[TVN] Detektyw

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Czy chialbys obejzec w TVN kolejnie zmagania pana Krzysia

Tak
12
34%
Nie
17
49%
Jest mi to obojetne
6
17%
 
Liczba głosów: 35

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

JuÂż na pewno nie zobaczymy nastĂŞpnej serii DETEKTYWA. A powĂłd to problemy krzysia.
Jakby ktoÂś chciaÂł to moÂże sobie obejrzeĂŚ [url=mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/200607/f9268db500.wmv]specjalne wydanie DETEKTYWA[/url] :devil:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No na pewno i chyba teÂż wyniki oglÂądalnosci byÂły sÂłabe - nie dziwiĂŞ siĂŞ, bo to juÂż zrobiÂło siĂŞ nudne... :D Ale jak zostanie skazany to koniecznie powinni zrobiĂŚ specjalny odcinek programu "Cela". :twisted: :devil: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak mnie siĂŞ skojarzyÂło, Âże zawsze on tak tych ludzi wywlekaÂł i rozkÂładaÂł na ulicy, a teraz prosz... scena zupeÂłnie odwrotna. Detektyw R. i gleba. Heh.

Nie, no szkoda... ja tam lubi³em jego program, teraz pozostaj¹ tylko powtórki. A ogl¹dalnoœÌ nie by³a taka z³a ;]
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i TVN w zwiÂązku z tÂą "akcjÂą" z Krzysztofem R. wstrzymaÂła emisjĂŞ powtĂłrkowych odcinkĂłw "Detektywa":
Media Link pisze:W poniedziaÂłek TVN nie wyemitowaÂła serialu dokumentalnego ‘Detektyw’ pokazujÂącego pracĂŞ detektywa Krzysztofa R, ktĂłry zostaÂł zatrzymany w nocy z soboty na niedzielĂŞ pod zarzutem wspó³pracy z tzw. mafiÂą paliwowÂą. Zamiast niego widzowie stacji mogli zobaczyli ‘Akta zbrodni’.
I tak nazwa programu byÂła juÂż nieaktualna. :twisted: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Wczoraj byÂły imieniny Krzysztofa..
Wszystkiego najlepszego panie Dedektywie! :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

aveo pisze:Wczoraj byÂły imieniny Krzysztofa..
Wszystkiego najlepszego panie Dedektywie! :lol:


Z³oSliwcy. A gdzie wspó³czucie i troska o GWIAZDÊ TVN na si³ê promowan± dniami i nocami. Pytam gdzie ??????
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nidgy nie byÂłem szczĂŞÂśliwy z tego Âże TVN promuje osobĂŞ ktĂłra kiedyÂś pracowaÂła w milicji a jej poziom kultury osobistej jest bardzo niski. CieszĂŞ siĂŞ Âże Rutkowski wylÂądowaÂł tam gdzie wylÂądowaÂł.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
krismax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 29 lip 2006, 16:05
Lokalizacja: Luboń

Post autor: krismax »

Niedawno staÂłem siĂŞ "szczĂŞÂśliwym" posiadaczem auta w ktĂłrym znany dealer przywoziÂł z zachodu ok.4000 tabletek. Mowa oczywiÂście o narkotykach. Auto to wraz z wÂłaÂścicielem zostaÂło przechwycone przez Rutkowskiego i jego bandĂŞ o czym informuje mnie kaÂżdy napotkany patrol policji. Wiem, Âże caÂła akcja zostaÂła sfilmowana i wyemitowana na Âłamach Tvn.
Usilnie poszukuje tego odcinka gdyÂż interesuje mnie ten poÂścig.
Nie zdradzê marki tego samochodu ale mogê dodaÌ, ¿e jest ¿ó³ty a jakimi samochodami je¿d¿¹ bandziory ka¿dy wie
Czy ktoÂś mi pomoÂże ????
CaÂła Polska widziaÂła a ja nie
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Filip pisze:Ja tam zagÂłosowaÂłem na tak.

Chodzi mi tylko o s³owo 'zag³osowaÌ'.zag³osowaÌ to nie znaczy - oddaÌ g³os.wyraz jest dobrze u¿yty znaczeniowo podczas polowania,gdy pies zauwa¿y zwierzynê i wtedy ma prawo zag³osowaÌ - wydac dŸwiêk,szczekn¹Ì,tym samym daj¹c znak myœliwym.ale u¿ycie 'zag³osowaÌ' jeœli chodzi o wybory jest tak powszechne,¿e chyba nied³ugo przyjmie nowe znaczenie.tvn czy 1,prawie wszêdzie tak mówi¹,có¿ zrobiÌ...pozwoliÌ jêzykowi pop³yn¹Ì...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

krismax pisze:Niedawno staÂłem siĂŞ "szczĂŞÂśliwym" posiadaczem auta w ktĂłrym znany dealer przywoziÂł z zachodu ok.4000 tabletek. Mowa oczywiÂście o narkotykach. Auto to wraz z wÂłaÂścicielem zostaÂło przechwycone przez Rutkowskiego i jego bandĂŞ o czym informuje mnie kaÂżdy napotkany patrol policji. Wiem, Âże caÂła akcja zostaÂła sfilmowana i wyemitowana na Âłamach Tvn.
Usilnie poszukuje tego odcinka gdyÂż interesuje mnie ten poÂścig.
Nie zdradzê marki tego samochodu ale mogê dodaÌ, ¿e jest ¿ó³ty a jakimi samochodami je¿d¿¹ bandziory ka¿dy wie
Czy ktoÂś mi pomoÂże ????
CaÂła Polska widziaÂła a ja nie
Ten odcinek to "Tabletki ÂŚmierci", dostĂŞpny w baardzo kiepskiej jakoÂści na emulu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości