Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ja siĂŞ bardzo wnerwiÂłam ostatnio na niÂą, ale nie o te zdjĂŞcia, te zdjĂŞcia to juz maÂło wazne... ale moze administracja gdyby mo9gÂła to niech skoasuje mojego poprzedniego posta w tym wÂątku.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż czuÂłbym siĂŞ zirytowany... Ja rozumiem jakieÂś wymienianie od czasu do czasu jakichÂś e-maili, ale nie moÂżna za bardzo wchodziĂŚ z butami w cudze Âżycie.
Ja lubiĂŞ osoby, ktĂłre mĂłwiÂą wprost co myÂślÂą - tak jak Ania KalczyĂąska powiedziaÂła Tobie.
Nazywanie jÂą sukÂą jest ÂżenujÂące, a tacy "Âżyczliwi" to jacyÂś zakompleksieni fanatycy, ktĂłrzy niekoniecznie muszÂą mieĂŚ o niej pojĂŞcie (oczywiÂście mogÂą je mieĂŚ...).
A szczerze mĂłwiÂąc - to Ty grubo przesadziÂłaÂś, publikujÂąc waszÂą prywatnÂą korespondencjĂŞ...
NiesÂłuszny atak zÂłoÂści. Zanim coÂś powiemy, spĂłjrzmy w lustro... :uhh:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przed chwilÂą przeczytaÂłem 20 ostatnich postĂłw tego wÂątku (bo z reguÂły go nie czytam) i dalej nie obczajam, co zÂłego w tym smsie jest. :D

Ale po swoich ex wiem, Âże dziewczynki w tym wieku majÂą tak, Âże nie wiadomo z jakiego powodu robiÂą awanturĂŞ albo coÂś tam sobie urojÂą. :D

Nie schizujcie, wyedytujê tylko to brzydkie s³ówko, bo i tak wszyscy przeczytali :*
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Nazywanie jÂą sukÂą jest ÂżenujÂące, a tacy "Âżyczliwi" to jacyÂś zakompleksieni fanatycy, ktĂłrzy niekoniecznie muszÂą mieĂŚ o niej pojĂŞcie (oczywiÂście mogÂą je mieĂŚ...).
Marcinie :lol2: prawie to samo napisaÂłem na innym forum w wÂątku Ani :lol2:


''Jesli w dodatku nie grzeszysz uroda, nie masz kasy albo specjalnych zyciowych sukcesow, nie istniejesz dla niej, sorry. ''
Ale ten fragment maila od ''¿yczliwego'' mo¿e byÌ prawdziwy, poniewa¿ niedawno w raporcie Ania powiedzia³a coœ w rodzaju: ''któ¿ z nas nie che byÌ piêkny, m³ody i bogaty?''


:lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:Ale ten fragment maila od ''¿yczliwego'' mo¿e byÌ prawdziwy, poniewa¿ niedawno w raporcie Ania powiedzia³a coœ w rodzaju: ''któ¿ z nas nie che byÌ piêkny, m³ody i bogaty?''
W RW.i jeszcze do tego pogadali sobie z Grassem o sms-ach..PomyÂślaÂłem sobie:tiaa.....

Nie rozumiem Kalczy i jej fobii przed lansowaniem,szczegĂłlnie w oczywiste sposoby........
Niektórzy prezenterzy musz¹ byÌ niez³ymi aktorami,ale ten ca³y ich cukier schodzi po wizji,a ju¿ najszybciej kiedy pada deszcz.Ania Jot.nie ukrywa,¿e nie cukruje,wiêc maj¹c mniejsze oczekiwania - mniej siê zawiodê.mam œwiadomoœÌ,¿e jestem pionkiem w tym wszystkim,a telewizja ju¿ jest taka,¿e dzia³a tylko w 1 stronê...
Nie raz mialem okazje slyszec, jak wypowiada sie o takich osobach, jak Ty...
ciekawe przy jakich okazjach to sÂłyszaÂł...,bo nie sÂądzĂŞ,Âżeby Kalcza ostentacyjnie siĂŞ z tym obnosiÂła,bo niby jaki miaÂłaby powĂłd?ten facet nazywa siĂŞ 'Âżyczliwy',a nie 'rzetelnie poinformowany'...
A.I.W.L.I.S,daj sobie spokĂłj na razie z KalczÂą i nie analizuj,bo nie warto.dopĂłki nie bĂŞdzie siĂŞ mieĂŚ z niÂą stycznoÂści osobiÂście,nigdy nie bĂŞdzie wiadomo jaka ona jest naprawdĂŞ.
I proszĂŞ ciĂŞ - niech ona nie bĂŞdzie powodem,abyÂś rezygnowaÂła z robienia Âświetnych wywiadĂłw! :)

.....................
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Do jasnej Anielki co to ma byĂŚ??? Cholera jasna :evil: :evil: :evil: :evil:
Nie zagl¹da³am na ¿adne fora dyskusyjne ostatnio! W ogóle ma³o mnie by³o, bo wziê³am "urlop" i poœwiêci³am siê nauce! Nie wiedzia³am co "w trawie piszczy", a moja siostra "wykorzysta³a" fakt automatycznego logowania na fora i... z racji tego, ¿e nie znosi Ani i ostatnio siê z ni¹ mocno pok³óci³am, to "trochê" (ja jej dam trochê! :evil: ) na niej pojecha³a.... :/ , oraz zdjê³a z sieci stronkê o AK. Ja o tym nic nie wiedzia³am... Dopiero jak do mnie Martin dzisiaj zadzwoni³ "poplotkowaÌ" ( :x ) dowiedzia³am siê o ostatniej sytuacji. By³ zdziwiony faktem, ¿e nic o tym nie wiem o ca³ym zdarzeniu z SMSem w roli g³ównej. Wiêc posz³am do siostry i wszystko mi wyjaœni³a dosta³a manto :x. Przemku, Aniu! Ja nie obra¿am dziennikarzy! Przepraszam wszystkich za moj¹ siostrê, w³aœnie wy³¹czy³am sobie mo¿liwoœÌ automatycznego logowania siê na fora i mo¿ecie byÌ pewni, ¿e na przysz³oœÌ taka sytuacji siê nie powtórzy.

Ps. Czy wy naprawdĂŞ pomyÂśleliÂście, Âże ja taka jestem? Nie zauwaÂżyliÂście ostatnio w "moim" zachowaniu nic dziwnego?

CO jeszcze - popisaÂła sobie troche widze, no ale ona zna niemalÂże wszystkie moje medialne poczynania no i nie trudno jej byÂło pisaĂŚ tu o mediach… no i sprawdzac poczte moja tez nie byÂło jej trudno - korzystam z tunderbirda, wszystkie hasÂła SA zapamiĂŞtane no i co ja w skrzynce widze… jakies dziwne maile, ze kogoÂś rozczarowaÂłam czy cos teraz musze na to wszsytko odpowiedzec i wyjaÂśnic.

a najlepsze jest to ze do poÂłowy ludzi z GG wysÂłaÂła wiadomosci o treÂści "kalczynska to suka"... to juz byÂło totalne przegiĂŞcie

No i jeszcze jakl by kogos interesowalo to moje wypisanie z redakcji dziennikarze.info nie ma nic wspolnego z kalczynska i calym zajsciem, bo ja sie wypisalam wczesniej... ale wracam niebawem, Aveo nadal bĂŞdĂŞ przeprowadzac wywaidy :)

Myslalam ze ja zabije dzis, ale juz sie troche uspokoiÂłam....
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sylawia, ciĂŞÂżko Ci bĂŞdzie po takim ''czymÂś'' odbudowaĂŚ TwĂłj autorytet :devil:

To teraz siĂŞ tylko modlĂŞ, Âżeby Funcky nie wyciĂŞÂła mi takiego numera :devil: :devil: :devil: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Sylawi jest teraz gÂłupio :D WiĂŞc ja naprawdĂŞ przepraszam, ze to tak wyszÂło, nie bĂŞdĂŞ gÂłupich maili do Ani KalczyĂąskiej pisaĂŚ i jÂą przepraszam, no to jak stÂąd do niej moje przeprosiny trafiÂą to bĂŞdzie dobrze... No i co ja zrobiĂŞ, ze moja siostra ma 12 lat i jej wszsytko wisi...

ALe z for zmykam, bo fora na forach to ja dobrze nei wychodzĂŞ ;)

P.S. Fanky chyba jest starszza od Dominiczki :D

I jeszcze z tÂą Ania i przemkiem to do innej instytucji byÂło, ale mi sie posta od nowa nei chciaÂło pisaĂŚ ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja tam nie wierzĂŞ w to wytÂłumaczenie, tymbardziej, Âże pisaÂłaÂś do mnie na gg... Ale co mi tam, kobieta skrajnie zmiennÂą jest.

I fajnie by byÂło, abyÂś nie zwracaÂła siĂŞ w swoim poÂście do "Przemka, Ani". Nie potrzebujĂŞ kopiowania postĂłw z forum, gdzie zebraÂła siĂŞ zbanowana grupka naszych userĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Genialnie...

ÂŁukaszu, mysl co chcesz, a nie tylko do ciebie pisala z gg... my do tej pory korzystalysmy z jednego nr, bo ona tylko czasem z kolezanka gadala to jej dawaÂłam, wiec mogla sobie do woli z niego korzystac pod moje nieobecnosc.. Paranoja, ja nr GG zmieniÂłam i teraz juz nie dajĂŞ nikomu bez potrzeby go.

o kim, jak o kim, ale o KalczyĂąskiej nie napisaÂłabym "suka"... :?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A.I.W.L.I.S. pisze:

Ps. Czy wy naprawdĂŞ pomyÂśleliÂście, Âże ja taka jestem? Nie zauwaÂżyliÂście ostatnio w "moim" zachowaniu nic dziwnego?

....
Mnie, az tak zatka³o jak to wszystko czyta³am przedtem , ¿e tez nie mog³am uwierzyÌ, ze Ty, która starasz siê wypowiadaÌ nader dyplomatycznie na temat ró¿nych osób, nagle wyje¿dzasz z textem "Ania to s..." Ale ja wiem co potrafi m³odsze rodzeùstwo, czy te¿ nawet kuzynostwo narozrabiac za czyimiœ plecami w czyimœ imieniu :neutral:
Nie zaÂłamuj siĂŞ, poodkrĂŞcasz wszystkie sprawy i do jasnej ciasnej pilnuj hasÂła, loginu i czegokolwiek byleby maÂła siĂŞ nie podczepiaÂła pod Ciebie. Hej forumowicze dajmy Sylwii kredyt zaufania, uwaÂżam, Âże mimo wszystko na to zasÂługuje :)
No i gÂłowa do gĂłry !
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Przepraszam ale teÂż nie wierzĂŞ w to tÂłumaczenie. Sama mi kiedyÂś wysÂłaÂłaÂś soczysty fragment twojej rozmowy z automatycznÂą sekretarkÂą pewnej dziennikarki (nie powiem o ktĂłrÂą dziennikarkĂŞ chodzi).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

To nie byla rozmowa, tylko tekst po odlozeniu sluchawki... i nie mogl sie nagrac. Dziennikarka zreszta poxniej (jak ja dla niej) byla mila, a wtedy sie zdenerwowalam.... ah, nie wazne, ale to byla kompletnie inna sprawa i inna sytuacja.

Pozatym ja sama za poÂźniejsze poczynania ocenialbym na 5+


P.S. Odbudowuje strone o AK, bedzie blekitno-zielona... mam juz w glowie kilka projdÂżektĂłw, moze sami cos tez zaproponujecie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja juÂż nic z tego nie rozumiem. Ale to nie waÂżne, proponujĂŞ zakoĂączyĂŚ tĂŞ ÂżenujÂącÂą dyskusjĂŞ o nie wiadomo czym... :neutral:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Zdjêcia wykonane przed jednym z wejœÌ na na ¿ywo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości