kwietnia, czyli jutro w sobotĂŞ, rocznicÂą Âśmierci papieÂża Jana PawÂła
2 kwietnia jest w niedzielĂŞ :>
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No tak, faktycznie :D tu mia³a byÌ data 1 kwietnia :D Ale przecie¿ mo¿na przymkn¹Ì na to oko, bo mo¿na przypuszczaÌ, ¿e jutro, tj. drugiego kwietnia te¿ wyemituj¹ DP ;)
PĂłki co reklamujÂąna pasku, i nie tylko :D , Âże o 15.35 ''Dama Pik'', a goÂściem Anity Werner bĂŞdzie ambasador RP w Watykanie Hanna Suchocka 8)

A czy wiedzieliÂście o tym, Âże Anita ma tytuÂł magistra? Bo ja przypuszczaÂłem, Âże ma, ale nigdzie o tym nie czytaÂłem. Dopiero niedawno znalazÂłem takie oto info na stronie ATVN:
2006-03-16/

WrĂŞczenie nagrĂłd im. Dariusza Fikusa

Mgr Anita Werner - aktorka, dziennikarka -
Mgr Jolanta Fajkowska- dziennikarka TVP - TVP S.A.
Mgr inÂż. Krystyna Rudowska - ATVN - Uniwersytet Warszawski Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego
Mgr Grzegorz Gauden - redaktor naczelny Rzeczpospolitej - Rzeczpospolita
Mgr Grzegorz Miecugow - dziennikarz TVN24 - TVN24[...]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black, musiaÂłeÂś czarno na biaÂłym zobaczyĂŚ, inaczej byÂś powÂątpiewaÂł, Âże Anita ma mgristra? :devil: No wybacz, ale raczej kaÂżdy, kto koĂączy piĂŞcioletnie studia, wychodzi z uczelni z tytuÂłem mgr :devil:
Mnie za to dziwi, dlaczego akurat tutaj siĂŞ wszystkich ,,obtytuÂłowano''? :D
Patrz Balck - :> Grzesiu tylko mgr :devil:
Ach wiosna, wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!!! :D No i przez tê wiosnê Damy Pik wczoraj nie obejrza³am :/ Cholera ... ogl¹dalnoœÌ by³a ni¿sza :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hmmm nie Blacky lepiej nie mgr Anita to sie bardzo Âźle kojarzy prawie jak mgr Grzywaczewski albo mgr KwaÂśniewski ale to nawet by pasowaÂło dyplom widmo program widmo :D :tanczy:

No dobra... ja tam do Kwacha nic nie mam taka Kaczka np... prof prawa a nie wie Âże umowy sie czyta a Kwachu choĂŚ mgr takiej wpadki nie zaliczyÂł :D
Ciekawe czy Anita w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie...
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Kamuii, kto jak kto, ale ty powinnaÂś wiedzieĂŚ, Âże nasz cudowny, najukochaĂąszy, przystojny i szarmancki pan prezydent nie jest profesorem. On jest dr habilitowanym. :lol2:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dla mnie Kwach to czÂłowiek, ktĂłry ma w Âżyciu wiĂŞcej szczĂŞÂścia, niÂż rozumu - no i m.in dlatego nie zaliczyÂł takiej wpadki jak Kaczor.
Ale wystarczy wspomnieĂŚ jego i Siwca wyczyn w Kaliszu ... :evil: No dobra nie dzieĂą na takie wspomnienia :(
No i przez tĂŞ wiosnĂŞ Damy Pik wczoraj nie obejrzaÂłam
A ja tak :] Nie mogÂłem sobie odmĂłwiĂŚ przyjemnoÂści obejrzenia kolekcji szali pani ambasador :devil:
Ciekawe czy Anita w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie...
Pewnie dopiero w ÂśrodĂŞ w poradku AnitĂŞ zobaczymy :]

[ Dodano: Nie Kwi 02, 2006 6:56 pm ]
Hej :> a trafi³ ktoœ dziœ na ''Damê Pik''? Na stronie g³ównej tvn24.pl jest info o programie, wiêc chyba by³a dziœ :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:[ Dodano: Nie Kwi 02, 2006 6:56 pm ]
Hej :> a trafi³ ktoœ dziœ na ''Damê Pik''? Na stronie g³ównej tvn24.pl jest info o programie, wiêc chyba by³a dziœ :>
DP byÂła faktycznie dziÂś o 7:05 :D oczywiÂście goÂściem byÂła Pani Suchocka :)
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O siĂłdmej :D Jak na niedzielĂŞ to zbyt wczesna pora - jak na mnie :lol:
DziĂŞki za info ;)


No a o nowej pani Pik nic nie wiadomo :roll: Wszyscy milczÂą jak zaklĂŞci :/
DziÂś w tvn24 po Anicie teÂż ani Âśladu :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Michaek Jak smiesz umniejszaĂŚ tytuÂły i zasÂługi naszego prezia :> ???
poprostu sie nie znasz... albo nie widziaÂłeÂś jego prac profesorski... :tanczy:

Nasz najjasniejszy najprzystojniejszy prezio za samo pojawienie sie na uniwerku dostaÂł prof :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:(...)No a o nowej pani Pik nic nie wiadomo :roll: Wszyscy milczÂą jak zaklĂŞci :/ (...)
No juÂż wiemy Âże w najbliÂższym programie goÂściem Anity w jej programie bĂŞdzie - Vaira Vike-Freiberga :

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WiedziaÂłem, Âże w koĂącu bohaterkÂą DP bĂŞdzie ta pani. W koĂącu to jedyna kobieta prezydent w Europie. Jak na prezydent to ta kobieta nie jest zajĂŞta za bardzo. Jak z Tymoszenko prĂłbowali zrobiĂŚ program, to musieli czekaĂŚ... chyba dobre dwa tygodnie. Wtedy Anity dÂługo nie byÂło na antenie. A Âłotewska prezydent chyba bardziej uchwytna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości