Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

AÂż z radoÂści zacytujĂŞ ex-premiera
YES! YES! YES!

W koĂącu bĂŞdzie coÂś do obejrzenia w TV ;]
"Nolite te bastardes carborundorum."
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

CoÂś :> A 'Wydanie 2gie poprawione'? :P Dobrze,Âże Szczuka powrĂłci,ale szkoda,Âże Ogniwa nie bĂŞdzie.. Na BBC wg mnie i tak byÂło lepsze.tam panowaÂła wesoÂła atmosfera i ludzie umieli siĂŞ ÂśmiaĂŚ z siebie,widownia klaskaÂła.A tutaj,na prawie kaÂżdy txt Szczuki,gracze dostawali focha i tworzyÂło siĂŞ niepotrzebne napiĂŞcie,co byÂło minusem caÂłego programu.A propos Ogniwa to pamiĂŞtam jednÂą z lepszych wypowiedzi prowadzÂącej,ktĂłre miaÂły na celu pokrzepiĂŚ graczy w 'walce o ogieĂą' :
'Komu siĂŞ zuÂżyÂł najbardziej bieÂżnik na oponach mĂłzgowych,temu bĂŞdzie najbardziej Âłyso'. :lol: :lol: :lol: :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

To faaaaaaaantastyczna wiadomoœÌ, bomba, rewelacja :brawa: :brawa: :brawa: :D :D :D Na to czeka³am, jak chyba my wszyscy :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

"Dwururka" - nowy talk-show Szczuki i Jagielskiego w TVN

Kazimiera Szczuka (39 l.), kontrowersyjna i zÂłoÂśliwa prowadzÂąca teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo", oraz Wojtek Jagielski (43 l.) znany z "Wywiadu z wampirem" spotkajÂą siĂŞ we wspĂłlnym programie o obiecujÂącym tytule .

Ka¿dy, kto zdecyduje siê stawiÌ przed tym dwuosobowym plutonem egzekucyjnym, bêdzie mia³ powody do strachu. Bo dwójce prowadz¹cych wolno wszystko. TVN zapewnia, ¿e Szczuka i Jagielski dostali woln¹ rêkê i nikt nie bêdzie ingerowa³ w dobór tematów i goœci. Ju¿ wiadomo, ¿e w ka¿dym programie pojawi siê trójka goœci, którzy nigdy by siê nie spotkali. Program bêdzie te¿ subiektywnym przegl¹dem wydarzeù minionego tygodnia, a prowadz¹cy maj¹ byÌ niepoprawni politycznie, szyderczy i z³oœliwi. A jeœli jednemu z prowadz¹cych nie spodobaj¹ siê wypowiedzi goœcia, mo¿e po prostu wstaÌ i wyjœÌ ze studia. Znaj¹c spontanicznoœÌ Jagielskiego, mo¿na w³aœciwie byÌ pewnym, ¿e i takie sytuacje bêd¹. W lufê "Dwururki" pierwszy raz spojrzymy w ostatni¹ sobotê wrzeœnia albo w pierwsz¹ paŸdziernika o godz. 18.

Super Express
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
TytuÂł po prostu mnie zabiÂł ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże wszystkie soboty mam juÂż zajĂŞte ;]
"Nolite te bastardes carborundorum."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

m_nadzieja89 pisze:
"Dwururka" - nowy talk-show Szczuki i Jagielskiego w TVN

Kazimiera Szczuka (39 l.), kontrowersyjna i zÂłoÂśliwa prowadzÂąca teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo", oraz Wojtek Jagielski (43 l.) znany z "Wywiadu z wampirem" spotkajÂą siĂŞ we wspĂłlnym programie o obiecujÂącym tytule .

Ka¿dy, kto zdecyduje siê stawiÌ przed tym dwuosobowym plutonem egzekucyjnym, bêdzie mia³ powody do strachu. Bo dwójce prowadz¹cych wolno wszystko. TVN zapewnia, ¿e Szczuka i Jagielski dostali woln¹ rêkê i nikt nie bêdzie ingerowa³ w dobór tematów i goœci. Ju¿ wiadomo, ¿e w ka¿dym programie pojawi siê trójka goœci, którzy nigdy by siê nie spotkali. Program bêdzie te¿ subiektywnym przegl¹dem wydarzeù minionego tygodnia, a prowadz¹cy maj¹ byÌ niepoprawni politycznie, szyderczy i z³oœliwi. A jeœli jednemu z prowadz¹cych nie spodobaj¹ siê wypowiedzi goœcia, mo¿e po prostu wstaÌ i wyjœÌ ze studia. Znaj¹c spontanicznoœÌ Jagielskiego, mo¿na w³aœciwie byÌ pewnym, ¿e i takie sytuacje bêd¹. W lufê "Dwururki" pierwszy raz spojrzymy w ostatni¹ sobotê wrzeœnia albo w pierwsz¹ paŸdziernika o godz. 18.

Super Express
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
TytuÂł po prostu mnie zabiÂł ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże wszystkie soboty mam juÂż zajĂŞte ;]
Na to czekaÂłam, bez owijania w baweÂłnĂŞ, walenie prosto z mostu :brawa: :brawa:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

>>>2rĂłrka<<<

Obrazek
medialink pisze: Zgodnie z wiosennymi obietnicami Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, do stacji z nowym formatem powrĂłci jesieniÂą Kazimiera Szczuka. Dziennikarka wraz z Wojciechem Jagielskim poprowadzi talk-show, ktĂłrego charakterystycznÂą cechÂą bĂŞdzie rywalizacja prowadzÂących.

Idea programu narodziÂła siĂŞ jeszcze przed zakoĂączeniem emisji NajsÂłabszego Ogniwa, teleturnieju ktĂłrego Szczuka byÂła gospodyniÂą. WiosnÂą Edward Miszczak przekonywaÂł nas, iÂż prĂłby odnalezienia odpowiedniej koncepcji dla show juÂż siĂŞ rozpoczĂŞÂły. DziÂś, pomimo olbrzymiej tajemnicy w jakiej utrzymywane sÂą prace nad przedsiĂŞwziĂŞciem, wiadomo niemal na pewno, iÂż pojawi siĂŞ ono w jesiennej ramĂłwce stacji.

Znana jest juÂż robocza nazwa programu. "Dwururka" wedÂług wstĂŞpnych przymiarek bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ w ostatniÂą sobotĂŞ wrzeÂśnia albo w pierwszÂą paÂździernika o godz. 18.

Wed³ug Dziennika bohaterami programu maj¹ byÌ zarówno gwiazdy jaki i osoby mniej znane opinie publicznej. Audycja bêdzie subiektywnym przegl¹dem wydarzeù minionego tygodnia, a prowadz¹cy maj¹ byÌ niepoprawni politycznie, szyderczy i z³oœliwi. A jeœli jednemu z prowadz¹cych nie spodobaj¹ siê wypowiedzi goœcia, mo¿e po prostu wstaÌ i wyjœÌ ze studia - informuje Super Express.

Producentem nowego show TVN zostaÂł Rinke Rooyens, szef firmy Rochstar, ktĂłra przygotowaÂła dla TVN m.in. Mamy CiĂŞ i Szymon Majewski Show.
Przeczytaj takÂże:
:D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Kazia - new!

Post autor: zadra »

a mi sie ten tytu³ programu nie podoba, ale najwa¿niejsza jest zawartoœÌ, wiec moze z czasem i do tytu³u siê przekonam :rozglada:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kazia - new!

Post autor: WeeBastard »

zadra pisze:a mi sie ten tytu³ programu nie podoba, ale najwa¿niejsza jest zawartoœÌ, wiec moze z czasem i do tytu³u siê przekonam :rozglada:
a mi bardzo. Âśmieszny on i straszny zarazem - taki fajny element presji psychologicznej na goÂści. wyobraÂź sobie Âże zaproszona jesteÂś do programu, w ktĂłrym raz po raz bĂŞdziesz obrywaĂŚ z dubeltĂłwy; aÂż strach siĂŞ baĂŚ.
ale ja nie o tym.

do wszystkich:
w nowym numerze "Elle" jest wywiad ze SzczukÂą ubolewajÂącÂą nad etykietkÂą najwiĂŞkszej polskiej skandalistki i broniÂącÂą siĂŞ przed zarzutem nurzania kultury - za przeproszeniem - wysokiej, w rynsztoku; do tego kilka fotek wystylizowanych na maxa, w sumie nawet eye-candies 8)

do mieszkaĂącĂłw 3-miasta (choĂŚ nie tylko):
22 sierpnia o godz. 18:00, Sopot ul. KoÂściuszki, sala Urzedu Miejskiego - spotkanie pt.: "Bunt w Salonie" z cyklu Salon "Polityki".
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Kazia - new!

Post autor: zadra »

WeeBastard pisze:w nowym numerze "Elle" jest wywiad ze SzczukÂą ubolewajÂącÂą nad etykietkÂą najwiĂŞkszej polskiej skandalistki i broniÂącÂą siĂŞ przed zarzutem nurzania kultury - za przeproszeniem - wysokiej, w rynsztoku; do tego kilka fotek wystylizowanych na maxa, w sumie nawet eye-candies 8)
a do tego sÂą jej bardzo zabawne, czarno-biale zdjĂŞcia w okularach, w bibliotece, taka delikatna parodia wyobraÂżeĂą o intelektualistkach :D

a tv podobno juz leci reklama programu z Kazia, mi sie ciagle nie udalo trafic :(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Te zdjĂŞcia sÂą boskie ;]
Jak znajdĂŞ chwilĂŞ to je zeskanuje i wrzucĂŞ na forum


A co do wtorkowego spotkania to siĂŞ cieszĂŞ Âże to tak blisko ;]
Jak wszystko dobrze pĂłjdzie to siĂŞ zjawiĂŞ...

Pozdr.
"Nolite te bastardes carborundorum."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wydanie II poprawione

Post autor: zadra »

a czy coÂś wiadomo na temat "Wydania II poprawionego"? czy beda kolejne odcinki i kiedy emitowane i gdzie? czy moze nic siĂŞ w tym wzglĂŞdize nie zmienia?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

"Wydanie drugie poprawione" - bez zmian

Post autor: salladyn »

Nic siê nie zmienia. Nie czytasz uwa¿nie newsów na stronie g³ównej. Magazyn "Wydanie drugie poprawione" bêdzie dalej nadawany zarówno w tvn jak i tvn24.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

zmieniajÂą siĂŞ godziny:
Premiera: sobota 19:05.
PowtĂłrka: niedziela 1:35, 7:05 i 18:35
TVN24, of koz.

o ktĂłrej i kiedy leci ten program na TVN??

wyobraŸ sobie, Salladynie, ¿e nie wszyscy maj¹ czas obskakiwaÌ wszystkie strony przyklejone do forów (czy vice versa). tu pisz¹ ludzie zazwyczaj kompetentni i dlatego Zadra zapyta³a siê nas. dziêkujemy zatem ¿e zechcia³eœ w swej wspania³oœci uprzytomniÌ nam ¿e owe info znajduje siê na stronie g³ównej.
...and a Happy New Year!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nie wiem skÂąd w was tyle jadu. :/ ChciaÂłem pomĂłc bo sam lubiĂŞ KaziĂŞ i "Wydanie drugie poprawione" wiĂŞc napisaÂłem. WidzĂŞ jednak Âże z takÂą intlektualistkÂą jak ty taki motÂłoch jak ja nie moÂże siĂŞ zadawaĂŚ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

CoÂś nowego w wyglÂądzie Kazi.....

Post autor: wierna fanka... »

Super, Âże Kazia bĂŞdzie miaÂła wreszcie swĂłj program w TVN. TrochĂŞ byÂło jej maÂło , jak siĂŞ skoĂączyÂło NO. :D

ALE!!!!!!

S¹ nowe... (z lipca, ale tutaj niekomentowane:) ) zdjêcia Kazi na stronie KAPiF. Zdjêcia -jesienna ramówka TVN. Ca³kiem sporo. No i szok!!!!!!!!!!! Czyzby Kaz zmieni³a okularki? Nie pozna³am jej nawet z pocz¹tku.......i przyznam, ¿e nie za bardzo mi siê ta zmiana podoba....Te czerwone i te jeszcze wczeœniejsze by³y naprawdê lepsze, tzn. du¿o lepiej w nich wygl¹da³a, moim zdaniem...Trzeba siê bêdzie chyba przyzwyczaiÌ, no có¿. Ale mo¿e to tylko jakaœ przymiarka, a nie na serio?:P

Patrzcie na http://www.kapif.pl i szukajcie: Kazimiera Szczuka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości