Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

dlaczego spotkamy sie z KingÂą i Marcinem dopiero po nowym roku?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( ;( jak oni mogÂą nam to robic?!
dzisiejszy odcinek byÂł rewelacyjny po prostu i tyle! :D
szkoda ze nie mieszkam w warszawie i nie moge sie wybrac do nich i kupic ktoregos z tych sÂłodziutkich misiow! :(
P.S. Âświetna byÂła wymiana zdan miedzy KiniÂą i Marcinem po filmiku"miejska dÂżungla" :D
Ta para jest najlepsza!! :tanczy:
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

no program byÂł super :D rzeczywiÂścia Kinga i Marcin to dobry duet aÂż przyjemnie sie oglada ddtvn :D wogule fajny dzisj byÂł program ciekawy :D a widzieliscie jak lepper i giertych misie kupowali hehe :) pewnie dlatego sie spotykaja sie po nowym roku bo ÂświĂŞta sÂą a swieta sie spedza z rodzina:) :D

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 11:09 am ]
ddtvn sie skonczylo:) wiec teraz wszscy przed televizory i OgladaĂŚ naszych PolakĂłw jak walczÂą o ZÂŁOTO!!! :D Polska biaÂło czerwoni!!! :D :D :D
Krusin

Post autor: Krusin »

A ja znowu nie ogladalam calego ddtvn, moze zrobi lub zrobil juz capsy??
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

doÂłanczam siĂŞ do proÂśby o capsy

a ja misia juÂż mam bo mieszkam w warszawie :P
nie nie nie ja niechce Âżeby byÂła taka duÂża przerwa zanim siĂŞ zobaczymi z KiniÂą i Marcinem no ja niewytrzymam mogli by przynajmniej jeszcze za tydzieĂą jeszcze daĂŚ no a nie te dwie baby no! juÂż za nimi tesknie ;( :( ;( ;( :uau:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

ja tez juz tesknie! ;( program z moÂłkowÂą i pieĂąkowskÂą nie jest tak interesujÂący! wcale nie jest zabawnie! i one zbyt nie potrafiÂą siĂŞ chyba nadal zgraĂŚ! z KiniÂą i Marcin jest super, niezÂła zabawa i przy tym ciekawe tematy sÂą poruszane, ciekawsze niÂż MagdyiJoli! :x
po prostu DdTVN nie jest tak rewelacyjny bez Kinii i Marcina!
P.S. no wÂłaÂśnie, czy ktos ma moÂże capsy??
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

A kto nie tĂŞskni za Kinga i Marcinem oni sÂą tak wspaniali ale rzeczywiÂście za dÂługa przerwa to jest aÂż caÂły miesiÂąc:(:( ;( i jak tu wytrzymac :( memory a w jakiej dzielnicy mieszkasz Âże masz misia hhe :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po prostu przez 2 tygodnie (23.12, 24.12, 30.12 i 31.12) program w ogĂłle nie bĂŞdzie emitowany.
joko ono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 09:31

Post autor: joko ono »

to tak jak by odci¹Ì mnie od aparatury :hyh:
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

joko ono pisze:to tak jak by odci¹Ì mnie od aparatury :hyh:
zgadzam sie!! ;(
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

no dobra ze przez dwa tyg. nie bedzie nadawanu ale przeciez powinni jeszcze byc 16.12 !!:( ja sie tak nie bawie terz 2godz za szybko leca przeciez ja nie wytrzymam caly miesiac a jak ich zobacze po mieciscu to sie chyba poplacze hee

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 6:13 pm ]
mam pytanie czy ktos ma haslo i login na http://www.kapif.pl bo jest tam tyle fajnych zdjec a otwiera sie tylko 9 stron:(
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Marcin_Bochnia pisze:A kto nie tĂŞskni za Kinga i Marcinem oni sÂą tak wspaniali ale rzeczywiÂście za dÂługa przerwa to jest aÂż caÂły miesiÂąc:(:( ;( i jak tu wytrzymac :( memory a w jakiej dzielnicy mieszkasz Âże masz misia hhe :D
ja miszkam na mokotowie a do centrum tramwajem mam 10 min.. :P

pytanie ma ktos capsy??
ja nie wytrzymam przez ten miesiÂąc juÂż przynajmmniej mogli by ostatni odcinek przed tÂą przerwÂą daĂŚ kinie i marcina a nie ta babki :(

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 6:52 pm ]
fajnie siĂŞ Kinga dzis z Marcinem kÂłuciÂła w sprawie tego odcinka ,, miejska dÂżungla"...w sumie nie wiem kto ma racje kinga, Âże nie wolno aÂż tak krzyczeĂŚ na dzieci i je poniÂżaĂŚ a Marcin , Âże duÂżo jest takich gĂłwniaÂży ktĂłrzy sobie pozwalaja na za duÂżo i czasem oÂśmieszajÂą rodzicĂłw tylko ze ten chÂłopiec nic nie robiÂł a z drĂłgiej tak kobieta tylko na niego krzyczaÂła no nie wiem ale oboje mieli troche racji heheh i jak sie sÂłodko sprzeczali.. :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

tak sprzeczali sie fajnie :D
a co do loginu i hasÂła to ja niestety nie posiadam chociaz dÂługo juz odwiedzam ta strone, wiec przyÂłaczam sie do pytania: kto ma??
i mam jeszcze jedno pytanko: czy ktos zna jakaÂś strone o Kinii oprocz bloga ktory byÂł tu niedawno podany??
Krusin

Post autor: Krusin »

jedyna strona o Kindze jaka znam to http://www.kinga.tvn.tivi.pl/
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

KasiaM1986 pisze:(...)
i mam jeszcze jedno pytanko: czy ktos zna jakaÂś strone o Kinii oprocz bloga ktory byÂł tu niedawno podany??
Znam tÂą najlepszÂą : http://www.kinga.tvn.tivi.pl/ :P :D
ZIMA
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

http://www.luxlux.pl/artykul/859/torebk ... ingi_rusin >>>zobaczcie na cene:/ :xx:

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 9:05 pm ]
znalazÂłem jakiegos bloga o Kindze :D http://rusinkinga.blog.onet.pl/

[ Dodano: Nie Gru 03, 2006 9:20 pm ]
nastepny blog o Kindze :D http://swiat-kingi-rusin.blog.onet.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości