Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Ale Serwisy w Dniu na Âżywo prowadziÂł dopiero pierwszy raz.
Napewno za jakiÂś czas, gdy nadal bĂŞdzie prowadziÂł Serwisy, bĂŞdzie wypadaÂł duÂżo lepiej :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Faktycznie, moÂże popracuje nad modulowaniem gÂłosu :] i bĂŞdzie Âświetny prezenter :D

OT Ale ten Durczok upasiony :devil: na fotce z Twojego avatara, Monster :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

PaweÂł ÂŁukasik wkrĂłtce napewno bĂŞdzie sobie lepiej radziÂł :D
Black Jack '62 pisze: Ale ten Durczok upasiony :devil: na fotce z Twojego avatara, Monster :D
Co ja mam poradziĂŚ? :lol: W reklame FaktĂłw jeszcze bardziej to widaĂŚ :P
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł ÂŁukasik wkrĂłtce napewno bĂŞdzie sobie lepiej radziÂł
Ja w to nie wÂątpiĂŞ :D PokÂładam w nim spore nadzieje ... dziennikarskie :D
Opanuje tremĂŞ, zatrzyma trzĂŞsienie rÂąk :tanczy:
Co ja mam poradziĂŚ? :lol:
OdchudÂź go Monster :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Black Jack '62 pisze: OdchudÂź go Monster :lol:
Sauna Solution mam mu wysÂłaĂŚ? :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Monster pisze:
Black Jack '62 pisze: OdchudÂź go Monster :lol:
Sauna Solution mam mu wysÂłaĂŚ? :lol:
Tak :lol: Np. do rozmiarĂłw PawÂła :lol:

He, he :D Trema go jeszcze je, wczoraj podobno maÂło nie zjadÂła :(
Ale dzisiaj znacznie lepiej. Owszem jeszcze trochĂŞ siĂŞ myli. Np. sÂąd z sejmem, ale mĂłwi wolniej i jest bardziej opanowany. MoÂże to wynik tego, Âże nie czeka go dzisiaj prowadzenie kolejnego raportu :roll: :D Same serwisy to jednak mniejszy stres – nie ma recytacji z podziaÂłem na role :lol:

Ale go w koùcu docenili :tanczy: Bardzo pracowite te ostatnie dni dla niego by³y, kilka dni temu biega³ jako reporter kilka dni z kolei, a teraz - wczoraj po³ówkowe serwisy i raport, dzisiaj serwisy - to nic, ¿e w czasie trwania d³ugiego weekendu :lol: Pogoda i tak jest do bani :? Ludzie siedz¹ w domach i ogl¹daj¹ TVN24 :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

£ukasik jak na nowicjusza radzi sobie po prostu wyœmienicie. Spoœród tych ostatnio debiutuj¹cych (Knapik, Grysiak) jest zdecydowanie najlepszy. Zarówno doskonale prowadzi ka¿dy serwis, jak i rozmowy z goœÌmi. Teraz ma studio papieskie i program prowadzi, jakby by³ starym wyg¹. :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja by³am tego pewna :tanczy: On jest bardzo staranny, zawsze przygotowany 8) Dla mnie to ¿adna nowoœÌ ;)

Ale wczoraj mi zrobili ÂświĂąstwo zdejmujÂąc PawÂła z wizji na czas trwania studia papieskiego :( Tak liczyÂłam na to, Âże w koĂącu bĂŞdĂŞ delektowaĂŚ siĂŞ tym, jak radzi sobie w czĂŞÂściwo niezaplanowanych sytuacjach a tu masz ...... gwiazda spadÂła z nieba i pojawiÂła siĂŞ na wizji :shock:
No i PaweÂł poszedÂł w odstawkĂŞ ...... :( A ja tak siĂŞ przygotowywaÂłam na seans ..... kupiÂłam popcorn, krakersy; zaprosiÂłam koleÂżanki, Âżeby w koĂącu PawÂła im przedstawiĂŚ :devil: a w momencie gdy siĂŞ zjawiÂły PawÂła juÂż nie byÂło :/
Dzisiaj juÂż znacznie lepiej niÂż wczoraj :jupi:
PaweÂł prowadziÂł juÂż kilka porannych serwisĂłw i ma dyÂżur w trakcie trwania mszy - jest Âświetny :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Rzeczywiœcie £ukasik sobie dobrze radzi. Ma³o b³êdów, lapsusów. Zgadzam siê - dobrze mu id¹ i rozmowy z goœcmi i ³¹czenia na ¿ywo. Ma te¿ dobr¹ prezencjê.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale przecieÂż prowadziÂł studio papieskie o 19.35. :D PrzecieÂż do dwugodzinnego programu trzeba siĂŞ jakoÂś przygotowaĂŚ, a maiÂł serwisy. :lol2: Nie wymagaj zbyt duÂżo. Poza tym w zamian za PawÂła Anita byÂła. :devil: Ciesz siĂŞ, Âże nie JĂŞdrzejowska. :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Marcin pisze:Ale przecieÂż prowadziÂł studio papieskie o 19.35. :D
Coooooooo?!!!!!!!! ByÂł jeszcze po Anicie ? :shock: :(
PrzecieÂż do dwugodzinnego programu trzeba siĂŞ jakoÂś przygotowaĂŚ, a maiÂł serwisy. :lol2:
DuÂżo tych serwisĂłw nie byÂło :twisted:
Marcin pisze:Nie wymagaj zbyt duÂżo. Poza tym w zamian za PawÂła Anita byÂła. :devil: Ciesz siĂŞ, Âże nie JĂŞdrzejowska. :D
TeÂż mi pocieszenie - ja wolaÂłabym PawÂła :]

PaweÂł jest po prostu Âświetny, a na tle kolegĂłw i koleÂżanek po prostu ludzki i wraÂżliwy, obiektywny i, co najwaÂżniejsze, trzeÂźwo patrzy na te wielkie wydarzenia, ktĂłrych jesteÂśmy Âświadkami – nie doszukuje siĂŞ dziury w caÂłym i koncentruje siĂŞ na sÂłowach papieÂża i ich wymowie :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie widzaÂłaÂś studia papieskiego o 19.35?! :shock: Z tego samego miejsca co Anita i w tej samej formule, na poczÂątku goÂściem byÂł PaÂłasiĂąski, nie wiem czy ktoÂś potem jeszcze byÂł. Ale nie byÂło aÂż tak dÂługie. ByÂła transmisja z BÂłoni, a potem juÂż studio papieskie Rymanowskiego. Nie wiem czy miaÂł wieczorem jakieÂś serwisy.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie spodziewa³am siê :( Myœla³am, ¿e Fakty bêd¹ trwa³y godzinê, no a póŸniej o 20. Ryman ..... :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj w Podsumowaniu Dnia o 23.30 w TVN24 PaweÂł miaÂł materiaÂł o piÂłkarzach. Czy mi siĂŞ wydaje czy jest on zwiÂązany z redakcjÂą sportowÂą, bo mam deja-vu i tak jakbym juÂż go kiedyÂś tam widziaÂła (i.e. w Sporcie). :mhm:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie Mandi – coÂś ci siĂŞ musiaÂło przyÂśniĂŚ :lol2: PaweÂł nigdy nie wspó³pracowaÂł z red. sportowÂą :D
ByĂŚ moÂże zmyliÂł ciĂŞ ten jego tzw. lekko piÂłkarski akcent :lol2:

MatariaÂł byÂł juÂż w wieczornym raporcie :D No i, jak zwykle zresztÂą materiaÂły PawÂła, byÂł zrobiony w sposĂłb bardzo interesujÂący i wyczerpujÂący :D a co najwaÂżniejsze oddawaÂł dramaturgiĂŞ sytuacji :devil:
Nie wiedzia³am, ¿e by³ w historii polskiej pi³ki bramkarz, który zas³yn¹³ z podobnego co Kuszczak b³êdu :lol2: Myœla³am, ¿e takie ,,podbramkowe sytuacje'' zdarzaj¹ siê raz na 100 lat :lol2:
Nawet nie chcĂŞ myÂśleĂŚ, co ci panowie czujÂą ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 16 gości