[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

aha.okey,skoro tak byÂło :> rodzinka musiaÂła mnie Âźle poinformowaĂŚ :evil:

z Tyszkiewicz to dziwne,skoro wszyscy wszyyyscy dajÂą 10tkĂŞ,a ona 9,to jest dziiiwne,dziiiiiiwne.w kaÂżdym razie,dobrze,Âże na koniec oceny jury sÂą jednakowe.to w koĂącu 'widzowie' decydujÂą.co do widzĂłw,to nie zmieniam zdania,Âże to byÂła szopka,Âże to byÂło teÂż dziiiwne :shock: moÂże byĂŚ jeszcze tak,Âże widzowie po prostu nie oceniajÂą taĂąca,ale gwiazdĂŞ.i najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą byÂła w tym programie Kinia.najlepszym tancerzem-gwiazdÂą...nie ona.okey,jest po finale,jest jak jest.jest dobrze :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

aveo pisze: MyÂślĂŞ,Âże tu chodziÂło o to,Âżeby punktacja jury na koniec byÂła po rĂłwno,Âżeby 'widzowie' podjĂŞli ostatecznÂą decyzjĂŞ...
osobiœcie uwa¿am, ¿e Peterowi nale¿a³o siê za ten freestyle 40 punktów, dziwnie to jakoœ wysz³o, zupe³nie nie wiem dlaczego p.Tyszkiewicz da³a im 9, bo przecie¿ na pewno nie dlatego ¿eby by³o po równo punktów na koniec, bo po co? Kinga wygra³a by tak czy siak, bo przyt takiej samej iloœci punktów (a by³o by wtedy po 3 p.) licz¹ siê g³osy od publicznoœci bardziej, no ale có¿...

w kaÂżdym bÂądÂź razie bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże Kinga i Stefano wygrali, :tanczy: nie ma co, byli najsympatyczniejszÂą parÂą wszystkich edycji TzG :D :D
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak podaje onet.pl w amerykaĂąskiej wersji TaĂąca z Gwiazdami wystĂŞp rozwaÂża....Jennifer Aniston :D
Jennifer Aniston rozwaÂża wystĂŞp w amerykaĂąskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Aktorka, ktĂłra jest wielkÂą fankÂą programu, gdzie znani z pierwszych stron gazet ludzie taĂączÂą w towarzystwie zawodowych tancerzy jest zachwycona faktem, Âże producenci zaprosili jÂą do udziaÂłu w kolejnej edycji.

Jennifer Aniston nie jest jedynÂą, ktĂłra uwielbia "Taniec z gwiazdami". TakÂże Sarah Ferguson, KsiĂŞÂżna Yorku wyraziÂła ostatnio chĂŞĂŚ wystÂąpienia w programie.

- Chcia³abym wzi¹Ì w nim udzia³ - stwierdzi³a 47-letnia arystokratka. - Mogliby nauczyÌ mnie taùczyÌ tango.

Pasja Sarah Ferguson do tanga zrodziÂła siĂŞ podczas jej pobytu w Buenos Aires, stolicy Argentyny, kolebce tego namiĂŞtnego taĂąca.
WyobraÂżacie sobie gdyby to u nas w TVN wystÂąpiÂła Jennifer, mieliby chyba nie 7 mln widzĂłw,a 17mln 8) .... Marzenia...ChociaÂż gdyby do tego doszÂło, Âże Jennifer wystÂąpiÂłaby w tej amerykaĂąskiej wersji to ja bym na miejscu ITI pokusiÂła siĂŞ o wykupienie i wyemitowanie tych amerykaĂąskich odcinkĂłw jako ciekawostkĂŞ.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mogliby pokazaĂŚ ze wszystkich krajĂłw pokazaĂŚ ten program.Mogliby siĂŞ teÂż pokusiĂŚ o zorganizowanie ogĂłlnoÂświatowej edycji z miĂŞdzynarodowym jury to by bylo coÂś. :rydzyk: :rydzyk:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

O tym samym myÂślaÂłem! ByÂł miĂŞdzynarodowy Idol, to 'Taniec' teÂż powinien byĂŚ. Kanddydatem byÂłaby chyba Kasia Cichopek, co nie? :lol: :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie mielibyÂśmy siĂŞ czego wstydziĂŚ :tanczy: :tanczy:
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Chcecie miĂŞdzynarodowy TZG?? To bĂŞdziecie mieĂŚ w Polsce gwiazdĂŞ z zagranicy :uhh:
Tylko nie wiem, czy ta gwiazda trochĂŞ nie za stara :roll:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ale chodzo,¿e by by³o zró¿nych krai miedzy narodowe wszyscy i pary zeby by³y mieszane i jury pewnie te¿....fajnie by by³o....g³osowanie pewnie by by³o jak na eurowizji :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Wiem, o co chodziÂło... 8)
Ale, niestety musicie siĂŞ HELENKÂĄ zadowoliĂŚ :P

Malowany dzbanku [na na na na] ... znasz te czas... :tanczy:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

A ja bardzo lubiĂŞ tÂą piosenkarkĂŞ (prawdziwÂą oraz parodiowanÂą). :P
TVN-programowo najlepszy:D
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Ja do Vondrackovej [za ewentualne b³êdy very sorry] nic nie mam. Wrêcz przeciwnie, uwa¿am j¹ za œwietn¹ piosenkarkê. W przeciwieùstwie do niektórych osób z poprzednich edycji TzG jest, wed³ug mojej skromnej oceny, prawdziw¹ gwiazd¹ 8) Ale jak do tej pory wiêkszoœÌ osób w TZG by³a miêdzy 20 - 30 rokiem ¿ycia, a Vondrackova ma z 60 :shock:
nordlysjenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 11:29

Post autor: nordlysjenta »

hej,

skusialm sie na czytanie watku od poczatku, ale sie troche pogubilam, wiec zapytam wprost ;) Wiecie moze, czy TVN wyemituje wersje TzG na lodzie?

Pozdr.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie, niestety na razie nie jest to planowane. OdpowiedÂź moja - na podstawie wypowiedzi rzecznika TVN dla "Super Expressu".
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Andy Warchoł
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy Warchoł »

A szkoda... ale widaÌ, ¿e gwiazdy ju¿ nie chc¹ taùczyÌ, bo zapraszaj¹ ju¿ same córki polityków (Kwaœniewska, Wa³êsa, teraz Kaczyùska dosta³a propozycjê i Kasia Tusk).
Krusin

Post autor: Krusin »

No szkoda...Chciaz jeszcze niektore gwiazdy chca tanczyc jak np. Michalczewski, czy Popek. No ale przeciez to ymaga bardzo duzo czasu, treningi, proby, przymiarki, codzienne obowiazki...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości