Jesień 2006 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Od samego poczÂątku premiera WojewĂłdzkiego wyznaczona byÂła na 17 wrzeÂśnia.

Jeœli tak to przepraszam za ten 10 wrzeœnia... Troszke szkoda ¿e bedzie tygodniowe opóŸnienie... Ale i tak chetnie obejrze programik :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Express pisze:Jest teÂż przekonany (Edward Miszczak) o sukcesie programu Kuby WojewĂłdzkiego. - KaÂżdy bĂŞdzie siĂŞ zastanawiaÂł, co siĂŞ zmieni - Âśmieje siĂŞ Miszczak.

Wiele stacja obiecuje sobie po "Superniani". Pani psycholog przez 14 dni mieszka z rodzinÂą, w ktĂłrej dzieci sprawiajÂą kÂłopoty. - KaÂżdy wie, Âże maÂłe dzieci - maÂły kÂłopot, duÂże dzieci - duÂży kÂłopot. Widzowie zobaczÂą wiĂŞc sceny ze swego Âżycia - mĂłwi "Super Expressowi" Miszczak. Zobaczymy.
Nooo zobaczymy. :D Wiosn¹ Wojewódzki w polszmacie przyci¹ga³ 2,15 mln widzów przy udziale w rynku wynosz¹cym 21,85 proc. - wiêc siê zastanawiam jak to bêdzie w TVN - stacji, która jednak ma mniejszy zasiêg od polszmatu. :roll: Chyba tutaj mog¹ wp³yn¹Ì tylko goœcie - jeœli zaprosi np. Kazimierza Marcinkiewicza (jak pisa³y gazety) to widzowie z ciekawoœci to zobacz¹. No to byby³o jednorazowo, a co dalej? :roll: Jestem bardzo, bardzo ciekawy jak to sie rozwinie. :roll:

A "Superniania" moÂże byĂŚ hitem pasma w ktĂłrym bĂŞdzie nadawany. :> GdzieÂś podali, Âże wersja zagraniczna na TVP 2 przyciÂągaÂła ok. 1,2 mln. :> A tam program byÂł o wiele wczesniej niÂż ma byĂŚ na TVN. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TVN jak zwykle zrobi lepiej i porz¹dniej. Mam nadziejê, ¿e nie bedzie wystêpów zespo³ów muzycznych. Poza tym bojê siê o to, ¿e zmiana kana³u bêdzie okazj¹ do zapraszania tych samych goœci po raz enty. SuperNiania bêdzie notowa³a dobre wyniki i bêd¹ du¿e udzia³y w tym paœmie. Sobotnim hitem bêdzie 'Dwururka'- jak myœlicie jaka bêdzie jej ogl¹dalnoœÌ? Stawiam, ¿e programem, który nie dotrwa do kolejnej jesieni bêdzie 'Hela w opa³ach'- ju¿ w zwiastunie by³o widaÌ, ¿e jest bardzo podobny do Niani, a tu myœlê, ¿e Frania Maj zwyciê¿y. Bardzo dobrze, ¿e TVN pozbywa siê powtórek i puszcza du¿o nowych programów - mam nadziejê, ¿e kiedyœ z anteny wylec¹ call-TV, wszystkie powtówki wrzuc¹ do 10 i wtedy bêdzie mo¿na cieszyÌ siê nowymi audycjami ca³y czas przy haœle "Prime-time trwa u nasz ca³y czas" :D
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Post autor: FuX »

Stawiam, Âże programem, ktĂłry nie dotrwa do kolejnej jesieni bĂŞdzie 'Hela w opaÂłach'- juÂż w zwiastunie byÂło widaĂŚ, Âże jest bardzo podobny do Niani, a tu myÂślĂŞ, Âże Frania Maj zwyciĂŞÂży.
Mi ten film jakoœ bardziej przypomina "Anio³a Stró¿a" i niestety uwa¿am, ¿e bêdzie mia³ do niego podobn¹ ogl¹dalnoœc - czyli znikom¹:D
Choc moÂże siĂŞ mylĂŞ... - wszystko siĂŞ przecieÂż moÂże zdarzyc
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

'anio³ stró¿' podobny do 'heli w opa³ach'??To chyba pierwotnej wersji tego serialu nie ogl¹da³eœ...'hela' to kolejna przeróbka amerykaùskiego sitcomu na polski ... - nie wiem jak to nazwaÌ,na polske wymogi.kiedyœ emitowa³ 'grace under fire',czyli 'grace w opa³ach', chyba Polsat :hmm: Grace jako amerykaùski serial najlepiej pasowa³ do amerykaùskich realiów.ciekawe jak to dopasuj¹ do polskich.Niania jest w pierwotnej wersji ¯ydówk¹,a w polskiej wersji cichutko o tym.gdyby to wysz³o na jak,jestem pewien,¿e 'Niania' straci³aby czêœÌ widzów.bo niby czemu nie poruszaj¹ tego tematu,tym bardziej,¿e niektóre odcinki opieraj¹ siê na tych faktach.
Grace pobêdzie,pobêdzie i umrze œmierci¹ naturaln¹.tylko nie wiadomo kiedy,bo ogl¹dalnoœÌ ni¿ 'Niania' bêdzie mia³a napewno mniejsz¹.Obsada te¿ przyci¹ga widowniê,wiêc 'wziêli' Wieczorkowskiego ze s³onecznej stacji...
Najpewniej powiedzieĂŚ:poczekamy-zobaczymy...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

aveo pisze:To chyba pierwotnej wersji tego serialu nie oglÂądaÂłeÂś...'hela' to kolejna przerĂłbka amerykaĂąskiego sitcomu na polski ...
AnioÂł teÂż byÂł formatem nie tyle amerykaĂąskim co skandynawskim. W orginale byÂł to serial z ogromnymi podtekstami erotycznymi, lecz TVN postanowiÂł zrobiĂŚ z tego komediĂŞ familijnÂą.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:W orginale byÂł to serial z ogromnymi podtekstami erotycznymi, lecz TVN postanowiÂł zrobiĂŚ z tego komediĂŞ familijnÂą.
:D I zrobienie z tego komedi familijnej by³o b³êdem TVN. :D Serial - z jak to napisa³eœ - ogromnymi podtekstami erotycznymi mo¿e przyci¹gn¹³by wiêcej widzów? :D I pora by³aby dobra po "Szymon Majewski Show". :twisted: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pawell pisze: :D I zrobienie z tego komedi familijnej by³o b³êdem TVN. :D I pora by³aby dobra po "Szymon Majewski Show". :twisted: :spiewa:
teÂż tak myÂślĂŞ. 8)
kubasz pisze:W orginale byÂł to serial z ogromnymi podtekstami erotycznymi.
Kto by pomyœla³.W ¿yciu by mi nie przysz³o do g³owy,¿e orygina³ jest hm - inny.temat diabe³-anio³ jest tak do znudzenia oklepany,przerabiany w kreskówkach,we wszelkiego rodzaju reklamach,¿e nie dziwiê siê,¿e siê nie przyj¹³.zrobienie z tego familijnej sielanki przewa¿y³o na korzyœÌ dobra,przez co dalszy ci¹g serialu po prostu wyp³owia³.I dobrze!Dziêki temu jest nowa propozycja:Mrs Hela w opa³ach :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mark pisze:Z tego co widzĂŞ np. Dwururka, Kuba WojewĂłdzki i Szymon Majewski napewno nie bĂŞdÂą emitowane w pierwszym peÂłnym tygodniu wrzeÂśnia.
Gdybyœ nie zauwa¿y³ - jutro jest Fina³ Fina³ów "Taùca z gwiazdami" wiêc dlatego premierowy odcinek SMS bêdzie tydzieù póŸniej. "Kuba Wojewódzki" - tu pewnie trwa budowa studia, robienie czo³ówki i tym podobne sprawy. Poza tym najpierw gdy pada³a data 10 wrzeœnia podawano równie¿, ¿e program bêdzie trwa³ 30 minut - teraz ju¿ wiadomo, ¿e godzinê - mo¿e to te¿ zas³uga tego jednego tygodnia - nie wiem. :roll: "Dwururka" tu nie mam pojecia ani ¿ednego pomys³u. :roll:
Mark pisze: bo TVN skraca sobie okres premierowy.
Nie prawda. :> Np. "Szymon Majewski Show" ma mieĂŚ chyba 16 odcinkĂłw i na pewno tyle bĂŞdzie. :] Programy talk - show nigdy nie majÂą przerwy zimowej wiĂŞc raczej "Dwururka" teÂż nie bĂŞdzie mieĂŚ. I tak samo jest z serialami jeÂśli majÂą po 15 czy 13 odcinkĂłw to dajÂą je wszystkie w jednym sezonie. :]
Mark pisze:Z tego co wiem na Zachodzie nie ma takich podwĂłjnych przerw w nadawaniu premier rĂłwnieÂż w styczniu i lutym jak to przyjĂŞÂło siĂŞ w Polsce. Trudno z tym walczyĂŚ i pewnie nic siĂŞ w tej kwestii na razie nie zmieni
Przerwa wakacyjna jest w peÂłni uzasadniona, ale nigdy nie byÂłem za aby powtĂłrki dawac tez w najlepszy moment tj. zimĂŞ. Wtedy najwiĂŞcej ludzi siedzi w domach i oglada tv i nie powinno byĂŚ tam powtĂłrek.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Jesien w TVN jest najlepsz¹ w historii. Bardzo zró¿nicowane programy i na wysokim poziomie zreszt¹! W zesza³ym roku ju¿ by³o naprawdê dobrze, ale teraz jest jeszcze lepiej :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości