[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Có¿ mo¿na powiedzieÌ. Wygra³a najlepsza para w finale choÌ uwa¿am, ¿e fina³ powienien wygl¹dac nieco inaczej tzn. Rusin&Liszowska z oczywist¹ faworytk¹. W kazdym razie :brawa: :brawa: :brawa: dla zwyciêzców :D :D :D
ZIMA
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Fina³ jak fina³ - nic ciekawego, ma³a powtórka z rozrywki (ka¿da z 8 par, które odpad³y zaprezentowa³a swój ulubiony taniec, rywalizuj¹cy Kinga i Peter równie¿ poza free stylem nie pokazali nic nowego zdaje siê). Free style finalistów - bez rewelacji, dosyÌ nudny, jak nie na "najlepszych".. Ale nie ma co siê dziwiÌ :devil: Podczas gdy Peter w taùcu jest, by³ ca³kiem niez³y to Kinga - niestety - tancerk¹ okaza³a siê s³ab¹.. W mojej opinii tak naprawdê tylko rumba jej wychodzi³a kapitalnie (zreszt¹ jurorzy <czytaj Iwonka Pavlovic> twierdz¹ podobnie), pozosta³e wystêpy przeciêtne, nic wiêcej 8) Szkoda, ¿e w ostatnim odcinku najlpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce nie zmierzyli siê najlepsi.. W pó³finale widzia³em Liszowsk¹, Sadowskiego i Cypryaùskiego, w ostatnim starciu ju¿ tylko t¹ pierwsz¹ dwójkê - jak¿e wiadomo, z gustami polskich widzów nie ma co dyskutowaÌ :lol:

I naprawdê cieszê siê, ¿e V edycja dopiero za ponad 3 miesi¹ce :lol: Œledzenie poszczególnych edycji do pewnego momentu mo¿e rzeczywiœcie "krêciÌ", gdy fina³ siê "zbli¿a" robi siê coraz nudniej (to ca³y czas moja opinia..). Za najciekawszy wci¹¿ uznajê II sezon programu (gdy program "wzbija³" siê na szczyty popularnoœci jesieni¹ ubieg³ego roku), rywalizacja Ma³gosi Foremniak i Kasi Cichopek skutecznie budzi³a emocje :) Trzecia ods³ona doœÌ przewidywalna aczkolwiek przyjemna, zakoùczona wczoraj zupe³nie zaskakuj¹ca (niepozytywnie).
Co nie zmienia faktu, Âże "Taniec z gwiazdami" pozostaje hitem i pewnie nim pozostanie, kaÂżdy z odcinkĂłw IV edycji oglÂądaÂło grubo ponad 6 mln, Âśrednia bĂŞdzie zbliÂżona do poprzedniej :? Ciekawe czy oglÂądalnoÂściowo wczorajszy odcinek pokonaÂł finaÂł serii wiosennej?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Gratulacje dla Kingi za swietny freestyle - niestety tylko ten taniec ogladaÂłem bo na tvn24 byÂł wieczĂłw wyborczy. Z tego co widziaÂłem to nie byÂło Âżadnej ÂświerzoÂści w tym finale... Stary sprawdzony koncept... Ciekawe co wymyÂślÂą w V edycji...
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Czy mĂłgÂłby ktoÂś nagraĂŚ w formacie ''komputerowym'' kulisy TzG dzisiejsze, bo chce zobaczyĂŚ jak gÂłosowanie wyglÂąda (nie ma prezydentĂłwny w finale to pokazujÂą kulisy).
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Wpadke zaliczyl wczoraj tvn!
bo albo taniec z gwiazdami nie jest live ( w co watpie ) albo wojewodzki jest live w co jeszcze bardziej watpie.
mysle ,ze kuba jest nagrywany w okolicach srody , czwartku
a wczoraj kuba zadaje pytanie gosciowi - CIESZYSZ SIE, ZE KINGA RUSIN WYGRALA TANIEC Z GWIAZDAMI?

Czyli wpadka - bylo juz wiadome kto wygra - caly ten program jest ustawiony na maxa.
a szkoda
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Nie wiem jak to jest z TzG, ale KW jest nagrywany w piÂątki. (byÂłem na nagraniu KW 2 razy)
TVN-programowo najlepszy:D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

a-j-p pisze:Wpadke zaliczyl wczoraj tvn!
bo albo taniec z gwiazdami nie jest live ( w co watpie ) albo wojewodzki jest live w co jeszcze bardziej watpie.
mysle ,ze kuba jest nagrywany w okolicach srody , czwartku
a wczoraj kuba zadaje pytanie gosciowi - CIESZYSZ SIE, ZE KINGA RUSIN WYGRALA TANIEC Z GWIAZDAMI?

Czyli wpadka - bylo juz wiadome kto wygra - caly ten program jest ustawiony na maxa.
a szkoda
Brawo! RĂŞce opadajÂą. Wszystko opada - dziĂŞki Tobie. Poziom tego forum teÂż.

Nie wiem, czy uczÂą tego w szkole, ale moÂże przydaÂłoby siĂŞ "oglÂądanie ze zrozumieniem". Bo oczywiÂście nie pofatygowaÂłeÂś siĂŞ, Âżeby zobaczyĂŚ (zrozumieĂŚ...) nastĂŞpnÂą minutĂŞ programu, w ktĂłrej Kuba spytaÂł takÂże: "Czy cieszysz siĂŞ, Âże Taniec z gwiazdami wygraÂł Peter Lucas?".

Ale to trzeba siĂŞ przyÂłoÂżyĂŚ, fakt. A propos "Faktu" - wÂłaÂśnie zbliÂżasz siĂŞ do nich, tworzÂąc podobne, rĂłwnie ÂżenujÂące plotki. Na drugi raz zastanĂłw siĂŞ (bardziej)... :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

jakos ogladalem wojewodzkiego i nie widzialem tej wypowiedzi a nawet jesli byla.
to przeciez wszyscy wiedza ,ze ten program jest ustawiany.
nieraz to bylo widac.
a co do zblizania sie do tego szmatlawca faktu to jest twoje zdanie na moj temat.
nie znasz mnie wiec nie wiesz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wszystko jest ustawione odkÂąd jeszcze powstaÂł TVN. To jeden wielki spisek tajnego ukÂładu, majÂący na celu prowadzenie do V RP. ProponujĂŞ powoÂłaĂŚ komisjĂŞ ÂśledczÂą. :devil:

PomyÂśl, jakie gÂłupoty wygadujesz. Nad przebiegiem gÂłosowania czuwa pewnie kilku notariuszy, a gdyby coÂś byÂło nie tak, ktoÂś z ekipy na pewno byÂłby gotĂłw do udowodniĂŚ i za kasĂŞ doprowadziĂŚ do skandalu.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

wy nie bierzcie mnie za przeciwnika tvnu ;-)
ja uwielbiam tvn i uwazam cale iti i caly tvn za najlepsze stacje tv.
mam nawet ustawione w tv na 1.tvn na 2.tvn7 na 3.tvn24

poprostu widac jest,ze wygrywaja ten program lub przechodza dalej ci co nie powinni.
ale dalej nie bede sie wypowiadal bo sporadycznie ogladalem ten program
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

gÂłupszych wypowiedzi niÂż Twoje, a-j-p jeszcze na tym forum nie spotkalam.
Myslisz ze jestes jakims Bogiem/nadczlowiekiem ktory moze osadzac, jak sie powinny toczyc losy uczestnikow reality show, ze mowisz ze "przchodzili ci co nie powinni" ?
a moze wlasnie przechodzily osoby ktore powinny przejsc? bo tak zadecydowali telewidzowie oddajac na nich glosy?
Twoje podejscie jest strasznie dziecinne, zazwyczaj dzieci, ktore nie wiele doswiadczyly w zyciu[bo dopiero dorastaja] tupiÂą nozkÂą jak cos pojdzie nie po ich mysli i nie maja zbytnio dystansu do swiata.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

masz prawo miec takie zdanie na moj temat.
a mnie to lotto
nie uwazam sie za boga i nie wiem skad to wytrzasnoles
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Nie wiem jak moÂżna program ustawic - poprostu Kinga ma ogromne poparcie :P - jedyne co jest zastanawiajÂące to to Âże juÂż poraz kolejny suma punktĂłw jury jest taka sama dla obu konkurentĂłw ( ale i tu bym nie upatrywaÂł spisku , bo i tak widzowie wybierajÂą ostatecznie)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

niby tak,ale to jest dziwne,Âże Pavlovic daje 10tkĂŞ,GarliĂąski 10tkĂŞ a pani Tyszkiewicz i Wodecki po 9pkt.czasami byÂło tak,Âże Czarna Mamba dawaÂła po 6,7 a p.Tyszk. i Wod. po 9...
MyÂślĂŞ,Âże tu chodziÂło o to,Âżeby punktacja jury na koniec byÂła po rĂłwno,Âżeby 'widzowie' podjĂŞli ostatecznÂą decyzjĂŞ...
dziwna byÂła ta edycja,dziwna.....
ale oczywiÂście dla Kini gratulacje :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To byÂło inaczej. PavloviĂŚ rzeczywiÂście daÂła 10 i Tyszkiewicz 9. Natomiast Wodecki daÂł 10 i GaliĂąski (nie GarliĂąski!) daÂł rĂłwnieÂż 9.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości