[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Jednak jak zmien¹ ca³¹ to ¿eby nie by³a ta co na RTL - oni mieli okropn¹.
MĂłgÂłbyÂś skroiĂŚ fotki... OsobiÂście widziaÂłem tylko scenografie TzG z Wielkiej Brytani... Chetnie bym zobaczyÂł niemiecka wersje tego show :) :)

pawell pisze:DÂługie to bĂŞdzie - od 20:15 do 23:30 (powtĂłrka w sobotĂŞ).
:arrow: Ojej to co oni chcÂą tam wsadziĂŚ... Pewnie beda po 2 taĂące...mnĂłstwo reklam... i kilka minut "Âśmiesznych" tekstĂłw Huberta , ktĂłry caÂłem wakacje studiowaÂł ksiÂązke pt. " Jak byĂŚ Âśmiesznym" :) :) A tak na serio to pewnie bedzie to podobne do zwykÂłego finaÂł - jeden taniec standardowy i jeden freestyle :D :D :D SzczegĂłlnie licze na freestyle...Bo konkurencja bedzie ostra...WiĂŞc siĂŞ bĂŞdÂą starac mocno...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Greg Haus pisze:Ojej to co oni chcÂą tam wsadziĂŚ... Pewnie beda po 2 taĂące...mnĂłstwo reklam... i kilka minut "Âśmiesznych" tekstĂłw Huberta , ktĂłry caÂłem wakacje studiowaÂł ksiÂązke pt. " Jak byĂŚ Âśmiesznym" :) :)
Oby nie, i oby nie by³a to ksi¹¿ka autorstwa znanego sk¹din¹d pana Majewskiego.... :devil:

Co do d³ugoœci "fina³u fina³ów", to reklam na pewno trochê wcisn¹, ale chyba w granicach rozs¹dku. Myœlê, ¿e szansa na zdystansowanie "M jak mi³oœÌ" jest, tylko na niekorzyœÌ TVN siê pisze, ¿e to pierwszy odcinek tego serialu w sezonie. I efekt nowoœci mo¿e siê okazaÌ korzystny dla TVP2. :rozglada:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:MĂłgÂłbyÂś skroiĂŚ fotki...
Niech ma... trochĂŞ siĂŞ naszukaÂłem. :D

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

I tak zwany "green room":

ObrazekObrazek
Obrazek

I caÂłe studio:

Obrazek

Mi siĂŞ w tym nie podobaja te "znaki", ktĂłre wiszÂą na Âścianach. :roll: Takie dziwne sÂą. :grymas: Ale podobajÂą mi siĂŞ te schody (fajnie wyglÂąda poczatek programu :P ) i to, Âże z kazdej strony jest widownia (kamery sÂą schowane miĂŞdzy publicznoÂściÂą z tej strony co u nas). "Green room" teÂż majÂą lepszy no ale te "znaki". :?

Greg Haus pisze:OsobiÂście widziaÂłem tylko scenografie TzG z Wielkiej Brytani...
A ja nie widziaÂłem. :> Ja Ci pokazaÂłem wersjĂŞ z Niemiec, a ty mi pokaÂż z Wielkiej Brytanii. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Te wzorki mogÂłyby sugerowaĂŚ Âże to "Taniec z gwiazdami" w jakiejÂś arabskiej wersji ... :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To chyba to studio - dÂługo tego szukaÂłem

http://img221.imageshack.us/my.php?imag ... arsgk8.jpg

:arrow: a to holenderska wersja programu

http://img221.imageshack.us/my.php?imag ... umbsh3.jpg

:arrow: australijska:

http://img180.imageshack.us/my.php?imag ... 309tr3.jpg

:arrow: wÂłoska :

http://img154.imageshack.us/my.php?imag ... giowv5.jpg

:arrow: hiszpaĂąska:

http://img180.imageshack.us/my.php?imag ... nt9wc0.jpg

Godzina szukania ale efekty sa... W sumie to najlepiej podoba mi sie wersja holenderska ...


A co do tej niemieckiej wersji - to rzeczywiÂście jakies azjatyckie wzorki wygladaja okropnie:PP
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To ja jeszcze dodam zdjĂŞcia z wersji amerykaĂąskiej :P :

ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

"Green room":

Obrazek

Jury:

Obrazek

Ale kula :lol: :lol: :

Obrazek

OgĂłlnie to studio Âładne - mogĂŞ nawet powiedzieĂŚ, Âże jedno z najÂładniejszych. :P PorĂłwnujÂąc te wszystkie muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże nasze wcane nie jest takie zÂłe. :D Najbrzydsze to studio telewizji TVE z Hiszpanii, a ciekawe to z WÂłoch. :roll: Takie inne :> chĂŞtnie zobaczyÂłbym pare innych fotek. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ostatnie studio bardzo podobne do naszego - chociaÂż chĂŞtnie bym siĂŞ zamieniÂł ;) Szkoda Âże u nas jest tak maÂło miejsca :ech:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A to kilka fotek z Austrii...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Austri zamiast kryszta³owej kuli g³ówn¹ nagrod¹ jest chyba statuleta gwiazd...

Obrazek

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 6:19 pm ]
I jeszcze troszkĂŞ z Holandii... :tanczy: :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jury...

Obrazek

i prowadzÂący na tle uczestnikĂłw:

Obrazek [/code]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na 100% bĂŞdzie V edycja "TaĂąca z gwiazdami" :!: :
Super Express pisze:Zdaniem Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, hitem bĂŞdzie czwarta juÂż edycja "TaĂąca z gwiazdami".

- Ludzie traktujÂą taniec jak scenĂŞ, na ktĂłrej coÂś siĂŞ dzieje. BĂŞdÂą mogli oglÂądaĂŚ nowe pary, nowe fascynacje - tÂłumaczy Miszczak. I juÂż teraz przyznaje, Âże bĂŞdzie 5. edycja "TaĂąca".
Nawet jesli IV edycja bĂŞdzie gromadziĂŚ 5 mln (licze jednak na wiĂŞcej :P ) to zostanie ten program hitem TVN. Raczej nie widzĂŞ innej audycji, ktĂłra mĂłgÂłaby mieĂŚ tyle samo. :roll: No i teraz juz powinni szukaĂŚ gwiazd na wiosnĂŞ Âżeby nie pobrali takich jakie zataĂączÂą teraz - typu Peter Lucas. :uhh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja myÂślĂŞ, Âże juÂż nie tylko szukajÂą, ale znaleÂźli. Np. taka Doda, otwarcie powiedziaÂła, Âże jesieniÂą nie da rady, ale wiosnÂą chĂŞtnie by sprĂłbowaÂła, jeÂśli wtedy bĂŞdzie w peÂłni zdrowa. Inni piosenkarze teÂż mĂłwili, Âże teraz nie wystÂąpiÂą tylko dlatego, Âże terminy im nie pasujÂą.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Na 100% bĂŞdzie V edycja "TaĂąca z gwiazdami" :!: :
Super Express pisze:Zdaniem Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, hitem bĂŞdzie czwarta juÂż edycja "TaĂąca z gwiazdami".

- Ludzie traktujÂą taniec jak scenĂŞ, na ktĂłrej coÂś siĂŞ dzieje. BĂŞdÂą mogli oglÂądaĂŚ nowe pary, nowe fascynacje - tÂłumaczy Miszczak. I juÂż teraz przyznaje, Âże bĂŞdzie 5. edycja "TaĂąca".
Nawet jesli IV edycja bĂŞdzie gromadziĂŚ 5 mln (licze jednak na wiĂŞcej :P ) to zostanie ten program hitem TVN. Raczej nie widzĂŞ innej audycji, ktĂłra mĂłgÂłaby mieĂŚ tyle samo. :roll: No i teraz juz powinni szukaĂŚ gwiazd na wiosnĂŞ Âżeby nie pobrali takich jakie zataĂączÂą teraz - typu Peter Lucas. :uhh:
Zgadzam sie z toba w pe³ni ¿e juz teraz powinni zacz¹Ì szukac osób do V edycji.. a tak wogóle to sorry za to ¿e twierdzi³em ze raczej nie bedzie V edycji :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek Obrazek

Twoje Imperium z 28.08 :D
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Izabela Mika -partnerka MichaÂła Milowicza w 4 edycji TaĂąca z Gwiazdami braÂła niegdyÂś udziaÂł w programie TVN "Kawaler do wziĂŞcia" , z tego co pamiĂŞtam doszÂła tam nawet do finaÂłu, ale koniec koĂącĂłw kawalera zgarnĂŞÂła taka blondynka. Popatrzcie na tÂą stronĂŞ
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Post autor: FuX »

Ja juÂż dawno sÂłyszaÂłem, Âże ma wystÂąpic w TaĂącu z gwiazdami... Jestem ciekawy jak sobie poradzi :devil:

Przed wakacjami mĂłwiono, Âże szykujÂą siĂŞ zmiany w wyglÂądzie scenografii "TaĂąca z Gwiazdami"... SÂłyszeliÂście moÂże co z tego wyszÂło?!
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze:Nawet 3,6 mln z³ mo¿e zarobiÌ TVN podczas emisji specjalnego wydania swojego tanecznego show. "Taniec z gwiazdami - Fina³ fina³ów" jest bowiem bardzo ³akomym k¹skiem dla reklamodawców.

Nie wykluczone, Âże TVN zarobi znacznie wiĂŞcej. Program, podczas ktĂłrego 30 sekund spotu reklamowego kosztuje w granicach 40-50 tys. zÂł, wykorzystuje takÂże moÂżliwoœÌ gÂłosowania na wystĂŞpujÂące pary za poÂśrednictwem SMS, a to generuje kolejne przychody. Oznacza to, Âże zyski z jednego wydania "TaĂąca…" mogÂą przekroczyĂŚ sumĂŞ 5 mln zÂł netto.
I tak uwa¿am, ¿e 40 - 50 tys. z³ za 30 sekund spotu w ten wieczór to ma³o. :> Podczas ostatniego fina³u ceny dochodzi³y do 100 tys. i ponad. Tu bêdzie fina³ fina³ów wiêc bêd¹ jeszcze wiêksze emocje co siê pewnie prze³o¿y na ogladalnoœÌ. :> Myœlê nawet, ¿e "M jak Mi³oœÌ" tak bardzo im nie zaszkodzi. Jednak 5 mln za ponad 3 godziny to sporo, sporo, ale mog³o byÌ wiêcej, wiêcej. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości