o grach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

mati2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 09:54
Lokalizacja: sie bierzesz?

o grach

Post autor: mati2 »

no nigdzie nie widzialem u was dzial o grach wiec zaczme tu jest temat o grach wiec ja pierwszy


wiecie ze w the eye of jugment gra sie kartami dajesz karte i wyskakuje potwor

ale gra bedzie na playstation 3 :(
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

No i kolejne Dziecko Neostrady które chce zaistnieÌ w internecie jednak jak to zwykle bywa potrafi jedynie napisaÌ bzdetny post pe³en b³êdów...

Proponujê zamkn¹Ì temat, bo for o grach jest ca³e mnóstwo, a to forum jest stricte o telewizji i z ni¹ zwi¹zanych sprawach.

Matiemu2 proponujĂŞ takÂże poÂświĂŞcenie troszkĂŞ wakacyjnego czasu na doksztaÂłcenie siĂŞ, bo pisanie Âładnie, zwiĂŞÂźle i na temat to wcale nie jest taka trudna sztuka.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To forum jest forum na kaÂżdy temat, a nie o telewizji. :] W razie wÂątpliwoÂści - proponujĂŞ PW do moderatora albo zgÂłoszenie posta poprzez raportowanie. WÂłaÂściwie, to TwĂłj post powinien zostaĂŚ skasowany, bo jest nie na temat...

PrzecieÂż kaÂżdemu trzeba daĂŚ szansĂŞ, a nie wylewaĂŚ tutaj swoje Âżale... :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

KaÂżdemu? DziewiĂŞciolatkowi moÂże zaproponujmy inne strony. Ja w jego wieku czytaÂłem papierowÂą wersjĂŞ tego magazynu i jemu teÂż polecam. :D Z czasem przyjdzie czas na inne stronki. :spiewa:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości