Appartamento - czyli prawdopodobnie nowy program TVN.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Witajcie, ja oglÂądaÂłem i lubiÂłem EuropĂŞ, ale do czasu. KiedyÂś zaczĂŞÂła siĂŞ 5 minut wczeÂśniej niÂż TZG i pomyslaÂłem oglÂądne te 5 minut, ale nie wytrzymalem, wolaÂłem reklamy jogurtĂłw na TVN-ie. Europa komputerowa czy cosm takiego, w kaÂżdym razie internet, informatyka itp. Po prostu koszmar, Fin wyszedÂł z liÂścmi i radiostacjÂą na gÂłowie i czai siĂŞ po studiu, a caÂła widownia pĂŞka ze Âśmiechu, to zaczynaÂło byĂŚ gorsze niÂż Ciao Darwin. Najpierw byÂła to inteligentna rozrywka, teraz to tortura na umyÂśle. Mam nadziejĂŞ, Âże TVN nie wpakuje siĂŞ w cos takiego. OczywiÂście wiem, Âże w produkcji TVN bĂŞdzie to miaÂło lepszÂą oprawĂŞ, a uczestnicy moÂże bĂŞdÂą umieli ÂśpiewaĂŚ a nie miaÂłczeĂŚ gorzej niz ta Shaza czy jak jej tam (jakaÂś dawna gwiazda disco polo :P). No nic. Pozdrawiam wszystkich, trzymajmy siĂŞ mocno i nie dajmy siĂŞ ogÂłupiĂŚ tym programom :P
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Moim zdaniem to ryzykowne ...mam na mysli tworzenie takiego programu bo EUROPA DASIE LUBIC to zdecydowanie odgrzewane kotlety
KIEDYS program robi³ i ZROBI³ furrore ale juz dawno moim zdaniem powinien zostaÌ zdjety z anteny poniewa¿ ile mozna t³uc o tym samym w ko³ko tematy sie w koùcu wyczerpa³y a oni przerabiaja to wkó³ko tylko troche cos tam zmienija uczestnicy sie zmanierowali ( mysla ze sa bóg wie nie jakimi gwiazdami ) ......

mam nadzieje ze JESLI TVN stworzy taki program to bedzie cos ciekawszego i beda wiedziec kiedy taktownie z tym skoĂączyc w razie niepowodzenia !

ALE BÂłAGAM tylko nie COZZA jako prowadzacy !!!!
BÂłAGAM NIE MA NIKOGO INNEGO ??? nie wierze!!!! to jest jedna wielka PORAÂżKA nawet jak widze reklame MOCATE to odechciewa mi sie zakupu tego produktu!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Casettiego mogliby daĂŚ, Cozza dziaÂła mi na nerwy a Vito nawet Âśmieszny jest i nie taki zmanierowany do obrzydliwoÂści :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

On jest jeszcze gorszy... :hmm: Nie mogê na niego patrzeÌ prze³¹czam na inny kana³ gdy by³ w "Dzieù Dobry TVN" lub jakimœ innym programie. :? Poprostu to powinien prowadziÌ Polak. :D

Juz trochĂŞ czasu minĂŞÂło od tego nawsa sÂą jakieÂś wiadomoÂści :?: Czy bĂŞdzie ten program czy nie? itp. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:Poprostu to powinien prowadziĂŚ Polak. :D
Bo...?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:
pawell pisze:Poprostu to powinien prowadziĂŚ Polak. :D
Bo...?
Bo np. bĂŞdziemy mieĂŚ dobre prowadzenie programu. :D Troche denerwujÂące jest to jak oni siĂŞ mylÂą itp. :roll: OczywiÂście nie pomyÂślcie, ze jestem ich przeciwnikiem, ale jednak powinna to prowadziĂŚ osoba z dobrÂą dykcjÂą. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Najlepiej Kazia. :devil: Ona ma dobrÂą dykcjĂŞ, poza tym jest bez programu (oprĂłcz W2P). :devil:
Nie no - mĂłwiĂŞ tutaj Âśmiertelnie powaÂżnie. Ja daÂłbym to Kazi do poprowadzenia. MoÂże byĂŚ w parze z tym CozzÂą. :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:
jott kott pisze:
pawell pisze:Poprostu to powinien prowadziĂŚ Polak. :D
Bo...?
Bo np. bĂŞdziemy mieĂŚ dobre prowadzenie programu. :D Troche denerwujÂące jest to jak oni siĂŞ mylÂą itp. :roll: OczywiÂście nie pomyÂślcie, ze jestem ich przeciwnikiem, ale jednak powinna to prowadziĂŚ osoba z dobrÂą dykcjÂą. :]
I dlatego polska telewizja bĂŞdzie zawsze - mniej lub bardziej - do dupy, i bĂŞdÂą w niej tylko sÂłowianie. Bo zaraz jak siĂŞ pojawi ktoÂś z innego kraju, czy - nie daj BoÂże - kolorowy, to tego typu komentarze lecÂą ;|

JakoÂś w innych krajach obce naleciaÂłoÂści w dykcji ludziom nie przeszkadzajÂą... Wot, Polska wÂłaÂśnie, jak to dobrze Âże bywam tu juÂż tylko goÂścinnie... :-)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Skoro o tym programie tak cicho, a miaÂł wystartowaĂŚ jeszcze przed wakacjami, to mam nadziejĂŞ, ze nie zobaczymy go na antenie TVN :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przed wakacjami :?: :? SkÂąd masz to info przecieÂż w "oficjalnych" newsach pisano, Âże nie jest znana data emisji pierwszego odcinka - patrz strona wczeÂśniej. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MoÂże siĂŞ okazaĂŚ , Âże czytaÂłem o czymÂś innym, lecz taka informacja chodzi gdzieÂś po mojej pamiĂŞci.JeÂśli to naprawdĂŞ pomyÂłka - przepraszam :rozglada:
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Ech...

Post autor: FuX »

Ja osobiscie jestem przeciwny temu programowi, poniewaÂż:
:arrow: Nie lubie tego typu programĂłw
:arrow: ProwadzÂący nie bĂŞdzie umiaÂł siĂŞ wysÂłowic ze znanych kaÂżdemu powodĂłw

P.S.
Ja myœle, ¿e ten program nadawa³by siê do TVN Lingua! Poznamy kilka osób z ró¿nych narodowoœci, które potrafi¹ mówic w róznych jêzykach!:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości