TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Kiedy w TVN 7 pojawi sie 8. sezon Przyjació³??
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

kubasz pisze:Kiedy w TVN 7 pojawi sie 8. sezon Przyjació³??
Prawdopodobnie dopiero po wakacjach bêdzie8,9 i 10 sezon. W tamtym roku od marca puœcili 1,2,3 sezon, pó¿niej przerwa wakacyjna a po tym 4,5,6 seria, a teraz puœcili 7 serie a powakacjach pewnie reszte. Szkoda tylko, ¿e teraz nie puœcili pozosta³ych serii, a po wakacjach ostatni¹, a mo¿e to i dobrze?
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

OglÂądacie ten nowy serial komediowy
ÂŚwiat wedÂług dzikich?
Jak dla mnie jest on Âświetny.
Dwa pierwsze odcinki powalily mnie ze smiechu na ziemie.
Czy ktos wie ile lacznie odcinkow zostalo nakreconych ?
Czy jest tylko 19 ( tyle co ma nadac TVN7 ) czy wiecej?
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ten serial jest rzeczywiÂście Âświetny i bardzo Âśmieszny. WogĂłle seriale SiĂłdemki sÂą zazwyczaj bardzo fajne chociaÂż i tak ITI maÂło inwestuje w tÂą stacjĂŞ w przeciwieĂąstwie np. do TV4. Powinno sie jednak pojawiĂŚ trochĂŞ wÂłasmych produkcji bo obecnie jest tylko "Na osi".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:Ten serial jest rzeczywiÂście Âświetny i bardzo Âśmieszny. WogĂłle seriale SiĂłdemki sÂą zazwyczaj bardzo fajne chociaÂż i tak ITI maÂło inwestuje w tÂą stacjĂŞ w przeciwieĂąstwie np. do TV4. Powinno sie jednak pojawiĂŚ trochĂŞ wÂłasmych produkcji bo obecnie jest tylko "Na osi".
W ogĂłle myÂślĂŞ, Âże TVN 7 mĂłgÂłby rywalizowaĂŚ z bardzo rozwijajÂącÂą siĂŞ TV 4 tylko, gdyby miaÂł wiĂŞcej programĂłw wÂłasnej produkcji, szkoda, Âże ITI nie inwestuje, bo mĂłgÂłby to byĂŚ Âświetny kanaÂł rozrywkowo- filmowy
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

czy ich juz w tvn7 pogrzalo na maxa??
Bardzo fajnie,ze nadali super serial Swiat wedlug Dzikich - ale tak patrze teraz na przyszlotygodniowy program tv i .... co widze .....
W srode tvn7 nada ostatni odcinek 1 serii Swiata wedlug dzikich ale sa przeciez kolejne odcinki Alfa oraz studenciakow a co TVN7 robi !!??
Od czwartku o 19:10 bedzie lecial serial Kochane Klopoty a seriale komediowe znikaja calkowicie z anteny?!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

a-j-p pisze: Od czwartku o 19:10 bedzie lecial serial Kochane Klopoty a seriale komediowe znikaja calkowicie z anteny?!
wielkie dziêki za info a-j-p "Gilmore girls" czyli Kochane k³opoty- to jeden z moich ulubionych seriali tuz obok Przyjació³ nadawanych przez Tvn7 :)
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

a-j-p pisze:OglÂądacie ten nowy serial komediowy
ÂŚwiat wedÂług dzikich?
Jak dla mnie jest on Âświetny.
Dwa pierwsze odcinki powalily mnie ze smiechu na ziemie.
Czy ktos wie ile lacznie odcinkow zostalo nakreconych ?
Czy jest tylko 19 ( tyle co ma nadac TVN7 ) czy wiecej?
Faktycznie jest to dobry sitcom,ale powstal tylko jeden sezon nakrecony w latach 2004-2005.Czyli tylko 19 odcinkow...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

no fakt ale chyba nbc sie pokosie wkoncu o kolejna serie :)
ale ogolnie to chodzi mi o fakt,ze tvn7 wywala pasmo komediowe! :(
dlaczego???
przeciez serial same klopoty mogliby nadawac w innych godzinach.
LIPA i tyle!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szkoda, Âże likwidujÂą pasmo komediowe. Do tej pory SiĂłdemka emitowaÂła fajne seriale komediowe. Teraz nie bĂŞdzie wogĂłle tych seriali, bo o 17.10 "Ostry DyÂżur", o 18.10 "Nocny kurs", a o 19.10 "Kochane kÂłopoty" :/. Poza tym coraz bardziej denerwujĂŞ siĂŞ, gdy przyglÂądam siĂŞ ramĂłwce TVN7 i TV4. Z bardzo fajnej RTL7 zrobili nudnÂą telewizjĂŞ, w przeciwieĂąstwie do TV4, ktĂłra jest coraz ciekawsza.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Do tej pory SiĂłdemka emitowaÂła fajne seriale komediowe
no fajne jak fajne ale ciagle lecialy te same - dopiero teraz swiat wedlug dzikich byl pierwsza nowoscia komediowa od chyba 2 lat :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jak to dobrze,¿e w TVN7 lec¹ znowu¿ 'przyjaciele'.ale zawsze jest ale,bo te odcinki s¹ takie nowe,jak zesz³oroczny œnieg na liœciach.naprawdê lepiej wygrzebaÌ to gdzieœ w necie,bo zanim cz³owiek by siê doczeka³ w telewizji...TVN olewa ca³kowicie 'ostry dy¿ur' a ju¿ w ogóle to filmy science-fiction takie jak np 'Star Trek'.Star Trek najbardziej popularny w USA,ciekawe dlaczego..tutaj widz nie ma szansy na obejrzenie takich pere³ek.TVN ma ju¿ tyle programów chc¹c dbaÌ o widzów.Zadba³by bardziej i puœci³ Star Treka.nie oczekujê,¿e na TVn,ale chocia¿ na siódemce,lepszego rozwi¹zania raczej byÌ nie mo¿e.Ma³o kto zdaje sobie sprawê jak wielk¹ wartoœÌ ma ten serial.np na pocz¹tku filmu 'kill Bill',w którym gra³a Uma Trumna jest takie motto:"zemsta najlepiej smakuje na zimno" - stare klingoùskie przys³owie.kto by wiedzia³ co to s¹ Klingoni,¿e ludzie opieraj¹c siê na dziele Gene'a Roddenberrego stworzyli jêzyk klingoùski.ale ma³o to kogo obchodzi,najlepiej puszczaÌ telenowele i masówkê pod tytu³em 'magda m'.ca³a nadzieja chocia¿ w 7ce.chyba mi prêdzej broda wyroœnie i zostanê œw.Miko³ajem... :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Ja nie wiem! CZY TVN7 nie ma innych seriali!
Maja biblioteki RTL7 i nie uzywaja ich!
Czy nie moga zakupic czegos innego ( nawet nie nowego ale innego )
W przyszlym tygodniu o godzinie 15 bedzie super serial nowy , ktory juz w tym roku chyba dwa razy lecial na antenie TVN7 - WCZORAJ JAK DZIS
poprostu smiac mi sie juz chce z nich!

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 7:14 pm ]
Od przyszlego tygodnia kolejna super nowosc

Dwoch i pol o 19:40

Brawo dla tvn7
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

[TVN7] Szymon szuka szaleleńców

Post autor: Ptr15 »

Od 6.11.06 ma siĂŞ pojawiĂŚ ten program rozrywkowy na antenie TVN 7. Ma byĂŚ w poniedziaÂłki o 22:55. NieÂźle to sobie wykombinowali, Âże po SMS 20 minut przerwy i znowu program Szymona tylko Âże w innej stacji :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No nieÂźle to wymyÂślili. Nie zdziwiÂłbym siĂŞ, gdyby byÂło teÂż linkowanie na koĂącu kaÂżdego SMSa.
A swoj¹ droga to ciekaw jestem jak¹ formu³ê bedzie mi³a ten program i jak¹ bêdzie mia³ ogladalnoœÌ. :roll:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości