[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Boze - dzis znowu gosciem byla stara Kwasniewska - przeginajÂą juz paÂłkĂŞ z niÂą.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż nie wiem co oni w niej widzÂą, Âże tak ja zapraszajÂą. :mhm: Nie starczy im, Âże pojawia siĂŞ co tydzieĂą w premierze programu TVN Style "Lekcji Stylu" i w powtĂłrkach w tygodniu? :?

A ostatnio bardzo mi sie podoba, Âże robiÂą coÂś poza studiem - dziÂś to na boisku podstawĂłwki w okolicach budynku gdzie jest ich studio - lub na dole na chodniku jak byÂło chyba tydzieĂą temu. :D I jeszcze byÂł Tomasz Zubilewicz wiĂŞc musiaÂło byĂŚ fajnie. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

CzytaÂłem w " Dzienniku " z 5.06.2006 , Âże podobno TVN chce odkupiĂŚ z "Pytania na Âśniadanie" Dorote Wellman oraz Marcina Prokopa . SÂłyszeliÂście juÂż coÂś o tych planach ??

http://img227.imageshack.us/img227/2120/pic00012ci.jpg
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

S³ysza³em i wiem tyle co Ty. :] Jeszcze ówczesna dyrektor TVP2 zaprzecza³a, ze ma do tego dojœÌ, ale wszystko siê mo¿e zdarzyÌ szczególnie po nowych w³adzach TVP. :) Osobiœcie uwa¿am, ¿e Dorota Wellman mog³aby jeszcze byÌ, ale Marcin Prokop ju¿ nie - jakoœ go nie lubiê. :roll: :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

RafaÂł pisze:CzytaÂłem w " Dzienniku " z 5.06.2006 , Âże podobno TVN chce odkupiĂŚ z "Pytania na Âśniadanie" Dorote Wellman oraz Marcina Prokopa . SÂłyszeliÂście juÂż coÂś o tych planach ??

http://img227.imageshack.us/img227/2120/pic00012ci.jpg
By byÂło fajne to moja ulubiona para po Kindze i Marcinie, kiedyÂś oglÂądaÂłem "Pytanie na Âśniadanie" specjalnie dla nich
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja widzê tak¹ mo¿liwoœÌ tylko wtedy gdy program nadawany bêdzie codziennie. Na weekend jest dosyÌ ludzi. Poza tym TVN ma dosyÌ ludzi, którzy mog¹ prowadziÌ morning-show. :]
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

PieĂąkowska :arrow: Prokop
MoÂłek :arrow: Wellman

i bĂŞdzie OK, mieszane pary sÂą lepsze...!
A juÂż od 19 czerwca od 7:30 do 8:55 DDTVN :) CaÂłe 7 dni !!
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

ogladal ktos z Was DDTVN dzisiaj? ja nie moglem, ale chcialbym sie dowiedziec czy program z dnia powszedniego rozni sie czyms od wydan weekendowych, czy sa serwisy informacyjne, ilu jest gosci, itd.

niestety, mysle, ze program sie nie przyjmie jako codzienne morning-show .. :/ zabraknie im tematow... a tak, w weekendy, mieli wiecej do zaprezentowania.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja dzis ogladalem, ale tak pó³okiem (niedospanie :P ), ale program byl mily, tylko brakowalo mi kilku elementow morningowych ;-). goœÌ Tomasz Jachimek to chyba nawiazanie do "Szk³a" i tak sobie mysle ze nie glupio byloby elementy szkla wprowadzic do "DDtvn". Sam progrma byl kroki (1h 10min) wiec tez w sumie materialow nie bylo za wiele. O 8:30 byl serwis tvn24 - prowadzil Gorlicki i dla tvn i dla tvn24. Nie wiem jak bylo o 8 po przysnalem ;-). Ogolnie jest dobrze, ale to nie jest jeszcze codzienne morning show ;-)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WedÂług mnie najlepszÂą zmianÂą byÂło to Âże wreszcie wprowadzili NORMALNE serwisy informacyjne o czym mĂłwiÂł juÂż Bartek.Wreszcie zamiast prowizorki,klasyczny serwis informacyjny. Brawo :brawa:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

aha, to dzieki za informacje..

ale byc moze normalny serwis wprowadzili tylko na te wydania calotygodniowe... w weekendy mysle, ze bedzie tak, jak zawsze...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

serwisy informacyjne w DDTVN

Post autor: salladyn »

W weekendy moÂże sobie byĂŚ normalny serwis, ale w ciÂągu tygodnia powinno byĂŚ tak jak teraz, czyli peÂłne wydanie serwisu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

O to fajnie, Âże puszczajÂą serwisy TVN24 w DDTVN , aaa no i to chyba byÂł w takim razie debiut Krzysia GĂłrlickiego w samym TVN, od jutra siĂŞ poÂświĂŞce i wstanĂŞ o 7.30 8)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

nika pisze:aaa no i to chyba byÂł w takim razie debiut Krzysia GĂłrlickiego w samym TVN, od jutra siĂŞ poÂświĂŞce i wstanĂŞ o 7.30 8)
WidziaÂłam serwis z GĂłrlickim i jestem w szoku :devil:
Luz, swoboda, zero tremy- choĂŚ czytaÂł jak zwykle, w swoim stylu;) Ze dwa razy podkreÂśliÂł, Âże wita widzĂłw TVN i TVN24. Chyba nawet ten jego serwis mi siĂŞ podobaÂł. :devil:
PamiĂŞtam jak D. Kondratowicz trzÂąsÂł siĂŞ gÂłos jak miaÂła pierwsze serwisy w DDTVN, a GĂłrlicki ze spokojem i minÂą starego wygi poprowadziÂł dzisiejszy serwis.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze: ...Luz, swoboda, zero tremy- choĂŚ czytaÂł jak zwykle, w swoim stylu;) Ze dwa razy podkreÂśliÂł, Âże wita widzĂłw TVN i TVN24. Chyba nawet ten jego serwis mi siĂŞ podobaÂł. :devil:
PamiĂŞtam jak D. Kondratowicz trzÂąsÂł siĂŞ gÂłos jak miaÂła pierwsze serwisy w DDTVN, a GĂłrlicki ze spokojem i minÂą starego wygi poprowadziÂł dzisiejszy serwis.
Ze wszystkim siĂŞ zgadzam rzeczywiÂście nie widaĂŚ byÂło po nim zdenerwowania ale to jego akcentowanie jest po prostu tragiczne :!: Mam nadziejĂŞ Âże siĂŞ trochĂŞ ... hmm... wyciszy, tak wyciszy to dobre sÂłowo :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości