Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TĂŞsknicie - rozumiem Was ;)
Na pocieszenie mogĂŞ tylko napisaĂŚ, Âże im bardziej bĂŞdziecie za PawÂłem tĂŞskniÂły, tym bardziej ucieszy Was jego powrĂłt :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

OkoÂło 14.00 widaĂŚ byÂło jak jakiÂś mĂŞÂżczyzna w swetrze przechadzaÂł siĂŞ po newsroomie. Z profilu przypominal PawÂła. MoÂże to byÂł on? :mhm: Wysoki..., ale PaweÂł chyba teÂż jest niczego sobie. :mhm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:TĂŞsknicie - rozumiem Was ;)
Na pocieszenie mogĂŞ tylko napisaĂŚ, Âże im bardziej bĂŞdziecie za PawÂłem tĂŞskniÂły, tym bardziej ucieszy Was jego powrĂłt :lol2:
Te Twoje mÂądroÂści Âżyciowe :lol: duÂżo jeszcze ich skrywasz? ;)
WidziaÂłam i sÂłyszaÂłam PawÂła dzisiaj :D nie byÂło tego wiele :] ale lepsze to niÂż nic :)
W raporcie popoÂłudniowym krĂŞciÂł siĂŞ po studio ;) A w raporcie wieczornym byÂł jego materiaÂł o kontrowersjach zwiÂązanych z zatrzymaniem warszawskiego bombera. PaweÂł osobiÂście zbieraÂł sobie materiaÂły :tanczy: widaĂŚ go byÂło, konwersujÂącego z Mariuszem SokoÂłowskim z komendy stoÂłecznej policji, tylko dlaczego stali za szybÂą, PawÂła nie byÂło zbyt wyraÂźnie widaĂŚ :?
Mandi pisze:OkoÂło 14.00 widaĂŚ byÂło jak jakiÂś mĂŞÂżczyzna w swetrze przechadzaÂł siĂŞ po newsroomie. Z profilu przypominal PawÂła. MoÂże to byÂł on? :mhm: Wysoki..., ale PaweÂł chyba teÂż jest niczego sobie. :mhm:
:mhm: Kiedy ja widziaÂłam PawÂła miaÂł na sobie koszulĂŞ. ;) Masz racjĂŞ wysoki jest ;)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..z wczorajszego materiaÂłu :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

ObieÂżyÂświat, Ty chyba czytasz w moich myÂślach ;) tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże moÂże zrobiÂłeÂś capsa, z tego materiaÂłu wÂłaÂśnie, zaglÂądam na forum i proszĂŞ jest :D dziĂŞki.
PaweÂł teÂż chyba czyta w moich myÂślach ;) bo trochĂŞ wiĂŞcej pokazaÂł siebie w tym materiale ;) A teraz trochĂŞ o dziele tego pana, ktĂłre zostaÂło wyemitowane we wtorkowym M24h :D Temat jawna, poufna notatka. PaweÂł wykorzystaÂł czĂŞÂściowo materiaÂły zebrane przez koleÂżankĂŞ MagdĂŞ SakowskÂą (fragmenty rozmowy z Romanem Giertychem), ale sam teÂż dziaÂłaÂł ;) m in . rozmawiaÂł na korytarzu, budynku stacji, z panem profesorem MichaÂłkiem z UW. ByÂł teÂż przed kancelariÂą premiera (z tego miejsca jest caps), staÂł tyÂłem do kamery, prĂłbowaÂł po³¹czyĂŚ siĂŞ telefonicznie z jednym z bohaterĂłw tego zamieszania, sekretarzem stanu Leszkiem Jesieniem. Kiedy odpowiadaÂła mu automatyczna sekretarka, odwrĂłciÂł siĂŞ przodem do kamery i powiedziaÂł, Âże nie moÂżna siĂŞ skontaktowaĂŚ dziÂś z panem ministrem ;) Bardzo podobaÂł mi siĂŞ ten stand’up, bardzo :P A co przyniosÂła Âśroda? Raport wieczorny i materiaÂł PawÂła sprowokowany wypowiedziÂą rzecznika praw obywatelskich w programie Moniki Olejnik. Pan rzecznik doœÌ ostro oceniÂł autorĂłw afery taÂśmowej z udziaÂłem p. Beger, a Âłagodnie wypowiadaÂł siĂŞ o nagraniach Michnik-Rywin, czy Michnik-Gudzowaty. MateriaÂł dobry, jak zwykle :D Szkoda tylko, Âże krĂłtki i PawÂła w ogĂłle nie byÂło w nim widaĂŚ :? To nie koniec Âśrody z PawÂłem ;) godz. 23.30 i podsumowanie dnia w jego wykonaniu wÂłaÂśnie. ZlokalizowaÂłam PawÂła juÂż w wieczornym M24h, stÂąd wiedziaÂłam, Âże trzeba czekaĂŚ :tanczy: RozpoczĂŞÂło siĂŞ od sensacyjnej informacji, ktĂłra wypÂłynĂŞÂła juÂż w M24h. ChodziÂło o czÂłowieka z otoczenia premiera, ktĂłry ma rzekomo pracowaĂŚ dla obcego wywiadu. Jan Parys, ktĂłry wyjawiÂł tĂŞ sensacjĂŞ zostaÂł wezwany do kancelarii premiera. I tak PawÂłowi w studio, a M. Hykawy przed kancelariÂą premiera zupeÂłnie niespodziewanie przedÂłuÂżyÂł siĂŞ dyÂżur. OprĂłcz PD byÂłb jeszcze serwis o pó³nocy, ale Âże spotkanie u premiera trwaÂło PaweÂł zaprosiÂł jeszcze za pó³ godz. W tym czasie spotkanie siĂŞ skoĂączyÂł i o 00.30 PaweÂł po³¹czyÂł siĂŞ z koleÂżankÂą, a Âże nic tej nocy siĂŞ nie wyjaÂśniÂło poÂżegnaÂł siĂŞ i zaprosiÂł na poranne serwisy. PaweÂł jest najlepszy w takich niespodziewanych sytuacjach :tanczy:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

D¿astina - polekturze twojej relacji zaobserwowa³am w lewym oku dziwne drgawki - zawsze tak mam, kiedy zazdroœÌ mnie ogarnia ;(
Teraz czuje siĂŞ kompletnie zdetronizowana ;( JuÂż nie zasÂługujĂŞ na miano jakiejkolwiek fanki PawÂła - przecieÂż ja juÂż go wcale w telewizji nie widujĂŞ ;(
D¿astina pisze: Chodzi³o o cz³owieka z otoczenia premiera, który ma rzekomo pracowaÌ dla obcego wywiadu. Jan Parys, który wyjawi³ tê sensacjê zosta³ wezwany do kancelarii premiera. I tak Paw³owi w studio, a M. Hykawy przed kancelari¹ premiera zupe³nie niespodziewanie przed³u¿y³ siê dy¿ur. Oprócz PD by³b jeszcze serwis o pó³nocy, ale ¿e spotkanie u premiera trwa³o Pawe³ zaprosi³ jeszcze za pó³ godz. W tym czasie spotkanie siê skoùczy³ i o 00.30 Pawe³ po³¹czy³ siê z kole¿ank¹, a ¿e nic tej nocy siê nie wyjaœni³o po¿egna³ siê i zaprosi³ na poranne serwisy. Pawe³ jest najlepszy w takich niespodziewanych sytuacjach :tanczy:
Cudownie :D Ale dlaczego to wszystko musia³o siê dziaÌ tak póŸno, kiedy ma³o kto ogl¹da TVN24 :uhh:
Bardzo nie podoba mi siê, ¿e Pawe³ pracuje tak póŸno :? Ale oczywiœcie cieszê siê, ¿e mimo to radzi sobie œwietnie :tanczy:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Funckyrella pisze:D¿astina - polekturze twojej relacji zaobserwowa³am w lewym oku dziwne drgawki - zawsze tak mam, kiedy zazdroœÌ mnie ogarnia ;(
Teraz czuje siĂŞ kompletnie zdetronizowana ;( JuÂż nie zasÂługujĂŞ na miano jakiejkolwiek fanki PawÂła - przecieÂż ja juÂż go wcale w telewizji nie widujĂŞ ;(

:
Funcky, jaka detronizacja? Fani wzajemnie siĂŞ nie detronizujÂą :D Nie miaÂłaÂś wczoraj szczĂŞÂścia Go widzieĂŚ, wiĂŞc druga fanka ( w tym przypadku DÂżastina ) daÂła Tobie, Nam peÂłne info z "jego wystepĂłw" , chociaÂż przyznam sie po cichu, Âże tez miaÂłam okazjĂŞ Go widzieĂŚ wczoraj w akcji :P PamiĂŞtaj , Âże za chwile mi, DÂżastinie, innej osobie umknie PaweÂł w relacjach, a Tobie z kolei uda siĂŞ Go dorwaĂŚ i poinformujesz nas co wyrabiaÂł :D
GÂłowa do gĂłry Funcky, pamietaj , Âże zdetronizowac na wszystkich razem wziĂŞtych moÂże co najwyÂżej -Jego Âżona 8)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..wtr¹cê siê na s³ówko ;)
:arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nika pisze:
Funckyrella pisze:D¿astina - polekturze twojej relacji zaobserwowa³am w lewym oku dziwne drgawki - zawsze tak mam, kiedy zazdroœÌ mnie ogarnia ;(
Teraz czuje siĂŞ kompletnie zdetronizowana ;( JuÂż nie zasÂługujĂŞ na miano jakiejkolwiek fanki PawÂła - przecieÂż ja juÂż go wcale w telewizji nie widujĂŞ ;(

:
Funcky, jaka detronizacja? Fani wzajemnie siĂŞ nie detronizujÂą :D
DopĂłki Funcky nie bĂŞdzie powodem niepokojĂłw w paĂąstwie forumowym, albo dopĂłki nie sprĂłbuje zadaĂŚ Âśmierci duszom forumowym, oddziaÂłujÂąc swoim zÂłym przykÂładem, nikt jej nie ma prawa zdetronizowaĂŚ :lol:

ÂŚpij zatem spokojnie 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funcky jesteÂś :lol2: jak mogÂłaÂś mnie (i PawÂła :szalony:) tak dÂługo zaniedbywaĂŚ :?
A co Wy tu z jak¹œ zazdroœci¹ i detronizacj¹ wyskakujecie ;) Cieszmy siê, ¿e jest taki wspania³y dziennikarz, jak Pawe³ i opowiadajmy sobie o jego dokonaniach :D A skoro ju¿ o dokonaniach wspomnia³am :D dziœ Pawe³ nadawa³ relacjê z sejmu :) widzia³am tylko jedn¹, ale wiêcej chyba nie by³o :> mam nadziejê, ¿e nic nie przegapi³am. Tematem by³y spory miêdzy PO a PIS o spoty reklamowe, a tak¿e o to, która z tych partii ma jako pierwsza z³o¿yÌ w dniu 11 listopada kwiaty na Grobie Nieznanego ¯o³nierza. Pawe³ bardzo dobrze siê bawi³ opowiadaj¹c o tych waœniach i k³ótniach :lol:
ObieÂżyÂświat, jak zwykle serdeczne podziĂŞkowania za capsy, jakÂżesz moÂżna nimi oczy nacieszyĂŚ :P
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

widziaÂłam tylko jednÂą, ale wiĂŞcej chyba nie byÂło :> mam nadziejĂŞ, Âże nic nie przegapiÂłam.
..ja tylko tÂą jednÂą widziaÂłem ;)

..dziÂś teÂż pracuje wasz PaweÂł :D :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..dziÂś teÂż pracuje wasz PaweÂł :D
Oj pracuje, pracuje :D No dobra ObieÂżyÂświat, Ty fotki, a ja opis ;)
DziÂś trochĂŞ wiĂŞcej relacji, bo aÂż trzy :D Pierwsza z paÂłacu prezydenckiego o nowym prezydenckim odznaczeniu, ktĂłre nazwane zostaÂło Orderem KrzyÂża Wojskowego. PaweÂł pokazaÂł nawet na obrazku i bardzo szczegó³owo opowiadaÂł jak ten order wyglÂąda :D Po takiej relacji wszystko jest jasne :tanczy: DzieĂą przyniĂłsÂł jeszcze dwie konferencje prasowe w paÂłacu wÂłaÂśnie. Pierwsza dotyczyÂła lustracyjnych konsultacji prezydenta, braÂł w niej udziaÂł senator Romaszewski i minister ÂŁopiĂąski. Nasz PaweÂł jak zwykle dociekliwy, na przemian z koleÂżankÂą z jakiejÂś innej redakcji zadawaÂł pytania :D Kiedy padÂło pytanie o tzw. "wieĂące niezgody" pan minister wykrĂŞcajÂąc siĂŞ od odpowiedzi mruczaÂł coÂś, Âże konferencja jest na inny temat, Âże pan senator moÂże mieĂŚ zastrzeÂżenia, PaweÂł w imieniu wszystkich dziennikarzy poprosiÂł pana senatora o wyrozumiaÂłoœÌ :lol: i zacz¹³ znowu dociekaĂŚ jak to jest z tymi wieĂącami ;) Pan minister odpowiedziaÂł na kilka pytaĂą i podziĂŞkowaÂł, ale PaweÂł nie dawaÂł za wygranÂą ;) Minister opuszczaÂł salĂŞ, a on odprowadzaÂł go pytaniem czy to przypadkiem nie jest gra polityczna, odpowiedzi siĂŞ jednak nie doczekaÂł. Druga konferencja, mam wraÂżenie sprowokowana tÂą pierwszÂą, dotyczyÂła tych nieszczĂŞsnych wieĂącĂłw. Tym razem minister SzczygÂło odpowiadaÂł na pytania. ZarzuciÂł PawÂłowi, Âże ten nie sÂłucha uwaÂżnie konferencji, ktĂłre transmituje jego stacja. PaweÂł przyznaÂł siĂŞ do b³êdu, ale tylko czĂŞÂściowo :lol: Po pierwszym pytaniu pan minister chciaÂł uciec, padÂło pytanie: „majÂą paĂąstwo jeszcze jakieÂś pytania?” daÂło siĂŞ sÂłyszeĂŚ odpowiedÂź : ” mamy, mamy” - to byÂł PaweÂł :lol: I znowu caÂła seria, a Âże pytaÂł tylko nasz ulubieniec pan SzczygÂło zwracaÂł siĂŞ bezpoÂśrednio do niego: „jak pan wie panie redaktorze…” ach ci Pis-owcy tyle w nich serdecznoÂści dla pracownikĂłw tvn-u ;) PóŸniej widziaÂłam jeszcze dwie relacje w serwisie o 15.30 i w raporcie popoÂłudniowym, PaweÂł z dokÂładnoÂściÂą i charakterystycznym dla niego zapaÂłem opowiadaÂł o tym czego siĂŞ dowiedziaÂł. :D
I tak dziĂŞki dociekliwemu i najwspanialszemu dziennikarzowi dowiedzieliÂśmy siĂŞ, Âże kaÂżdy Polak jest obywatelem swojego kraju i ma prawo w dniu ÂświĂŞta narodowego zÂłoÂżyĂŚ kwiaty przed Grobem Nieznanego ÂŻoÂłnierza :tanczy:
:mhm: jakie to wszystko proste nagle siê okaza³o ;) Te ostatnie relacje by³y ju¿ sprzed pa³acu, ciekawe czy tak mia³o byÌ, czy Pawe³ za tê swoj¹ dociekliwoœÌ zosta³ z pa³acu wyproszony :lol: :lol: :lol:
A co przyniesie jutrzejszy dzieĂą?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a to :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

..pewnie siĂŞ spodziewaÂłyÂście ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No wreszcie :jupi: Wreszcie :jupi: Wreszcie :jupi: Wreszcie widzĂŞ PawÂła :jupi:
I to nie tylko dzisiaj, ale takÂże wczoraj zaÂłapaÂłam siĂŞ 10 minut z jego nocnego serwisu :jupi:
DÂżasta nie pisaÂłaÂś nigdy, Âże PaweÂł wieczorowÂą porÂą jeszcze przystojniej wyglÂąda :lol2:
Ale faktycznie w ogĂłle siĂŞ nie uÂśmiecha :(
Za to dzisiaj rozbawia koleÂżanki redakcyjne - zwÂłaszcza MajĂŞ PopielarskÂą przy okazji spotkaĂą z pogodÂą :D
Pawe³ przyci¹ga do siebie top tematy. Dzisiaj niestety bardzo smutny i to w tak podnios³ym dniu ;( W Iraku zgin¹³ polski ¿o³nierz ;( Pawe³ ju¿ rozmawia³ z rzecznikiem MON-u i jakimœ wojskowym z Iraku. Nie muszê dodawaÌ, ¿e w nag³ych sytuacjach radzi sobie rewelacyjnie :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funcky jesteÂś :D to moÂże ja sobie odpocznĂŞ :lol:
obieÂżyÂświat pisze:..pewnie siĂŞ spodziewaÂłyÂście ;)
Nie ukrywam, ¿e dzisiaj tak :D W³¹czy³am TV, rano a tam Joanna K. mówi: "za dwadzieœcia minut spotka siê z paùstwem Pawe³ £ukasik :jupi: jak to mi³o z jego strony, ¿e chcia³ siê z nami spotkaÌ :szalony: Ale wczoraj o 23.30 to by³o zupe³ne zaskoczenie (przynajmniej dla mnie ;)), ale jak¿e przyjemne :D
Funckyrella pisze:No wreszcie :jupi: Wreszcie :jupi: Wreszcie :jupi: Wreszcie widzĂŞ PawÂła
Có¿ to za prze¿ycie prawda? :P
DÂżasta nie pisaÂłaÂś nigdy, Âże PaweÂł wieczorowÂą porÂą jeszcze przystojniej wyglÂąda :lol2:
Fakt :P
Ale faktycznie w ogĂłle siĂŞ nie uÂśmiecha :(
O nieprawda ;) wczoraj bardzo rozbawiÂł go materiaÂł o biciu rekordĂłw Guinessa, uÂśmiechaÂł siĂŞ po jego wyemitowaniu, ale moÂże tego akurat nie widziaÂłaÂś ;)
Za to dzisiaj rozbawia koleÂżanki redakcyjne - zwÂłaszcza MajĂŞ PopielarskÂą przy okazji spotkaĂą z pogodÂą :D
AleÂż chichitaÂła kiedy zwracaÂł siĂŞ do niej takim zabawnym tonem i z takÂą rozrabiackÂą minÂą :lol:
Pawe³ przyci¹ga do siebie top tematy. Dzisiaj niestety bardzo smutny i to w tak podnios³ym dniu ;( W Iraku zgin¹³ polski ¿o³nierz ;(
Szkoda :? ale w takich sytuacjach widzimy jaki z Paw³a wraŸliwy i wspó³czujj¹cy cz³owiek.
DziÂś rozmawiaÂł takÂże z historykiem, profesorem UW PawÂłem Wieczorkiewiczem, oczywiÂście o ÂŚwiĂŞcie NiepodlegÂłoÂści. Rozmowa tak ich pochÂłonĂŞÂła, Âże weszli Joannie na serwis :) mnie to oczywiÂście nie przeszkadzaÂło ;) gorzej jakby byÂło odwrotnie ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości