Kropka TV

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Kropka TV

Post autor: krzysztof205 »

Od dwĂłch tygodni w reklamach sieci sklepĂłw Biedronka i w samych sklepach pojawiÂł siĂŞ nowy tygodnik Kropka TV patrzÂąc w tworzÂącej siĂŞ stronie okÂładke ma caÂłkiem caÂłkiem .mam nadzieje Âże nie bĂŞdzie program wzorowany na tele programach tak jak to robi Tele Program.
Przytakim czymÂś Tele Leader nie da rady aprzyokazji widzieliÂście inne "sklepowe gazety tv"np Tele Albert
Ostatnio zmieniony niedziela 14 maja 2006, 09:37 przez krzysztof205, łącznie zmieniany 1 raz.
krzysztof miśkowicz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Sam program taki sobie jak wiele innych na rynku. :roll: Nic ciekawego program, zapowiedzi, pare wywiadĂłw. :roll: No ale jaka cena taki produkt... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

CzytaÂłem darmowy numer (jestem staÂłym czytelnikiem 'Tele Tygodnia'), w tej bierdonkowej gazecie sÂą przedruki z innych gazet, jest czytelnie , jest kolorowo, nie powiem, Âże zla, moÂżna teÂż coÂś poczytaĂŚ, lepsze juÂż to niÂż nijakie 'To & Owo'
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Niezaleznie od tego jak fajny byÂłby ten nowy teleprogram, nie kupie go, bo z zaÂłozenia bojkotujĂŞ produkty Biedronki. Za co? Za haniebne wykorzystywanie swoich byÂłych i pewnie teÂż obecnych pracownikĂłw, ktĂłzy harujÂą po wiele godzin i nadgodzin za smieszne pieniÂądze. TakÂże TvKropce mĂłwiĂŞ niestety nie dziĂŞkujĂŞ!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ciesze siĂŞ Âże nie tylko ja bojkotujĂŞ BiedronkĂŞ :) Masz racje to co zafundowaÂła Biedronka swoim pracownikom to byÂło piekÂło na ziemi.Dlatego ja teÂż mam BiedronkĂŞ,caÂły koncern Geronimo i jego prezesa w d.... .
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

salladyn pisze:Masz racje to co zafundowaÂła Biedronka swoim pracownikom to byÂło piekÂło na ziemi. .
I tu trzeba tez podziekowac reporterom Uwagi za przyblizenie Polakom problemu, g³ównie z tvn mia³am œwiadomoœc tego co tam sie tak naprawde dzieje w Biedronce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości