[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zgadzam siê z przedmówcami, ostatni odcinek Kuby z Mari¹ Wiktori¹ i Czubówn¹ by³ jak dotychczas najlepszy, ale muszê podkreœliÌ, ¿e w moim odczuciu w g³ównej mierze by³a to zas³uga Wa³êsówny. Jej osobowoœÌ i sposób bycia zaskoczy³y mnie na plus.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

anty-moher pisze:Mnie i tak nic nie przekona do tej Dziwnej Marii Wiktorii :P :twisted:
nawet nie prĂłbujĂŞ :>
Maciejj pisze:Trzeba siĂŞ wybraĂŚ na wycieczkĂŞ do GdaĂąska, to siĂŞ zobaczy. :P
Lotnisko Rêbiechowo jest dosyÌ daleko od biura Lecha Wa³êsy :devil: Zmartwi³o mnie,¿e Maria Wiktoria bêdzie studiowaÌ w WaWie,bo kto teraz zostanie rzecznikiem Lecha Wa³êsy?A mo¿e ona ju¿ wróci³a do biura :mhm: I why nie chce studiowaÌ na UG,co to taka z³a uczelnia czy co? :devil: :devil: Martwi mnie te¿ to,¿e w WaWie ma ju¿ du¿o przyjació³,nowe ¿ycie itd. ¯yczê jej,¿eby ci ¿yczliwi 'przyjaciele' nie krêcili siê ko³o niej ze wzglêdu na jej pozycjê,kasê i nazwisko,bo póŸniej mo¿e siê zdziwiÌ,kiedy nagle ich nie bêdzie.Show biznes,warszafka...OdpukaÌ! :>

To uwiecznienie tego najlepszego odcinka Kuby.poÂżegnajmy siĂŞ z takim obrazkiem,bo juÂż wiĂŞcej siĂŞ nie powtĂłrzy.......

Obrazek
Kuba pisze:Wa³êsa mnie kompletnie zaskoczy³a- jest lepsza od Kwaœniewskiej!
lepsza :mhm: (Anna)Maria Wiktoria pod wieloma wzgêdami ró¿ni siê od Oli Kwaœniewskiej.to s¹ zupe³nie 2 ró¿ne osobowoœci,indywidualistki.nie okreœla³bym,¿e 1 jest lepsza od drugiej.po prostu Mariê Wiktoriê siê bardziej lubi i lubi w ogóle,co nie oznacza,¿e ca³a reszta jest buuuu :>
nika pisze:Jej osobowoœÌ i sposób bycia zaskoczy³y mnie na plus.
cieszĂŞ siĂŞ nika,Âże na plus. :)

a teraz czekamy na MonikĂŞ JaruzelskÂą i MartĂŞ KaczyĂąskÂą :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:a teraz czekamy na MonikĂŞ JaruzelskÂą i MartĂŞ KaczyĂąskÂą :devil:
WyobraÂżasz sobie MonikĂŞ JaruzelskÂą na tej kanapie, a obok CzubĂłwna czyta, to co czytaÂła w niedzielĂŞ: Rodacy, ojczyzna nasza.... hehe to byÂłby czad :devil: :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

aÂłaaaaa nie pomyÂślaÂłem o tym :devil: :devil: to by byÂł potĂŞÂżny kaliber nawet jak na WojewĂłdzkiego :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:
a teraz czekamy na MonikĂŞ JaruzelskÂą i MartĂŞ KaczyĂąskÂą :devil:
ja nie czekam :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a kogo chciaÂłabyÂś zobaczyĂŚ w programie Kuby? :)

Ja bym mu zaproponowa³ - i chyba do niego napiszê,choÌ na 99% wiem,¿e powa¿nie nie zostanie to potraktowane - aby zaprosi³ jakichœ dziennikarzy z TVN24.no ju¿ nawet nie chodzi mi o konkretn¹ osobê :devil: ale innych np Anite,czy Sakowsk¹ ze swoim tatua¿em,bodaj¿e smoka? :mhm: kolejny tatua¿ poszed³by na aukcje :D tatua¿ Wa³êsy tylko 315 zeta!ludzie,nie stac was na wiêcej wysi³ku i chêci :evil: lubiê j¹,ale za tyle kasy kupi³bym milion ró¿nych rzeczy!G³os Krystyny Czubówny poszed³ w górê -250 zeta.wczoraj to tak wygl¹da³o tatua¿ 300 z hakiem i g³os za 110.zobaczymy czy zwyciê¿y forma nad treœci¹ :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A teraz specjalnie dla aveo....
M. W. Wa³êsa u Kuby Wojewódzkiego!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:a kogo chciaÂłabyÂś zobaczyĂŚ w programie Kuby? :)

Ja bym mu zaproponowaÂł - i chyba do niego napiszĂŞ,choĂŚ na 99% wiem,Âże powaÂżnie nie zostanie to potraktowane - aby zaprosiÂł jakichÂś dziennikarzy z TVN24.no juÂż nawet nie chodzi mi o konkretnÂą osobĂŞ :devil: ale innych np Anite,czy SakowskÂą ze swoim tatuaÂżem,bodajÂże smoka? :
Z ta Anit¹ to ca³kiem mo¿liwa sprawa, kiedys zreszt¹ w w¹tku bodaj¿e Anity pisa³am o tym, ¿e Kuba jest jej wielkim fanem. A kogo chcia³abym zoabczyÌ? No có¿ sama nie wiem, ale mo¿e rzeczywiœcie Anitê i któregos z naszych pi³karzy mo¿e Boruc albo Kowalewski??
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja juÂż pisaÂłem kilka dni temu do Kuby maila Âżeby zaprosiÂł Kamila Durczoka lub innych dziennikarzy TVN24.
JuÂż tatuaÂż Marysi za 338zÂł, a gÂłos CzubĂłwny na sekretarkĂŞ: cena wacha siĂŞ miĂŞdzy 260zÂł a 800zÂł :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Powinien zaprosiĂŚ AnnĂŞ MariĂŞ W. wtedy byÂłby szalenie ciekawy program :D :D :devil:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

no nie wiem sĂŞdzia jest raczej spokojna a kuba to strasznie szalony czÂłowiek 8)
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Niby tak, prawda ale byÂłoby dosyĂŚ ciekawie taka konfrontacja dwĂłch odmiennych charakterĂłw :lol:
Anusia Maria raczej tam nie pĂłjdzie ale program byÂłby pewnie przedni a nie jak w przypadku z poprzedniej niedzieli :twisted:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Niech tej sĂŞdziny nie zaprasza bo maÂło osĂłb jÂą lubi (czyt. nie jest tak popularna)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

anty-moher pisze:Powinien zaprosiĂŚ AnnĂŞ MariĂŞ W. wtedy byÂłby szalenie ciekawy program :D :D :devil:
JeÂśli by przyszÂła,to ciekawe czy z dÂługopisem przyklejonym do rĂŞki tak jak w RwT :mhm:
Kuba lubi przekraczaÌ twardy krêgos³up moralny swoich goœci.SAMW nie da³aby go sobie z³amaÌ,poza tym jest sêdzin¹ i respect.myœlê,¿e jej uczestnictwo w programie K.W zaszkodzi³oby jej wizerunkowi jako osoby,która reprezentuje prawo i to prawo stanowi.bo toprogram antypisowski,a sêdzina musi zachowaÌ neutralnoœÌ,wiêc marne szanse na zaproszenie,ale mo¿e kiedyœ.

ale Anita obowiÂązkowo! :devil: Boruc hmmm,dobry pomysÂł.zupeÂłnie z innej bajki :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

O jejku, cofam to co powiedziaÂłam z tÂą AMW, jak juÂż tak siĂŞ mĂłwi!!!
PrzyszÂła mi na myÂśl poniewaÂż wolaÂłabym Âżeby Kuba zapraszaÂł ciekawszych goÂści niÂż Maria Wiktoria, czy Cichopek :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kurcze nie pomyslaÂłam o tym, Âże to program antypisowski i fakt Âże udziaÂł Anny Marii w jego programie mĂłgÂłby jej zaszkodziĂŚ, bo sĂŞdzia musi byĂŚ apolityczny, tak to fakt.

Ale normalnie zaczyna mnie wkurzaĂŚ ,ze u KW ciÂągle pojawiajÂą siĂŞ celebrities z tzg, nie moÂżna juÂż patrzec na to i dlatego wpadÂł mi na myÂśl ten pomysÂł z SAMW.
No, ale w koĂącu w Polsce sÂą jeszcze ludzie tak samo ciekawi jak AMW, moÂże troche mniej ale na pewno nie tak puÂści jak ci z tzg!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości