[TVN] Wielkie ucieczki

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: jj

Post autor: pawell »

michal641 pisze:SÂą jakieÂś powtĂłrki? JeÂśli tak to kiedy?
SÂą ale bardzo dziwnie :? dziÂś byÂła, ale za tydzieĂą o tej samej porze w piÂątek bĂŞdÂą "Rozmowy w toku", na stronie biura reklamy TVN pisze ze sa w soboty o 10:40, ale w programie na tvn.pl jej nie ma. :? A w nastĂŞpnym tygodniu jest napisane ze powtĂłrka bĂŞdzie w niedziele o 00:40. :?

[ Dodano: PiÂą Kwi 07, 2006 3:20 pm ]
P.S. Napisa³em w tej sprawie do dzia³u wspó³pracy z widzami zobaczymy co mi napisz¹. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

Tak, ten uœcisk na lotnisku by³... - brak s³ów. Sianecki ma w sobie coœ zachwycaj¹cego. I te oczy...
Trudno mi siĂŞ byÂło nie rozkleiĂŚ. Wspaniale byÂło! Gratulacje :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Co do oglÂądalnoÂści to chyba, WÂłochu siĂŞ zapĂŞdziÂłeÂś. 3 milionĂłw nie bĂŞdzie, ale chciaÂłabym siĂŞ myliĂŚ. :)
No nie ma, ale jest blisko wynik 2 odcinka "Wielkich ucieczek" - 2 795 930*. Myœlê ¿e jak na pocz¹tek to nieŸle jeszcze tam znajomi mog¹ zareklamowaÌ miêdzy sob¹ ten program - poleciÌ go i ogl¹dalnoœÌ siê zwiêkszy. :] W maju lub czerwcu zobaczymy ile osób ogl¹da³o ostatni odcinek i porównamy... ;)

*WedÂług AGB
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Odcinek o Jareckim byÂł Âświetny. Mam nadziejĂŞ, Âże rĂłwnie dobry bĂŞdzie odcinek nr 3 "Tempelhof:Brama do WolnoÂści"
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Wczorajszy odcinek "Tempelhof:Brama do Wolnoœci" by³ naprawde bardzo dobry . Jedynie zakoùczenie by³o doœÌ smutne . Ale niestety takie jest ¿ycie . Ju¿ czekam na 4 odcinek i mam nadziejê , ¿e bêdzie równie dobry jak wczeœniejsze .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

"Wielkie ucieczki" ogladam z wielkim zainteresowaniem, swietna produkcja - w ostatnim odcinku troche brakowalo mi krotkiego watku zwiazanego z osobami, ktore przypadkowo zostaly "wciagniete" w ucieczke (personel lotniska itd) - czy bezpieka przeswietlila tych ludzi. Czekam juz na nastepny odcinek!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

WU

Post autor: michal641 »

Ruszy³a ju¿ strona internetowa Wielkich Ucieczek. Po adresem www.wielkieucieczki.onet.pl znaleŸÌ mo¿na opisy filmów, informacje o bochaterach, mapy, galerie zdjêÌ oraz encykloipedia. Przedstawiono tak¿e ekip¹ programu. podobnie jak na stronach innych programów TVNu tak¿e na tej stronie znajdziemy forum i sondê
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: WU

Post autor: pawell »

michal641 pisze:RuszyÂła juÂż strona internetowa Wielkich Ucieczek. Po adresem www.wielkieucieczki.onet.pl
NaprawdĂŞ :?: :> Szybki jesteÂś :> juÂż o tym pisaÂłem pare dni temu. ;)

Co do forum na tamtej stronie - wszystkie komentarze chwalÂą TVN za ten program i ich autorzy piszÂą Âże program siĂŞ podoba. :D Nie znalazÂłem jeszcze odmiennej opini. :roll: :D

No i juÂż jutro kolejny odcinek pt. "ÂŻuraw", ale w reklamch byÂł jakis inny. :roll: Opis na tvn.pl :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: WU

Post autor: chandler »

pawell pisze:
Co do forum na tamtej stronie - wszystkie komentarze chwalÂą TVN za ten program i ich autorzy piszÂą Âże program siĂŞ podoba. :D Nie znalazÂłem jeszcze odmiennej opini. :roll: :D
Dziwisz siĂŞ przecieÂż autorzy niebĂŞdÂą go niechwaliĂŚ,
a pozatym i ja go pochwale

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 3:03 pm ]
pawell pisze:
michal641 pisze:SÂą jakieÂś powtĂłrki? JeÂśli tak to kiedy?
SÂą ale bardzo dziwnie :? dziÂś byÂła, ale za tydzieĂą o tej samej porze w piÂątek bĂŞdÂą "Rozmowy w toku", na stronie biura reklamy TVN pisze ze sa w soboty o 10:40, ale w programie na tvn.pl jej nie ma. :? A w nastĂŞpnym tygodniu jest napisane ze powtĂłrka bĂŞdzie w niedziele o 00:40. :?

[ Dodano: PiÂą Kwi 07, 2006 3:20 pm ]
P.S. Napisa³em w tej sprawie do dzia³u wspó³pracy z widzami zobaczymy co mi napisz¹. :roll:
SÂą powtĂłrki w soboty o 11,05
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

Bardzo mi siĂŞ podoba ten program

Powinno byĂŚ wiele takich programĂłw prawdziwiych Âżyciowych!
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

wszystkie komentarze chwalÂą TVN za ten program i ich autorzy piszÂą Âże program siĂŞ podoba. Nie znalazÂłem jeszcze odmiennej opini.
Mnie osobiÂście ten program siĂŞ nie podoba :twisted:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Czy ktoÂś wie coÂś nt. kontynuacji tego serialu. ChociaÂż pewnie dÂługa i Âżmudna praca reporterska i Âśrednie wyniki sprawiÂą Âże znowu trzeba bedzie ogladaĂŚ denne filmy w czwartkowe wieczory :/. Wydaje mi sie Âże w tym przypadku TVN moglby nie braĂŚ tylko pod uwage ogladalnosci .
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba na to nie mo¿emy liczyÌ - wyniki s¹ niskie i to bardzo - przedostatni odcinek mia³ 1 911 356 widzów. :cry: A pocz¹tek by³ przecie¿ tak dobry ponad 2,5 mln widzów. :roll: Myœla³em, ¿e ogladalno¿Ì bedzie ros³a. :roll: Nie wiem jakie s¹ udzia³y, bo jak du¿e to mog¹ byÌ nastêpne odcinki. :roll: Ale jakby by³y to dopiero chyba póŸn¹ jesieni¹, bo nagrywanie ich trwa...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

NastĂŞpny odcinek to bĂŞdzie znana z innego filmu TVN-u "Ucieczka na Bornholm".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość