Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:a) Zmniejszy siê protekcja Pieczyùskiego w Faktach. Durczok bêdzie chcia³ stworzyÌ damsk¹ alternatywê dla Styœki w Faktach G³ównych. To najbardziej prawdopodobna hipoteza.
Eh niestety napewno tak nie bêdzie od poniedzia³ku do pi¹tku na zmianê bêdzie on i Justyna, a w weekendy Piotr i Kajdan. Albo Durczok jeszcze moze usun¹Ì Kajdanowicza z "Faktów" i na jego miejsce daÌ kogoœ innego (np. Anitê) lub nie dawac nikogo i Marciniak by³by w ka¿dy weekend. :roll: Trochê bojê siê tych zmian, bo one pewnie bêd¹ - gdzieœ czyta³em ¿e Kamil ma tam zrobiÌ wszystko po swojemu coœ takiego - oby nie zmiena³ wszystkiego bardzo. :?
w³och pisze:Je¿eli Durczok nic nie zrobi, to Anita powinna odejœÌ... do Wiadomoœci nie, tam raczej potrzebny jest prezenter, bo dam s¹ dwie Doroty i jeden Krzysiek, do Panoramy nie - nadmiar prezenterów, do Kuriera :lol: - tu bez komentarza, do Polsatu - te¿ nie. Tam prowadzi³aby tylko Wydarzenia. Na w³asny program nie mia³aby co liczyÌ :/
WiĂŞc jak Durczok nic nie zrobi to Anita pewnie nie odejdzie, bo nigdzie nie pasuje. :roll: I dalej bĂŞdzie pokazywac siĂŞ tylko w "Faktach" popoÂłudniowych, poradku i DP... :roll:
Black Jack '62 pisze:To bardzo nieÂładnie z kolei, Âże ktoÂś siĂŞ pode mnie podszywa :nie:


Nie tylko pod Ciebie ktoÂś siĂŞ podszywa... :nie:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie tylko pod Ciebie ktoÂś siĂŞ podszywa... :nie:
A wÂłasnie chciaÂłem Ci o tym napisaĂŚ. Na szczĂŞÂście jeszcze nikt sie nie podszyÂł pode mnie.
Ale jedno na tym forum wydaje mi sie podejrzane. MyÂślĂŞ, Âże niewiele osĂłb wie o tym jakie programy Anita prowadzi, szczegĂłlnie, jeÂśli pisze o tym jednym Raporcie Wieczornym. MoÂże nasuwac siĂŞ wiĂŞc kilka wnioskĂłw:
a) zÂłoÂśliwa osoba z jakiegoÂś forum o TVNie(przypuszczalnie tego)
b) ktoÂś z TVN24 lub z TVN, kto mĂłwiÂąc delikatnie nie lubi Anity

No bo kto inny moÂże wiedzieĂŚ o takim jednym raporcie i mĂłwiĂŚ o zapowiedziach, ktĂłre tak nam siĂŞ podobajÂą.
Szkoda, Âże nie pokazujÂą tam IP przy komentarzach.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże to arti. :> :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czy to takie waÂżne, kto wypisuje te brednie? MyÂślĂŞ, Âże nie. Dobre w tym wszystkim jest to, Âże Anita wraca na ''jĂŞzyki'' :tanczy: Nie waÂżne co ci zawistnicy wypisujÂą, to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistoÂści, ktoÂś ma chyba problem ze swoimi niespeÂłnionymi ambicjami i tyle :]
Nie sÂądzĂŞ teÂż, Âże Anita aÂż tak bardzo tymi opiniami siĂŞ przejmuje :D Bo gdyby byÂło inaczej, to chyba raz na zawsze zrezygnowaÂłaby z tego sukowatego image'u? :devil:
A skoro juÂżtak ten ktoÂś siĂŞ zwÂłaszcza raportu uczepiÂł, no to fryz i marynarka Anity faktycznie mogÂły mu siĂŞ nie spodobaĂŚ :devil:
Ale reszta negatywnych komentarzy godna poÂżaÂłowania.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

@wÂłochu daruj sobie ;)
Powiem Ci, Âże bardzo podoba mi siĂŞ Anita Werner, szczegĂłlnie w wybranych fryzurach =)
I jako jeden z wielu sympatyków wspó³czuje jej, ¿e ma taki oto "fan-club" (cudzys³ów obowi¹zkowo). ¯a³osne s¹ has³a w stylu "ten kto nazwa³ Anitê nudn¹ beznadziejn¹ etc" to na pewno ktoœ z redakcji" i podobne. Przy nastêpnej setce stronnic dojdziecie do takiej paranoi, ¿e za autorkê takich postów uznacie Justynê Pochanke, bo przecie¿ P. Werner jej zagra¿a <lol>. Potem mo¿e stwierdzicie, ze sama o sobie Anita tak pisze, bo to taka skromna, nie dbaj¹ca o swoj¹ pozycjê sierotka... Bo w czterdziestomilionowym kraju nie znajdzie siê osoba, która po prostu nie lubi tej pani... ALE¯ SK¥D, to na pewno ktoœ z redakcji, albo wiem... jej by³y facet!
Trzeba Wam wierzyÌ, przecie¿ wiecie o niej wszystko doskonale. W ¿yciu bym nie przypuszcza³, ¿e widz¹c prezenterkê w szklanym ekranie i raz na jakiœ czas na zdjêciu w prasie mo¿na znaÌ prawie ca³y jej ¿yciorys. Z tego co pamiêtam dosz³iœcie do wniosku, ¿e praca na Dam¹ Pik zajmuje jej tyle, a tyle czasu, ¿e teraz jest na urlopie, ¿e pracuje w TVN na si³ê, nie ma mo¿liwoœci odejœcia, flirtuje z Grzegorzem Miecugowem, bo gdzieœ tam na zdjêciu sie pojawi³a i uœmiechnê³a serdecznie i wiele wiele innych...
Czekam na moment kiedy bedziecie zapisywaĂŚ jej myÂśli....

MiÂłego dnia.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

arti pisze:@wÂłochu daruj sobie ;)
1. W tamtym miejscu ÂżartowaÂłem. :twisted:
Powiem Ci, Âże bardzo podoba mi siĂŞ Anita Werner, szczegĂłlnie w wybranych fryzurach =)
2. Mnie, dziĂŞkujĂŞ za takÂą apostrofĂŞ. :lol:
3. Logicznie rzecz biorÂąc z tego co tu napisaÂłeÂś, to podoba ci siĂŞ jej wyglÂąd, a nie jako osoba.
I jako jeden z wielu sympatyków wspó³czuje jej, ¿e ma taki oto "fan-club" (cudzys³ów obowi¹zkowo).
4. Napisz do niej list na skrzynkê z wyrazami wspó³czucia.
5. Przesadzi³eœ, ja ¿¹dam przeprosin.
ÂŻaÂłosne sÂą hasÂła w stylu "ten kto nazwaÂł AnitĂŞ nudnÂą beznadziejnÂą etc" to na pewno ktoÂś z redakcji" i podobne. Przy nastĂŞpnej setce stronnic dojdziecie do takiej paranoi, Âże za autorkĂŞ takich postĂłw uznacie JustynĂŞ Pochanke, bo przecieÂż P. Werner jej zagraÂża <lol>.
6. Jak narazie to Anitka StyÂśce nie zagraÂża. StyÂśka ma (na razie) niezachwianÂą pozycjĂŞ w stacji. Poza tym StyÂśka ma waÂżniejsze rzeczy do roboty niÂż przesiadywanie na forach internetowym.
Potem moÂże stwierdzicie, ze sama o sobie Anita tak pisze, bo to taka skromna, nie dbajÂąca o swojÂą pozycjĂŞ sierotka... Bo w czterdziestomilionowym kraju nie znajdzie siĂŞ osoba, ktĂłra po prostu nie lubi tej pani... ALEÂŻ SKÂĄD, to na pewno ktoÂś z redakcji, albo wiem... jej byÂły facet!
7. ÂŻaÂłosne przypuszczenia, ÂżaÂłosne. :neutral:
Trzeba Wam wierzyĂŚ, przecieÂż wiecie o niej wszystko doskonale.


8. A kto tak powiedziaÂł? :devil:
W Âżyciu bym nie przypuszczaÂł, Âże widzÂąc prezenterkĂŞ w szklanym ekranie i raz na jakiÂś czas na zdjĂŞciu w prasie moÂżna znaĂŚ prawie caÂły jej Âżyciorys.


9. Nie mo¿emy znaÌ ca³ego, bo Anitka jeszcze nie umar³a. :devil: Co z tego, ¿e znamy jej przyjació³, kogo lubi w redakcji a kogo nie.
Z tego co pamiĂŞtam doszÂłiÂście do wniosku, Âże praca na DamÂą Pik zajmuje jej tyle, a tyle czasu, Âże teraz jest na urlopie,
10. No i... :neutral:
11. "doszÂłiÂście" :brawa: :lol:
¿e pracuje w TVN na si³ê, nie ma mo¿liwoœci odejœcia,
12. Bo nie ma. PodpisaÂła stosowne umowy, ktĂłre zabraniajÂą jej odejÂścia ze stacji przed zakoĂączeniem emisji DP.
flirtuje z Grzegorzem Miecugowem, bo gdzieÂś tam na zdjĂŞciu sie pojawiÂła i uÂśmiechnĂŞÂła serdecznie i wiele wiele innych...
13. Kto powiedziaÂł, Âże flirtuje? Po prostu siĂŞ lubiÂą. WidaĂŚ to po jej rozmowach z nim przed GoÂściem Porannym, oraz wÂłaÂśnie po gali rozdania nagrĂłd im. Dariusza Fikusa.
Czekam na moment kiedy bedziecie zapisywaĂŚ jej myÂśli....
14. Nie za duÂżo tej ironii?
15. Wielokropek ma chyba trzy kropki. :devil:
MiÂłego dnia.
16. Nawzajem.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Dama Pik-08.04.06 Vaira Vike-Fraiberga

Post autor: michaek »

Jako ¿e tu ostatnio panuje taki spokój, nikt siê z nikim nie k³óci, nikt nikogo nie obra¿a i nie snuje ¿adnych podej¿en i teorii to ja pozwolê sobie opisaÌ dzisiejsz¹ Damê Pik, a raczej jej urywek.
ByÂła to pierwsza zjawka o pani Vairze Vike-Freiberdze, wiĂŞc duÂżo byÂło ogĂłlnego przedstawiania postaci. Jak dla mnie to nic nowego siĂŞ o tej pani, oprĂłcz tego, Âże lubi psy i ma mĂŞÂża profesora informatyki siĂŞ nie dowiedziaÂłem. Ale jednak zdajĂŞ sobie sprrawĂŞ, ze podobnie jak o pani mer Aten wiele osĂłb w ogĂłle o tej pani nie sÂłyszaÂło. W "programie" kilka fragmentĂłw wywiadu z paniÂą prezydent, zwiedzanie budynku, w ktĂłrym urzĂŞduje, opinie publicystĂłw oraz wspomnienia i opinie mĂŞÂża(w tym maÂła anegdota). MieliÂśmy szansĂŞ podsÂłuchaĂŚ rĂłwnieÂż po raz kolejny angielski Anity. JeÂśli o niego chodzi to spodobaÂło mi siĂŞ jak Anita skomentowaÂła lampy podajÂże w zamku(miejsce urzĂŞdowania p. prezydent): "Oh, That's nice..." :D
Jesli chodzi o dzisiejszÂą DP to tyle.
Zastanawiam sie tylko czy za tydzieù tez bêdziemy mieli zaszczyt ogl¹dn¹Ì zjawkê za tydzieù, bo jest wtedy Wielka Sobota. Pozostaje mieÌ wiêc nadzieje, ¿e TVN24 nie zafunduje nam specjalnej ramówki. Pozostaj¹c przy œwiêtach to mam ochotê na specjaln¹ grafikê w TVN i chcia³bym zobaczyÌ taki lub podobny obrazek:
Obrazek

A teraz co do "wielbicieli" Anity z forum tvn24.pl to nie bêdê marnowa³ s³ów-dla nich :uwaga: a dla Anity :brawa: za wszystko.(w tym za to, ¿e jest) :lol2:
arti pisze:MiÂłego dnia.
DziĂŞkujĂŞ i wzajemnie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MyÂślĂŞ, Âże ochydne komentarze wynikajÂą raczej ze zÂłoÂśliwoÂści, niÂż z przekonania :]
I jako jeden z wielu sympatyków wspó³czuje jej, ¿e ma taki oto "fan-club" (cudzys³ów obowi¹zkowo).
A dlaczego arti :>

Postawmy grubÂą kreskĂŞ i przejdÂźmy do Damy Pik, a zajawki dokÂładniej :D
Ten odcinek chyba ju¿ zacz¹³ pretendowaÌ do kategorii: ulubiony :D
Taka ¿ywio³owa ta zajawka. Anita tu, Anita tam, w wywiadzie jest taka ¿ywio³owa. A i towarzystwo chyba bardzo mi³e. Anita rozmawia nie tylko z pani¹ prezydent, ale jej m¹¿ oprowadza j¹ po mieszkaniu, bodaj dozorczyni po tym przepiêknym pa³acu :D
Nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki i rodzaje :lol: WiĂŞc juÂż wiemy jak wymawiaĂŚ :D
To Ty wÂłoch zrobiÂłeÂś tĂŞ odmianĂŞ? TrafiÂłeÂś :D

Urocza by³a scena najpierw z tym pieskiem miniaturk¹-zabawk¹, która po³o¿ona by³a na stoliku w pa³acu, a póŸniej scena z ju¿ ¿ywym pieskiem, który niemal od razu pad³ w ramiona Anicie :P
I tu wychodzi na jaw jak¹ ciep³¹ osóbk¹ jest Anita, zwierz¹t siê nie oszuka :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:(...)Zastanawiam sie tylko czy za tydzieù tez bêdziemy mieli zaszczyt ogl¹dn¹Ì zjawkê za tydzieù, bo jest wtedy Wielka Sobota. Pozostaje mieÌ wiêc nadzieje, ¿e TVN24 nie zafunduje nam specjalnej ramówki.
Pewnie nawet jak bĂŞdzie ÂświÂąteczna ramĂłwka to i tak dadzÂą tÂą zajawkĂŞ. :] To nie stacja ogĂłlna i chyba nie bĂŞdzie takich wielkich zmian w ramĂłwce jak np. w TVN. :roll:
michaek pisze:PozostajÂąc przy ÂświĂŞtach to mam ochotĂŞ na specjalnÂą grafikĂŞ w TVN i chciaÂłbym zobaczyĂŚ taki lub podobny obrazek (...)
Mam nadziejĂŞ Âże przez tego capsa (a raczej to co jest w dolnym prawym rogu) nie bĂŞdziesz miaÂł kÂłopocikĂłw. :roll: Co do grafiki moÂże bĂŞdzie taka z gwiazdami gdzie bĂŞdÂą ÂżyczyĂŚ nam WesoÂłych ÂŚwiÂąt chyba Âże tak jak rok temu dadzÂą jakiegoÂś baranka i kurczaczki :x , ale lepsze sÂą gwiazdy TVN. :P :D

I na koniec:

wÂłoch pisze:(...)
Z tego co pamiĂŞtam doszÂłiÂście do wniosku, Âże praca na DamÂą Pik zajmuje jej tyle, a tyle czasu, Âże teraz jest na urlopie,

11. "doszÂłiÂście" :brawa: :lol:
Czekam na moment kiedy bedziecie zapisywaĂŚ jej myÂśli....
15. Wielokropek ma chyba trzy kropki. :devil: (...)
To móg³byœ sobie darowaÌ. :? Ka¿demu mo¿e zdarzyÌ siê literówka czy klikniêcie przypadkiem w jakiœ klawisz, a potem nie zauwa¿yÌ tego, a Ty to przedstawi³eœ jakby by³ to wielki b³¹d.... :? :? Ojej s¹ 4 kropni zamiast 3. :devil: :P

P.S. widzĂŞ Âże na tamtym forum napisaÂł swojÂą opiniĂŞ o Anicie jakiÂś PaweÂł :roll: jakby co to nie ja, to nie ja. ;) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To móg³byœ sobie darowaÌ. Ka¿demu mo¿e zdarzyÌ siê literówka czy klikniêcie przypadkiem w jakiœ klawisz, a potem nie zauwa¿yÌ tego, a Ty to przedstawi³eœ jakby by³ to wielki b³¹d.... Ojej s¹ 4 kropni zamiast 3.
Wiesz jak ktoÂś atakuje bezpoÂśrednio mnie, to warto siĂŞ zrewanÂżowaĂŚ. :devil: Taki juÂż jestem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

chyba Âże tak jak rok temu dadzÂą jakiegoÂś baranka i kurczaczki , ale lepsze sÂą gwiazdy TVN.
Taaa :lol: Pewnie Âże gwiazdy tvn sÂą lepsze od baranĂłw i kurczakĂłw :D Ale na AnitĂŞ raczej nie ma co liczyĂŚ :/
ChociaÂż z drugiej strony podobno pojawiÂła siĂŞ w boÂżonarodzeniowym spocie, w spocie 1% ... kto wie, kto wie :roll:
Postawmy grubÂą kreskĂŞ i przejdÂźmy do Damy Pik, a zajawki dokÂładniej.
WÂłaÂśnie :D Bo naprawdĂŞ byÂła Âświetna. Odcinek zapowiada siĂŞ niezwykle interesujÂąco :D
Coraz wspanialszy program nam siĂŞ z tej ''Damy Pik'' robi :D AÂż strach pomyÂśleĂŚ, co czuli Anito-sceptyko-excentrycy, kiedy tak rewelacyjne fragmenty oglÂądali :roll: :smile:
P.S. widzĂŞ Âże na tamtym forum napisaÂł swojÂą opiniĂŞ o Anicie jakiÂś PaweÂł
A moÂże techniczni robiÂący strony tvn24 mszczÂą siĂŞ za to, Âże ich niejednokrotnie od baranĂłw wyzywaliÂśmy? :devil:

No tak wprowadzi³em Was w b³¹d pisz¹c, ¿e pani Vike-Freiberga nie pojecha³a na obchody rocznicowe, ale widocznie mi to umknê³o, wiem, ¿e mia³a opory, ¿eby tam siê pojawiÌ :? Szkoda, ¿e jednak zdecydowa³a siê pojechaÌ :?
I tu wychodzi na jaw jak¹ ciep³¹ osóbk¹ jest Anita, zwierz¹t siê nie oszuka
ZwierzÂąko wie najlepiej :D Ten pies potrzebowaÂł zaledwie sekundy, by zorientowaĂŚ siĂŞ, Âże Anita to przyjaciel :smile: WyciÂągnĂŞÂła do niego dÂłoĂą, przykucnĂŞÂła (bo piesek malutki :devil: ) na a ten od razu do niej i polizaÂł jÂą po dÂłoni (szczĂŞÂściarz jeden :devil: ) :smile:
Anita rozmawia nie tylko z pani¹ prezydent, ale jej m¹¿ oprowadza j¹ po mieszkaniu, bodaj dozorczyni po tym przepiêknym pa³acu
Ummm... paÂłac imponujÂący, a Anita w nim wyglÂąda tak, jakby do takich salonĂłw byÂła stworzona :D Poza tym prowadzi non stop dialog z tÂą paniÂą, co jÂą oprowadza po posesji - wszystko wyglÂąda bardzo interesujÂąco :D
A kiedy sÂąw tym pomieszczeniu, w ktĂłrym pani prezydent przyjmuje waÂżne delegacje i kiedy ta dozorczyni mĂłwi o fotelu, na ktĂłrym siadajÂą waÂżne osobistoÂści, na twarzy Anity pojawia siĂŞ uÂśmiech i mina, jak gdyby chciaÂła zapytaĂŚ: ''A mogĂŞ tu przez chwilĂŞ posiedzieĂŚ?'' :lol:
Anita wygl¹da oczywiœcie przepiêknie :D Jak ju¿ wspomnia³em na salonach prezentuje siê wybornie, ujêcia kamer s¹ jak dla mnie bardzo zadowalaj¹ce :D Anita szpanuje swoj¹ wspania³¹ angielszczyzn¹ - pos³uguje siê tym jêzykiem naprawdê swobodnie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »


I jako jeden z wielu sympatyków wspó³czuje jej, ¿e ma taki oto "fan-club" (cudzys³ów obowi¹zkowo).
No myÂślĂŞ Âże ona tez nie jest zachwycona.... ale trudno taki life.
ÂŻaÂłosne sÂą hasÂła w stylu "ten kto nazwaÂł AnitĂŞ nudnÂą beznadziejnÂą etc" to na pewno ktoÂś z redakcji" i podobne.
Zanim nastĂŞpnym razem coÂś takiego napiszesz to polecam odwiedziĂŚ to Bagno- forum - dziaÂł Telewizja a dowiesz siĂŞ kto pisze na forach z jakich redakcji i dlaczego :]
Przy nastĂŞpnej setce stronnic dojdziecie do takiej paranoi, Âże za autorkĂŞ takich postĂłw uznacie JustynĂŞ Pochanke, bo przecieÂż P. Werner jej zagraÂża
ta tak my to juÂż wiemy :) bo Justyna nic innego nie robi caÂły dzien tylko siedzi przy kompie i klika :?
Trzeba Wam wierzyĂŚ, przecieÂż wiecie o niej wszystko doskonale. W Âżyciu bym nie przypuszczaÂł, Âże widzÂąc prezenterkĂŞ w szklanym ekranie i raz na jakiÂś czas na zdjĂŞciu w prasie moÂżna znaĂŚ prawie caÂły jej Âżyciorys.
To widac fanem nigdy nie byÂłeÂś...
PamiĂŞtaĂŚ znaĂŚ Âżyciorys nie znaczy znaĂŚ kogoÂś...
Z tego co pamiĂŞtam doszÂłiÂście do wniosku, Âże praca na DamÂą Pik zajmuje jej tyle, a tyle czasu, Âże teraz jest na urlopie,
Nie nie ona krĂŞci DP w ciagu jednego popoÂłudnia a potem siĂŞ tydzien opieprza na hawajach ;)
nie ma moÂżliwoÂści odejÂścia,
A wiesz co to sÂą zobowiÂązania finansowe i kredyty na 20 kilka lat ????
flirtuje z Grzegorzem Miecugowem, bo gdzieÂś tam na zdjĂŞciu sie pojawiÂła i uÂśmiechnĂŞÂła serdecznie i wiele wiele innych...
ÂŻart takie sÂłowo teÂż w jĂŞzyku polskim istnieje... :)
Czekam na moment kiedy bedziecie zapisywaĂŚ jej myÂśli....
Ja juÂż zapisuje :> ... za miesiÂąc zaczne sprzedawaĂŚ bo Black sie niecierpliwi i chce sprawdziĂŚ czy o nim nie myÂślaÂła :devil:
MiÂłego dnia.
Wzajemnie ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 08 kwie 2006, 20:20 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oj wszystkie widziaÂłem zdjĂŞcia Anity, ale tego z dzieciĂąstwa to nie. :lol2: Jakie sÂłodziutkie dziecko. :P Nigdy bym nie pomyÂślaÂł, Âże miaÂła naturalne blond pasemka. :lol2:

Ps. Fajny misio :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:
chyba Âże tak jak rok temu dadzÂą jakiegoÂś baranka i kurczaczki , ale lepsze sÂą gwiazdy TVN.
Taaa :lol: Pewnie Âże gwiazdy tvn sÂą lepsze od baranĂłw i kurczakĂłw :D Ale na AnitĂŞ raczej nie ma co liczyĂŚ :/
ChociaÂż z drugiej strony podobno pojawiÂła siĂŞ w boÂżonarodzeniowym spocie, w spocie 1% ... kto wie, kto wie :roll: (...)
Jak nie moÂżna liczyĂŚ jak moÂżna. :D ByÂła w spocie BoÂżonarodzeniowym wiĂŞc i w Wielkanocnym powinna. Jeszcze bardziej po tym ze byÂła teÂż wÂłasnie w spotah akcji 1%. :roll: Hehe nie moge siĂŞ juÂż doczekaĂŚ aby zobaczyĂŚ to co w tym roku wymyÂślili. :P :D
wÂłoch pisze:(...)ale tego z dzieciĂąstwa to nie. :lol2: Jakie sÂłodziutkie dziecko. :P Nigdy bym nie pomyÂślaÂł, Âże miaÂła naturalne blond pasemka. :lol2: (...)
Tak :P pomyœleÌ ¿e takie maleùstwo wyros³o nam na tak¹ wielk¹, wspania³¹ i profesjonaln¹ dziennikarkê. :lol2: :D :lol:

A.I.W.L.I.S. skÂąd masz tÂą fotkĂŞ :?: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 12 gości